Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-IRIARTE UGAITZ
    IRIARTE, U.
    18 - 22ALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
    12/04/202419:00ATAUN - AuzoetaATAUN-LOIDI
    LOIDI, I.
    8 - 22BEHAR ZANA-ABURUZA
    ABURUZA, I.
    13/04/202415:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, A.
    22 - 13GAZTELEKU-GAZTAŅAGA
    GAZTAÑAGA, J.
       Jardunaldia 2 
    18/04/202419:15OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
    21 - 22ATAUN-LOIDI
    LOIDI, I.
    19/04/202417:10VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ABURUZA
    ABURUZA, I.
    22 - 6AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, A.
    19/04/202418:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-GAZTAŅAGA
    GAZTAÑAGA, J.
    12 - 22OIARPE-IRIARTE UGAITZ
    IRIARTE, U.
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--GAZTELEKU-GAZTAŅAGA-BEHAR ZANA-ABURUZA
    28/04/2024--AZKOITIA-JUARISTI-ALOŅA MENDI-TATIEGI
    28/04/2024--OIARPE-IRIARTE UGAITZ-ATAUN-LOIDI
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--OIARPE-IRIARTE UGAITZ-BEHAR ZANA-ABURUZA
    05/05/2024--ALOŅA MENDI-TATIEGI-GAZTELEKU-GAZTAŅAGA
    05/05/2024--ATAUN-LOIDI-AZKOITIA-JUARISTI
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--BEHAR ZANA-ABURUZA-ALOŅA MENDI-TATIEGI
    12/05/2024--GAZTELEKU-GAZTAŅAGA-ATAUN-LOIDI
    12/05/2024--AZKOITIA-JUARISTI-OIARPE-IRIARTE UGAITZ
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA-ABURUZA422004414
    2ALOŅA MENDI-TATIEGI321104340
    3ATAUN-LOIDI321103043
    4OIARPE-IRIARTE UGAITZ321104034
    5AZKOITIA-JUARISTI321102835
    6GAZTELEKU-GAZTAŅAGA220202544
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR-IRAOLAGOITIA
    IRAOLAGOITIA, H.
    12 - 22HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    12/04/202419:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-ALONSO
    ALONSO, O.
    22 - 6INTXURRE-ONSALO
    ONSALO, J.
    12/04/202419:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-MUJIKA
    MUGICA, U.
    22 - 15ALDE ZAHARRA-HUEGUN
    HUEGUN, I.
       Jardunaldia 2 
    19/04/202418:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-ONSALO
    ONSALO, J.
    7 - 22ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
    MUGICA, U.
    19/04/202419:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    8 - 22ABANTZU-ALONSO
    ALONSO, O.
    21/04/202410:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-HUEGUN-EIBAR-IRAOLAGOITIA
       Jardunaldia 3 
    26/04/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR-IRAOLAGOITIA-INTXURRE-ONSALO
    28/04/2024--ABANTZU-ALONSO-ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
    28/04/2024--HERNANI-ALTUNA-ALDE ZAHARRA-HUEGUN
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--ABANTZU-ALONSO-ALDE ZAHARRA-HUEGUN
    05/05/2024--INTXURRE-ONSALO-HERNANI-ALTUNA
    05/05/2024--ZAZPI ITTURRI-MUJIKA-EIBAR-IRAOLAGOITIA
       Jardunaldia 5 
    10/05/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR-IRAOLAGOITIA-ABANTZU-ALONSO
    12/05/2024--ALDE ZAHARRA-HUEGUN-INTXURRE-ONSALO
    12/05/2024--HERNANI-ALTUNA-ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ABANTZU-ALONSO422004414
    2ZAZPI ITTURRI-MUJIKA422004422
    3HERNANI-ALTUNA321103034
    4INTXURRE-ONSALO220201344
    5ALDE ZAHARRA-HUEGUN110101522
    6EIBAR-IRAOLAGOITIA110101222
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:10ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-MITXELENA
    MICHELENA, G.
    9 - 22AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    12/04/202418:45OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-ZULOAGA
    ZULOAGA, A.
    6 - 22MURUMENDI-LEUNDA
    LEUNDA, B.
    14/04/202420:00A - Programatu gabe - GEPFIZURUN-GAMBOA0* - 22BEHAR ZANA-ARANBURU
       Jardunaldia 2 
    18/04/202418:15AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    22 - 19IZURUN-GAMBOA
    GAMBOA, B.
    19/04/202417:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-ARANBURU22 - 0*ALOŅA MENDI-ZULOAGA
    19/04/202419:15BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-LEUNDA
    LEUNDA, B.
    22 - 3EPLE-MITXELENA
    MICHELENA, G.
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--BEHAR ZANA-ARANBURU-AZKOITIA-ETXANIZ
    28/04/2024--IZURUN-GAMBOA-MURUMENDI-LEUNDA
    28/04/2024--ALOŅA MENDI-ZULOAGA-EPLE-MITXELENA
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--ALOŅA MENDI-ZULOAGA-AZKOITIA-ETXANIZ
    05/05/2024--MURUMENDI-LEUNDA-BEHAR ZANA-ARANBURU
    05/05/2024--EPLE-MITXELENA-IZURUN-GAMBOA
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--AZKOITIA-ETXANIZ-MURUMENDI-LEUNDA
    12/05/2024--BEHAR ZANA-ARANBURU-EPLE-MITXELENA
    12/05/2024--IZURUN-GAMBOA-ALOŅA MENDI-ZULOAGA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA-ARANBURU42200440
    2AZKOITIA-ETXANIZ422004428
    3MURUMENDI-LEUNDA21100226
    4EPLE-MITXELENA11010922
    5IZURUN-GAMBOA120111944
    6ALOŅA MENDI-ZULOAGA12011644
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-IRIARTE ERLAITZ
    IRIARTE, E.
    22 - 8LAPKE-OLIDEN
    OLIDEN, E.
    14/04/2024--INTZA-URDANPILLETA (RET)-BERGARA-CAGIGAS
    14/04/2024--Atsedena-ZAZPI ITTURRI-BELOKI
       Jardunaldia 2 
    19/04/202419:30ANTZUOLA - UdalekoaBERGARA-CAGIGAS
    CAGIGAS, U.
    7 - 22OIARPE-IRIARTE ERLAITZ
    IRIARTE, E.
    21/04/2024--ZAZPI ITTURRI-BELOKI-INTZA-URDANPILLETA (RET)
    21/04/2024--LAPKE-OLIDEN-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--LAPKE-OLIDEN-BERGARA-CAGIGAS
    28/04/2024--OIARPE-IRIARTE ERLAITZ-ZAZPI ITTURRI-BELOKI
    28/04/2024--Atsedena-INTZA-URDANPILLETA (RET)
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--Atsedena-BERGARA-CAGIGAS
    05/05/2024--ZAZPI ITTURRI-BELOKI-LAPKE-OLIDEN
    05/05/2024--INTZA-URDANPILLETA (RET)-OIARPE-IRIARTE ERLAITZ
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--BERGARA-CAGIGAS-ZAZPI ITTURRI-BELOKI
    12/05/2024--LAPKE-OLIDEN-INTZA-URDANPILLETA (RET)
    12/05/2024--OIARPE-IRIARTE ERLAITZ-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OIARPE-IRIARTE ERLAITZ422004415
    2LAPKE-OLIDEN11010822
    3BERGARA-CAGIGAS11010722
    4ZAZPI ITTURRI-BELOKI0000000
    5INTZA-URDANPILLETA (RET)0000000
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:45OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
    22 - 9ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA
    PLAZAOLA, O.
    12/04/202419:00ATAUN - AuzoetaATAUN-ARROITA
    ARROITA, A.
    22 - 9KUKU-ERRAZKIN
    ERRAZQUIN, I.
    14/04/2024--Atsedena-EPLE-OBREGOZO
       Jardunaldia 2 
    19/04/202418:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-OBREGOZO
    OBREGOZO, O.
    22 - 21ATAUN-ARROITA
    ARROITA, A.
    20/04/202411:00ANOETA - AlkartasunaKUKU-ERRAZKIN
    ERRAZQUIN, I.
    12 - 22ALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
    21/04/2024--ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA-KUKU-ERRAZKIN
    28/04/2024--ALOŅA MENDI-UGARTE-EPLE-OBREGOZO
    28/04/2024--Atsedena-ATAUN-ARROITA
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--Atsedena-KUKU-ERRAZKIN
    05/05/2024--EPLE-OBREGOZO-ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA
    05/05/2024--ATAUN-ARROITA-ALOŅA MENDI-UGARTE
       Jardunaldia 5 
    10/05/202418:45ANOETA - AlkartasunaKUKU-ERRAZKIN-EPLE-OBREGOZO
    12/05/2024--ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA-ATAUN-ARROITA
    12/05/2024--ALOŅA MENDI-UGARTE-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ALOŅA MENDI-UGARTE422004421
    2ATAUN-ARROITA321104331
    3EPLE-OBREGOZO211002221
    4KUKU-ERRAZKIN220202144
    5ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA11010922
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-ERAUSKIN
    ERAUSQUIN, J.
    22 - 15OIARPE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    12/04/202418:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    7 - 22BEHAR ZANA-LIZASO
    LIZASO, I.
    12/04/202419:15ZUMAIA - AitzuriGURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    6 - 22LAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
       Jardunaldia 2 
    19/04/202417:10VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-LIZASO
    LIZASO, I.
    22 - 9GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    19/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ARANBURU22 - 0*BELOKI-AGIRRE
    20/04/202411:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
    21 - 22LAPKE-ERAUSKIN
    ERAUSQUIN, J.
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--OIARPE-ARANBURU-LAGUNAK-TXURRUKA
    28/04/2024--LAPKE-ERAUSKIN-BEHAR ZANA-LIZASO
    28/04/2024--BELOKI-AGIRRE-GURE TXERU-ZENEKORTA
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--BELOKI-AGIRRE-LAGUNAK-TXURRUKA
    05/05/2024--BEHAR ZANA-LIZASO-OIARPE-ARANBURU
    05/05/2024--GURE TXERU-ZENEKORTA-LAPKE-ERAUSKIN
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--LAGUNAK-TXURRUKA-BEHAR ZANA-LIZASO
    12/05/2024--OIARPE-ARANBURU-GURE TXERU-ZENEKORTA
    12/05/2024--LAPKE-ERAUSKIN-BELOKI-AGIRRE
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA-LIZASO422004416
    2LAPKE-ERAUSKIN422004436
    3LAGUNAK-TXURRUKA321104328
    4OIARPE-ARANBURU321103722
    5GURE TXERU-ZENEKORTA220201544
    6BELOKI-AGIRRE12011744
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR-CONDE
    CONDE, F.
    22 - 9INTZA-DIAZ DE GEREŅU
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    13/04/202412:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    20 - 22OSPELE-ALBENIZ
    ARANALDE, I.
    13/04/202418:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-DESKARGA
    DESCARGA, J.
    22 - 18EPLE-ORTIZ DE URBINA
    ORTIZ DE URBINA, X.
       Jardunaldia 2 
    18/04/202419:30ORIO - UdalekoaOSPELE-ALBENIZ
    ARANALDE, I.
    22 - 8HERNANI-DESKARGA
    DESCARGA, J.
    20/04/202410:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-ORTIZ DE URBINA
    ORTIZ DE URBINA, X.
    15 - 22EIBAR-CONDE
    CONDE, F.
    21/04/202411:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-DIAZ DE GEREŅU-BEHAR ZANA-IRAOLA
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--OSPELE-ALBENIZ-INTZA-DIAZ DE GEREŅU
    28/04/2024--BEHAR ZANA-IRAOLA-EPLE-ORTIZ DE URBINA
    28/04/2024--HERNANI-DESKARGA-EIBAR-CONDE
       Jardunaldia 4 
    02/05/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR-CONDE-BEHAR ZANA-IRAOLA
    05/05/2024--HERNANI-DESKARGA-INTZA-DIAZ DE GEREŅU
    05/05/2024--EPLE-ORTIZ DE URBINA-OSPELE-ALBENIZ
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--INTZA-DIAZ DE GEREŅU-EPLE-ORTIZ DE URBINA
    12/05/2024--OSPELE-ALBENIZ-EIBAR-CONDE
    12/05/2024--BEHAR ZANA-IRAOLA-HERNANI-DESKARGA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EIBAR-CONDE422004424
    2OSPELE-ALBENIZ422004428
    3HERNANI-DESKARGA321103040
    4EPLE-ORTIZ DE URBINA220203344
    5BEHAR ZANA-IRAOLA110102022
    6INTZA-DIAZ DE GEREŅU11010922
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202419:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    22 - 13ALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    13/04/202410:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-EZENARRO
    ECENARRO, A.
    14 - 22MURUMENDI-USABIAGA
    USABIAGA, A.
    14/04/2024--Atsedena-ALOŅA MENDI-PEREZ
       Jardunaldia 2 
    18/04/202419:00BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-USABIAGA
    USABIAGA, A.
    22 - 5LEGAZPI-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    21/04/2024--ALDE ZAHARRA-ATXA-Atsedena
    21/04/202410:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-PEREZ-TOLOSA-EZENARRO
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--ALDE ZAHARRA-ATXA-MURUMENDI-USABIAGA
    28/04/2024--LEGAZPI-TELLERIA-ALOŅA MENDI-PEREZ
    28/04/2024--Atsedena-TOLOSA-EZENARRO
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--Atsedena-MURUMENDI-USABIAGA
    05/05/2024--ALOŅA MENDI-PEREZ-ALDE ZAHARRA-ATXA
    05/05/2024--TOLOSA-EZENARRO-LEGAZPI-TELLERIA
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--MURUMENDI-USABIAGA-ALOŅA MENDI-PEREZ
    12/05/2024--ALDE ZAHARRA-ATXA-TOLOSA-EZENARRO
    12/05/2024--LEGAZPI-TELLERIA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1MURUMENDI-USABIAGA422004419
    2LEGAZPI-TELLERIA321102735
    3TOLOSA-EZENARRO110101422
    4ALDE ZAHARRA-ATXA110101322
    5ALOŅA MENDI-PEREZ0000000
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    11/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-MITXELENA
    MITXELENA, E.
    11 - 22ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI BEŅAT
    GOROSTIDI, B.
    12/04/202419:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-ETXARRI22 - 0*EIBAR-AZKARGORTA
    14/04/2024--Atsedena-BELOKI-VIANA
       Jardunaldia 2 
    18/04/202419:45ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-VIANA0* - 22OIARPE-MITXELENA
    19/04/202419:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI BEŅAT
    GOROSTIDI, B.
    22 - 8HERNANI-ETXARRI
    ECHARRI, U.
    21/04/2024--EIBAR-AZKARGORTA-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/04/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR-AZKARGORTA-ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI BEŅAT
    28/04/2024--HERNANI-ETXARRI-BELOKI-VIANA
    28/04/2024--Atsedena-OIARPE-MITXELENA
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--Atsedena-ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI BEŅAT
    05/05/2024--BELOKI-VIANA-EIBAR-AZKARGORTA
    05/05/2024--OIARPE-MITXELENA-HERNANI-ETXARRI
       Jardunaldia 5 
    10/05/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR-AZKARGORTA-OIARPE-MITXELENA
    12/05/2024--HERNANI-ETXARRI-Atsedena
    12/05/2024--ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI BEŅAT-BELOKI-VIANA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI BEŅAT  422004419
    2OIARPE-MITXELENA  321103322
    3HERNANI-ETXARRI  321103022
    4EIBAR-AZKARGORTA  01001022
    5BELOKI-VIANA  01001022
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba