Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Kadeteak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1119:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    22 - 8BERGARA-ETXABE
    ETXABE, H.
    2024/04/1217:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-ABURUZA
    ABURUZA, A.
    15 - 22BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, U.
    2024/04/1217:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-ALBERDI
    ALBERDI, I.
    22 - 7ATAUN-LOPEZ
    LOPEZ, A.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1917:30ATAUN - AuzoetaATAUN-LOPEZ
    LOPEZ, A.
    22 - 6PAGAZPE-ABURUZA
    ABURUZA, A.
    2024/04/1919:30ANTZUOLA - UdalekoaBERGARA-ETXABE
    ETXABE, H.
    6 - 22LAPKE-ALBERDI
    ALBERDI, I.
    2024/04/2009:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, U.
    6 - 22AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--BERGARA-ETXABE-BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    2024/04/28--AZKOITIA-ETXANIZ-ATAUN-LOPEZ
    2024/04/28--LAPKE-ALBERDI-PAGAZPE-ABURUZA
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--LAPKE-ALBERDI-BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    2024/05/05--ATAUN-LOPEZ-BERGARA-ETXABE
    2024/05/05--PAGAZPE-ABURUZA-AZKOITIA-ETXANIZ
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--BEHAR ZANA-ZUFIRIA-ATAUN-LOPEZ
    2024/05/12--BERGARA-ETXABE-PAGAZPE-ABURUZA
    2024/05/12--AZKOITIA-ETXANIZ-LAPKE-ALBERDI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1LAPKE-ALBERDI422004413
    2AZKOITIA-ETXANIZ422004414
    3ATAUN-LOPEZ321102928
    4BEHAR ZANA-ZUFIRIA321102837
    5PAGAZPE-ABURUZA220202144
    6BERGARA-ETXABE220201444
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1310:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ELOLA
    ELOLA, B.
    12 - 22ATAUN-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, O.
    2024/04/1316:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-ELOLA
    ELOLA , M.
    22 - 7PAGAZPE-ALEJO
    ALEJO, A.
    2024/04/14--Atsedena-HERNANI-OSES
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1917:30ATAUN - AuzoetaATAUN-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, O.
    16 - 22LAPKE-ELOLA
    ELOLA , M.
    2024/04/1919:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-OSES
    OSES, E.
    22 - 11TOLOSA-ELOLA
    ELOLA, B.
    2024/04/21--PAGAZPE-ALEJO-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--PAGAZPE-ALEJO-ATAUN-IZAGIRRE
    2024/04/28--LAPKE-ELOLA-HERNANI-OSES
    2024/04/28--Atsedena-TOLOSA-ELOLA
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--Atsedena-ATAUN-IZAGIRRE
    2024/05/05--HERNANI-OSES-PAGAZPE-ALEJO
    2024/05/05--TOLOSA-ELOLA-LAPKE-ELOLA
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--ATAUN-IZAGIRRE-HERNANI-OSES
    2024/05/12--PAGAZPE-ALEJO-TOLOSA-ELOLA
    2024/05/12--LAPKE-ELOLA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1LAPKE-ELOLA422004423
    2ATAUN-IZAGIRRE321103834
    3HERNANI-OSES211002211
    4TOLOSA-ELOLA220202344
    5PAGAZPE-ALEJO11010722
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1311:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, A.
    14 - 22TOLOSA-PERURENA
    PERURENA, A.
    2024/04/1316:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
    21 - 22OIARPE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, A.
    2024/04/14--Atsedena-LAPKE-LANDA
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1917:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-LANDA
    LANDA, E.
    22 - 13ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, A.
    2024/04/2010:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-PERURENA
    PERURENA, A.
    20 - 22ILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
    2024/04/21--OIARPE-ETXEBERRIA-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--OIARPE-ETXEBERRIA-TOLOSA-PERURENA
    2024/04/28--ILUNPE-ARSUAGA-LAPKE-LANDA
    2024/04/28--Atsedena-ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--Atsedena-TOLOSA-PERURENA
    2024/05/05--LAPKE-LANDA-OIARPE-ETXEBERRIA
    2024/05/05--ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI-ILUNPE-ARSUAGA
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--TOLOSA-PERURENA-LAPKE-LANDA
    2024/05/12--OIARPE-ETXEBERRIA-ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    2024/05/12--ILUNPE-ARSUAGA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ILUNPE-ARSUAGA321104342
    2TOLOSA-PERURENA321104236
    3LAPKE-LANDA211002213
    4ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI220202744
    5OIARPE-ETXEBERRIA211002221
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1217:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-OTAEGI
    OTAEGI, A.
    22 - 12LAPKE-PEREZ
    PEREZ, B.
    2024/04/1218:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ARREGI
    ARREGUI, J.
    22 - 2TOLOSA-CAMINOS
    CAMINOS, O.
    2024/04/1417:00ATAUN - AuzoetaATAUN-NANCLARES
    NANCLARES, S.
    22 - 17PAGAZPE-PAGOLA
    PAGOLA, A.
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1917:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-PEREZ
    PEREZ, B.
    15 - 22ATAUN-NANCLARES
    NANCLARES, S.
    2024/04/2010:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-CAMINOS
    CAMINOS, O.
    13 - 22BEHAR ZANA-OTAEGI
    OTAEGI, A.
    2024/04/2112:30USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-PAGOLA-AZKOITIA-ARREGI
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--PAGAZPE-PAGOLA-LAPKE-PEREZ
    2024/04/28--ATAUN-NANCLARES-TOLOSA-CAMINOS
    2024/04/28--AZKOITIA-ARREGI-BEHAR ZANA-OTAEGI
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--AZKOITIA-ARREGI-LAPKE-PEREZ
    2024/05/05--TOLOSA-CAMINOS-PAGAZPE-PAGOLA
    2024/05/05--BEHAR ZANA-OTAEGI-ATAUN-NANCLARES
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--LAPKE-PEREZ-TOLOSA-CAMINOS
    2024/05/12--PAGAZPE-PAGOLA-BEHAR ZANA-OTAEGI
    2024/05/12--ATAUN-NANCLARES-AZKOITIA-ARREGI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA-OTAEGI422004425
    2ATAUN-NANCLARES422004432
    3AZKOITIA-ARREGI21100222
    4TOLOSA-CAMINOS220201544
    5LAPKE-PEREZ220202744
    6PAGAZPE-PAGOLA110101722
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/04/1218:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ZELAIARAN
    ZELAIARAN, U.
    22 - 20PAGAZPE-ERRASTI
    ERRASTI, E.
    2024/04/1218:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-BEROZ
    BEROZ, A.
    22 - 5LAPKE-MUNDUATE
    MUNDUATE, E.
    2024/04/14--Atsedena-ILUNPE-ARANGUREN
       Jardunaldia 2 
    2024/04/1917:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-ERRASTI
    ERRASTI, E.
    7 - 22GAZTELEKU-BEROZ
    BEROZ, A.
    2024/04/2016:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ARANGUREN-OIARPE-ZELAIARAN
    2024/04/21--LAPKE-MUNDUATE-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2024/04/28--LAPKE-MUNDUATE-PAGAZPE-ERRASTI
    2024/04/28--GAZTELEKU-BEROZ-ILUNPE-ARANGUREN
    2024/04/28--Atsedena-OIARPE-ZELAIARAN
       Jardunaldia 4 
    2024/05/05--Atsedena-PAGAZPE-ERRASTI
    2024/05/05--ILUNPE-ARANGUREN-LAPKE-MUNDUATE
    2024/05/05--OIARPE-ZELAIARAN-GAZTELEKU-BEROZ
       Jardunaldia 5 
    2024/05/12--PAGAZPE-ERRASTI-ILUNPE-ARANGUREN
    2024/05/12--LAPKE-MUNDUATE-OIARPE-ZELAIARAN
    2024/05/12--GAZTELEKU-BEROZ-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU-BEROZ  422004412
    2OIARPE-ZELAIARAN  211002220
    3PAGAZPE-ERRASTI  220202744
    4LAPKE-MUNDUATE  11010522
    5ILUNPE-ARANGUREN  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba