Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Inf - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:30ORIO - UdalekoaABANTZU
    AMENABAR, A.
    MANTXO, A.
    6 - 18SORALUZE 1
    ARLUZIAGA, H.
    LARRAÑAGA, Z.
    12/01/202419:00URRETXU - EderrenaGOIERRI 2
    ENRIQUE, A.
    ENRIQUE, A.
    5 - 18GAZTELEKU 3
    GARMENDIA , A.
    POLO, D.
    13/01/202416:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 118 - 0*OIARPE
       Jardunaldia 2 
    19/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE
    AIZPURUA, A.
    REBOLLO, A.
    18 - 7GOIERRI 2
    ENRIQUE, A.
    ENRIQUE, A.
    19/01/202418:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 3
    GARMENDIA , A.
    POLO, D.
    18 - 17ABANTZU
    AMENABAR, A.
    MANTXO, A.
    19/01/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 1
    ARLUZIAGA, H.
    LARRAÑAGA, Z.
    18 - 4ALDE ZAHARRA 1
    ARRIETA, L.
    ARIZMENDI, S.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:00ZESTOA - LasaoABANTZU
    AMENABAR, A.
    MANTXO, A.
    17 - 18OIARPE
    AIZPURUA, A.
    MARICHALAR, U.
    26/01/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 1
    ARLUZIAGA, H.
    LARRAÑAGA, Z.
    18 - 3GAZTELEKU 3
    GARMENDIA , A.
    POLO, D.
    27/01/202417:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 1
    ARIZMENDI, S.
    ARRIETA, L.
    18 - 11GOIERRI 2
    ENRIQUE, A.
    ENRIQUE, A.
       Jardunaldia 4 
    02/02/202418:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE
    MARICHALAR, U.
    REBOLLO, A.
    1 - 18SORALUZE 1
    LARRAÑAGA, Z.
    ARLUZIAGA, H.
    02/02/202419:00ZUMARRAGA - BelokiGOIERRI 2
    ENRIQUE, A.
    ENRIQUE, A.
    18 - 13ABANTZU
    AMENABAR, A.
    MANTXO, A.
    03/02/202410:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 1
    ARIZMENDI, S.
    ARRIETA, L.
    13 - 18GAZTELEKU 3
    GARMENDIA , A.
    POLO, D.
       Jardunaldia 5 
    09/02/202419:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU
    AMENABAR, A.
    MANTXO, A.
    6 - 18ALDE ZAHARRA 1
    ARIZMENDI, S.
    ARRIETA, L.
    09/02/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 1
    ARLUZIAGA, H.
    LARRAÑAGA, Z.
    18 - 2GOIERRI 2
    ENRIQUE, A.
    ENRIQUE, A.
    10/02/202410:45ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 3
    GARMENDIA , A.
    POLO, D.
    17 - 18OIARPE
    AIZPURUA, A.
    REBOLLO, A.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1SORALUZE 11055009016
    2GAZTELEKU 3853207471
    3ALDE ZAHARRA 1853207153
    4OIARPE753115577
    5GOIERRI 2651404385
    6ABANTZU550505990
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 2
    BERETXINAGA, O.
    LOYOLA, U.
    18 - 0*GAZTELEKU 1
    13/01/202416:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 218 - 0*ATXURBIDE
    13/01/202416:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA
    URDANGARIN, U.
    LIZARRAGA, U.
    15 - 18GOIERRI 3
    LIZARRALDE, H.
    PEREZ, A.
       Jardunaldia 2 
    19/01/202418:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    BLAZQUEZ, I.
    LARRAÑAGA, E.
    12 - 18INTZA
    LASA, A.
    LIZARRAGA, U.
    19/01/202419:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ETXEZARRETA, I.
    SERRANO, A.
    18 - 9SORALUZE 2
    BERETXINAGA, O.
    LOYOLA, U.
    19/01/202419:00URRETXU - EderrenaGOIERRI 3
    LIZARRALDE, H.
    PEREZ, A.
    5 - 18ALDE ZAHARRA 2
    ERRANDONEA , J.
    GOMEZ, E.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202419:00LASARTE-ORIA - LoidibarrenINTZA
    LIZARRAGA, U.
    LUCERO, A.
    5 - 18ALDE ZAHARRA 2
    ERRANDONEA , J.
    GOMEZ, E.
    26/01/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 2
    BERETXINAGA, O.
    LOYOLA, U.
    18 - 0*GOIERRI 3
    26/01/202420:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    BLAZQUEZ, I.
    LARRAÑAGA, E.
    1 - 18ATXURBIDE
    ETXEZARRETA, I.
    SERRANO, A.
       Jardunaldia 4 
    01/02/202419:30URRETXU - EderrenaGOIERRI 3
    LIZARRALDE, H.
    PEREZ, A.
    18 - 15GAZTELEKU 1
    BLAZQUEZ, I.
    LARRAÑAGA, E.
    04/02/202410:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 2
    ERRANDONEA , J.
    GOMEZ, E.
    18 - 5SORALUZE 2
    LOYOLA, U.
    NOGALES, P.
    04/02/202411:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA
    LIZARRAGA, U.
    LUCERO, A.
    4 - 18ATXURBIDE
    ETXEZARRETA, I.
    SERRANO, A.
       Jardunaldia 5 
    09/02/202419:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ETXEZARRETA, I.
    SERRANO, A.
    18 - 2GOIERRI 3
    LIZARRALDE, H.
    PEREZ, A.
    09/02/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 2
    BERETXINAGA, O.
    LOYOLA, U.
    18 - 17INTZA
    LIZARRAGA, U.
    URDANGARIN, U.
    10/02/202410:45ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    BLAZQUEZ, I.
    LARRAÑAGA, E.
    1 - 18ALDE ZAHARRA 2
    ERRANDONEA , J.
    GOMEZ, E.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ALDE ZAHARRA 21055009016
    2ATXURBIDE854017234
    3SORALUZE 2853206853
    4GOIERRI 3652214384
    5INTZA651405984
    6GAZTELEKU 1450412990
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE
    UGARTE, J.
    USABIAGA, A.
    18 - 13ARRASATE
    KORTA, U.
    MOLEDO, C.
    12/01/202419:00URRETXU - EderrenaGOIERRI 118 - 0*ALDE ZAHARRA 3
    13/01/202416:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2-ZAZPI ITTURRI (RET)
       Jardunaldia 2 
    19/01/202419:30ARRASATE - UarkapeARRASATE
    KORTA, U.
    MOLEDO, C.
    12 - 18GAZTELEKU 2
    LETE, U.
    VILLAR, M.
    21/01/2024--ZAZPI ITTURRI (RET)-GOIERRI 1
    21/01/202411:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 3
    IGERATEGI, A.
    SALABERRIA , U.
    8 - 18PAGAZPE
    OLIVA, H.
    ALBERDI, E.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:00URRETXU - EderrenaGOIERRI 1
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
    10 - 18PAGAZPE
    UGARTE, J.
    USABIAGA, A.
    26/01/202420:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    LETE, U.
    VILLAR, M.
    10 - 18ALDE ZAHARRA 3
    IGERATEGI, A.
    SALABERRIA , U.
    28/01/2024--ZAZPI ITTURRI (RET)-ARRASATE
       Jardunaldia 4 
    02/02/202417:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE
    ALBERDI, E.
    OLIVA, H.
    18 - 12GAZTELEKU 2
    LETE, U.
    VILLAR, M.
    02/02/202419:00ZUMARRAGA - BelokiGOIERRI 1
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
    18 - 11ARRASATE
    KORTA, U.
    MOLEDO, C.
    04/02/2024--ALDE ZAHARRA 3-ZAZPI ITTURRI (RET)
       Jardunaldia 5 
    09/02/202419:30ARRASATE - UarkapeARRASATE
    KORTA, U.
    MOLEDO, C.
    5 - 18ALDE ZAHARRA 3
    IGERATEGI, A.
    SALABERRIA , U.
    10/02/202410:45ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    LETE, U.
    VILLAR, M.
    18 - 14GOIERRI 1
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
    11/02/2024--ZAZPI ITTURRI (RET)-PAGAZPE
     SailkapenaPJIGEAAK
    1PAGAZPE  844007243
    2GAZTELEKU 2  642205862
    3GOIERRI 1  642206047
    4ALDE ZAHARRA 3  542114451
    5ARRASATE  440404172
    6ZAZPI ITTURRI (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba