Kartelera

  • Filtroa
  • Astea:
  • Kluba:
  • Txapelketa:

Kartelera
Data Ordua Zkia Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa Txapelketa
2023/06/02  !Behin-behineko ordutegia 20:15 1 - ERRENTERIA - Agustina Ot. ERRENTERIA-LP DEBA-LP Herriartekoa
H - LP eta PM
2023/06/02  !Behin-behineko ordutegia 20:15 2 - ERRENTERIA - Agustina Ot. ERRENTERIA-PM DEBA-PM Herriartekoa
H - LP eta PM
 
2023/06/03  !Behin-behineko ordutegia 11:00 1 - ALTZO - Altzo Muino ALTZO-K ATAUN-K Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/03  !Behin-behineko ordutegia 11:00 2 - ALTZO - Altzo Muino ALTZO-J ATAUN-J Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/03  !Behin-behineko ordutegia 11:00 3 - ALTZO - Altzo Muino ALTZO-N ATAUN-N Herriartekoa
H - Eskua
 
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - Atsedena DANOK BAT-ANDONEGI L. Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ABANTZU-ZUBELTZU GURE TXERU-ALBENIZ Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ABANTZU-LULUAGA BELOKI-DAMIAN Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ALDE ZAHARRA ARRASATE Udaberri - Eskuz binaka
EBI(U) - Infantilak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ALOÑA MENDI-OSES LAGUNAK-BERGUA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ALOÑA MENDI-PEREZ MURUMENDI-LEUNDA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ALOÑA MENDI-ZULOAGA BELOKI-ZULOAGA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AMEZKETA-K AZPEITIA-K Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AMEZKETA-J AZPEITIA-J Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AMEZKETA-N AZPEITIA-N Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ANDOAIN-K ZESTOA-K Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ANDOAIN-J ZESTOA-J Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ANDOAIN-N ZESTOA-N Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ARETXABALETA-ARANA Atsedena Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ARETXABALETA-BEITIA HERNANI-GALATAS Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ARETXABALETA-ERRASTI MURUMENDI-LANDA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ASTIGARRAGA-BA ZUMARRAGA-BA Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ASTIGARRAGA-BI ZUMARRAGA-BI Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ASTIGARRAGA-BA7 ZUMARRAGA-BA7 Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ATAUN-ALZUA ALOÑA MENDI-LIZARRALDE Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ATAUN-ARROITA HERNANI-ALTUNA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AZKOITIA-K OIARTZUN-K Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AZKOITIA-J OIARTZUN-J Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AZKOITIA-N OIARTZUN-N Herriartekoa
H - Eskua
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AZKOITIA-BASTIDA ALOÑA MENDI-BIAIN Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - AZKOITIA-EGAÑA HERNANI-MANTEROLA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BEHAR ZANA-LARRARTE IZURUN-ARRAIZA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Neska nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BEHAR ZANA-JAUREGI ARETXABALETA-ORTUETA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BEHAR ZANA-ZUFIRIA HERNANI-ALBERDI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BEHAR ZANA-OÑATE TOLOSA-GARTZIA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BEHAR ZANA-LIZASO HERNANI-LABAKA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BEHAR ZANA-ARANBURU GAZTELUPE-MENDIZABAL I. Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BERGARA-BARROCAL (RET) LAPKE-ARANBURU Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Neska nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BERGARA-AMUATEGI OIARPE-MARTINEZ Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - BERGARA-LAZPIUR SORALUZE-CARAMANZANA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - DANOK BAT-URREISTI (RET) Atsedena Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - DANOK BAT-ANDONEGI A. ZUMAIA-AGUIRRE E. Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - DONOSTIA-BA AZKOITIA-BA Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - DONOSTIA-BI AZKOITIA-BI Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - DONOSTIA-BA7 AZKOITIA-BA7 Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ HONDARRIBIA-LALOO Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - GURE TXERU-AIESTARAN BELOKI-GARCIA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - GURE TXERU-ESNAL OIARPE-OTAEGI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - HERNANI-BA ZESTOA-BA Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - HERNANI-BI ZESTOA-BI Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - HERNANI-BA7 ZESTOA-BA7 Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - HERNANI-GASKON BEHAR ZANA-LARRARTE Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - HERNANI-ARRETXE AÑORGA-ABURUZA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - HERNANI-JARA ALOÑA MENDI-UGARTE Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - HONDARRIBIA-BASTERRA ZUMAIA-CABANILLAS Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ILUNPE-LABAKA ZAZPI ITTURRI-ARMAOLEA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - INTXURRE-COLLADO EPLE-PEREZ Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - INTZA-DIAZ DE GEREÑU OIARPE-LASA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - KUKU INTXURRE 1 Udaberri - Eskuz binaka
EBI(U) - Alebinak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAGUNAK-TXURRUKA ATAUN-LOIDI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAPKE-ELOLA ATAUN-ALBERDI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAPKE-ITURBE ABANTZU-URIA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAPKE-LANDA MURUMENDI-SANCHEZ Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAPKE-HARREGUY HERNANI-ALEGRIA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAPKE-IBARLUZEA ILUNPE-LARRAÑAGA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAPKE-AZKARRAGA ARETXABALETA-ZUGASTI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - LAPKE-GARMENDIA A. LAPKE-ETXEGARAI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - MURUMENDI-ARIZTIMUÑO LAGUNAK-URANGA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - MUTRIKU-BA ANOETA-BA Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - MUTRIKU-BI ANOETA-BI Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - MUTRIKU-BA7 ANOETA-BA7 Herriartekoa
H - Gomazko paleta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OIARPE-GALARDI HERNANI-ALBERDI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 3. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OIARPE-GOIA BEHAR ZANA-CESTAU Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OIARPE-LEONET LAPKE-KEREJETA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OIARPE-IRIARTE E. GURE TXERU-ZENEKORTA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OIARTZUN-LP DONOSTIA-LP Herriartekoa
H - LP eta PM
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OIARTZUN-PM DONOSTIA-PM Herriartekoa
H - LP eta PM
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OLALDE-GALEANO BEHAR ZANA-ARRILLAGA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Neska nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OLALDE-INSAUSTI Atsedena Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Neska nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - OSPELE-ARANBURU OSPELE-ARANBURU Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - PAGAZPE-ALEJO EPLE-OIARBIDE Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - PAGAZPE 1 AÑORGA Udaberri - Eskuz binaka
EBI(U) - Alebinak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - SEGURA INTXURRE 3 Udaberri - Eskuz binaka
EBI(U) - Alebinak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - TARTALOETXE-GALDOS ALOÑA MENDI-TATIEGI Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - TOLOSA-ELOLA GAZTELUPE-ARANBURU Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - TOLOSA-EZENARRO BEHAR ZANA-ABURUZA Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Nagusiak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI BEHAR ZANA-ARANBURU Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Kadeteak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI E. GAZTELEKU-CESTAU Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 1. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZIOTZA INTXURRE 2 Udaberri - Eskuz binaka
EBI(U) - Alebinak - 2. m
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZUMAIA-K HONDARRIBIA-K Herriartekoa
H - Zesta punta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZUMAIA-J HONDARRIBIA-J Herriartekoa
H - Zesta punta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZUMAIA-N HONDARRIBIA-N Herriartekoa
H - Zesta punta
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZUMAIA-EGAÑA DANOK BAT-ARRILLAGA Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZUMAIA-ODRIOZOLA HONDARRIBIA-SALLABERRY Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZUMAIA-AGUIRRE C. DANOK BAT-MANZISIDOR Gipuzkoa - ZP banaka
ZPBA - Nagusiak
2023/06/04  !Behin-behineko ordutegia - - - ZUMAIA-OLAIZOLA GAZTELEKU-BEROZ Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd.
EBA4T - Jubenilak - 2. m


Babesleak

Ir arriba