Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/09/18
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
    18  - 22
    ILUNPE 1 
    ALBERDI, U.
    SALEGI, U.
    2020/09/20
    17:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE
    SANTXO, X.
    URRUZOLA, J.
    22  - 4
    LAPKE 
    SENAR, B.
    QUINA, A.
       Jardunaldia 2 
    2020/09/25
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    ALBERDI, U.
    SALEGI, U.
    14  - 22
    PAGAZPE 
    SANTXO, X.
    URRUZOLA, J.
    2020/09/25
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
    22  - 9
    LAPKE 
    URANGA, J.
    SENAR, B.
       Jardunaldia 3 
    2020/10/02
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    SENAR, B.
    URANGA, J.
    17  - 22
    ILUNPE 1 
    ALBERDI, U.
    SALEGI, U.
    2020/10/04
    10:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    SANTXO, X.
    URRUZOLA, J.
    5  - 22
    TOLOSA 
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
       Jardunaldia 4 
    2020/10/16
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    SENAR, B.
    URANGA, J.
    22  - 17
    PAGAZPE 
    SANTXO, X.
    URRUZOLA, J.
    2020/10/17
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    ALBERDI, U.
    SALEGI, U.
    13  - 22
    TOLOSA 
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
       Jardunaldia 5 
    2020/10/22
    21:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE
    SANTXO, X.
    URRUZOLA, J.
    14  - 22
    ILUNPE 1 
    ALBERDI, U.
    SALEGI, U.
    2020/10/23
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    0 *  - 22
    TOLOSA 
       Jardunaldia 6 
    2021/01/22
    18:00
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA
    ELOLA, I.
    TELLETXEA, X.
    21  - 22
    PAGAZPE 
    SANTXO, X.
    URRUZOLA, J.
    2021/01/22
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    ALBERDI, U.
    SALEGI, U.
    16  - 22
    LAPKE 
    SENAR, B.
    ERLE, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA   10 6 4 2 0 127 71
    2 PAGAZPE   9 6 3 3 0 102 105
    3 ILUNPE 1   9 6 3 3 0 109 115
    4 LAPKE   7 6 2 3 1 74 121
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/09/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
    22  - 9
    ILUNPE 2 
    APEZETXEA, O.
    LARRAÑAGA, H.
    2020/09/18
    19:30
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    22  - 9
    HERNANI 
    OJUEL, P.
    LIZEAGA, M.
       Jardunaldia 2 
    2020/09/25
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    22  - 8
    ILUNPE 2 
    APEZETXEA, O.
    LARRAÑAGA, H.
    2020/09/26
    15:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    OJUEL, P.
    LIZEAGA, M.
    22  - 19
    INTXURRE 
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
       Jardunaldia 3 
    2020/10/01
    19:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
    22  - 10
    TARTALOETXE 
    AZKETA, B.
    IBAÑEZ, B.
    2020/10/02
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    APEZETXEA, O.
    UZKUDUN, J.
    8  - 22
    HERNANI 
    OJUEL, P.
    LIZEAGA, M.
       Jardunaldia 4 
    2020/10/17
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    APEZETXEA, O.
    UZKUDUN, J.
    13  - 22
    INTXURRE 
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
    2020/10/18
    -
    -
    HERNANI
    OJUEL, P.
    LIZEAGA, M.
    12  - 22
    TARTALOETXE 
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
       Jardunaldia 5 
    2020/10/22
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    EGUIGUREN, A.
    MURGIONDO, D.
    9  - 22
    TARTALOETXE 
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    2020/10/24
    10:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
    22  - 2
    HERNANI 
    OJUEL, P.
    LIZEAGA, M.
       Jardunaldia 6 
    2021/01/22
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    OJUEL, P.
    LIZEAGA, M.
    22  - 7
    ILUNPE 2 
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
    2021/01/23
    11:30
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    22  - 7
    INTXURRE 
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TARTALOETXE   11 6 5 1 0 120 67
    2 INTXURRE   10 6 4 2 0 114 78
    3 HERNANI   9 6 3 3 0 89 100
    4 ILUNPE 2   6 6 0 6 0 54 132
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba