Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP banaka GPBA - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    29/02/202419:15ORIO - UdalekoaOSPELE-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    19 - 25HERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
    02/03/202417:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-TAPIZ
    TAPIZ, J.
    25 - 15AŅORGA-BENEGAS
    BENEGAS, F.
       Jardunaldia 2 
    07/03/202419:30ORIO - UdalekoaOSPELE-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    21 - 25AŅORGA-BENEGAS
    BENEGAS, F.
    09/03/202409:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
    23 - 25BEOTIBAR-TAPIZ
    TAPIZ, J.
       Jardunaldia 3 
    16/03/202410:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-TAPIZ
    TAPIZ, J.
    25 - 12OSPELE-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    16/03/202412:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-BENEGAS
    BENEGAS, F.
    15 - 25HERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEOTIBAR-TAPIZ633007550
    2HERNANI-MANTEROLA532107359
    3AŅORGA-BENEGAS431205571
    4OSPELE-ARRUTI330305275
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    01/03/202418:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-GALARTZA
    GALARZA, I.
    5 - 25LOIOLATARRA-NUIN
    NUIN, A.
    03/03/202410:30ORIO - UdalekoaOSPELE-ZUBILLAGA (RET)
    ZUBILLAGA, G.
    -GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
       Jardunaldia 2 
    08/03/202418:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-GALARTZA
    ESNAOLA, M.
    17 - 25GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    09/03/202409:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA-NUIN-OSPELE-ZUBILLAGA (RET)
       Jardunaldia 3 
    15/03/202418:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    25 - 14LOIOLATARRA-NUIN
    NUIN, A.
    17/03/2024--OSPELE-ZUBILLAGA (RET)-AŅORGA-GALARTZA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU-ETXEBERRIA422005031
    2LOIOLATARRA-NUIN321103930
    3AŅORGA-GALARTZA220202250
    4OSPELE-ZUBILLAGA (RET)0000000
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    01/03/202418:15DONOSTIA - LoiolaERREPALA-ETXABE
    ETXABE, A.
    13 - 25GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    01/03/202421:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-GOITIA
    GOITIA, M.
    25 - 16OSPELE-LIZASO
    LIZASO, I.
       Jardunaldia 2 
    07/03/202419:30ORIO - UdalekoaOSPELE-LIZASO
    LIZASO, I.
    25 - 15ERREPALA-ETXABE
    ETXABE, A.
    08/03/202421:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-GOITIA
    GOITIA, M.
    25 - 14GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
       Jardunaldia 3 
    15/03/202418:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    20 - 25OSPELE-LIZASO
    LIZASO, I.
    15/03/202420:00DONOSTIA - AltzaERREPALA-ETXABE
    ETXABE, A.
    11 - 25BEOTIBAR-GOITIA
    GOITIA, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEOTIBAR-GOITIA633007541
    2OSPELE-LIZASO532106660
    3GAZTELEKU-LOIDI431205963
    4ERREPALA-ETXABE330303975
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    01/03/202419:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-EGIBURU25 - 0*EIBAR-SORIA
    03/03/2024--Atsedena-LAGUNAK-ARRIETA
       Jardunaldia 2 
    08/03/202419:30ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK-ARRIETA
    ARRIETA, M.
    23 - 25BELOKI-EGIBURU
    EGIBURU, M.
    10/03/2024--Atsedena-EIBAR-SORIA
       Jardunaldia 3 
    14/03/202419:30EIBAR - AstelenaEIBAR-SORIA
    SORIA, D.
    21 - 25LAGUNAK-ARRIETA
    ARRIETA, M.
    17/03/2024--BELOKI-EGIBURU-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BELOKI-EGIBURU422005023
    2LAGUNAK-ARRIETA321104846
    3EIBAR-SORIA120112150
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    01/03/202419:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25 - 19ZARAUTZ-GALARRAGA
    GALARRAGA, I.
    03/03/2024--Atsedena-LAGUNAK-CONDE
       Jardunaldia 2 
    08/03/202419:30ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    25 - 22BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    10/03/2024--Atsedena-ZARAUTZ-GALARRAGA
       Jardunaldia 3 
    15/03/202419:15ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ-GALARRAGA
    GALARRAGA, I.
    17 - 25LAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    17/03/2024--BELOKI-VIANA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1LAGUNAK-CONDE  422005039
    2BELOKI-VIANA  321104744
    3ZARAUTZ-GALARRAGA  220203650
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba