Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Kadeteak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1118:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-OTEGI
    OTEGUI, A.
    22 - 13OIARPE-OTAEGI
    OTAEGI, A.
    2024/04/1217:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-AMILIBIA
    AMILLIBIA, I.
    22 - 1ALDE ZAHARRA-DE FRUTOS
    DE FRUTOS, O.
    2024/04/1219:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-ALBERDI
    ALBERDI, G.
    22 - 0*ARRASATE-DOMINGUEZ
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1818:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-OTAEGI
    OTAEGI, A.
    20 - 22ABANTZU-ALBERDI
    ALBERDI, G.
    2024/04/2016:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-DOMINGUEZ-BEHAR ZANA-AMILIBIA
    2024/04/2110:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-DE FRUTOS-OIARPE-OTEGI
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--ARRASATE-DOMINGUEZ-OIARPE-OTAEGI
    2024/04/28--ABANTZU-ALBERDI-ALDE ZAHARRA-DE FRUTOS
    2024/04/28--BEHAR ZANA-AMILIBIA-OIARPE-OTEGI
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--BEHAR ZANA-AMILIBIA-OIARPE-OTAEGI
    2024/05/05--ALDE ZAHARRA-DE FRUTOS-ARRASATE-DOMINGUEZ
    2024/05/05--OIARPE-OTEGI-ABANTZU-ALBERDI
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--OIARPE-OTAEGI-ALDE ZAHARRA-DE FRUTOS
    2024/05/12--ARRASATE-DOMINGUEZ-OIARPE-OTEGI
    2024/05/12--ABANTZU-ALBERDI-BEHAR ZANA-AMILIBIA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ABANTZU-ALBERDI422004420
    2OIARPE-OTEGI211002213
    3OIARPE-OTAEGI220203344
    4BEHAR ZANA-AMILIBIA21100221
    5ALDE ZAHARRA-DE FRUTOS11010122
    6ARRASATE-DOMINGUEZ01001022
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1217:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-LACARRA
    LACARRA, X.
    22 - 10ILUNPE-ELUSTONDO
    ELUSTONDO, I.
    2024/04/1217:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-JAUREGI
    JAUREGI, X.
    22 - 6ARETXABALETA-BELATEGI
    BELATEGUI, A.
    2024/04/1317:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ARIZABALO
    ARIZABALO, M.
    8 - 22OIARPE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, X.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1918:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ELUSTONDO
    ELUSTONDO, I.
    20 - 22OIARPE-ARIZABALO
    ARIZABALO, M.
    2024/04/1918:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-BELATEGI
    BELATEGUI, A.
    7 - 22BEHAR ZANA-LACARRA
    LACARRA, X.
    2024/04/2017:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ZAPIRAIN-PAGAZPE-JAUREGI
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--ILUNPE-ELUSTONDO-ARETXABALETA-BELATEGI
    2024/04/28--BEHAR ZANA-LACARRA-OIARPE-ZAPIRAIN
    2024/04/28--OIARPE-ARIZABALO-PAGAZPE-JAUREGI
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--OIARPE-ARIZABALO-ARETXABALETA-BELATEGI
    2024/05/05--OIARPE-ZAPIRAIN-ILUNPE-ELUSTONDO
    2024/05/05--PAGAZPE-JAUREGI-BEHAR ZANA-LACARRA
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--ARETXABALETA-BELATEGI-OIARPE-ZAPIRAIN
    2024/05/12--ILUNPE-ELUSTONDO-PAGAZPE-JAUREGI
    2024/05/12--BEHAR ZANA-LACARRA-OIARPE-ARIZABALO
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA-LACARRA422004417
    2OIARPE-ARIZABALO321103042
    3PAGAZPE-JAUREGI21100226
    4ARETXABALETA-BELATEGI220201344
    5OIARPE-ZAPIRAIN21100228
    6ILUNPE-ELUSTONDO220203044
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1119:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-AIZPURU
    AIZPURU, I.
    22 - 13OLALDE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    2024/04/1217:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-INDAKOETXEA
    INDAKOETXEA, M.
    22 - 13ARRASATE-ETXABE
    ETXABE, M.
    2024/04/1317:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-LARRALDE
    LARRALDE, A.
    9 - 22OIARPE-GALARDI
    GALARDI, A.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1918:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    22 - 17OIARPE-LARRALDE
    LARRALDE, A.
    2024/04/2016:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-ETXABE-BEHAR ZANA-AIZPURU
    2024/04/2017:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GALARDI-PAGAZPE-INDAKOETXEA
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--OIARPE-GALARDI-OLALDE-ARANBURU
    2024/04/28--OIARPE-LARRALDE-ARRASATE-ETXABE
    2024/04/28--PAGAZPE-INDAKOETXEA-BEHAR ZANA-AIZPURU
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--PAGAZPE-INDAKOETXEA-OLALDE-ARANBURU
    2024/05/05--ARRASATE-ETXABE-OIARPE-GALARDI
    2024/05/05--BEHAR ZANA-AIZPURU-OIARPE-LARRALDE
       Jardunaldia 5 
    2024/05/1019:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-ARANBURU-ARRASATE-ETXABE
    2024/05/12--OIARPE-GALARDI-BEHAR ZANA-AIZPURU
    2024/05/12--OIARPE-LARRALDE-PAGAZPE-INDAKOETXEA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OLALDE-ARANBURU  321103539
    2OIARPE-GALARDI  21100229
    3OIARPE-LARRALDE  220202644
    4BEHAR ZANA-AIZPURU  211002213
    5PAGAZPE-INDAKOETXEA  211002213
    6ARRASATE-ETXABE  110101322
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba