Kartelera

  • Filtroa
  • Astea:
  • Kluba:
  • Txapelketa:

Kartelera                                                                      ( '!':Behin-behineko ordutegia)
Data Ordua Zkia Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa
2021/10/21 18:00 1 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-ALARCIA ATAUN-ALDASORO M. EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/21 18:00 2 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-AHSAN LAPKE-IZAGIRRE EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/21 18:00 3 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-ERRASTI GAZTELUPE-ARRESE EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/21 18:00 4 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-BETEGI ILUNPE-ELUSTONDO EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/21 18:00 5 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-GONZALEZ ILUNPE-ULAZIA EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/21 18:00 6 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-BEITIA ILUNPE-REVUELTA EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/21 18:00 7 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-ARANA ILUNPE-LARRAÑAGA EBA - Infantilak - 1. maila
 
2021/10/21 18:00 1 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-MUNDUATE TXAPAGAIN-HERNANDEZ EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/21 18:00 2 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-GUTIERREZ ARETXABALETA-SARASUA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/21 18:00 3 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-SARRIEGI ARETXABALETA-LARRAÑAGA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/21 18:00 4 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-AGIRRE ARETXABALETA-EGOITZ EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
 
2021/10/21 19:00 - - LEGAZPI - Urbeltz LEGAZPI GAZTELEKU 1 EBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/21 19:15  ! 1 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA GAZTELEKU 2 EBI - Kadeteak - 2. maila
 
2021/10/21 20:00 - - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE ZAZPI ITTURRI EBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/21 20:00 1 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 ERREPALA 3 LP - Nagusiak - 1. maila
2021/10/21 20:00 2 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE TOLOSA 3 EBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/21 20:00 1 - BIDANIA-GOIATZ - Ernio TOLOSA EPLE EBI - Nagusiak - Ohorezko maila
 
2021/10/21 20:00 - - BERGARA - Udalekoa BERGARA TOLOSA 1 EBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/21 20:10 - - ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ KUKU GPBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/21 20:30 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI PAGAZPE EBI - Nagusiak - Ohorezko maila
 
2021/10/21 21:30 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA LOIOLATARRA 2 GPBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/21 22:05 - - OIARTZUN - Madalensoro TXOST 1 TXOST 2 LP - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 17:30 1 - EIBAR - Astelena EIBAR-VARONA AZKOITIA-ALBERDI EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 17:30 2 - EIBAR - Astelena EIBAR-URKIAGA AZKOITIA-ETXANIZ EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 17:30 3 - EIBAR - Astelena EIBAR-AZPILIKUETA AZKOITIA-ALDAZABAL EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 17:30 4 - EIBAR - Astelena EIBAR 1 ATAUN 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 17:30 1 - VILLABONA - Amasa BEHAR ZANA-DIEGUEZ TXULOBI-TEJERIA U. EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 17:30 2 - VILLABONA - Amasa BEHAR ZANA-LARRARTE HERNANI-ZUGASTI EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 17:30 3 - VILLABONA - Amasa BEHAR ZANA-ZUFIRIA GURE TXERU-BORDAGARAY EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 17:30 4 - VILLABONA - Amasa BEHAR ZANA-MAYOZ OIARPE-ZELAIARAN EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 17:30 5 - VILLABONA - Amasa BEHAR ZANA-IRAOLA OIARPE-ITURAIN EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 17:30 6 - VILLABONA - Amasa BEHAR ZANA-GARMENDIA ZAZPI ITTURRI-FRESNEDA EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/22 18:00 1 - ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-KORTA MUNDARRO-URDICIAIN EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 18:00 2 - ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-IZAGIRRE ALDE ZAHARRA-MANTEROLA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 18:00 3 - ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU GAZTELEKU GPBI - Nagusiak - 2. maila
2021/10/22 18:00 4 - ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU TOLOSA 1 EBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/22 18:00 1 - AGINAGA - Udalekoa PAGAZPE-BLAZQUEZ EPLE-CABALLERO EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 18:00 2 - AGINAGA - Udalekoa PAGAZPE-BENGOETXEA ILUNPE-BERISTAIN EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 18:00 3 - AGINAGA - Udalekoa PAGAZPE-VIDAL GURE TXERU-BARRENETXEA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
 
2021/10/22 18:00 1 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-ALTUNA ATAUN-AMUNDARAIN EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:00 2 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-ESNAOLA ATAUN-DORRONSORO EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:00 3 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-ALONSO TOLOSA-ARANDIA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:00 4 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-JIMENEZ TOLOSA-GARTZIA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:00 5 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-HARREGUY AZKOITIA-JUARISTI EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 18:00 6 - LAZKAO - Enparantza LAPKE-ESTENSORO AZKOITIA-GARATE EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
 
2021/10/22 18:00 1 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE SORALUZE EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/22 18:00 2 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE AZKOITIA EBI - Kadeteak - 1. maila
2021/10/22 18:00 3 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 2 OIARPE 2 EBI - Nagusiak - 2. maila
2021/10/22 18:00 4 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 3 BEHAR ZANA EBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 18:00 1 - ADUNA - Adunakoa TXULOBI-TEJERIA A. BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 18:00 2 - ADUNA - Adunakoa TXULOBI-NAVARRO BEHAR ZANA-ARRUABARRENA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 18:00 3 - ADUNA - Adunakoa TXULOBI-URKOLA HERNANI-LABAKA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
 
2021/10/22 18:00 1 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-ARANBURU ILUNPE-URRESTILLA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 18:00 2 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-AGIRREURRETA EIBAR-AMILLATEGI EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 18:00 3 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-LOPEZ BEHAR ZANA-JAUREGI EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 18:00 4 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-ALBERDI OIARPE-IRADI EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 18:00 5 - ATAUN - Auzoeta ATAUN ILUNPE 2 EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/22 18:00 6 - ATAUN - Auzoeta ATAUN INTXURRE 1 EBI - Kadeteak - 1. maila
2021/10/22 18:00 7 - ATAUN - Auzoeta ATAUN 1 LAPKE 4 EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/22 18:00 8 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-ARAMENDI ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
 
2021/10/22 18:15 1 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA-ALVAREZ LAPKE-ITURBE EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/22 18:15 1 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-LARRAMENDI AZKOITIA-JUARISTI EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:15 2 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-ZELAIA BERGARA-ETXABE EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 18:15 3 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE INTXURRE EBI - Nagusiak - Ohorezko maila
 
2021/10/22 18:15 1 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-OTAZU ABANTZU-MAYO EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:15 2 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA-LARRAÑAGA LAGUNAK-BERGUA EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 18:15 3 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 1 ABANTZU EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/22 18:15 4 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 2 GAZTELUPE EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/22 18:15 5 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA BERGARA 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 18:15 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI ABANTZU 1 EBI - Kadeteak - 3. maila
2021/10/22 18:15 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 1 BEHAR ZANA EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/22 18:15 3 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 1 TARTALOETXE 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/22 18:15 4 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 2 LAPKE 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 18:30 1 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE-OLAIZOLA ALOÑA MENDI-ZUBIA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:30 2 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE-MENDIZABAL ARETXABALETA-KORTAZAR EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:30 3 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE-ARANGUREN LEGAZPI-PEREZ EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 18:30 4 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE-ZABALA AZKOITIA-ARREGI EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 18:30 5 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE-ARANBURU ALDE ZAHARRA-EGAÑA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 18:30 6 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE-ARRIARAN ORIO-PAZON EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 18:30 7 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 1 INTZA EBI - Kadeteak - 2. maila
 
2021/10/22 18:30 1 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-IZAGIRRE MUNDARRO-GALARRAGA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:30 2 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-CESTAU MURUMENDI-GOIKOETXEA A. EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:30 3 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-BEROZ AÑORGA-ABURUZA EBA - Infantilak - 1. maila
 
2021/10/22 18:30 1 - OLABERRIA - Udalekoa OIANGU 1 OIANGU 4 LP - Nagusiak - 2. maila
2021/10/22 18:30 2 - OLABERRIA - Udalekoa OIANGU EPLE 1 LP - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 18:30 1 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA AZKOITIA EBI - Jubenilak - 1. maila
2021/10/22 18:30 2 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 2 ZUMAIA EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/22 18:30 3 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA ZAZPI ITTURRI EBI - Nagusiak - 2. maila
2021/10/22 18:30 4 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 1 ALDE ZAHARRA 1 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 18:40 1 - USURBIL - Udalekoa PAGAZPE-ILLARRAMENDI BEHAR ZANA-LACARRA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 18:40 2 - USURBIL - Udalekoa PAGAZPE-ALEJO HERNANI-GARAIALDE EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:40 3 - USURBIL - Udalekoa PAGAZPE-ERRASTI ATAUN-IZAGIRRE EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/22 18:40 4 - USURBIL - Udalekoa PAGAZPE-INDAKOETXEA ORIO-MINER EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:40 5 - USURBIL - Udalekoa PAGAZPE-MANTEROLA GURE TXERU-ARANBURU EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
 
2021/10/22 18:45 1 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-OIARTZABAL HERNANI-GALATAS EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 18:45 2 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE ILUNPE 2 EBI - Kadeteak - 1. maila
2021/10/22 18:45 3 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE LAGUNAK EBI - Jubenilak - 2. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-AGIRREZABAL ALOÑA MENDI-AZKUE EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 19:00 2 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-ALKORTA LAPKE-LANDA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 19:00 3 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-SUDUPE LAPKE-ALDASORO EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 19:00 4 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-ARISTEGI LAPKE-ARIZMENDI EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 19:00 5 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-SEGUROLA ILUNPE-ITURRALDE EBA - Infantilak - 1. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - DONOSTIA - Herrera EUSKAL GIROA-BORDA EPLE-PEREZ EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 19:00 2 - DONOSTIA - Herrera EUSKAL GIROA-AZPIROZ OIARPE-ORMAETXEA EBA - Infantilak - 3. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3 DANOK BAT 2 ZPBI - Kadeteak
2021/10/22 19:00 2 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1 DANOK BAT 1 ZPBI - Kadeteak
2021/10/22 19:00 3 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2 DONOSTIA JAI ALAI ZPBI - Jubenilak
 
2021/10/22 19:00 - - URNIETA - Udalekoa URNIETA IZURUN 2 GPBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 19:00 - - ASTIGARRAGA - Udalekoa MUNDARRO-ORMAZABAL BEHAR ZANA-ELOLA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - DONOSTIA - Añorga AÑORGA ATAUN 1 EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/22 19:00 2 - DONOSTIA - Añorga AÑORGA-MAKATZAGA EPLE-ZAPIRAIN EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/22 19:00 - - ANTZUOLA - Udalekoa OLALDE-ARANBURU ARETXABALETA-VALLE EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - LIZARTZA - Aztinondo OTSABIO-OLANO ZAZPI ITTURRI-KARRERA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 19:00 2 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA INTXURRE 2 EBI - Kadeteak - 1. maila
2021/10/22 19:00 3 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA 2 LAPKE EBI - Jubenilak - 2. maila
 
2021/10/22 19:00 - - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 HONDARRIBIA 2 ZPBI - Nagusiak
 
2021/10/22 19:00 1 - ALEGIA - Elorri INTXURRE-URDANPILLETA ATAUN-ARTZE EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 19:00 2 - ALEGIA - Elorri INTXURRE HERNANI 3 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - DONOSTIA - Altza ALTZATARRA 2 ALTZATARRA 1 LP - Nagusiak - 3. maila
2021/10/22 19:00 2 - DONOSTIA - Altza ALTZATARRA LAGUNAK GPBI - Nagusiak - 2. maila
2021/10/22 19:00 3 - DONOSTIA - Altza ERREPALA 2 ERREPALA 1 LP - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - DONOSTIA - Atano III.a EPLE-SUAREZ ORIO-LOIDI EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 19:00 2 - DONOSTIA - Atano III.a EPLE-MINGUEZ MUNDARRO-ARTOLA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 19:00 3 - DONOSTIA - Atano III.a EPLE-LARRA GURE TXERU-AIESTARAN EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 19:00 4 - DONOSTIA - Atano III.a EPLE-BOUASCAR HERNANI-GASKON EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 19:00 5 - DONOSTIA - Atano III.a EPLE 1 GURE TXERU EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 19:00 1 - ZUMARRAGA - Beloki BELOKI 1 LAPKE 3 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 19:15 2 - ORIO - Udalekoa ORIO-CAPEROCHIPI PAGAZPE-JAUREGI EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/22 19:15 - - SORALUZE - Udalekoa SORALUZE AZKOITIA EBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 19:15 - - AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-GOÑI GAZTELEKU-AGIRREZABAL EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/22 19:15 1 - ORIO - Udalekoa ORIO-GOIKOETXEA ILUNPE-ARANGUREN EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
 
2021/10/22 19:15 1 - BERGARA - Udalekoa BERGARA-MURUAMENDIARAZ ATAUN-ALDASORO H. EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/22 19:15 2 - BERGARA - Udalekoa BERGARA-AGIRRE ALOÑA MENDI-FERNANDEZ EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 19:15 3 - BERGARA - Udalekoa BERGARA-MUXIKA ALOÑA MENDI-ERDOZIA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 19:15 4 - BERGARA - Udalekoa BERGARA-ETXEBERRIA LAPKE-LANDA EBA - Infantilak - 1. maila
 
2021/10/22 19:30 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 INTXURRE 2 GPBI - Neska jubenilak
2021/10/22 19:30 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 3 INTXURRE 1 GPBI - Neska jubenilak
2021/10/22 19:30 3 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 INTXURRE 2 GPBI - Neska nagusiak - 2. maila
 
2021/10/22 19:30 1 - ARRASATE - Uarkape ARRASATE-ZUBIA EIBAR-BASARAS EBA - Infantilak - 3. maila
2021/10/22 19:30 2 - ARRASATE - Uarkape ARRASATE-MARTIN ABANTZU-ALBERDI EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/22 19:30 3 - ARRASATE - Uarkape ARRASATE-ETXABE AZKOITIA-BASTIDA EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/22 19:30 1 - BEASAIN - Antzizar MURUMENDI ABANTZU 2 EBI - Kadeteak - 3. maila
 
2021/10/22 19:45 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA LOIOLATARRA GPBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 20:00 - - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 DONOSTIA JAI ALAI ZPBI - Nagusiak
 
2021/10/22 20:00 1 - IDIAZABAL - Igarondo ATXURBIDE BATZOKIKO 1 GPBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/22 20:00 1 - ORIO - Udalekoa ORIO LAPKE 1 EBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 20:10 - - ORDIZIA - Beti Alai TXAPAGAIN-ARAMENDI ARETXABALETA-ARBULO EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
 
2021/10/22 20:15 - - AIZARNAZABAL - Atari-Soro ZARAUTZ PAGAZPE GPBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 20:15 1 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 ALDE ZAHARRA 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/22 20:15 2 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 1 IZURUN 1 GPBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/22 20:30 - - DONOSTIA - Loiola LOIOLATARRA 1 AZKOITIA GPBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/22 21:00 1 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 ORIO 2 GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/22 21:00 2 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT AZKOITIA GPBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/22 21:45 1 - DONOSTIA - Altza GAZTELEKU OIANGU 2 LP - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/23 09:15 - - DONOSTIA - Altza ERREPALA LAGUNAK GPBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/23 10:00 - - SORALUZE - Udalekoa SORALUZE 1 BATZOKIKO 2 GPBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/23 10:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI SORALUZE 2 GPBI - Nagusiak - 2. maila
2021/10/23 10:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 1 IRULEAK GPBI - Neska nagusiak - 2. maila
 
2021/10/23 10:00 1 - ORIO - Udalekoa ORIO-AMILIBIA AÑORGA-ARAKAMA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 10:00 2 - ORIO - Udalekoa ORIO-AIZPURUA OIARPE-CAETANO EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 10:00 3 - ORIO - Udalekoa ORIO-SUKIA IZURUN-IRAETA EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/23 10:30  ! 1 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-CARBAYEDA OLALDE-ITURBE EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 10:30  ! 2 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA INTXURRE EBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/23 10:30 - - DONOSTIA - Atano III.a ALDE ZAHARRA ILUNPE 1 EBI - Jubenilak - 1. maila
 
2021/10/23 10:30 - - ASTIGARRAGA - Udalekoa MUNDARRO SU-BERRI 2 GPBI - Neska nagusiak - 2. maila
 
2021/10/23 10:30 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 1 INTXURRE EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/23 10:30 2 - TOLOSA - Beotibar OTSABIO 2 AZKOITIA 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/23 10:45 - - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE GAZTELEKU LP - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/23 11:00 1 - EIBAR - Astelena EIBAR 2 BELOKI 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/23 11:00 1 - ATAUN - Auzoeta ATAUN INTXURRE 1 GPBI - Neska nagusiak - 2. maila
 
2021/10/23 11:15 - - LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA ZAZPI ITTURRI 2 EBI - Jubenilak - 2. maila
 
2021/10/23 11:30 1 - AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI ATAUN-ALZUA EBA - Infantilak - 1. maila
 
2021/10/23 11:30 1 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA-ARRIETA LAPKE-ARANBURU EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 11:30 2 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA-LACARRA MURUMENDI-SANCHEZ EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/23 12:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI-ALBERDI ABANTZU-ZABALA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 12:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI OIARPE EBI - Nagusiak - 1. maila
 
2021/10/23 16:00 1 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA-SORONDO GURE TXERU-GARRASTAZU EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/23 16:00 2 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA-1 HERNANI-ARRETXE EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 16:00 3 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA-2 HERNANI-OSES EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/23 16:00 - - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 HONDARRIBIA 1 ZPBI - Nagusiak
 
2021/10/23 16:00 1 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 2 TOLOSA 2 GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/23 16:00 2 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 1 EPLE 2 GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/23 16:00 3 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU HONDARRIBIA 3 ZPBI - Nagusiak
 
2021/10/23 16:00 1 - DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI 1 TOLOSA 1 GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/23 16:00 2 - DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI 2 TOLOSA 3 GPBI - Nagusiak - 3. maila
 
2021/10/23 16:15 1 - ANOETA - Alkartasuna AIA SU-BERRI 1 GPBI - Neska nagusiak - 2. maila
2021/10/23 16:15 2 - ANOETA - Alkartasuna SU-BERRI 1 SU-BERRI 2 GPBI - Neska nagusiak - 1. maila
 
2021/10/23 16:30 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI-BARRIOLA GAZTELEKU-AIERBE EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/23 16:30 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI-ARSUAGA MUNDARRO-ANZA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/23 16:30 3 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 1 OIARPE EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/23 16:30 4 - HERNANI - Udalekoa HERNANI LAPKE 1 EBI - Nagusiak - 2. maila
 
2021/10/23 16:30 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-LAKA ARRASATE-HURTADO EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/23 16:30 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-EGURBIDE ARRASATE-MADINABEITIA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/23 16:30 3 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-BARRENA INTXURRE-GARAIKOETXEA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/23 16:30 4 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI SU-BERRI EBI - Neska nagusiak
 
2021/10/23 17:00  ! - - DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI GAZTELEKU ZPBI - Kadeteak
 
2021/10/23 17:00 1 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-PICABEA ORIO-URRESTILLA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/23 17:00 2 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-ESNAL IZURUN-BENGOETXEA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 17:00 3 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU ARETXABALETA 1 EBI - Kadeteak - 3. maila
 
2021/10/23 17:00 1 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-ALBERDI OIARPE-SARASOLA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 17:00 2 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA OIARPE EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/23 17:00 3 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA ILUNPE 1 EBI - Kadeteak - 1. maila
 
2021/10/23 17:00 1 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ELIZEGI ALDE ZAHARRA-0 EBA - Infantilak - 3. maila
2021/10/23 17:00 2 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-BERGARA HERNANI-ZIGANDA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/23 17:00 3 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ETXEBERRIA AÑORGA-PAGOLA EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/23 17:00 4 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE ARETXABALETA 2 EBI - Kadeteak - 3. maila
 
2021/10/24 10:00 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-RODRIGUEZ ILUNPE-BIDEZABAL EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 10:00 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-BLAZQUEZ ILUNPE-ARSUAGA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 10:00 3 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-ERRASTI BERGARA-ILARDUIA EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 10:00 4 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-ELGARRESTA ILUNPE-AIZPITARTE EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 10:00 5 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-LIZARRALDE ILUNPE-GALARTZA EBA - Infantilak - 2. maila
 
2021/10/24 10:30 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-ARTOLA MURUMENDI-PEÑAGARIKANO EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 10:30 2 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-GARMENDIA MURUMENDI-AUZMENDI EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 10:30 3 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-ALTUNA MURUMENDI-GOIKOETXEA J. EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 10:30 4 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-ELOLA BEHAR ZANA-ZUFIRIA EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/24 10:30 5 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-CAMINOS BEHAR ZANA-OÑATE EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/24 10:30 6 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-PERURENA BEHAR ZANA-OTAEGI (RET) EBA - Infantilak - 1. maila
 
2021/10/24 11:00 1 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-GAZTAÑAGA INTXURRE-ELOLA EBA - Infantilak - 1. maila
 
2021/10/24 11:00 1 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2 BEOTIBAR ZPBI - Kadeteak
2021/10/24 11:00 2 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1 ZUMAIA 3 ZPBI - Jubenilak
 
2021/10/24 11:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI-MACICIOR EPLE-OIARBIDE EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 11:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI ILUNPE 3 EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/24 11:00 3 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 1 MURUMENDI EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/24 11:00 4 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 TOLOSA 1 EBI - Jubenilak - 2. maila
 
2021/10/24 17:00 1 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 ZUMAIA 4 ZPBI - Jubenilak
2021/10/24 17:00 2 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 ZUMAIA 2 ZPBI - Jubenilak
 
2021/10/24 17:00 - - ZEGAMA - Toki alai TARTALOETXE MUNDARRO EBI - Nagusiak - Ohorezko maila
 
2021/10/24 - - - - ABANTZU-LULUAGA Atsedena EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - ABANTZU-ZUBELTZU Atsedena EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - ALOÑA MENDI Atsedena EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - AÑORGA (RET) EPLE EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/24 - - - - AÑORGA-ARRUTI Atsedena EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/22 - - - - ARETXABALETA-BARANDIARAN Atsedena EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/24 - - - - AZKOITIA ZAZPI ITTURRI 3 (RET) EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - AZKOITIA-LETE Atsedena EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - BEHAR ZANA ZUMAIA (RET) GPBI - Neska jubenilak
2021/10/24 - - - - BEHAR ZANA-ALTUNA Atsedena EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/24 - - - - BERGARA Atsedena EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/24 - - - - BERGARA 1 Atsedena EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - DANOK BAT 1 Atsedena ZPBI - Nagusiak
2021/10/24 - - - - EIBAR-GIL LAPKE-ARRATIBEL (RET) EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/24 - - - - EPLE-CASTILLO Atsedena EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/24 - - - - EUSKAL JOLAS ORIO 3 GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - EUSKAL JOLAS OIANGU 3 LP - Nagusiak - 2. maila
2021/10/24 - - - - GAZTELEKU 1 ALOÑA MENDI 2 (RET) EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/24 - - - - GAZTELEKU 2 (RET) TOLOSA 2 EBI - Nagusiak - 2. maila
2021/10/24 - - - - GAZTELUPE-MANTZISIDOR ILUNPE-ANSOLA EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/24 - - - - GURE TXERU (RET) OIARPE 1 EBI - Nagusiak - 2. maila
2021/10/24 - - - - HERNANI Atsedena EBI - Kadeteak - 3. maila
2021/10/24 - - - - HERNANI 1 INTXURRE 3 (RET) GPBI - Neska jubenilak
2021/10/24 - - - - HERNANI Atsedena GPBI - Neska nagusiak - 1. maila
2021/10/24 - - - - ILUNPE 2 LAGUNAK (RET) GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - ILUNPE-ARTETXE GURE TXERU-ALVAREZ (RET) EBA - Infantilak - 1. maila
2021/10/24 - - - - INTXURRE ATAUN 2 (RET) EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - INTXURRE-ORMAETXEA Atsedena EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/24 - - - - INTXURRE-LEO Atsedena EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. maila
2021/10/24 - - - - INTZA AZKOITIA 1 (RET) EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - IZURUN (RET) HERNANI 2 EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - IZURUN ABANTZU EBI - Neska nagusiak
2021/10/24 - - - - IZURUN-CUESTA (RET) GURE TXERU-OLABARRI EBA - Infantilak - 3. maila
2021/10/24 - - - - LAGUNAK IZURUN (RET) EBI - Kadeteak - 3. maila
2021/10/24 - - - - LAPKE 2 TOLOSA 2 (RET) EBI - Nagusiak - 1. maila
2021/10/24 - - - - LAPKE-ORMAZABAL TXAPAGAIN-ALBERDI (RET) EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 1. maila
2021/10/24 - - - - MUNDARRO ZAZPI ITTURRI (RET) EBI - Kadeteak - 3. maila
2021/10/24 - - - - MUNDARRO-ISASTI Atsedena EBA - Infantilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - MURUMENDI LAPKE 1 (RET) EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - OIARPE 1 LAPKE 2 (RET) EBI - Jubenilak - 1. maila
2021/10/24 - - - - OLALDE BERGARA EBI - Neska nagusiak
2021/10/24 - - - - OTSABIO 1 Atsedena EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - TARTALOETXE 1 Atsedena EBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - TOLOSA 2 Atsedena EBI - Kadeteak - 2. maila
2021/10/24 - - - - ZAZPI ITTURRI (RET) Atsedena EBI - Kadeteak - 1. maila
2021/10/24 - - - - ZAZPI ITTURRI 1 Atsedena EBI - Jubenilak - 2. maila
2021/10/24 - - - - ZUMAIA 1 Atsedena ZPBI - Jubenilak
2021/10/24 - - - - Atsedena ATAUN EBI - Jubenilak - 1. maila
2021/10/24 - - - - Atsedena MUNDARRO GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - Atsedena AÑORGA GPBI - Nagusiak - 3. maila
2021/10/24 - - - - Atsedena OIANGU GPBI - Nagusiak - 3. maila


Ir arriba