Espezialitatea

Espezialitatea

< itzuli

Txapelketa: Federatua G-Trinketa - Eskuz binaka IZARKOM Saria T-EBI-N2 - IZARKOM Saria

DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
Jardunaldia 1
2026/09/2616:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 3
CESTAU, P.
OÑATE, E.
21 - 40BEHAR ZANA 2
IPARRAGIRRE, I.
LIZASO, I.
2026/09/2616:00IRURA - Ametsa-TrinketaABANTZU 1
ALONSO, O.
ODRIOZOLA, J.
40 - 34BEHAR ZANA 1
IZAGIRRE, I.
ZUFIRIA, U.
2026/09/2616:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI
ALBERDI, M.
ZABALA, A.
19 - 40ABANTZU 2
CARAMANZANA, M.
UNANUE, J.
Jardunaldia 2
2026/10/0316:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 2
IPARRAGIRRE, I.
LIZASO, I.
40 - 16HERNANI
ALBERDI, M.
ZABALA, A.
2026/10/0316:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 1
IZAGIRRE, I.
ZUFIRIA, U.
40 - 30BEHAR ZANA 3
CESTAU, P.
OÑATE, E.
2026/10/0412:00IRURA - Ametsa-TrinketaABANTZU 2
CARAMANZANA, M.
UNANUE, J.
14 - 40ABANTZU 1
ALONSO, O.
ODRIOZOLA, J.
Jardunaldia 3
2026/10/0819:30IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 2-BEHAR ZANA 1
2026/10/1016:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 3-ABANTZU 2
2026/10/1016:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-ABANTZU 1
Jardunaldia 4
2026/10/1716:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-BEHAR ZANA 1
2026/10/1716:00IRURA - Ametsa-TrinketaABANTZU 2-BEHAR ZANA 2
2026/10/1716:00IRURA - Ametsa-TrinketaABANTZU 1-BEHAR ZANA 3
Jardunaldia 5
2026/10/2416:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 1-ABANTZU 2
2026/10/2416:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 2-ABANTZU 1
2026/10/2416:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA 3-HERNANI
Pos.SailkapenaPJIGEAAK
1BEHAR ZANA 2422008037
2ABANTZU 1422008048
3BEHAR ZANA 1321107470
4ABANTZU 2321105459
5BEHAR ZANA 3220205180
6HERNANI220203580
Gorria = Behin behinekoa.

Jokamoldearen dokumentuak

Pribatutasun ikuspegi orokorra

Webgune honek cookieak erabiltzen ditu erabiltzaile-esperientzia onena eskaintzeko. Cookieen informazioa zure arakatzailean gordetzen da eta funtzioak betetzen ditu, hala nola, gure webgunera itzultzen zarenean antzematea eta gure taldeari webguneko zein atal iruditzen zaizkizun interesgarri eta erabilgarrien ulertzen laguntzea.