Argazki galeriak - 2014-15 DENBORALDIA / Eskuko Berezkoen Gipuzkoako Txapelketa

Galeria: Finalak (Tolosa, 2015-06-13)

  • Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (1)
    Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (1)
  • Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (2)
    Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (2)
  • Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (3)
    Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (3)
  • Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (4)
    Noah Unanue (Añorga). A2 txapelduna (4)
  • Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (1)
    Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (1)
  • Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (2)
    Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (2)
  • Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (3)
    Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (3)
  • Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (4)
    Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (4)
  • Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (5)
    Ekain Sein (Oiarpe). A2 txapeldunordea (5)
  • Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (1)
    Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (1)
  • Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (2)
    Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (2)
  • Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (3)
    Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (3)
  • Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (4)
    Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (4)
  • Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (5)
    Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (5)
  • Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (6)
    Ander Etxaniz (Bergara). I txapelduna (6)
  • Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (1)
    Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (1)
  • Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (2)
    Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (2)
  • Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (3)
    Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (3)
  • Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (4)
    Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (4)
  • Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (5)
    Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (5)
  • Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (6)
    Ander Goikoetxea (Tolosa). I txapeldunordea (6)
  • A2. Ekain Sein (Oiarpe) eta Noah Unanue (Añorga)
    A2. Ekain Sein (Oiarpe) eta Noah Unanue (Añorga)
  • I. Ander Goikoetxea (Tolosa) eta Ander Etxaniz (Bergara), Tolosa elkarteko ordezkariekin
    I. Ander Goikoetxea (Tolosa) eta Ander Etxaniz (Bergara), Tolosa elkarteko ordezkariekin
  • Finalista guztiak; ezker-eskuin eta goitik behera: Unanue, Etxaniz, Sein eta Goikoetxea (1)
    Finalista guztiak; ezker-eskuin eta goitik behera: Unanue, Etxaniz, Sein eta Goikoetxea (1)
  • Finalista guztiak; ezker-eskuin eta goitik behera: Unanue, Etxaniz, Sein eta Goikoetxea (2)
    Finalista guztiak; ezker-eskuin eta goitik behera: Unanue, Etxaniz, Sein eta Goikoetxea (2)















Babesleak

Ir arriba