Txapelketa: Federatua Gipuz-Trink. - Eskuz binaka TEBI - Nagusiak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    02/12/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE 2
    CHIAPUSO, J.
    TABERNA, I.
    40 - 21EPLE 1
    ARANBURU, A.
    AZPIROZ, X.
    02/12/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA
    CARRICART, X.
    ESNAOLA, A.
    40 - 20AZKOITIA
    AZCOITIA, A.
    AZKOITIA, I.
    02/12/202320:00IRURA - Ametsa-TrinketaMUNDARRO
    BARANDIARAN, X.
    GURUTZEALDE, O.
    40 - 19HERNANI
    JARA, J.
    LABACA, I.
       Jardunaldia 2 
    14/12/202320:30IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE 1
    ARANBURU, A.
    AZPIROZ, X.
    40 - 37MUNDARRO
    BARANDIARAN, X.
    GURUTZEALDE, O.
    15/12/202321:00IRURA - Ametsa-TrinketaAZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    AZCOITIA, A.
    29 - 40EPLE 2
    CHIAPUSO, J.
    TABERNA, I.
    16/12/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI
    JARA, J.
    LABACA, I.
    40 - 28BEHAR ZANA
    CARRICART, X.
    ESNAOLA, A.
       Jardunaldia 3 
    23/12/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE 1
    ARANBURU, A.
    AZPIROZ, X.
    40 - 29AZKOITIA
    AZCOITIA, A.
    AZKOITIA, I.
    23/12/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE 2
    CHIAPUSO, J.
    TABERNA, I.
    40 - 16HERNANI
    JARA, J.
    LABACA, I.
    23/12/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaMUNDARRO
    BARANDIARAN, X.
    GURUTZEALDE, O.
    40 - 37BEHAR ZANA
    CARRICART, X.
    ESNAOLA, A.
       Jardunaldia 4 
    29/12/202319:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA
    CARRICART, X.
    ESNAOLA, A.
    23 - 40EPLE 2
    CHIAPUSO, J.
    TABERNA, I.
    29/12/202321:00IRURA - Ametsa-TrinketaMUNDARRO
    BARANDIARAN, X.
    GURUTZEALDE, O.
    40 - 20AZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    AZCOITIA, A.
    30/12/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI
    JARA, J.
    LABACA, I.
    40 - 27EPLE 1
    ARANBURU, A.
    AZPIROZ, X.
       Jardunaldia 5 
    06/01/202410:15IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE 1
    ARANBURU, A.
    AZPIROZ, X.
    28 - 40BEHAR ZANA
    CARRICART, X.
    ESNAOLA, A.
    06/01/202410:15IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE 2
    CHIAPUSO, J.
    TABERNA, I.
    40 - 22MUNDARRO
    BARANDIARAN, X.
    GURUTZEALDE, O.
    07/01/202420:00A - Programatu gabe - GEPFAZKOITIA0* - 40HERNANI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EPLE 2  105500200111
    2MUNDARRO  85320179156
    3HERNANI  85320155135
    4BEHAR ZANA  75230168168
    5EPLE 1  75230156186
    6AZKOITIA  4504198200
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba