Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Infantilak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/05
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GALATAS, A.
    GASCON, O.
    18  - 16
    BEHAR ZANA 1 
    GARMENDIA, L.
    JAUREGI, J.
    2022/02/05
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA
    OLAIZOLA, A.
    OLAIZOLA, U.
    18  - 11
    IZURUN 1 
    ETXARRI, A.
    CUESTA, U.
    2022/02/06
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    0 *  - 18
    OIARPE 3 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    ORMAETXEA, B.
    MARTINEZ, G.
    2  - 18
    ALDE ZAHARRA 
    OLAIZOLA, U.
    OLAIZOLA, A.
    2022/02/12
    11:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 1
    GARMENDIA, L.
    JAUREGI, J.
    9  - 18
    TOLOSA 3 
    ALTUNA, U.
    GARTZIA, A.
    2022/02/13
    11:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 1
    CUESTA, U.
    ETXARRI, A.
    6  - 18
    HERNANI 2 
    GASCON, O.
    GALATAS, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    18  - 0
    BEHAR ZANA 1 
    2022/02/19
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    ALTUNA, U.
    GARTZIA, A.
    18  - 6
    IZURUN 1 
    ETXARRI, A.
    CUESTA, U.
    2022/02/19
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA
    OLAIZOLA, U.
    OLAIZOLA, A.
    18  - 16
    HERNANI 2 
    GALATAS, A.
    GASCON, O.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    19:00
    DONOSTIA - Herrera
    ALDE ZAHARRA
    OLAIZOLA, A.
    OLAIZOLA, U.
    18  - 9
    BEHAR ZANA 1 
    MAYOZ, U.
    JAUREGI, J.
    2022/02/25
    19:00
    DONOSTIA - Antigua
    IZURUN 1
    CUESTA, U.
    ETXARRI, A.
    18  - 11
    OIARPE 3 
    ORMAETXEA, B.
    MARTINEZ, G.
    2022/02/26
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GALATAS, A.
    GASCON, O.
    6  - 18
    TOLOSA 3 
    ALTUNA, U.
    GARTZIA, A.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 1
    JAUREGI, J.
    MAYOZ, U.
    18  - 12
    IZURUN 1 
    ETXARRI, A.
    CUESTA, U.
    2022/03/04
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    ORMAETXEA, B.
    MARTINEZ, G.
    11  - 18
    HERNANI 2 
    GALATAS, A.
    GASCON, O.
    2022/03/05
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    ALTUNA, U.
    GARTZIA, A.
    18  - 5
    ALDE ZAHARRA 
    OLAIZOLA, A.
    OLAIZOLA, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALDE ZAHARRA   9 5 4 1 0 77 56
    2 TOLOSA 3   8 5 4 0 1 72 44
    3 HERNANI 2   8 5 3 2 0 76 69
    4 IZURUN 1   6 5 1 4 0 53 83
    5 OIARPE 3   5 4 1 3 0 42 54
    6 BEHAR ZANA 1   5 4 1 3 0 52 66
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/03
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 4
    SARASOLA, X.
    VERGARA, O.
    18  - 3
    PAGAZPE 1 
    INDACOECHEA, M.
    JAUREGI, X.
    2022/02/04
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    ABURUZA, A.
    PAGOLA, A.
    18  - 1
    HERNANI 3 
    GARAIALDE, H.
    ZIGANDA, K.
    2022/02/06
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    GARMENDIA, L.
    OLANO, E.
    18  - 5
    BEHAR ZANA 2 
    ARRIETA, A.
    IRAOLA, M.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE 1
    0 *  - 18
    AŅORGA 1 
    2022/02/12
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    GARAIALDE, H.
    ZIGANDA, K.
    7  - 18
    TOLOSA 2 
    GARMENDIA, L.
    OLANO, E.
    2022/02/12
    11:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    LACARRA, X.
    ARRIETA, A.
    7  - 18
    OIARPE 4 
    SARASOLA, X.
    VERGARA, O.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:00
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA 2
    GARMENDIA, L.
    OLANO, E.
    18  - 7
    OIARPE 4 
    SARASOLA, X.
    VERGARA, O.
    2022/02/18
    18:15
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    ABURUZA, A.
    PAGOLA, A.
    18  - 9
    BEHAR ZANA 2 
    LACARRA, X.
    IRAOLA, M.
    2022/02/19
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    ZIGANDA, K.
    GARAIALDE, H.
    16  - 18
    PAGAZPE 1 
    JAUREGI, X.
    INDACOECHEA, M.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    LACARRA, X.
    IRAOLA, M.
    18  - 7
    HERNANI 3 
    ZIGANDA, K.
    GARAIALDE, H.
    2022/02/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 4
    SARASOLA, X.
    VERGARA, O.
    4  - 18
    AŅORGA 1 
    ABURUZA, A.
    PAGOLA, A.
    2022/02/26
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    GARMENDIA, L.
    OLANO, E.
    18  - 6
    PAGAZPE 1 
    JAUREGI, X.
    INDACOECHEA, M.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE 1
    JAUREGI, X.
    INDACOECHEA, M.
    18  - 0 *
    BEHAR ZANA 2 
    IRAOLA, M.
    2022/03/04
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    ABURUZA, A.
    PAGOLA, A.
    18  - 9
    TOLOSA 2 
    GARMENDIA, L.
    OLANO, E.
    2022/03/06
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    ZIGANDA, K.
    GARAIALDE, H.
    3  - 18
    OIARPE 4 
    SARASOLA, X.
    VERGARA, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AŅORGA 1   10 5 5 0 0 90 23
    2 TOLOSA 2   9 5 4 1 0 81 43
    3 OIARPE 4   8 5 3 2 0 65 49
    4 PAGAZPE 1   6 5 2 2 1 45 70
    5 BEHAR ZANA 2   5 5 1 3 1 39 79
    6 HERNANI 3   5 5 0 5 0 34 90
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    GALARDI, A.
    OYARZABAL, U.
     
    IZURUN 2 (RET) 
    BENGOECHEA, B.
    IRAETA, O.
    2022/02/04
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2
    18  - 0
    MUNDARRO 
    2022/02/06
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    ARANDIA, O.
    ARTOLA, I.
    8  - 18
    GAZTELEKU 
    CESTAU, P.
    AGIRREZABAL, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    IZAGIRRE, I.
    AGIRREZABAL, A.
    18  - 7
    OIARPE 1 
    GALARDI, A.
    OYARZABAL, U.
    2022/02/11
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    GALARRAGA, O.
    ISASTI, E.
    8  - 18
    TOLOSA 1 
    ARANDIA, O.
    ARTOLA, I.
    2022/02/13
    11:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 2 (RET)
     
    AŅORGA 2 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:00
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA 1
    ARANDIA, O.
    ARTOLA, I.
    18  - 16
    OIARPE 1 
    GALARDI, A.
    OYARZABAL, U.
    2022/02/18
    18:15
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2
    0 *  - 25
    GAZTELEKU 
    2022/02/18
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
     
    IZURUN 2 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    IZAGIRRE, I.
    AGIRREZABAL, A.
    18  - 6
    MUNDARRO 
    ISASTI, E.
    GALARRAGA, O.
    2022/02/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    18  - 0
    AŅORGA 2 
    2022/02/27
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    IZURUN 2 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    GALARRAGA, O.
    ISASTI, E.
    18  - 17
    OIARPE 1 
    GALARDI, A.
    OYARZABAL, U.
    2022/03/06
    -
    -
    IZURUN 2 (RET)
     
    GAZTELEKU 
    2022/03/06
    10:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2
    ARACAMA, E.
    MAKAZAGA, A.
    8  - 18
    TOLOSA 1 
    ARANDIA, O.
    ARTOLA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GAZTELEKU   8 4 4 0 0 79 21
    2 TOLOSA 1   7 4 3 1 0 62 50
    3 MUNDARRO   5 4 1 3 0 32 71
    4 OIARPE 1   5 4 1 3 0 58 54
    5 AŅORGA 2   4 4 1 2 1 26 61
    6 IZURUN 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE 2
    IBARRETA, A.
    ZABALETA, A.
    4  - 18
    HERNANI 1 
    MACICIOR, O.
    ALBERDI, M.
    2022/02/04
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    18  - 16
    EPLE 
    ZAPIRAIN, X.
    LARRA, E.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:10
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    LARRA, E.
    ZAPIRAIN, X.
    18  - 4
    PAGAZPE 2 
    ZABALETA, A.
    IBARRETA, A.
    2022/02/11
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    CAETANO, E.
    IRADI, E.
    18  - 5
    GURE TXERU 
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    2022/02/13
    -
    -
    HERNANI 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE 2
    ZABALETA, A.
    IBARRETA, A.
    2  - 18
    OIARPE 2 
    CAETANO, E.
    IRADI, E.
    2022/02/18
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    MACICIOR, O.
    ALBERDI, M.
    14  - 18
    EPLE 
    LARRA, E.
    OYARBIDE, I.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    GURE TXERU 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    CAETANO, E.
    IRADI, E.
    18  - 7
    HERNANI 1 
    MACICIOR, O.
    ALBERDI, M.
    2022/02/26
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    18  - 4
    PAGAZPE 2 
    IBARRETA, A.
    ZABALETA, A.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    LARRA, E.
    BOUASKAR, I.
    7  - 18
    OIARPE 2 
    CAETANO, E.
    IRADI, E.
    2022/03/06
    -
    -
    PAGAZPE 2
     
    Atsedena 
    2022/03/06
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    MACICIOR, O.
    ALBERDI, M.
    13  - 18
    GURE TXERU 
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE 2   8 4 4 0 0 72 21
    2 GURE TXERU   7 4 3 1 0 59 51
    3 EPLE   6 4 2 2 0 59 54
    4 HERNANI 1   5 4 1 3 0 52 58
    5 PAGAZPE 2   4 4 0 4 0 14 72
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    GOÑI, I.
    CARRERA, A.
    16  - 7
    AZKOITIA 1 
    ALBERDI, M.
    LETE, L.
    2022/02/05
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    ZUBIA, U.
    ELGARRESTA, U.
    8  - 18
    LAGUNAK 
    URANGA, U.
    BERGUA, M.
    2022/02/05
    16:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    AIZPURU, I.
    CAPEROCHIPI, A.
    11  - 18
    MURUMENDI 2 (R) 
    SANCHEZ, I.
    PEÑAGARICANO, D.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 2 (R)
    PEÑAGARICANO, D.
    AUZMENDI, X.
    18  - 15
    ALOŅA MENDI 1 
    ELGARRESTA, U.
    ZUBIA, U.
    2022/02/11
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    0  - 18
    ORIO 2 
    2022/02/11
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    URANGA, U.
    BERGUA, M.
    17  - 18
    ZAZPI ITTURRI 
    GOÑI, I.
    CARRERA, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/17
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    ALBERDI, M.
    LETE, L.
    12  - 18
    LAGUNAK 
    URANGA, U.
    BERGUA, M.
    2022/02/18
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    CAPEROCHIPI, A.
    AMILLIBIA, I.
    8  - 18
    ALOŅA MENDI 1 
    ELGARRESTA, U.
    ZUBIA, U.
    2022/02/18
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    GOÑI, I.
    CARRERA, A.
    18  - 8
    MURUMENDI 2 (R) 
    PEÑAGARICANO, D.
    AUZMENDI, X.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 2 (R)
    0 *  - 18
    AZKOITIA 1 
    2022/02/25
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    AIZPURU, I.
    CAPEROCHIPI, A.
    8  - 18
    LAGUNAK 
    BERGUA, M.
    URANGA, U.
    2022/02/26
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    ZUBIA, U.
    ELGARRESTA, U.
    12  - 18
    ZAZPI ITTURRI 
    GOÑI, I.
    CARRERA, A.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    18  - 0 *
    MURUMENDI 2 (R) 
    2022/03/04
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    ALBERDI, M.
    LETE, L.
    18  - 6
    ALOŅA MENDI 1 
    ELGARRESTA, U.
    ZUBIA, U.
    2022/03/04
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    GOÑI, I.
    CARRERA, A.
    18  - 7
    ORIO 2 
    AMILLIBIA, I.
    CAPEROCHIPI, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZAZPI ITTURRI   10 5 5 0 0 88 51
    2 LAGUNAK   9 5 4 1 0 89 46
    3 AZKOITIA 1   7 5 2 3 0 55 58
    4 ALOŅA MENDI 1   6 5 1 4 0 59 80
    5 ORIO 2   6 5 1 4 0 52 72
    6 MURUMENDI 2 (R)   5 5 2 1 2 44 80
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    ALTUNA, O.
    ESNAOLA, I.
    18  - 1
    ARETXABALETA 1 
    OTAZU, G.
    KORTAZAR, L.
    2022/02/04
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    JUARISTI, O.
    ALVAREZ, M.
    18  - 12
    ILUNPE 3 
    MENDIZABAL, M.
    GALARZA, I.
    2022/02/05
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    LIZARRALDE, E.
    RODRIGUEZ, I.
    18  - 10
    ARRASATE 
    ZUBIA, J.
    MARTIN, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    OTAZU, G.
    KORTAZAR, L.
    7  - 18
    AZKOITIA 2 
    JUARISTI, O.
    ALVAREZ, M.
    2022/02/11
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    MENDIZABAL, M.
    OLAIZOLA, H.
    5  - 18
    ALOŅA MENDI 2 
    LIZARRALDE, E.
    RODRIGUEZ, I.
    2022/02/12
    18:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    ZUBIA, J.
    ETXABE, M.
    7  - 18
    LAPKE 1 
    ALTUNA, O.
    ESNAOLA, I.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 1
    ESNAOLA, I.
    ALTUNA, O.
    18  - 12
    AZKOITIA 2 
    JUARISTI, O.
    ALVAREZ, M.
    2022/02/18
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    RODRIGUEZ, I.
    LIZARRALDE, E.
    18  - 5
    ARETXABALETA 1 
    OTAZU, G.
    KORTAZAR, L.
    2022/02/18
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    ETXABE, M.
    MARTIN, A.
    9  - 18
    ILUNPE 3 
    GALARZA, I.
    OLAIZOLA, H.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    KORTAZAR, L.
    OTAZU, G.
    11  - 18
    ARRASATE 
    ZUBIA, J.
    MARTIN, A.
    2022/02/26
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    ALTUNA, O.
    ESNAOLA, I.
    18  - 15
    ILUNPE 3 
    OLAIZOLA, H.
    GALARZA, I.
    2022/02/26
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    JUARISTI, O.
    ALVAREZ, M.
    18  - 13
    ALOŅA MENDI 2 
    LIZARRALDE, E.
    RODRIGUEZ, I.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    LIZARRALDE, E.
    RODRIGUEZ, I.
    18  - 10
    LAPKE 1 
    ALTUNA, O.
    ESNAOLA, I.
    2022/03/05
    12:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    ZUBIA, J.
    MARTIN, A.
    4  - 18
    AZKOITIA 2 
    ALVAREZ, M.
    JUARISTI, O.
    2022/03/05
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    MENDIZABAL, M.
    GALARZA, I.
    18  - 3
    ARETXABALETA 1 
    OTAZU, G.
    KORTAZAR, L.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALOŅA MENDI 2   9 5 4 1 0 85 48
    2 AZKOITIA 2   9 5 4 1 0 84 54
    3 LAPKE 1   9 5 4 1 0 82 53
    4 ILUNPE 3   7 5 2 3 0 68 66
    5 ARRASATE   6 5 1 4 0 48 83
    6 ARETXABALETA 1   5 5 0 5 0 27 90
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    MUXIKA, E.
    CONTRERAS, A.
    18  - 12
    ARETXABALETA 2 
    VALLE, L.
    BETEGI, I.
    2022/02/05
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    ISASTI, I.
    REMENTERIA, U.
    6  - 18
    ILUNPE 2 
    AIZPITARTE, O.
    LARRAÑAGA, J.
    2022/02/05
    16:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    MINER, G.
    SUKIA, E.
    4  - 18
    ATAUN 
    LOPEZ, A.
    ALZUA, M.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    BETEGI, I.
    VALLE, L.
    11  - 18
    ORIO 1 
    SUKIA, E.
    MINER, G.
    2022/02/11
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    AIZPITARTE, O.
    LARRAÑAGA, J.
    10  - 18
    BERGARA 1 
    MURUAMENDIARAZ, E.
    MUXIKA, E.
    2022/02/11
    18:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    ALZUA, M.
    LOPEZ, A.
    18  - 5
    ALOŅA MENDI 5 
    ISASTI, I.
    EGIBURU, U.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    ALZUA, M.
    LOPEZ, A.
    18  - 5
    ARETXABALETA 2 
    BETEGI, I.
    VALLE, L.
    2022/02/18
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    REMENTERIA, U.
    EGIBURU, U.
    7  - 18
    BERGARA 1 
    MUXIKA, E.
    MURUAMENDIARAZ, E.
    2022/02/18
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    MINER, G.
    SUKIA, E.
    18  - 7
    ILUNPE 2 
    AIZPITARTE, O.
    LARRAÑAGA, J.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/26
    16:00
    AZPEITIA - Betharram
    ILUNPE 2
    AIZPITARTE, O.
    LARRAÑAGA, J.
    3  - 18
    ATAUN 
    LOPEZ, A.
    ALZUA, M.
    2022/02/26
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    REMENTERIA, U.
    EGIBURU, U.
    7  - 18
    ARETXABALETA 2 
    VALLE, L.
    BETEGI, I.
    2022/02/27
    11:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    CONTRERAS, A.
    MURUAMENDIARAZ, E.
    18  - 9
    ORIO 1 
    MINER, G.
    SUKIA, E.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    ALZUA, M.
    LOPEZ, A.
    18  - 5
    BERGARA 1 
    MUXIKA, E.
    MURUAMENDIARAZ, E.
    2022/03/04
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    VALLE, L.
    BETEGI, I.
    18  - 8
    ILUNPE 2 
    AIZPITARTE, O.
    LARRAÑAGA, J.
    2022/03/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    MINER, G.
    SUKIA, E.
    18  - 5
    ALOŅA MENDI 5 
    REMENTERIA, U.
    EGIBURU, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ATAUN   10 5 5 0 0 90 22
    2 BERGARA 1   9 5 4 1 0 77 56
    3 ORIO 1   8 5 3 2 0 67 59
    4 ARETXABALETA 2   7 5 2 3 0 64 69
    5 ILUNPE 2   6 5 1 4 0 46 78
    6 ALOŅA MENDI 5   5 5 0 5 0 30 90
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 2
    ARANBURU, N.
    ITURBE, U.
    16  - 18
    ABANTZU 1 
    ZUBELZU, E.
    LULUAGA, E.
    2022/02/04
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 3
    CARBAYEDA, D.
    BASTIDA, I.
    18  - 4
    ILUNPE 1 
    ELUSTONDO, I.
    LARRAMENDI, J.
    2022/02/05
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    ARRAZOLA, E.
    FERNANDEZ, L.
    7  - 18
    BERGARA 2 
    AGIRRE, U.
    ILARDUIA, H.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    18  - 0 *
    ALOŅA MENDI 4 
    2022/02/12
    16:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 1
    ZUBELZU, E.
    LULUAGA, E.
    12  - 18
    AZKOITIA 3 
    CARBAYEDA, D.
    BASTIDA, I.
    2022/02/13
    11:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    AGIRRE, U.
    ILARDUIA, H.
    18  - 16
    LAPKE 2 
    JIMENEZ, M.
    ITURBE, U.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    JIMENEZ, M.
    ARANBURU, N.
    7  - 18
    AZKOITIA 3 
    BASTIDA, I.
    CARBAYEDA, D.
    2022/02/18
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    ARRAZOLA, E.
    FERNANDEZ, L.
    13  - 18
    ABANTZU 1 
    ZUBELZU, E.
    LULUAGA, E.
    2022/02/18
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    AGIRRE, U.
    ILARDUIA, H.
    18  - 2
    ILUNPE 1 
    LARRAMENDI, J.
    ELUSTONDO, I.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 1
    ZUBELZU, E.
    LULUAGA, E.
    7  - 18
    BERGARA 2 
    AGIRRE, U.
    ILARDUIA, H.
    2022/02/26
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 2
    ITURBE, U.
    ARANBURU, N.
    18  - 9
    ILUNPE 1 
    LARRAMENDI, J.
    ELUSTONDO, I.
    2022/02/26
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 3
    CARBAYEDA, D.
    BASTIDA, I.
    18  - 13
    ALOŅA MENDI 4 
    ARRAZOLA, E.
    FERNANDEZ, L.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    ELUSTONDO, I.
    LARRAMENDI, J.
    18  - 8
    ABANTZU 1 
    ZUBELZU, E.
    LULUAGA, E.
    2022/03/04
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    ERDOZIA, U.
    FERNANDEZ, L.
    6  - 18
    LAPKE 2 
    JIMENEZ, M.
    ARANBURU, N.
    2022/03/04
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    AGIRRE, U.
    ILARDUIA, H.
    15  - 18
    AZKOITIA 3 
    CARBAYEDA, D.
    BASTIDA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA 3   10 5 5 0 0 90 51
    2 BERGARA 2   9 5 4 1 0 87 50
    3 LAPKE 2   7 5 2 3 0 75 69
    4 ILUNPE 1   7 5 2 3 0 51 62
    5 ABANTZU 1   7 5 2 3 0 63 83
    6 ALOŅA MENDI 4   4 5 0 4 1 39 90
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    VARONA, X.
    SEGUROLA, U.
    18  - 6
    ABANTZU 2 
    MAYO, O.
    ZABALA, M.
    2022/02/05
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    ERRASTI, L.
    FERNANDEZ, H.
    15  - 18
    OLALDE 
    ARANGUREN, L.
    ITURBE, A.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI 1 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 1
    GOIKOETXEA, A.
    GOIKOETXEA, J.
    18  - 11
    EIBAR 
    AZPILICUETA, E.
    URKIAGA, O.
    2022/02/11
    -
    -
    OLALDE
     
    Atsedena 
    2022/02/12
    16:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 2
    ALBERDI, G.
    ZABALA, M.
    15  - 18
    ALOŅA MENDI 3 
    ERRASTI, L.
    FERNANDEZ, H.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    ERRASTI, L.
    FERNANDEZ, H.
    10  - 18
    MURUMENDI 1 
    GOIKOETXEA, A.
    GOIKOETXEA, J.
    2022/02/18
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    ARANBURU, H.
    ARANGUREN, L.
    18  - 15
    ABANTZU 2 
    ALBERDI, G.
    ZABALA, M.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    EIBAR 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 1
    GOIKOETXEA, A.
    GOIKOETXEA, J.
    18  - 1
    OLALDE 
    INSAUSTI, O.
    ARANBURU, H.
    2022/02/25
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    SEGUROLA, U.
    URKIAGA, O.
    18  - 9
    ALOŅA MENDI 3 
    ERRASTI, L.
    FERNANDEZ, H.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    ABANTZU 2 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 2
    MAYO, O.
    ZABALA, M.
    10  - 18
    MURUMENDI 1 
    GOIKOETXEA, J.
    GOIKOETXEA, A.
    2022/03/04
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    ARANBURU, H.
    ARANGUREN, L.
    6  - 18
    EIBAR 
    AZPILICUETA, E.
    VARONA, X.
    2022/03/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI 3
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 MURUMENDI 1   8 4 4 0 0 72 32
    2 EIBAR   7 4 3 1 0 65 39
    3 OLALDE   6 4 2 2 0 43 66
    4 ALOŅA MENDI 3   5 4 1 3 0 52 69
    5 ABANTZU 2   4 4 0 4 0 46 72
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba