Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Alebinak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    LOSADA, G.
    FELIX, G.
    5  - 16
    ILUNPE 2 
    ARRIARAN, O.
    ARANGUREN, J.
    2022/02/04
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    MURUAMENDIARAZ, U.
    MONTALVO, P.
    16  - 2
    OLALDE 
    BAQUEDANO, G.
    IRIZAR, E.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    KUKU 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    ALIJOSTES, E.
    TOLOSA, O.
    11  - 16
    BERGARA 
    MURUAMENDIARAZ, U.
    MONTALVO, P.
    2022/02/11
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    ERRASTI, J.
    BAQUEDANO, G.
    4  - 16
    SORALUZE 
    LOSADA, G.
    FELIX, G.
    2022/02/13
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    FELIX, G.
    LOSADA, G.
    8  - 16
    KUKU 
    ARTOLA, X.
    ALIJOSTES, E.
    2022/02/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ARRIARAN, O.
    ARANGUREN, J.
    16  - 3
    OLALDE 
    IRIZAR, E.
    ERRASTI, J.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/26
    16:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    ARTOLA, X.
    TOLOSA, O.
    16  - 9
    ILUNPE 2 
    ARRIARAN, O.
    ARANGUREN, J.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    OLALDE 
    2022/02/27
    11:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    MURUAMENDIARAZ, U.
    MONTALVO, P.
    16  - 12
    SORALUZE 
    FELIX, G.
    LOSADA, G.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    ARRIARAN, O.
    ARANGUREN, J.
    3  - 16
    BERGARA 
    MONTALVO, P.
    MURUAMENDIARAZ, U.
    2022/03/04
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    IRIZAR, E.
    BAQUEDANO, G.
    3  - 16
    KUKU 
    TOLOSA, O.
    ALIJOSTES, E.
    2022/03/06
    -
    -
    SORALUZE
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA   8 4 4 0 0 64 28
    2 KUKU   7 4 3 1 0 59 36
    3 ILUNPE 2   6 4 2 2 0 44 40
    4 SORALUZE   5 4 1 3 0 41 52
    5 OLALDE   4 4 0 4 0 12 64
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    URDAMPILLETA, J.
    LEO, H.
    14  - 16
    ILUNPE 1 
    ARAMBURU, O.
    BERISTAIN, U.
    2022/02/04
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    RUIZ, H.
    ALONSO, D.
    3  - 16
    EIBAR 
    GIL, L.
    AMILLATEGI, A.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ARRASATE 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    AMILLATEGI, A.
    GIL, L.
    16  - 15
    INTXURRE 2 
    LEO, H.
    URDAMPILLETA, J.
    2022/02/12
    18:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    MADINABEITIA, A.
    HURTADO, J.
    16  - 10
    ALOŅA MENDI 2 
    RUIZ, H.
    ALONSO, D.
    2022/02/13
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    URDAMPILLETA, J.
    LEO, H.
    16  - 10
    ARRASATE 
    MADINABEITIA, A.
    HURTADO, J.
    2022/02/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    BERISTAIN, U.
    ARAMBURU, O.
    11  - 16
    EIBAR 
    GIL, L.
    AMILLATEGI, A.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 2 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    20:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    MADINABEITIA, A.
    HURTADO, J.
    2  - 16
    ILUNPE 1 
    BERISTAIN, U.
    ARAMBURU, O.
    2022/02/26
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    RUIZ, H.
    ALONSO, D.
    2  - 16
    INTXURRE 2 
    URDAMPILLETA, J.
    LEO, H.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    EIBAR 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    ARAMBURU, O.
    BERISTAIN, U.
    16  - 2
    ALOŅA MENDI 2 
    ALONSO, D.
    RUIZ, H.
    2022/03/04
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    AMILLATEGI, A.
    GIL, L.
    16  - 1
    ARRASATE 
    HURTADO, J.
    MADINABEITIA, A.
    2022/03/06
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EIBAR   8 4 4 0 0 64 30
    2 ILUNPE 1   7 4 3 1 0 59 34
    3 INTXURRE 2   6 4 2 2 0 61 44
    4 ARRASATE   5 4 1 3 0 29 58
    5 ALOŅA MENDI 2   4 4 0 4 0 17 64
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    AGIRREZABALA, E.
    ALDASORO, H.
    16  - 4
    AZKOITIA 
    AGIRREZABAL, A.
    JUARISTI, J.
    2022/02/04
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    GUEREÑU, E.
    SALAZAR, G.
    5  - 16
    INTXURRE 1 
    ORMAETXEA, U.
    GARAIKOETXEA, E.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    BARANDIARAN, J.
    ARBULO, A.
    12  - 16
    ATAUN 
    AGIRREZABALA, E.
    ALDASORO, H.
    2022/02/11
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    JUARISTI, J.
    AGIRREZABAL, A.
    16  - 8
    ALOŅA MENDI 1 
    SALAZAR, G.
    GUEREÑU, E.
    2022/02/13
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    ORMAETXEA, U.
    GARAIKOETXEA, E.
    16  - 12
    AZKOITIA 
    AGIRREZABAL, A.
    JUARISTI, J.
    2022/02/18
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    GUEREÑU, E.
    SALAZAR, G.
    2  - 16
    ARETXABALETA 
    SARASUA, E.
    ARBULO, A.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    AGIRREZABALA, E.
    ALDASORO, H.
    16  - 1
    ALOŅA MENDI 1 
    SALAZAR, G.
    GUEREÑU, E.
    2022/02/25
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    SARASUA, E.
    BARANDIARAN, J.
    6  - 16
    INTXURRE 1 
    ORMAETXEA, U.
    GARAIKOETXEA, E.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    ORMAETXEA, U.
    GARAIKOETXEA, E.
    16  - 14
    ATAUN 
    AGIRREZABALA, E.
    ALDASORO, H.
    2022/03/04
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    JUARISTI, J.
    AGIRREZABAL, A.
    14  - 16
    ARETXABALETA 
    BARANDIARAN, J.
    ARBULO, A.
    2022/03/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE 1   8 4 4 0 0 64 37
    2 ATAUN   7 4 3 1 0 62 33
    3 ARETXABALETA   6 4 2 2 0 50 48
    4 AZKOITIA   5 4 1 3 0 46 56
    5 ALOŅA MENDI 1   4 4 0 4 0 16 64
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE 2
    SUAREZ, A.
    CABALLERO, L.
    7  - 16
    ALDE ZAHARRA 1 
    EGAÑA, E.
    MANTEROLA, X.
    2022/02/04
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 2
    ARAMBURU, O.
    GARRASTAZU, L.
    7  - 16
    ORIO 1 
    URRESTILLA, O.
    GOIKOETXEA, U.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/12
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    EGAÑA, E.
    MANTEROLA, X.
    16  - 2
    GURE TXERU 2 
    GARRASTAZU, L.
    BARRENECHEA, I.
    2022/02/13
    -
    -
    MUNDARRO (RET)
     
    EPLE 2 
    2022/02/13
    -
    -
    ORIO 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    URRESTILLA, O.
    GOIKOETXEA, U.
    9  - 16
    ALDE ZAHARRA 1 
    EGAÑA, E.
    MANTEROLA, X.
    2022/02/20
    -
    -
    GURE TXERU 2
     
    MUNDARRO (RET) 
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 2 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE 2
    CASTILLO, D.
    CABALLERO, L.
    16  - 13
    GURE TXERU 2 
    ARAMBURU, O.
    BARRENECHEA, I.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA 1 
    2022/02/27
    -
    -
    MUNDARRO (RET)
     
    ORIO 1 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    GOIKOETXEA, U.
    URRESTILLA, O.
    9  - 16
    EPLE 2 
    SUAREZ, A.
    CABALLERO, L.
    2022/03/06
    -
    -
    GURE TXERU 2
     
    Atsedena 
    2022/03/06
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    MUNDARRO (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALDE ZAHARRA 1   6 3 3 0 0 48 18
    2 EPLE 2   5 3 2 1 0 39 38
    3 ORIO 1   4 3 1 2 0 34 39
    4 GURE TXERU 2   3 3 0 3 0 22 48
    5 MUNDARRO (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/05
    16:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    LOIDI, X.
    ANTON, A.
    4  - 16
    GURE TXERU 1 
    BORDAGARAI, A.
    PICABEA, M.
    2022/02/05
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    SORONDO, N.
    REY, A.
    15  - 16
    EPLE 1 
    PEREZ, I.
    MINGUEZ, U.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:10
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE 1
    PEREZ, I.
    MINGUEZ, U.
    16  - 3
    ORIO 2 
    ANTON, A.
    LOIDI, X.
    2022/02/11
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    URKIJO, O.
    MANTEROLA, M.
    16  - 15
    ALDE ZAHARRA 2 
    SORONDO, N.
    REY, A.
    2022/02/13
    -
    -
    GURE TXERU 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 1
    PICABEA, M.
    BORDAGARAI, A.
    16  - 12
    EPLE 1 
    MINGUEZ, U.
    PEREZ, I.
    2022/02/18
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    ANTON, A.
    LOIDI, X.
    6  - 16
    PAGAZPE 
    VIDAL, E.
    URKIJO, O.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    VIDAL, E.
    MANTEROLA, M.
    16  - 15
    GURE TXERU 1 
    BORDAGARAI, A.
    PICABEA, M.
    2022/02/25
    19:00
    DONOSTIA - Herrera
    ALDE ZAHARRA 2
    SORONDO, N.
    REY, A.
    16  - 7
    ORIO 2 
    ANTON, A.
    LOIDI, X.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 1 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE 1
    PEREZ, I.
    MINGUEZ, U.
    16  - 15
    PAGAZPE 
    MANTEROLA, M.
    URKIJO, O.
    2022/03/05
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 1
    PICABEA, M.
    BORDAGARAI, A.
    16  - 2
    ALDE ZAHARRA 2 
    REY, A.
    SORONDO, N.
    2022/03/06
    -
    -
    ORIO 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GURE TXERU 1   7 4 3 1 0 63 34
    2 PAGAZPE   7 4 3 1 0 63 52
    3 EPLE 1   7 4 3 1 0 60 49
    4 ALDE ZAHARRA 2   5 4 1 3 0 48 55
    5 ORIO 2   4 4 0 4 0 20 64
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba