Gipuzkoako Txapelketako gomazko paletako eta zesta-puntako finalak, Zarautzen eta Hondarribian

2023/11/29 | Lehiaketa

Zarautzek hartuko ditu, ostiral iluntzean, gomazko paletako nagusien 1. eta 2. mailako finalak; eta Hondarribian izango dira ikusgai, larunbat arratsaldean, kadete, jubenil eta nagusien 1. eta 2. mailako zesta-puntako binakakoak

Beste hainbat final izango dira ikusgai, asteburuan (2023-12-03), Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketan: oraingo honetan, gomazko paletakoak (nagusiak 1. eta 2. maila; 3. mailakoa aurrerago jokatuko dute), eta zesta-puntako binakakoak (kadeteak, jubenilak eta nagusiak 1. eta 2. maila). Zarautzen jokatuko dituzte gomazko paletakoak, ostiral iluntzean, eta Hondarribian zesta-puntakoak, larunbat arratsaldean.

 

Hemen dituzue bi jaialdi hauen xehetasunak:

 

 

Abenduak 1, ostirala, 18:30, Zarautz-Aritzbatalde

 
1. Gomazko paleta, nagusiak 2. maila:
ZARAUTZ 2 (Javier Daguerre-Julen Loidi)
BEOTIBAR (Odei Arregi-Mikel Goitia)
 
2. Gomazko paleta, nagusiak 1. maila:
LAGUNAK (Kepa Arrizabalaga-Gorka Lizarralde)
DANOK BAT (Igor Elezgarai-Xabier Garalde)
 
 
 

Abenduak 2, larunbata, 16:30, Hondaribia-Jostaldi


1. Zesta-punta, kadeteak:
DANOK BAT 2 (Alain Agirregomezkorta-Izei Garcia)
ZUMAIA 1 (Mikel Silveti-Marlon Watkins)

2. Zesta-punta, jubenilak:
HONDARRIBIA 1 (Mattin Bereau-Iker Enparan-Manex Zamora)
DANOK BAT (Oinatz Agirregomezkorta-Ekhi Lete)

3. Zesta-punta, nagusiak 2. maila:
DANOK BAT (Aitor Andonegi-Zuhaitz Arrillaga)
HONDARRIBIA 1 (Oier Kanpandegi-Oier Rodrigo-Joseba Zuloaga)

4. Zesta-punta, nagusiak 1. maila:
ZUMAIA 1 (Cosme Aguirre-Gonzalo Aguirre-Unai Uranga)
HONDARRIBIA (Andoni Laloo-Jagoba Narbarte-Julen Basterra-Zugaitz Sallaberry)

 

 

 

Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa-Gomazko paleta binaka eta Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa-Zesta punta binaka ataletan dago jasota lehia hauen informazio guztia.

 

 

 

*Argazkiak: Mutrikuko Danok Bat kluba eta Gipuzkoako Euskal Pilota Federazioa (GEPF).

 

 

 






Babesleak

Ir arriba