Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka Eskuz binaka nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/09/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2 (RET)
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
     
    GAZTELEKU 1 
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    2020/09/18
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    5  - 22
    ABANTZU 
    GELIS, A.
    SALEGI, I.
    2020/09/19
    11:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    MUGICA, A.
    GURUTZEALDE, O.
    8  - 22
    OIARPE 
    BARANDIARAN, X.
    ETXEBERRIA, E.
    2020/09/20
    10:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    ARANBURU, A.
    ODRIOZOLA, I.
    13  - 22
    LAPKE 
    GARMENDIA, A.
    EGUREN, J.
       Jardunaldia 2 
    2020/09/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    BARANDIARAN, X.
    ETXEBERRIA, E.
     
    GAZTELEKU 2 (RET) 
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
    2020/09/25
    20:00
    AIZARNAZABAL - Atari-Soro
    ABANTZU
    GELIS, A.
    SALEGI, I.
    2  - 22
    MUNDARRO 
    EXPOSITO, H.
    GURUTZEALDE, O.
    2020/09/26
    10:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    20  - 22
    EPLE 
    ARANBURU, A.
    ODRIOZOLA, I.
    2020/09/27
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    EGUREN, J.
    GARMENDIA, A.
    22  - 6
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
       Jardunaldia 3 
    2020/10/02
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    11  - 22
    OIARPE 
    BARANDIARAN, X.
    ETXEBERRIA, E.
    2020/10/02
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2 (RET)
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
     
    ABANTZU 
    GELIS, A.
    SALEGI, I.
    2020/10/02
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    ARANBURU, A.
    ODRIOZOLA, I.
    22  - 9
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    2020/10/03
    11:15
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    MUGICA, A.
    GURUTZEALDE, O.
    8  - 22
    LAPKE 
    EGUREN, J.
    GARMENDIA, A.
       Jardunaldia 4 
    2020/10/09
    19:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    22  - 1
    MUNDARRO 
    MUGICA, A.
    GURUTZEALDE, O.
    2020/10/09
    20:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    GELIS, A.
    ODRIOZOLA, J.
    15  - 22
    GAZTELEKU 1 
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    2020/10/10
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    BARANDIARAN, X.
    ETXEBERRIA, E.
    11  - 22
    EPLE 
    ARANBURU, A.
    ODRIOZOLA, I.
    2020/10/11
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    EGUREN, J.
    GARMENDIA, A.
     
    GAZTELEKU 2 (RET) 
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
       Jardunaldia 5 
    2020/10/22
    20:35
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    ODRIOZOLA, I.
    ARANBURU, A.
    22  - 5
    MUNDARRO 
    GURUTZEALDE, O.
    MUGICA, A.
    2020/10/23
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    12  - 22
    LAPKE 
    EGUREN, J.
    GARMENDIA, A.
    2020/10/23
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2 (RET)
     
    GURE TXERU 
    2020/10/24
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    BARANDIARAN, X.
    ETXEBERRIA, E.
    22  - 15
    ABANTZU 
    GELIS, A.
    ODRIOZOLA, J.
       Jardunaldia 6 
    2021/01/22
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    EGUREN, J.
    GARMENDIA, A.
    22  - 5
    OIARPE 
    SALABERRIA, E.
    BARANDIARAN, X.
    2021/01/22
    -
    -
    MUNDARRO
     
    GAZTELEKU 2 (RET) 
    2021/01/23
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    21  - 22
    GAZTELEKU 1 
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    2021/03/07
    11:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    ARANBURU, A.
    ODRIOZOLA, I.
    22  - 14
    ABANTZU 
    GELIS, A.
    ODRIOZOLA, J.
       Jardunaldia 7 
    2020/11/08
    -
    -
    GAZTELEKU 2 (RET)
     
    EPLE 
    2020/11/08
    -
    -
    ABANTZU
    GELIS, A.
    SALEGI, I.
    15  - 22
    LAPKE 
    EGUREN, J.
    GARMENDIA, A.
    2021/01/30
    10:30
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    GAZTELEKU 1
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    22  - 20
    MUNDARRO 
    MUGICA, A.
    GURUTZEALDE, O.
    2021/03/06
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    BARANDIARAN, X.
    IRIARTE, E.
    21  - 22
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    OLASCOAGA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE   12 6 6 0 0 132 59  
    2 EPLE   11 6 5 1 0 123 81  
    3 OIARPE   9 6 3 3 0 103 100  
    4 GAZTELEKU 1   9 6 3 3 0 109 122  
    5 GURE TXERU   8 6 2 4 0 85 110  
    6 MUNDARRO   7 6 1 5 0 64 112  
    7 ABANTZU   7 6 1 5 0 83 115  
    8 GAZTELEKU 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/09/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, I.
    AIZPITARTE, E.
    22  - 13
    TOLOSA 
    GOIKOETXEA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    2020/09/18
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    IBARGUREN, J.
    AGUIRRE, I.
    21  - 22
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
    2020/09/19
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    ZABALA, A.
    BELOKI, B.
    22  - 19
    GAZTELEKU 3 
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2020/09/19
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
    22  - 10
    TARTALOETXE 
    MATXINANDIARENA, I.
    IBAŅEZ, B.
       Jardunaldia 2 
    2020/09/25
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    GOIKOETXEA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    22  - 13
    LEGAZPI 
    IBARGUREN, J.
    AGUIRRE, I.
    2020/09/25
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    GALDOS, I.
    18  - 22
    ZAZPI ITTURRI 
    ZABALA, A.
    BELOKI, B.
    2020/09/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
    20  - 22
    INTZA 
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
    2020/09/26
    10:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 3
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    22  - 4
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, I.
    AIZPITARTE, E.
       Jardunaldia 3 
    2020/10/02
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, I.
    AIZPITARTE, E.
    22  - 15
    TARTALOETXE 
    MATXINANDIARENA, I.
    GALDOS, I.
    2020/10/02
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    GOIKOETXEA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    15  - 22
    GAZTELEKU 3 
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2020/10/03
    11:30
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    IBARGUREN, J.
    AGUIRRE, I.
    17  - 22
    INTZA 
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
    2020/10/03
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    ZABALA, A.
    BELOKI, B.
    22  - 20
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
       Jardunaldia 4 
    2020/10/09
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 3
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    21  - 22
    LEGAZPI 
    IBARGUREN, J.
    AGUIRRE, I.
    2020/10/10
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
    22  - 18
    ZAZPI ITTURRI 
    ZABALA, A.
    BELOKI, B.
    2020/10/11
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
    22  - 16
    INTXURRE 
    ARTOLA, A.
    AIZPITARTE, E.
    2021/03/05
    18:45
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    GALDOS, I.
    12  - 22
    TOLOSA 
    ECENARRO, A.
    UGARTEMENDIA, G.
       Jardunaldia 5 
    2020/10/23
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ARTOLA, A.
    AIZPITARTE, E.
    15  - 22
    INTZA 
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
    2020/10/23
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ECENARRO, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    22  - 17
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
    2020/10/25
    -
    -
    GAZTELEKU 3
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    22  - 14
    TARTALOETXE 
    MATXINANDIARENA, I.
    GALDOS, I.
    2021/02/26
    19:30
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    IBARGUREN, J.
    AGUIRRE, I.
    0  - 22
    ZAZPI ITTURRI 
    ZABALA, A.
    BELOKI, B.
       Jardunaldia 6 
    2021/01/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
    22  - 12
    GAZTELEKU 3 
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2021/01/22
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    ZABALA, A.
    BELOKI, B.
    15  - 22
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, I.
    AIZPITARTE, E.
    2021/01/23
    16:30
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
    22  - 5
    TOLOSA 
    ECENARRO, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    2021/03/06
    16:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    AGUIRRE, I.
    TELLERIA, A.
    22  - 17
    TARTALOETXE 
    MATXINANDIARENA, I.
    GALDOS, I.
       Jardunaldia 7 
    2021/01/28
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, I.
    AIZPITARTE, E.
    22  - 13
    LEGAZPI 
    IBARGUREN, J.
    AGUIRRE, I.
    2021/01/29
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    GALDOS, I.
    9  - 22
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
    2021/02/27
    10:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 3
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    22  - 9
    INTZA 
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
    2021/03/07
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ECENARRO, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    19  - 22
    ZAZPI ITTURRI 
    ZABALA, A.
    BELOKI, B.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTZA   13 7 6 1 0 141 107  
    2 ZAZPI ITTURRI   12 7 5 2 0 143 120  
    3 AZKOITIA   11 7 4 3 0 145 124  
    4 GAZTELEKU 3   11 7 4 3 0 140 108  
    5 INTXURRE   11 7 4 3 0 123 122  
    6 TOLOSA   10 7 3 4 0 118 130  
    7 LEGAZPI   9 7 2 5 0 108 148  
    8 TARTALOETXE   7 7 0 7 0 95 154  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Ir arriba