Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Jubenilak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    11/04/202420:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-CESTAU
    CESTAU, J.
    22 - 5HERNANI-ITURBE
    ITURBE, X.
    12/04/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-KEREJETA
    QUEREJETA, M.
    22 - 13INTXURRE-MADINA
    MADINA, U.
    12/04/202419:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, A.
    22 - 6ILUNPE-OTAEGI
    OTAEGI, I.
       Jardunaldia 2 
    19/04/202418:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-MADINA
    MADINA, U.
    13 - 22BEHAR ZANA-CESTAU
    CESTAU, J.
    20/04/202411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ITURBE
    ITURBE, X.
    10 - 22ABANTZU-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, A.
    20/04/202416:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-OTAEGI-LAPKE-KEREJETA
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--ILUNPE-OTAEGI-HERNANI-ITURBE
    28/04/2024--ABANTZU-OLAIZOLA-INTXURRE-MADINA
    28/04/2024--LAPKE-KEREJETA-BEHAR ZANA-CESTAU
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--LAPKE-KEREJETA-HERNANI-ITURBE
    05/05/2024--INTXURRE-MADINA-ILUNPE-OTAEGI
    05/05/2024--BEHAR ZANA-CESTAU-ABANTZU-OLAIZOLA
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--HERNANI-ITURBE-INTXURRE-MADINA
    12/05/2024--ILUNPE-OTAEGI-BEHAR ZANA-CESTAU
    12/05/2024--ABANTZU-OLAIZOLA-LAPKE-KEREJETA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ABANTZU-OLAIZOLA422004416
    2BEHAR ZANA-CESTAU422004418
    3LAPKE-KEREJETA211002213
    4INTXURRE-MADINA220202644
    5HERNANI-ITURBE220201544
    6ILUNPE-OTAEGI11010622
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    11/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-OLAIZ
    OLAIZ, M.
    22 - 13LAPKE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, A.
    12/04/202418:30ALEGIA - ElorriINTXURRE-MURUA
    MURUA, H.
    22 - 5TOLOSA-INSAUSTI
    INSAUSTI, J.
    14/04/202417:00ATAUN - AuzoetaATAUN-SAEZ
    SAEZ, I.
    22 - 11AZKOITIA-EGAŅA
    EGAÑA, I.
       Jardunaldia 2 
    18/04/202420:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, A.
    14 - 22INTXURRE-MURUA
    MURUA, H.
    19/04/202417:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-EGAŅA
    EGAÑA, I.
    22 - 14OIARPE-OLAIZ
    OLAIZ, M.
    19/04/202420:45TOLOSA - BeotibarTOLOSA-INSAUSTI
    INSAUSTI, J.
    5 - 22ATAUN-SAEZ
    SAEZ, I.
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--TOLOSA-INSAUSTI-LAPKE-ORMAETXEA
    28/04/2024--INTXURRE-MURUA-AZKOITIA-EGAŅA
    28/04/2024--ATAUN-SAEZ-OIARPE-OLAIZ
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--ATAUN-SAEZ-LAPKE-ORMAETXEA
    05/05/2024--AZKOITIA-EGAŅA-TOLOSA-INSAUSTI
    05/05/2024--OIARPE-OLAIZ-INTXURRE-MURUA
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--LAPKE-ORMAETXEA-AZKOITIA-EGAŅA
    12/05/2024--TOLOSA-INSAUSTI-OIARPE-OLAIZ
    12/05/2024--INTXURRE-MURUA-ATAUN-SAEZ
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ATAUN-SAEZ422004416
    2INTXURRE-MURUA422004419
    3AZKOITIA-EGAŅA321103336
    4OIARPE-OLAIZ321103635
    5LAPKE-ORMAETXEA220202744
    6TOLOSA-INSAUSTI220201044
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-IGOA
    IGOA, A.
    7 - 22EIBAR-IBARRA
    IBARRA, I.
    12/04/202418:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-SEGUROLA
    SEGUROLA, A.
    22 - 14BEHAR ZANA-OTAEGI
    OTAEGUI, U.
    12/04/202419:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-SARASUA
    SARASUA, I.
    22 - 7OIARPE-LASA
    LASA, A.
       Jardunaldia 2 
    18/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-LASA
    LASA, A.
    16 - 22GAZTELEKU-SEGUROLA
    SEGUROLA, A.
    19/04/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR-IBARRA
    IBARRA, I.
    22 - 8ILUNPE-SARASUA
    SARASUA, I.
    20/04/202409:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-OTAEGI
    OTAEGUI, U.
    17 - 22LAPKE-IGOA
    IGOA, A.
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--OIARPE-LASA-EIBAR-IBARRA
    28/04/2024--ILUNPE-SARASUA-BEHAR ZANA-OTAEGI
    28/04/2024--GAZTELEKU-SEGUROLA-LAPKE-IGOA
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--GAZTELEKU-SEGUROLA-EIBAR-IBARRA
    05/05/2024--BEHAR ZANA-OTAEGI-OIARPE-LASA
    05/05/2024--LAPKE-IGOA-ILUNPE-SARASUA
       Jardunaldia 5 
    10/05/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR-IBARRA-BEHAR ZANA-OTAEGI
    12/05/2024--OIARPE-LASA-LAPKE-IGOA
    12/05/2024--ILUNPE-SARASUA-GAZTELEKU-SEGUROLA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EIBAR-IBARRA422004415
    2GAZTELEKU-SEGUROLA422004430
    3ILUNPE-SARASUA321103029
    4LAPKE-IGOA321102939
    5BEHAR ZANA-OTAEGI220203144
    6OIARPE-LASA220202344
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    11/04/202419:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ALDAZABAL
    ALDAZABAL, O.
    17 - 22OIARPE-GOŅI
    GOÑI, X.
    12/04/202418:30ANDOAIN - ArrateABANTZU-URIA
    URIA, A.
    1 - 22GAZTELEKU-BIDEZABAL
    BIDEZABAL, J.
    12/04/202419:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-TOLOSA
    TOLOSA, J.
    18 - 22LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, I.
       Jardunaldia 2 
    18/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GOŅI
    GOÑI, X.
    22 - 9ABANTZU-URIA
    URIA, A.
    19/04/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-IZAGIRRE22 - 0*AZKOITIA-ALDAZABAL
    19/04/202418:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-BIDEZABAL
    BIDEZABAL, J.
    22 - 16TOLOSA-TOLOSA
    TOLOSA, J.
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--LAPKE-IZAGIRRE-GAZTELEKU-BIDEZABAL
    28/04/2024--TOLOSA-TOLOSA-OIARPE-GOŅI
    28/04/2024--AZKOITIA-ALDAZABAL-ABANTZU-URIA
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--AZKOITIA-ALDAZABAL-GAZTELEKU-BIDEZABAL
    05/05/2024--OIARPE-GOŅI-LAPKE-IZAGIRRE
    05/05/2024--ABANTZU-URIA-TOLOSA-TOLOSA
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--GAZTELEKU-BIDEZABAL-OIARPE-GOŅI
    12/05/2024--LAPKE-IZAGIRRE-ABANTZU-URIA
    12/05/2024--TOLOSA-TOLOSA-AZKOITIA-ALDAZABAL
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU-BIDEZABAL422004417
    2LAPKE-IZAGIRRE422004418
    3OIARPE-GOŅI422004426
    4TOLOSA-TOLOSA220203444
    5ABANTZU-URIA220201044
    6AZKOITIA-ALDAZABAL120111744
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-OTAEGI
    OTAEGI, A.
    22 - 18TOLOSA-CASTRO
    CASTRO, H.
    12/04/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-CARAMANZANA
    CARAMANZANA, M.
    22 - 17INTXURRE-ITURRIOZ
    ITURRIOZ, M.
    14/04/2024--Atsedena-HERNANI-LEGARRETA
       Jardunaldia 2 
    19/04/202418:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-ITURRIOZ
    ITURRIOZ, M.
    22 - 9LAPKE-OTAEGI
    OTAEGI, A.
    19/04/202419:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-LEGARRETA
    LEGARRETA, O.
    13 - 22SORALUZE-CARAMANZANA
    CARAMANZANA, M.
    21/04/2024--TOLOSA-CASTRO-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    28/04/2024--TOLOSA-CASTRO-INTXURRE-ITURRIOZ
    28/04/2024--LAPKE-OTAEGI-HERNANI-LEGARRETA
    28/04/2024--Atsedena-SORALUZE-CARAMANZANA
       Jardunaldia 4 
    05/05/2024--Atsedena-INTXURRE-ITURRIOZ
    05/05/2024--HERNANI-LEGARRETA-TOLOSA-CASTRO
    05/05/2024--SORALUZE-CARAMANZANA-LAPKE-OTAEGI
       Jardunaldia 5 
    12/05/2024--INTXURRE-ITURRIOZ-HERNANI-LEGARRETA
    12/05/2024--TOLOSA-CASTRO-SORALUZE-CARAMANZANA
    12/05/2024--LAPKE-OTAEGI-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1SORALUZE-CARAMANZANA  422004430
    2INTXURRE-ITURRIOZ  321103931
    3LAPKE-OTAEGI  321103140
    4TOLOSA-CASTRO  110101822
    5HERNANI-LEGARRETA  110101322
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba