Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Infantilak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:15
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 5
    URRESTILLA, I.
    ULAZIA, E.
    18  - 15
    ILUNPE 2 
    ZABALA, A.
    ARANGUREN, U.
    2022/02/04
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    0  - 18
    GAZTELEKU 
    2022/02/05
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    PERURENA, A.
    CAMINOS, O.
    18  - 4
    ARETXABALETA 1 
    LARRAÑAGA, M.
    BEITIA, M.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    LARRAÑAGA, M.
    BEITIA, M.
    8  - 18
    ILUNPE 5 
    ULAZIA, E.
    URRESTILLA, I.
    2022/02/11
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, M.
    BEROZ, A.
    12  - 18
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    CAMINOS, O.
    2022/02/12
    16:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ZUFIRIA, U.
    OTAEGI, A.
    18  - 7
    ZAZPI ITTURRI 
    FRESNEDA, O.
    GOROSTIDI, A.
    2022/02/13
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/17
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    ZABALA, A.
    ARANGUREN, U.
    18  - 17
    ARETXABALETA 1 
    BEITIA, M.
    LARRAÑAGA, M.
    2022/02/19
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    PERURENA, A.
    CAMINOS, O.
    18  - 4
    BEHAR ZANA 
    OÑATE, E.
    ZUFIRIA, U.
    2022/02/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 5
    URRESTILLA, I.
    ULAZIA, E.
    11  - 18
    GAZTELEKU 
    GAZTAÑAGA, M.
    BEROZ, A.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ZAZPI ITTURRI 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ZUFIRIA, U.
    OTAEGI, A.
    18  - 15
    ILUNPE 5 
    URRESTILLA, I.
    ULAZIA, E.
    2022/02/25
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, M.
    BEROZ, A.
    18  - 5
    ILUNPE 2 
    ZABALA, A.
    ARANGUREN, U.
    2022/02/26
    11:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    FRESNEDA, O.
    GOROSTIDI, A.
    4  - 18
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    CAMINOS, O.
    2022/02/27
    -
    -
    ARETXABALETA 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    ZABALA, A.
    ARANGUREN, U.
    8  - 18
    BEHAR ZANA 
    OÑATE, E.
    OTAEGI, A.
    2022/03/04
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    LARRAÑAGA, M.
    BEITIA, M.
    7  - 18
    GAZTELEKU 
    BEROZ, A.
    GAZTAÑAGA, M.
    2022/03/05
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 5
    18  - 0 *
    ZAZPI ITTURRI 
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 6 
    2022/03/10
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    FRESNEDA, O.
    GOROSTIDI, A.
    18  - 10
    ILUNPE 2 
    ZABALA, A.
    ARANGUREN, U.
    2022/03/11
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ZUFIRIA, U.
    OTAEGI, A.
    18  - 5
    ARETXABALETA 1 
    LARRAÑAGA, M.
    BEITIA, M.
    2022/03/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    PERURENA, A.
    CAMINOS, O.
    18  - 6
    ILUNPE 5 
    URRESTILLA, I.
    ULAZIA, E.
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, M.
    BEROZ, A.
    18  - 10
    BEHAR ZANA 
    OÑATE, E.
    OTAEGI, A.
    2022/03/18
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ZABALA, A.
    ARANGUREN, U.
    10  - 18
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    CAMINOS, O.
    2022/03/18
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    LARRAÑAGA, M.
    BEITIA, M.
    13  - 18
    ZAZPI ITTURRI 
    FRESNEDA, O.
    GOROSTIDI, A.
    2022/03/20
    -
    -
    ILUNPE 5
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA 1   12 6 6 0 0 108 40
    2 GAZTELEKU   11 6 5 1 0 102 51
    3 BEHAR ZANA   10 6 4 2 0 86 71
    4 ILUNPE 5   9 6 3 3 0 86 77
    5 ZAZPI ITTURRI   7 6 2 3 1 47 95
    6 ILUNPE 2   7 6 1 5 0 66 107
    7 ARETXABALETA 1   6 6 0 6 0 54 108
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:15
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 4
    ZELAIA, K.
    ARTETXE, J.
    18  - 4
    ILUNPE 3 
    REVUELTA, O.
    ITURRALDE, M.
    2022/02/05
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ELOLA , M.
    ELOLA, B.
    13  - 18
    LAPKE 2 
    PEREZ, B.
    ALONSO, I.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 2 
    2022/02/06
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    AZKOITIA 1
    ALDAZABAL, E.
    ARREGUI, J.
    18  - 3
    HERNANI 
    ARRETXE, J.
    OSES, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ARANA, M.
    GONZALEZ, U.
    1  - 18
    AZKOITIA 1 
    ARREGUI, J.
    ALDAZABAL, E.
    2022/02/11
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    REVUELTA, O.
    ITURRALDE, M.
    16  - 18
    TOLOSA 2 
    ELOLA , M.
    ELOLA, B.
    2022/02/11
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    OSES, E.
    ARRETXE, J.
    10  - 18
    ILUNPE 4 
    ZELAIA, K.
    ARTETXE, J.
    2022/02/13
    -
    -
    LAPKE 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/17
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 4
    ZELAIA, K.
    ARTETXE, J.
    18  - 2
    ARETXABALETA 2 
    GONZALEZ, U.
    ARANA, M.
    2022/02/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    ALONSO, I.
    PEREZ, B.
    18  - 10
    ILUNPE 3 
    ITURRALDE, M.
    REVUELTA, O.
    2022/02/18
    18:00
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA 2
    ELOLA , M.
    ELOLA, B.
    18  - 5
    HERNANI 
    OSES, E.
    ARRETXE, J.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 1 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ARANA, M.
    GONZALEZ, U.
    2  - 18
    TOLOSA 2 
    ELOLA, B.
    ELOLA , M.
    2022/02/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    18  - 0
    ILUNPE 4 
    2022/02/26
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    OSES, E.
    ARRETXE, J.
    18  - 7
    LAPKE 2 
    PEREZ, B.
    ALONSO, I.
    2022/02/27
    -
    -
    ILUNPE 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    ITURRALDE, M.
    REVUELTA, O.
    12  - 18
    HERNANI 
    ARRETXE, J.
    OSES, E.
    2022/03/04
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    PEREZ, B.
    ALONSO, I.
    18  - 8
    ARETXABALETA 2 
    GONZALEZ, U.
    ARANA, M.
    2022/03/05
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ELOLA , M.
    ELOLA, B.
    9  - 18
    AZKOITIA 1 
    ALDAZABAL, E.
    ARREGUI, J.
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 4 
       Jardunaldia 6 
    2022/03/11
    18:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ARANA, M.
    GONZALEZ, U.
    18  - 15
    ILUNPE 3 
    REVUELTA, O.
    ITURRALDE, M.
    2022/03/12
    10:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    ALDAZABAL, E.
    ARREGUI, J.
    18  - 5
    LAPKE 2 
    PEREZ, B.
    ALONSO, I.
    2022/03/12
    12:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 4
    ZELAIA, K.
    ARTETXE, J.
    18  - 11
    TOLOSA 2 
    ELOLA , M.
    ELOLA, B.
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    ALONSO, I.
    PEREZ, B.
    11  - 18
    ILUNPE 4 
    ARTETXE, J.
    ZELAIA, K.
    2022/03/18
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    ITURRALDE, M.
    REVUELTA, O.
    8  - 18
    AZKOITIA 1 
    ALDAZABAL, E.
    ARREGUI, J.
    2022/03/18
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    0 *  - 18
    ARETXABALETA 2 
    2022/03/20
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA 1   12 6 6 0 0 108 26
    2 ILUNPE 4   11 6 5 1 0 90 56
    3 LAPKE 2   9 6 3 3 0 77 85
    4 TOLOSA 2   9 6 3 3 0 87 77
    5 ARETXABALETA 2   8 6 2 4 0 49 87
    6 HERNANI   7 6 2 3 1 54 91
    7 ILUNPE 3   6 6 0 6 0 65 108
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/03
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    ZELAIARAN, U.
    18  - 12
    ILUNPE 1 
    BIDEZABAL, E.
    ARSUAGA, I.
    2022/02/04
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ETXANIZ, J.
    SEGUROLA, U.
    18  - 10
    LAPKE 1 
    LANDA, E.
    MUNDUATE, E.
    2022/02/04
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ETXABE, H.
    ETXEBERRIA, A.
    3  - 18
    ATAUN 
    IZAGUIRRE, O.
    ALBERDI, I.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/10
    19:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 1
    MUNDUATE, E.
    LANDA, E.
    11  - 18
    BERGARA 
    ETXEBERRIA, A.
    ETXABE, H.
    2022/02/11
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    ALEJO, A.
    ERRASTI, E.
    4  - 18
    AZKOITIA 2 
    ETXANIZ, J.
    SEGUROLA, U.
    2022/02/13
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    Atsedena 
    2022/02/13
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    ATAUN
    IZAGUIRRE, O.
    ALBERDI, I.
    18  - 7
    OIARPE 
    ETXEBERRIA, A.
    ZELAIARAN, U.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    ZELAIARAN, U.
    18  - 10
    LAPKE 1 
    LANDA, E.
    MUNDUATE, E.
    2022/02/18
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ETXABE, H.
    ETXEBERRIA, A.
    18  - 8
    PAGAZPE 
    ALEJO, A.
    ERRASTI, E.
    2022/02/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    BIDEZABAL, E.
    ARSUAGA, I.
    5  - 18
    ATAUN 
    IZAGUIRRE, O.
    ALBERDI, I.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 2 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    0 *  - 18
    OIARPE 
    2022/02/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ETXANIZ, J.
    SEGUROLA, U.
    18  - 7
    BERGARA 
    ETXABE, H.
    ETXEBERRIA, A.
    2022/02/26
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    18  - 0 *
    ILUNPE 1 
    2022/02/27
    -
    -
    ATAUN
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    IZAGUIRRE, O.
    ALBERDI, I.
    18  - 2
    LAPKE 1 
    MUNDUATE, E.
    LANDA, E.
    2022/03/04
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    ZELAIARAN, U.
    18  - 17
    AZKOITIA 2 
    SEGUROLA, U.
    ETXANIZ, J.
    2022/03/05
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    ARSUAGA, I.
    BIDEZABAL, E.
    18  - 10
    PAGAZPE 
    ALEJO, A.
    ERRASTI, E.
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 6 
    2022/03/11
    18:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    ALEJO, A.
    ERRASTI, E.
    3  - 18
    ATAUN 
    ALBERDI, I.
    IZAGUIRRE, O.
    2022/03/11
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ETXANIZ, J.
    SEGUROLA, U.
    18  - 6
    ILUNPE 1 
    BIDEZABAL, E.
    ARSUAGA, I.
    2022/03/11
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ETXABE, H.
    ETXEBERRIA, A.
    7  - 18
    OIARPE 
    ETXEBERRIA, A.
    ZELAIARAN, U.
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE 1 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/17
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    IZAGUIRRE, O.
    ALBERDI, I.
    18  - 9
    AZKOITIA 2 
    ETXANIZ, J.
    SEGUROLA, U.
    2022/03/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 1
    LANDA, E.
    MUNDUATE, E.
    18  - 6
    PAGAZPE 
    ALEJO, A.
    ERRASTI, E.
    2022/03/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    BIDEZABAL, E.
    ARSUAGA, I.
    17  - 18
    BERGARA 
    ETXEBERRIA, A.
    ETXABE, H.
    2022/03/20
    -
    -
    OIARPE
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ATAUN   12 6 6 0 0 108 29
    2 OIARPE   11 6 5 1 0 97 64
    3 AZKOITIA 2   10 6 4 2 0 98 63
    4 BERGARA   9 6 3 3 0 71 90
    5 LAPKE 1   8 6 2 4 0 69 78
    6 ILUNPE 1   6 6 1 4 1 58 100
    7 PAGAZPE   5 6 0 5 1 31 108
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba