Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketako final gehiago ikusgai

2024/06/13 | Lehiaketa

Eskuz banaka lau terdiko finalak jokatuko dituzte, asteburuan, Aretxabaletan, Ikaztegietan, Villabonan, Andoainen eta Tolosan; joan den jardunaldian, C taldeko pilotariek jantzi zituzten txapelak gomazko paleta eta larruzko paleta elkartzen dituen jubenilen taldekako finalean

Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapeketan, final gehiago izango dira ikusgai asteburuan. Joan den jardunaldian, gomazko paleta eta larruzko paleta elkartzen dituen jubenilen taldekako finala jokatu zuten, eta C taldeko pilotariek jantzi zituzten txapelak (argazkian, finalista guztiak, sari-banaketan). Eta oraingoan eskuz banaka lau t'erdiko lehiak ikusteko aukera izango da, ostiraletik igandera bitarte, Aretxabaletan, Ikaztegietan, Villabonan, Andoainen eta Tolosan.

 

 

 

Ondorengo lerroetan bildu ditugu eskuz banaka lau t'erdiko final guztien xehetasunak:

 

Ekainak 14, ostirala, 19:00, Aretxabaleta-Udalekoa


2. Eskuz banaka lau t'erdian, jubenilak 2. maila:
ALOÑA MENDI-Manex Madinagoitia Igarzabal
EPLE-Eneko Lizarazu Aranburu

 

Ekainak 14, ostirala, 19:30, Ikaztegieta-Udalekoa


2. Eskuz banaka lau t'erdian, kadeteak 1. maila:
LAPKE-Iñigo Alberdi Albisu
LAPKE-Martin Elola Iraola

3. Eskuz banaka lau t'erdian, jubenilak 1. maila:
INTXURRE-Harkaitz Murua Goitia
LAPKE-Iker Izagirre Rodriguez

 

Ekainak 15, larunbata, 11:00, Villabona-Bear Zana


1. Eskuz banaka lau t'erdian, kadeteak 3. maila:
BEHAR ZANA-Inar Aizpuru Irigoien
BEHAR ZANA-Xabier Lacarra Tapia

2. Eskuz banaka lau t'erdian, jubenilak 3. maila:
ABANTZU-Jokin Arrizabalaga Egaña
BEHAR ZANA-Aitor Larrarte Balda

 

Ekainak 15, larunbata, 13:00, Andoain-Arrate


3. Eskuz banaka lau t'erdian, kadeteak 2. maila:
GAZTELEKU-Eneko Bidezabal Aristi
OIARPE-Unax Oiartzabal Goia

 

Ekainak 16, igandea, 10:00, Tolosa-Beotibar


1. Eskuz banaka lau t'erdian, nagusiak 2. maila:
ATAUN-Ander Arroita Garcia
MURUMENDI-Aimar Usabiaga Angulo

2. Eskuz banaka lau t'erdian, nagusiak 1. maila:
TOLOSA-Aitor Altuna Tome
AZKOITIA-Mikel Aranbarri Orbegozo

 

 

 

Eta hauxe gomazko paleta eta larruzko paletako taldekako jubenilen finalak utzitakoa:

 

Ekainak 9, igandea, 09:30, Oiartzun-Madalensoro
 

1. Gomazko paleta, jubenilak, binaka:
C TALDEA: Denis Agirrezabalaga Valor (Zumaia)-Beñat Lazkanoiturburu Ugarte (Errepala) 20
A TALDEA: Martin Zarate Lomas (Errepala)-Ibai Goitia Amiano (Intxurre) 25

2. Larruzko paleta, jubenilak, banaka:
C TALDEA: Ian Davis Ezkerro (Txost) 9
A TALDEA: Joel Martin Duran (Zumaia) 20

3. Larruzko paleta, jubenilak, binaka:
C TALDEA: Urko Ostolaza Larrañaga (Zumaia)-Aner Rekondo Murua (Errepala) 35
A TALDEA: Telmo Carballo Arano (Zumaia)-Aritz Retegi Lizarraga (Txost) 10

C TALDEA: 64, A TALDEA: 55

 

 

 

Informazio gehiago, Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa-Eskuz banaka lau t'erdian eta Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa-GPJLPJ(taldeka)-Jubenilak ataletan.

 

 

 






Babesleak

Ir arriba