Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Gomazko paleta banaka GPBA - Nagusiak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/03
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-EPELDE
    EPELDE, I.
    25  - 13
    LOIOLATARRA-SALABERRIA 
    AROZTEGI, U.
    2022/03/03
    21:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AGIRRE
    AGUIRRE, H.
    20  - 25
    KUKU-LUIXA 
    LUISA, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/03/10
    18:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-EPELDE
    EPELDE, I.
    25  - 8
    KUKU-LUIXA 
    LUISA, A.
    2022/03/12
    09:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA-SALABERRIA
    SALABERRIA, A.
    25  - 8
    TOLOSA-AGIRRE 
    AGUIRRE, H.
       Jardunaldia 3 
    2022/03/17
    21:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AGIRRE
    AGUIRRE, H.
    3  - 25
    AZKOITIA-EPELDE 
    EPELDE, I.
    2022/03/18
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU-LUIXA
    LUISA, A.
    14  - 25
    LOIOLATARRA-SALABERRIA 
    AROZTEGI, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-EPELDE   6 3 3 0 0 75 24
    2 LOIOLATARRA-SALABERRIA   5 3 2 1 0 63 47
    3 KUKU-LUIXA   4 3 1 2 0 47 70
    4 TOLOSA-AGIRRE   3 3 0 3 0 31 75
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/04
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, J.
    21  - 25
    ZARAUTZ-DAGUERRE 
    DAGUERRE, J.
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    KUKU-LULUAGA 
       Jardunaldia 2 
    2022/03/11
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU-LULUAGA
    LULUAGA, B.
    13  - 25
    GAZTELEKU-LOIDI 
    LOIDI, J.
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ZARAUTZ-DAGUERRE 
       Jardunaldia 3 
    2022/03/18
    20:45
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ-DAGUERRE
    DAGUERRE, J.
    25  - 17
    KUKU-LULUAGA 
    LULUAGA, B.
    2022/03/20
    -
    -
    GAZTELEKU-LOIDI
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZARAUTZ-DAGUERRE   4 2 2 0 0 50 38
    2 GAZTELEKU-LOIDI   3 2 1 1 0 46 38
    3 KUKU-LULUAGA   2 2 0 2 0 30 50
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba