Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Jubenilak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1218:15AZPEITIA - IzarraitzABANTZU-UNANUE
    UNANUE, J.
    13 - 22ILUNPE-AZKUE
    AZKUE, E.
    2024/04/1310:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GOIKOETXEA
    GOICOECHEA, A.
    10 - 22ATAUN-ETXABE
    ECHAVE, H.
    2024/04/1411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, M.
    22 - 12ALOŅA MENDI-OSES
    OSES, J.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1917:30ATAUN - AuzoetaATAUN-ETXABE
    ECHAVE, H.
    22 - 7ABANTZU-UNANUE
    UNANUE, J.
    2024/04/2016:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-AZKUE-HERNANI-ALBERDI
    2024/04/2110:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-OSES-TOLOSA-GOIKOETXEA
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--ILUNPE-AZKUE-ATAUN-ETXABE
    2024/04/28--ABANTZU-UNANUE-ALOŅA MENDI-OSES
    2024/04/28--HERNANI-ALBERDI-TOLOSA-GOIKOETXEA
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--HERNANI-ALBERDI-ATAUN-ETXABE
    2024/05/05--ALOŅA MENDI-OSES-ILUNPE-AZKUE
    2024/05/05--TOLOSA-GOIKOETXEA-ABANTZU-UNANUE
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--ATAUN-ETXABE-ALOŅA MENDI-OSES
    2024/05/12--ILUNPE-AZKUE-TOLOSA-GOIKOETXEA
    2024/05/12--ABANTZU-UNANUE-HERNANI-ALBERDI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ATAUN-ETXABE422004417
    2ILUNPE-AZKUE211002213
    3ABANTZU-UNANUE220202044
    4HERNANI-ALBERDI211002212
    5ALOŅA MENDI-OSES110101222
    6TOLOSA-GOIKOETXEA110101022
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1119:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-MADINAGOITIA
    MADINAGOITIA, M.
    22 - 5BEHAR ZANA-ARRUTI
    ARRUTI, X.
    2024/04/1219:15BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-LANDA
    LANDA, O.
    17 - 22OIARPE-HEVIA
    HEVIA, A.
    2024/04/1219:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-AMUATEGI
    AMUATEGI, E.
    18 - 22MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, A.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1918:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, A.
    22 - 9MURUMENDI-LANDA
    LANDA, O.
    2024/04/2009:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-ARRUTI
    ARRUTI, X.
    21 - 22SORALUZE-AMUATEGI
    AMUATEGI, E.
    2024/04/2017:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-HEVIA-ALOŅA MENDI-MADINAGOITIA
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--BEHAR ZANA-ARRUTI-OIARPE-HEVIA
    2024/04/28--ALOŅA MENDI-MADINAGOITIA-MUNDARRO-ZABALA
    2024/04/28--SORALUZE-AMUATEGI-MURUMENDI-LANDA
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--SORALUZE-AMUATEGI-OIARPE-HEVIA
    2024/05/05--MUNDARRO-ZABALA-BEHAR ZANA-ARRUTI
    2024/05/05--MURUMENDI-LANDA-ALOŅA MENDI-MADINAGOITIA
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--OIARPE-HEVIA-MUNDARRO-ZABALA
    2024/05/12--BEHAR ZANA-ARRUTI-MURUMENDI-LANDA
    2024/05/12--ALOŅA MENDI-MADINAGOITIA-SORALUZE-AMUATEGI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1MUNDARRO-ZABALA422004427
    2SORALUZE-AMUATEGI321104043
    3ALOŅA MENDI-MADINAGOITIA21100225
    4OIARPE-HEVIA211002217
    5MURUMENDI-LANDA220202644
    6BEHAR ZANA-ARRUTI220202644
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1218:30BERGARA - UdalekoaBERGARA-ALBERDI
    ALBERDI, P.
    22 - 7TOLOSA-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    2024/04/1311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-PASKUAL (RET)-ABANTZU-ALONSO
    2024/04/1315:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-URANGA-ZAZPI ITTURRI-KARRERA (RET)
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1919:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-ALONSO
    ALONSO, A.
    22 - 5AZKOITIA-URANGA
    URANGA, A.
    2024/04/1920:45TOLOSA - BeotibarTOLOSA-ALTUNA-HERNANI-PASKUAL (RET)
    2024/04/21--ZAZPI ITTURRI-KARRERA (RET)-BERGARA-ALBERDI
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--ZAZPI ITTURRI-KARRERA (RET)-ABANTZU-ALONSO
    2024/04/28--AZKOITIA-URANGA-TOLOSA-ALTUNA
    2024/04/28--BERGARA-ALBERDI-HERNANI-PASKUAL (RET)
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--BERGARA-ALBERDI-ABANTZU-ALONSO
    2024/05/05--TOLOSA-ALTUNA-ZAZPI ITTURRI-KARRERA (RET)
    2024/05/05--HERNANI-PASKUAL (RET)-AZKOITIA-URANGA
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--ABANTZU-ALONSO-TOLOSA-ALTUNA
    2024/05/12--ZAZPI ITTURRI-KARRERA (RET)-HERNANI-PASKUAL (RET)
    2024/05/12--AZKOITIA-URANGA-BERGARA-ALBERDI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ABANTZU-ALONSO21100225
    2BERGARA-ALBERDI21100227
    3TOLOSA-ALTUNA11010722
    4AZKOITIA-URANGA11010522
    5ZAZPI ITTURRI-KARRERA (RET)0000000
    6HERNANI-PASKUAL (RET)0000000
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1218:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    22 - 12MURUMENDI-ARIZTIMUŅO
    ARIZTIMUÑO, J.
    2024/04/1218:30ALEGIA - ElorriINTXURRE-COLLADO
    COLLADO, J.
    20 - 22EPLE-LIZARAZU
    LIZARAZU, E.
    2024/04/1219:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, U.
    17 - 22ALOŅA MENDI-BARRENA
    BARRENA, I.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1819:00BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-ARIZTIMUŅO
    ARIZTIMUÑO, J.
    11 - 22ABANTZU-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, U.
    2024/04/1819:15OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-BARRENA0* - 22INTXURRE-COLLADO
    2024/04/1918:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-LIZARAZU
    LIZARAZU, E.
    22 - 4AZKOITIA-AZKOITIA
    AZCOITIA, J.
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--EPLE-LIZARAZU-ALOŅA MENDI-BARRENA
    2024/04/28--INTXURRE-COLLADO-MURUMENDI-ARIZTIMUŅO
    2024/04/28--AZKOITIA-AZKOITIA-ABANTZU-LIZARRALDE
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--AZKOITIA-AZKOITIA-ALOŅA MENDI-BARRENA
    2024/05/05--MURUMENDI-ARIZTIMUŅO-EPLE-LIZARAZU
    2024/05/05--ABANTZU-LIZARRALDE-INTXURRE-COLLADO
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--ALOŅA MENDI-BARRENA-MURUMENDI-ARIZTIMUŅO
    2024/05/12--EPLE-LIZARAZU-ABANTZU-LIZARRALDE
    2024/05/12--INTXURRE-COLLADO-AZKOITIA-AZKOITIA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EPLE-LIZARAZU422004424
    2INTXURRE-COLLADO321104222
    3ABANTZU-LIZARRALDE321103933
    4AZKOITIA-AZKOITIA321102634
    5ALOŅA MENDI-BARRENA221012239
    6MURUMENDI-ARIZTIMUŅO220202344
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1218:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-SALBADOR
    SALBADOR, B.
    22 - 11BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, I.
    2024/04/1218:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-MENDIZABAL22 - 0*LAPKE-MITXELENA
    2024/04/1316:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-AZPIAZU
    AZPIAZU, M.
    6 - 22BERGARA-OTAZU
    OTAZU, X.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1917:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, I.
    8 - 22GAZTELUPE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    2024/04/1919:30ANTZUOLA - UdalekoaBERGARA-OTAZU
    OTAZU, X.
    21 - 22GAZTELEKU-SALBADOR
    SALBADOR, B.
    2024/04/2120:00A - Programatu gabe - GEPFLAPKE-MITXELENA22 - 0*ILUNPE-AZPIAZU
       Jardunaldia 3 
    2024/04/2619:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-MENDIZABAL-ILUNPE-AZPIAZU
    2024/04/28--BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE-BERGARA-OTAZU
    2024/04/28--GAZTELEKU-SALBADOR-LAPKE-MITXELENA
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--GAZTELUPE-MENDIZABAL-BERGARA-OTAZU
    2024/05/05--LAPKE-MITXELENA-BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    2024/05/05--ILUNPE-AZPIAZU-GAZTELEKU-SALBADOR
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--BERGARA-OTAZU-LAPKE-MITXELENA
    2024/05/12--BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE-ILUNPE-AZPIAZU
    2024/05/12--GAZTELEKU-SALBADOR-GAZTELUPE-MENDIZABAL
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELUPE-MENDIZABAL  42200448
    2GAZTELEKU-SALBADOR  422004432
    3BERGARA-OTAZU  321104328
    4LAPKE-MITXELENA  221012222
    5BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE  220201944
    6ILUNPE-AZPIAZU  12011644
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba