Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Paleta - Kadeteak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/13
    11:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    OTAÑO, O.
    BARANDIARAN, A.
    6  - 20
    ZUMAIA 1 
    BERRIOZABAL, X.
    CABALEIRO, D.
    2021/11/13
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ARRIZABALAGA, L.
    EGUZKITZA, A.
    9  - 20
    ERREPALA 
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    2021/11/13
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 3
    LASA, H.
    LIZASO, I.
    8  - 20
    TXOST 1 
    DAVIS, I.
    CORTS, I.
    2021/11/14
    -
    -
    Atsedena
     
    EUSKAL JOLAS (RET) 
    2021/11/14
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    MARTIN, J.
    ARRIZABALAGA, D.
    2  - 20
    ZUMAIA 2 
    GARIKANO, A.
    AIZPURU, U.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/20
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    20  - 5
    EPLE 
    OTAÑO, O.
    BARANDIARAN, A.
    2021/11/20
    11:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    DAVIS, I.
    CORTS, I.
    20  - 11
    TXOST 2 
    ARRIZABALAGA, L.
    EGUZKITZA, A.
    2021/11/21
    -
    -
    EUSKAL JOLAS (RET)
     
    TXOST 3 
    2021/11/21
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    Atsedena 
    2021/11/21
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    BERRIOZABAL, X.
    ALDAZABAL, A.
    20  - 5
    ZUMAIA 3 
    MARTIN, J.
    ARRIZABALAGA, D.
       Jardunaldia 3 
    2021/11/27
    10:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    OTAÑO, O.
    BARANDIARAN, A.
    10  - 20
    TXOST 1 
    DAVIS, I.
    CORTS, I.
    2021/11/27
    10:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ARRIZABALAGA, L.
    EGUZKITZA, A.
     
    EUSKAL JOLAS (RET) 
    2021/11/28
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST 3 
    2021/11/28
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    BERISTAIN, J.
    GARIKANO, A.
    20  - 9
    ZUMAIA 1 
    ALDAZABAL, H.
    CABALEIRO, D.
    2021/11/28
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    ARRIZABALAGA, D.
    CARBALLO, T.
    5  - 20
    ERREPALA 
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
       Jardunaldia 4 
    2021/12/11
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    20  - 19
    ZUMAIA 2 
    BERISTAIN, J.
    AIZPURU, U.
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    DAVIS, I.
    CORTS, I.
    20  - 12
    ZUMAIA 3 
    MARTIN, J.
    CARBALLO, T.
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 3
    RETEGI, A.
    LIZASO, I.
    LASA, H.
    17  - 20
    TXOST 2 
    ARRIZABALAGA, L.
    EGUZKITZA, A.
    2021/12/12
    -
    -
    EUSKAL JOLAS (RET)
     
    EPLE 
    2021/12/12
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/18
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    OTAÑO, O.
    BARANDIARAN, A.
    17  - 20
    TXOST 3 
    LIZASO, I.
    RETEGI, A.
    LASA, H.
    2021/12/19
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST 2 
    2021/12/19
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    EUSKAL JOLAS (RET) 
    2021/12/19
    11:00
    ZUMAIA - Sagarbide
    ZUMAIA 1
    ALDAZABAL, A.
    ALDAZABAL, H.
    5  - 20
    ERREPALA 
    VICENTE, E.
    REKONDO, A.
    2021/12/19
    11:00
    ZUMAIA - Sagarbide
    ZUMAIA 2
    GARIKANO, A.
    AIZPURU, U.
    20  - 15
    TXOST 1 
    DAVIS, I.
    CORTS, I.
       Jardunaldia 6 
    2022/01/08
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    DAVIS, I.
    CORTS, I.
    20  - 18
    ZUMAIA 1 
    CABALEIRO, D.
    BERRIOZABAL, X.
    2022/01/08
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 3
    RETEGI, A.
    LIZASO, I.
    LASA, H.
    18  - 20
    ZUMAIA 3 
    CARBALLO, T.
    ARRIZABALAGA, D.
    2022/01/08
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ARRIZABALAGA, L.
    EGUZKITZA, A.
    20  - 14
    EPLE 
    OTAÑO, O.
    BARANDIARAN, A.
    2022/01/09
    -
    -
    EUSKAL JOLAS (RET)
     
    ZUMAIA 2 
    2022/01/09
    -
    -
    ERREPALA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 7 
    2022/01/16
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    EUSKAL JOLAS (RET) 
    2022/01/16
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 
    2022/02/06
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    20  - 13
    TXOST 1 
    DAVIS, I.
    CORTS, I.
    2022/02/06
    11:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    GARIKANO, A.
    BERISTAIN, J.
    20  - 1
    TXOST 3 
    LASA, H.
    LIZASO, I.
    2022/02/20
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    MARTIN, J.
    CARBALLO, T.
    20  - 5
    TXOST 2 
    EGUZKITZA, A.
    ARRIZABALAGA, L.
       Jardunaldia 8 
    2022/02/12
    11:10
    ASTIGARRAGA - Perurena
    EPLE
    OTAÑO, O.
    BARANDIARAN, A.
    17  - 20
    ZUMAIA 3 
    MARTIN, J.
    ARRIZABALAGA, D.
    2022/02/12
    17:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 3
    LIZASO, I.
    LASA, H.
    RETEGI, A.
    7  - 20
    ZUMAIA 1 
    ALDAZABAL, H.
    ALDAZABAL, A.
    2022/02/12
    17:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ARRIZABALAGA, L.
    EGUZKITZA, A.
    1  - 20
    ZUMAIA 2 
    BERISTAIN, J.
    GARIKANO, A.
    2022/02/13
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST 1 
    2022/02/13
    -
    -
    EUSKAL JOLAS (RET)
     
    ERREPALA 
       Jardunaldia 9 
    2022/02/20
    -
    -
    TXOST 1
     
    EUSKAL JOLAS (RET) 
    2022/02/20
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    Atsedena 
    2022/02/20
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    20  - 7
    TXOST 3 
    LIZASO, I.
    LASA, H.
    2022/02/20
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    ALDAZABAL, H.
    BERRIOZABAL, X.
    20  - 18
    TXOST 2 
    EGUZKITZA, A.
    ARRIZABALAGA, L.
    2022/02/20
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    GARIKANO, A.
    AIZPURU, U.
    20  - 4
    EPLE 
    BARANDIARAN, A.
    OTAÑO, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ERREPALA   14 7 7 0 0 140 63
    2 ZUMAIA 2   13 7 6 1 0 139 52
    3 TXOST 1   12 7 5 2 0 128 99
    4 ZUMAIA 1   11 7 4 3 0 112 96
    5 ZUMAIA 3   10 7 3 4 0 84 120
    6 TXOST 2   9 7 2 5 0 84 131
    7 TXOST 3   8 7 1 6 0 78 137
    8 EPLE   7 7 0 7 0 73 140
    9 EUSKAL JOLAS (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba