Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Gomazko paleta banaka GPBA - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/25
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LUIXA
    LUISA, A.
    25  - 23
    ORIO-ALDALUR 
    ALDALUR, I.
    2022/02/26
    11:30
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-GALLASTEGI
    GALLASTEGI, J.
    25  - 15
    LIZARDI-ETXEBESTE U. 
    LIZARAZU, J.
    2022/02/26
    12:30
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    25  - 13
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA 
    ECHEVERRIA, J.
       Jardunaldia 2 
    2022/03/04
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    LIZARDI-ETXEBESTE U.
    ECHEVESTE, U.
    21  - 25
    BEHAR ZANA-LUIXA 
    LUISA, A.
    2022/03/04
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    11  - 25
    SORALUZE-GALLASTEGI 
    GALLASTEGI, J.
    2022/03/04
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-ALDALUR
    ALDALUR, I.
    25  - 9
    LAGUNAK-CONDE 
    CONDE, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/03/11
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    LIZARDI-ETXEBESTE U.
    ECHEVESTE, U.
    19  - 25
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA 
    ECHEVERRIA, J.
    2022/03/11
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LUIXA
    LUISA, A.
    25  - 23
    LAGUNAK-CONDE 
    CONDE, A.
    2022/03/12
    17:30
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-GALLASTEGI
    GALLASTEGI, J.
    25  - 12
    ORIO-ALDALUR 
    ALDALUR, I.
       Jardunaldia 4 
    2022/03/18
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LUIXA
    25  - 21
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA 
    2022/03/18
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    18  - 25
    SORALUZE-GALLASTEGI 
    GALLASTEGI, J.
    2022/03/18
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-ALDALUR
    ALDALUR, I.
    25  - 11
    LIZARDI-ETXEBESTE U. 
    ECHEVESTE, U.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/24
    20:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    25  - 0 *
    ORIO-ALDALUR 
    2022/03/25
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    LIZARDI-ETXEBESTE U.
    ECHEVESTE, U.
    17  - 25
    LAGUNAK-CONDE 
    CONDE, A.
    2022/03/25
    19:15
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-GALLASTEGI
    25  - 14
    BEHAR ZANA-LUIXA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 SORALUZE-GALLASTEGI   10 5 5 0 0 125 70
    2 BEHAR ZANA-LUIXA   9 5 4 1 0 114 113
    3 LAGUNAK-CONDE   7 5 2 3 0 100 105
    4 GAZTELEKU-ETXEBERRIA   7 5 2 3 0 95 94
    5 ORIO-ALDALUR   6 5 2 2 1 85 95
    6 LIZARDI-ETXEBESTE U.   5 5 0 5 0 83 125
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/24
    19:30
    AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri
    ILUNPE-MARTIJA
    MARTIJA, E.
    8  - 25
    HERNANI-MANTEROLA 
    MANTEROLA, M.
    2022/02/25
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25  - 21
    ORIO-LIZASO 
    LIZASO, I.
    2022/02/26
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GOITIA
    GOITIA, M.
    18  - 25
    LIZARDI-ETXEBESTE A. 
    ECHEVESTE, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/03/04
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    LIZARDI-ETXEBESTE A.
    ECHEVESTE, A.
    24  - 25
    BELOKI-VIANA 
    VIANA, J.
    2022/03/04
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
    6  - 25
    TOLOSA-GOITIA 
    GOITIA, M.
    2022/03/04
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LIZASO
    LIZASO, I.
    25  - 16
    ILUNPE-MARTIJA 
    MARTIJA, E.
       Jardunaldia 3 
    2022/03/11
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    LIZARDI-ETXEBESTE A.
    ECHEVESTE, A.
    25  - 13
    HERNANI-MANTEROLA 
    MANTEROLA, M.
    2022/03/11
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25  - 20
    ILUNPE-MARTIJA 
    MARTIJA, E.
    2022/03/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GOITIA
    GOITIA, M.
    25  - 23
    ORIO-LIZASO 
    LIZASO, I.
       Jardunaldia 4 
    2022/03/18
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LIZASO
    LIZASO, I.
    25  - 16
    LIZARDI-ETXEBESTE A. 
    ECHEVESTE, A.
    2022/03/18
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25  - 12
    HERNANI-MANTEROLA 
    MANTEROLA, M.
    2022/03/19
    11:00
    AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri
    ILUNPE-MARTIJA
    MARTIJA, E.
    23  - 25
    TOLOSA-GOITIA 
    GOITIA, M.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/25
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    LIZARDI-ETXEBESTE A.
    ECHEVESTE, A.
    25  - 12
    ILUNPE-MARTIJA 
    MARTIJA, E.
    2022/03/25
    20:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GOITIA
    GOITIA, M.
    25  - 20
    BELOKI-VIANA 
    VIANA, J.
    2022/03/26
    09:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-MANTEROLA
    18  - 25
    ORIO-LIZASO 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-GOITIA   9 5 4 1 0 118 97
    2 BELOKI-VIANA   9 5 4 1 0 120 102
    3 ORIO-LIZASO   8 5 3 2 0 119 100
    4 LIZARDI-ETXEBESTE A.   8 5 3 2 0 115 93
    5 HERNANI-MANTEROLA   6 5 1 4 0 74 108
    6 ILUNPE-MARTIJA   5 5 0 5 0 79 125
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/25
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    LIZARDI-OLASAGASTI
    OLASAGASTI, M.
    13  - 25
    ORIO-LERTXUNDI 
    LERTXUNDI, A.
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE-ZABALA 
    2022/02/27
    -
    -
    BELOKI-IZAGIRRE (RET)
     
    ILUNPE-ARANBARRI (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/03/04
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZABALA
    ALTUNA, U.
    16  - 25
    LIZARDI-OLASAGASTI 
    OLASAGASTI, M.
    2022/03/06
    -
    -
    ILUNPE-ARANBARRI (RET)
     
    Atsedena 
    2022/03/06
    -
    -
    ORIO-LERTXUNDI
     
    BELOKI-IZAGIRRE (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/03/11
    20:00
    AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri
    ILUNPE-ARANBARRI (RET)
     
    ORIO-LERTXUNDI 
    2022/03/13
    -
    -
    BELOKI-IZAGIRRE (RET)
     
    INTXURRE-ZABALA 
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    LIZARDI-OLASAGASTI 
       Jardunaldia 4 
    2022/03/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZABALA
     
    ILUNPE-ARANBARRI (RET) 
    2022/03/20
    -
    -
    LIZARDI-OLASAGASTI
     
    BELOKI-IZAGIRRE (RET) 
    2022/03/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ORIO-LERTXUNDI 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/25
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, A.
    25  - 6
    INTXURRE-ZABALA 
    ZABALA , H.
    2022/03/27
    -
    -
    ILUNPE-ARANBARRI (RET)
     
    LIZARDI-OLASAGASTI 
    2022/03/27
    -
    -
    BELOKI-IZAGIRRE (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ORIO-LERTXUNDI   4 2 2 0 0 50 19
    2 LIZARDI-OLASAGASTI   3 2 1 1 0 38 41
    3 INTXURRE-ZABALA   2 2 0 2 0 22 50
    4 ILUNPE-ARANBARRI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    5 BELOKI-IZAGIRRE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba