Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Eskua - Alebinak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: BUR-A-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/26
    -
    -
    IKASTOLA 1
    0  - 3
    (6-8) (0-8) (2-8)
    UDARREGI 5 
    2021/11/26
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA 2
    0  - 3
    (4-8) (1-8) (2-8)
    UDARREGI 6 
    2021/11/26
    -
    -
    UDARREGI 14
    1  - 2
    (3-8) (8-1) (2-8)
    UDARREGI 13 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/27
    -
    -
    UDARREGI 5
    2  - 1
    (3-8) (8-1) (8-1)
    LANDABERRI-INTZA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    UDARREGI 6
    3  - 0
    (8-6) (8-1) (8-1)
    UDARREGI 14 
    2021/11/27
    -
    -
    UDARREGI 13
    0  - 3
    (7-8) (7-8) (5-8)
    IKASTOLA 1 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 13
    0  - 3
    (1-8) (0-8) (3-8)
    UDARREGI 6 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 14
    1  - 2
    (8-2) (3-8) (5-8)
    UDARREGI 5 
    2021/11/28
    -
    -
    IKASTOLA 1
    0  - 3
    (4-8) (1-8) (4-8)
    LANDABERRI-INTZA 2 
       Jardunaldia 4 
    2021/12/18
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA 2
    1  - 2
    (4-8) (5-8) (8-6)
    UDARREGI 14 
    2021/12/18
    -
    -
    UDARREGI 5
    3  - 0
    (8-0) (8-7) (8-3)
    UDARREGI 13 
    2021/12/18
    -
    -
    IKASTOLA 1
    1  - 2
    (0-8) (8-3) (5-8)
    UDARREGI 6 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 14
    3  - 0
    (8-1) (8-6) (8-2)
    IKASTOLA 1 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 13
    1  - 2
    (5-8) (3-8) (4-8)
    LANDABERRI-INTZA 2 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 6
    2  - 1
    (8-6) (6-8) (8-6)
    UDARREGI 5 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 UDARREGI 6   10 5 5 0 0 13 2
    2 UDARREGI 5   9 5 4 1 0 11 4
    3 UDARREGI 14   7 5 2 3 0 7 8
    4 LANDABERRI-INTZA 2   7 5 2 3 0 7 8
    5 IKASTOLA 1   6 5 1 4 0 4 11
    6 UDARREGI 13   6 5 1 4 0 3 12
     
    Multzoa: BUR-B-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/26
    -
    -
    IKASTOLA 2
    1  - 2
    (0-8) (8-3) (7-8)
    UDARREGI 4 
    2021/11/26
    -
    -
    UDARREGI 12
    3  - 0
    (8-7) (8-2) (8-0)
    UDARREGI 7 
    2021/11/26
    -
    -
    Atsedena
     
    LANDABERRI-INTZA 3 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/27
    -
    -
    UDARREGI 7
     
    Atsedena 
    2021/11/27
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA 3
    2  - 1
    (8-4) (7-8) (8-6)
    IKASTOLA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    UDARREGI 4
    1  - 2
    (6-8) (8-7) (7-8)
    UDARREGI 12 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 7
    1  - 2
    (1-8) (8-6) (1-8)
    UDARREGI 4 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 12
    1  - 2
    (4-8) (5-8) (8-7)
    LANDABERRI-INTZA 3 
    2021/11/28
    -
    -
    Atsedena
     
    IKASTOLA 2 
       Jardunaldia 4 
    2021/12/18
    -
    -
    Atsedena
     
    UDARREGI 4 
    2021/12/18
    -
    -
    IKASTOLA 2
    2  - 1
    (8-7) (7-8) (8-4)
    UDARREGI 12 
    2021/12/18
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA 3
    2  - 1
    (8-1) (2-8) (8-4)
    UDARREGI 7 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 7
    2  - 1
    (8-2) (4-8) (8-4)
    IKASTOLA 2 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 4
    3  - 0
    (8-1) (8-1) (8-4)
    LANDABERRI-INTZA 3 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 12
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 UDARREGI 4   7 4 3 1 0 8 4
    2 LANDABERRI-INTZA 3   7 4 3 1 0 6 6
    3 UDARREGI 12   6 4 2 2 0 7 5
    4 UDARREGI 7   5 4 1 3 0 4 8
    5 IKASTOLA 2   5 4 1 3 0 5 7
     
    Multzoa: BUR-C-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/27
    -
    -
    IKASTOLA 3
    1  - 2
    (8-5) (6-8) (5-8)
    UDARREGI 3 
    2021/11/27
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA 1
    3  - 0
    (8-3) (8-4) (8-5)
    UDARREGI 8 
    2021/11/27
    -
    -
    UDARREGI 15
    1  - 2
    (3-8) (4-8) (8-7)
    UDARREGI 11 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 3
    3  - 0
    (8-3) (8-2) (8-3)
    LANDABERRI-INTZA 1 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 8
    2  - 1
    (8-5) (7-8) (8-7)
    UDARREGI 15 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 11
    2  - 1
    (4-8) (8-2) (8-5)
    IKASTOLA 3 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/17
    -
    -
    UDARREGI 11
    2  - 1
    (6-4) (6-3) (5-6)
    UDARREGI 8 
    2021/12/17
    -
    -
    UDARREGI 15
    0  - 3
    (5-8) (6-8) (5-8)
    UDARREGI 3 
    2021/12/17
    -
    -
    IKASTOLA 3
    1  - 2
    (8-2) (5-8) (7-8)
    LANDABERRI-INTZA 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/12/18
    -
    -
    IKASTOLA 3
    0  - 3
    (6-8) (3-8) (4-8)
    UDARREGI 8 
    2021/12/18
    -
    -
    UDARREGI 3
    2  - 1
    (5-8) (8-1) (8-2)
    UDARREGI 11 
    2021/12/18
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA 1
    1  - 2
    (0-8) (8-2) (6-8)
    UDARREGI 15 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 8
    1  - 2
    (5-6) (6-2) (3-6)
    UDARREGI 3 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 11
    3  - 0
    (6-2) (6-3) (6-4)
    LANDABERRI-INTZA 1 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 15
    3  - 0
    (6-0) (6-0) (6-0)
    IKASTOLA 3 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 UDARREGI 3   10 5 5 0 0 12 3
    2 UDARREGI 11   9 5 4 1 0 10 5
    3 LANDABERRI-INTZA 1   7 5 2 3 0 6 9
    4 UDARREGI 15   7 5 2 3 0 7 8
    5 UDARREGI 8   7 5 2 3 0 7 8
    6 IKASTOLA 3   5 5 0 5 0 3 12
     
    Multzoa: BUR-D-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/27
    -
    -
    LA SALLE BERROZPE
    0  - 3
    (1-8) (0-8) (2-8)
    UDARREGI 2 
    2021/11/27
    -
    -
    UDARREGI 10
    1  - 2
    (7-8) (8-1) (6-8)
    UDARREGI 9 
    2021/11/27
    -
    -
    Atsedena
     
    UDARREGI 1 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 9
     
    Atsedena 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 1
    3  - 0
    (8-4) (8-2) (8-2)
    LA SALLE BERROZPE 
    2021/11/28
    -
    -
    UDARREGI 2
    3  - 0
    (8-5) (8-5) (8-1)
    UDARREGI 10 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/17
    -
    -
    UDARREGI 10
    12  - 2
    (4-6) (6-4) (5-6)
    UDARREGI 1 
    2021/12/17
    -
    -
    UDARREGI 9
    0  - 3
    (3-6) (4-6) (1-6)
    UDARREGI 2 
    2021/12/17
    -
    -
    Atsedena
     
    LA SALLE BERROZPE 
       Jardunaldia 4 
    2021/12/18
    -
    -
    Atsedena
     
    UDARREGI 2 
    2021/12/18
    -
    -
    LA SALLE BERROZPE
    0  - 3
    (0-6) (0-6) (0-6)
    UDARREGI 10 
    2021/12/18
    -
    -
    UDARREGI 1
    2  - 1
    (8-2) (4-6) (6-4)
    UDARREGI 9 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 2
    2  - 1
    (6-2) (5-6) (6-1)
    UDARREGI 1 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 9
    3  - 0
    (6-0) (6-0) (6-0)
    LA SALLE BERROZPE 
    2021/12/19
    -
    -
    UDARREGI 10
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 UDARREGI 2   8 4 4 0 0 11 1
    2 UDARREGI 10   6 4 2 2 0 16 7
    3 UDARREGI 9   6 4 2 2 0 6 6
    4 UDARREGI 1   6 4 2 2 0 8 15
    5 LA SALLE BERROZPE   4 4 0 4 0 0 12
     
    Multzoa: DEB-A-DEBA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/30
    -
    -
    DEBA 1
    4  - 3
    (5-6) (6-5) (1-6) (6-3) (6-0) (0-6) (6-3)
    BERGARA 1 
    2021/10/30
    -
    -
    MENDARO
    4  - 0
    (6-3) (6-4) (6-3) (6-4)
    BERGARA 2 
    2021/10/30
    -
    -
    EIBAR-ELGOIBAR
    4  - 1
    (6-1) (6-0) (5-6) (6-0) (6-1)
    DEBA 2 
    2021/10/30
    -
    -
    BERGARA 4
    4  - 0
    (6-2) (6-0) (6-3) (6-0)
    BERGARA 3 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/06
    -
    -
    BERGARA 2
    2  - 4
    (1-6) (6-5) (4-6) (2-6) (6-2) (2-6)
    BERGARA 4 
    2021/11/06
    -
    -
    BERGARA 3
    0  - 4
    (2-6) (2-6) (4-6) (2-6)
    EIBAR-ELGOIBAR 
    2021/11/06
    -
    -
    BERGARA 1
    2  - 4
    (0-6) (6-4) (3-6) (6-5) (3-6) (2-6)
    MENDARO 
    2021/11/06
    -
    -
    DEBA 2
    1  - 4
    (1-6) (3-6) (1-6) (6-1) (1-6)
    DEBA 1 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/13
    -
    -
    EIBAR-ELGOIBAR
    1  - 4
    (4-6) (6-2) (3-6) (4-6) (2-6)
    DEBA 1 
    2021/11/13
    -
    -
    MENDARO
    4  - 2
    (2-6) (6-1) (3-6) (6-1) (6-2) (6-5)
    DEBA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    BERGARA 3
    3  - 4
    (6-1) (6-1) (2-6) (6-4) (5-5) (3-6) (3-6)
    BERGARA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    BERGARA 4
    2  - 4
    (4-6) (6-4) (0-6) (2-6) (6-4) (4-6)
    BERGARA 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/20
    -
    -
    BERGARA 1
    4  - 3
    (6-5) (6-0) (3-6) (6-2) (0-6) (5-6) (6-5)
    BERGARA 3 
    2021/11/20
    -
    -
    BERGARA 2
    0  - 4
    (2-6) (3-6) (3-6) (3-6)
    EIBAR-ELGOIBAR 
    2021/11/20
    -
    -
    DEBA 1
    4  - 0
    (6-5) (6-4) (6-2) (6-1)
    MENDARO 
    2021/11/20
    -
    -
    DEBA 2
    0  - 4
    (1-6) (1-6) (3-6) (0-6)
    BERGARA 4 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/27
    -
    -
    BERGARA 2
    0  - 4
    (1-6) (2-6) (3-6) (1-6)
    BERGARA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    BERGARA 3
    4  - 3
    (6-2) (1-6) (6-0) (3-6) (5-6) (6-4) (6-4)
    DEBA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    BERGARA 4
    3  - 4
    (6-5) (3-6) (6-4) (2-6) (2-6) (6-4) (4-6)
    DEBA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    EIBAR-ELGOIBAR
    3  - 4
    (5-6) (1-6) (6-3) (6-2) (2-6) (6-5) (4-6)
    MENDARO 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    DEBA 1
    4  - 1
    (1-6) (6-2) (6-5) (6-2) (6-1)
    BERGARA 3 
    2021/12/11
    -
    -
    DEBA 2
    0  - 4
    (3-6) (1-6) (0-6) (2-6)
    BERGARA 2 
    2021/12/11
    -
    -
    MENDARO
    4  - 0
    (6-5) (6-5) (6-4) (6-4)
    BERGARA 4 
    2021/12/11
    -
    -
    EIBAR-ELGOIBAR
    1  - 4
    (4-6) (6-3) (4-6) (5-6) (4-6)
    BERGARA 1 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 1
    4  - 0
    (6-2) (6-3) (6-1) (6-3)
    DEBA 2 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 4
    2  - 4
    (5-6) (3-6) (2-6) (6-2) (6-3) (5-6)
    EIBAR-ELGOIBAR 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 3
    0  - 4
    (2-6) (3-6) (2-6) (4-6)
    MENDARO 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 2
    1  - 4
    (2-6) (3-6) (6-4) (4-6) (1-6)
    DEBA 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 DEBA 1   14 7 7 0 0 28 10
    2 MENDARO   13 7 6 1 0 24 11
    3 BERGARA 1   12 7 5 2 0 25 14
    4 EIBAR-ELGOIBAR   11 7 4 3 0 21 15
    5 BERGARA 4   10 7 3 4 0 19 18
    6 BERGARA 2   9 7 2 5 0 11 23
    7 BERGARA 3   8 7 1 6 0 11 27
    8 DEBA 2   7 7 0 7 0 7 28
     
    Multzoa: DEB-B-SORALUZE     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/30
    -
    -
    SORALUZE 1
    4  - 1
    (6-5) (6-4) (1-6) (6-4) (6-5)
    SORALUZE 3 
    2021/10/30
    -
    -
    OŅATI 5
     
    SORALUZE 2 
    2021/10/30
    -
    -
    ANTZUOLA 1
    4  - 0
    (6-0) (6-0) (6-1) (6-1)
    OŅATI 4 
    2021/10/30
    -
    -
    ANTZUOLA 2
    4  - 1
    OŅATI 1 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/06
    -
    -
    SORALUZE 2
    1  - 4
    (4-6) (0-6) (6-4) (4-6) (4-6)
    SORALUZE 1 
    2021/11/06
    -
    -
    SORALUZE 3
    4  - 0
    (6-0) (6-3) (6-1) (6-0)
    ANTZUOLA 2 
    2021/11/06
    -
    -
    OŅATI 1
    2  - 4
    (6-5) (6-4) (0-6) (5-6) (2-6) (4-6)
    ANTZUOLA 1 
    2021/11/06
    -
    -
    OŅATI 4
     
    OŅATI 5 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/13
    -
    -
    SORALUZE 1
    4  - 2
    (6-3) (4-6) (6-4) (6-4) (3-6) (6-4)
    ANTZUOLA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    SORALUZE 2
    4  - 0
    (6-2) (6-0) (6-0) (6-1)
    OŅATI 4 
    2021/11/13
    -
    -
    OŅATI 5
     
    OŅATI 1 
    2021/11/13
    -
    -
    ANTZUOLA 1
    0  - 4
    (2-6) (0-6) (5-6) (1-6)
    SORALUZE 3 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/20
    -
    -
    ANTZUOLA 2
    4  - 3
    (3-6) (6-1) (6-3) (6-0) (5-6) (3-6) (6-1)
    ANTZUOLA 1 
    2021/11/20
    -
    -
    SORALUZE 3
     
    OŅATI 5 
    2021/11/20
    -
    -
    OŅATI 4
    2  - 4
    SORALUZE 1 
    2021/11/20
    -
    -
    OŅATI 1
    2  - 4
    SORALUZE 2 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/27
    -
    -
    OŅATI 5
     
    ANTZUOLA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    SORALUZE 2
    4  - 1
    (6-3) (6-5) (0-6)
    SORALUZE 3 
    2021/11/27
    -
    -
    SORALUZE 1
    4  - 2
    ANTZUOLA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    OŅATI 4
    0  - 4
    (2-6) (2-6) (5-6) (5-6)
    OŅATI 1 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    ANTZUOLA 2
    2  - 4
    SORALUZE 2 
    2021/12/11
    -
    -
    ANTZUOLA 1
     
    OŅATI 5 
    2021/12/11
    -
    -
    SORALUZE 3
    4  - 0
    OŅATI 4 
    2021/12/11
    -
    -
    SORALUZE 1
    4  - 3
    OŅATI 1 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/18
    -
    -
    SORALUZE 2
    4  - 0
    ANTZUOLA 1 
    2021/12/18
    -
    -
    OŅATI 5
     
    SORALUZE 1 
    2021/12/18
    -
    -
    OŅATI 4
    2  - 4
    ANTZUOLA 2 
    2021/12/18
    -
    -
    OŅATI 1
    1  - 4
    SORALUZE 3 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 SORALUZE 1   12 6 6 0 0 24 11
    2 SORALUZE 2   11 6 5 1 0 21 9
    3 SORALUZE 3   10 6 4 2 0 18 9
    4 ANTZUOLA 2   9 6 3 3 0 16 18
    5 ANTZUOLA 1   8 6 2 4 0 13 18
    6 OŅATI 1   7 6 1 5 0 13 20
    7 OŅATI 4   6 6 0 6 0 4 24
    8 OŅATI 5   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: DEB-C-ARRASATE     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/30
    -
    -
    ARRASATE 3
    4  - 0
    (6-2) (6-0) (6-5) (6-2)
    ARRASATE 2 
    2021/10/30
    -
    -
    OŅATI 3
    4  - 2
    (6-4) (6-5) (1-6) (6-5) (1-6) (6-4)
    ARETXABALETA 
    2021/10/30
    -
    -
    OŅATI 2
    4  - 3
    (5-6) (6-4) (6-3) (6-4) (2-6) (3-6) (6-5)
    ARRASATE 1 
    2021/10/30
    -
    -
    Atsedena
     
    OŅATI 6 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/06
    -
    -
    OŅATI 6
    2  - 4
    (3-6) (2-6) (2-6) (6-3) (6-4) (1-6)
    OŅATI 3 
    2021/11/06
    -
    -
    ARRASATE 2
     
    Atsedena 
    2021/11/06
    -
    -
    ARETXABALETA
    4  - 0
    (6-3) (6-5) (6-0) (6-1)
    OŅATI 2 
    2021/11/06
    -
    -
    ARRASATE 1
    0  - 4
    (1-6) (4-6) (0-6) (3-6)
    ARRASATE 3 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/13
    -
    -
    ARRASATE 3
    4  - 1
    (6-4) (3-6) (6-3) (6-1) (6-4)
    ARETXABALETA 
    2021/11/13
    -
    -
    ARRASATE 2
    4  - 0
    (6-0) (6-3) (6-0) (6-1)
    ARRASATE 1 
    2021/11/13
    -
    -
    OŅATI 2
    4  - 3
    (4-6) (6-2) (2-6) (5-6) (6-5) (6-3) (6-3)
    OŅATI 6 
    2021/11/13
    -
    -
    Atsedena
     
    OŅATI 3 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/20
    -
    -
    OŅATI 3
    4  - 3
    (6-4) (4-6) (6-3) (5-6) (6-3) (3-6) (6-4)
    OŅATI 2 
    2021/11/20
    -
    -
    ARETXABALETA
    3  - 4
    (4-6) (4-6) (6-2) (6-3) (5-6) (6-3) (5-6)
    ARRASATE 2 
    2021/11/20
    -
    -
    ARRASATE 1
     
    Atsedena 
    2021/11/20
    -
    -
    OŅATI 6
    0  - 4
    (2-6) (1-6) (1-6) (1-6)
    ARRASATE 3 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/27
    -
    -
    Atsedena
     
    OŅATI 2 
    2021/11/27
    -
    -
    ARRASATE 3
    4  - 0
    (6-2) (6-1) (6-0) (6-1)
    OŅATI 3 
    2021/11/27
    -
    -
    ARRASATE 2
    4  - 0
    (6-1) (6-2) (6-0) (6-2)
    OŅATI 6 
    2021/11/27
    -
    -
    ARRASATE 1
    0  - 4
    (1-6) (1-6) (2-6) (1-6)
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    OŅATI 2
    0  - 4
    (0-6) (2-6) (0-6) (1-6)
    ARRASATE 3 
    2021/12/11
    -
    -
    OŅATI 3
    0  - 4
    (3-6) (2-6) (2-6) (5-6)
    ARRASATE 2 
    2021/12/11
    -
    -
    OŅATI 6
    4  - 0
    (6-2) (6-5) (6-5) (6-4)
    ARRASATE 1 
    2021/12/11
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/18
    -
    -
    ARETXABALETA
    0  - 4
    (0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
    OŅATI 6 
    2021/12/18
    -
    -
    ARRASATE 3
     
    Atsedena 
    2021/12/18
    -
    -
    ARRASATE 2
    4  - 0
    (6-1) (6-1) (6-3) (6-0)
    OŅATI 2 
    2021/12/18
    -
    -
    ARRASATE 1
    0  - 4
    (0-6) (2-6) (1-6) (0-6)
    OŅATI 3 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ARRASATE 3   12 6 6 0 0 24 1
    2 ARRASATE 2   11 6 5 1 0 20 7
    3 OŅATI 3   10 6 4 2 0 16 15
    4 OŅATI 6   8 6 2 4 0 13 16
    5 ARETXABALETA   8 6 2 4 0 14 16
    6 OŅATI 2   8 6 2 4 0 11 22
    7 ARRASATE 1   6 6 0 6 0 3 24
     
    Multzoa: DON-6A-EGIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/04
    -
    -
    Atsedena
     
    LARRAMENDI 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA E
    0  - 3
    (3-6) (2-6) (1-8)
    ZURRIOLA D 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 1
    1  - 2
    (0-6) (6-2) (5-8)
    ZURRIOLA C 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 2
    0  - 3
    (2-6) (2-6) (2-8)
    ZURRIOLA B 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 3
    0  - 3
    (2-6) (3-6) (1-8)
    ZURRIOLA A 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 4
    0  - 3
    (1-6) (2-6) (2-8)
    IGELDO 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA A
    3  - 0
    (6-4) (6-1) (8-1)
    AIETE 2 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    LARRAMENDI
    3  - 0
    (6-5) (6-5) (8-4)
    AIETE 4 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    IGELDO
    3  - 0
    (6-0) (6-0) (8-2)
    AIETE 3 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA B
    3  - 0
    (6-2) (6-1) (8-2)
    AIETE 1 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA D
     
    Atsedena 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA C
    2  - 1
    (3-5) (5-2) (8-6)
    ZURRIOLA E 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/06
    -
    -
    Atsedena
     
    AIETE 4 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA E
    0  - 3
    (1-6) (0-6) (1-8)
    ZURRIOLA B 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA D
    1  - 2
    (1-6) (6-3) (6-8)
    ZURRIOLA C 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 2
    0  - 3
    (2-6) (0-6) (0-8)
    IGELDO 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 1
    0  - 3
    (3-6) (1-6) (4-8)
    ZURRIOLA A 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 3
    0  - 3
    (4-6) (2-6) (6-8)
    LARRAMENDI 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 4
    2  - 1
    (6-5) (4-6) (6-3)
    AIETE 3 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA A
    3  - 0
    (6-4) (6-5) (8-5)
    ZURRIOLA E 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    LARRAMENDI
    3  - 0
    (6-2) (6-3) (8-3)
    AIETE 2 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    IGELDO
    3  - 0
    (6-0) (6-1) (8-0)
    AIETE 1 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA C
     
    Atsedena 
    2021/11/06
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA B
    2  - 1
    (5-6) (6-2) (8-6)
    ZURRIOLA D 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    -
    -
    Atsedena
     
    AIETE 3 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA E
    0  - 3
    (1-6) (4-6) (1-8)
    IGELDO 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA C
    0  - 3
    (0-6) (5-6) (5-8)
    ZURRIOLA B 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA D
    3  - 0
    (6-5) (6-3) (8-4)
    ZURRIOLA A 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 1
    1  - 2
    (6-4) (0-6) (4-8)
    LARRAMENDI 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 2
    2  - 1
    (6-5) (6-4) (3-8)
    AIETE 4 
       Jardunaldia 6 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    LARRAMENDI
    1  - 2
    (6-2) (4-6) (6-8)
    ZURRIOLA E 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    IGELDO
    2  - 1
    (5-6) (6-3) (8-4)
    ZURRIOLA D 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA A
    3  - 0
    (6-2) (6-1) (8-7)
    ZURRIOLA C 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA B
     
    Atsedena 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 4
    0  - 3
    (3-6) (3-6) (3-8)
    AIETE 1 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 3
    1  - 2
    (1-6) (6-1) (6-8)
    AIETE 2 
       Jardunaldia 7 
    2021/11/13
    -
    -
    Atsedena
     
    AIETE 2 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA E
    3  - 0
    (6-3) (6-2) (8-2)
    AIETE 4 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA D
    1  - 2
    (6-4) (5-6) (7-8)
    LARRAMENDI 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA C
    0  - 3
    (3-6) (2-6) (4-8)
    IGELDO 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA B
    3  - 0
    (6-3) (6-4) (8-3)
    ZURRIOLA A 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 1
    3  - 0
    (6-2) (6-2) (8-3)
    AIETE 3 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    LARRAMENDI
    1  - 2
    (6-2) (4-6) (7-8)
    ZURRIOLA C 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 2
    0  - 3
    (5-6) (4-6) (1-8)
    AIETE 1 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 3
    0  - 3
    (1-6) (2-6) (3-8)
    ZURRIOLA E 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 4
    0  - 3
    (0-6) (4-6) (1-8)
    ZURRIOLA D 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA A
     
    Atsedena 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    IGELDO
    2  - 1
    (6-1) (3-6) (8-6)
    ZURRIOLA B 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/26
    -
    -
    Atsedena
     
    AIETE 1 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA E
    2  - 1
    (3-6) (6-1) (8-2)
    AIETE 2 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA B
    2  - 1
    (2-6) (6-1) (8-3)
    LARRAMENDI 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA C
    2  - 1
    (1-6) (6-0) (8-3)
    AIETE 4 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA D
    3  - 0
    (6-1) (6-1) (8-4)
    AIETE 3 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA A
    0  - 3
    (1-6) (3-6) (4-8)
    IGELDO 
       Jardunaldia 10 
    2021/11/27
    -
    -
    Atsedena
     
    IGELDO 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 4
    0  - 3
    (4-6) (4-6) (5-8)
    ZURRIOLA B 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 3
    0  - 3
    (1-6) (1-6) (4-8)
    ZURRIOLA C 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 1
    1  - 2
    (2-6) (3-6) (8-6)
    ZURRIOLA E 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    AIETE 2
    0  - 3
    (1-6) (3-6) (4-8)
    ZURRIOLA D 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    LARRAMENDI
    0  - 3
    (0-6) (2-6) (2-8)
    ZURRIOLA A 
       Jardunaldia 11 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA A
    3  - 0
    (6-1) (6-5) (8-4)
    AIETE 4 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    IGELDO
    3  - 0
    (6-3) (6-1) (8-1)
    LARRAMENDI 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA E
     
    Atsedena 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA D
    3  - 0
    (6-0) (6-4) (8-0)
    AIETE 1 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA C
    3  - 0
    (6-4) (6-2) (8-1)
    AIETE 2 
    2021/11/27
    10:00
    DONOSTIA - Egia
    ZURRIOLA B
    3  - 0
    (6-2) (6-1) (8-4)
    AIETE 3 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 IGELDO   20 10 10 0 0 28 2
    2 ZURRIOLA B   19 10 9 1 0 26 4
    3 ZURRIOLA A   17 10 7 3 0 21 9
    4 ZURRIOLA C   17 10 7 3 0 16 14
    5 ZURRIOLA D   16 10 6 4 0 22 8
    6 ZURRIOLA E   15 10 5 5 0 13 17
    7 LARRAMENDI   15 10 5 5 0 16 14
    8 AIETE 1   13 10 3 7 0 12 18
    9 AIETE 2   12 10 2 8 0 5 25
    10 AIETE 4   11 10 1 9 0 4 26
    11 AIETE 3   10 10 0 10 0 2 28
     
    Multzoa: GOI-A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/20
    -
    -
    JOXEMIEL BARANDIARAN
    ZUBILLAGA, X.
    LANDA, I.
    3  - 0
    (6-4) (8-0) (8-2)
    AITA IPARRAGIRRE 6 
    GOROSTIZU, A.
    GUELBENZU, O.
    2021/11/20
    -
    -
    SAN BENITO B
    ALBIZU, P.
    GURRUTXAGA, O.
    SARDON, X.
    3  - 0
    (8-1) (8-4) (8-4)
    UGARO 
    SBAI, R.
    ITURRIOZ, B.
    2021/11/20
    -
    -
    LARDIZABAL 5B
    ARISTI, O.
    LEZEA, X.
    MAKBOUL, S.
    0  - 3
    (4-8) (6-8) (5-8)
    LARDIZABAL 5A 
    EIZAGIRRE, A.
    ETXABE, O.
    UNANUE, B.
    2021/11/20
    -
    -
    LA SALLE 5B
    GARMENDIA, E.
    MARTIN, E.
    PADILLA, I.
    0  - 3
    (0-8) (0-8) (3-6)
    JAKINTZA 6 
    GARATE, B.
    TELLERIA, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/21
    -
    -
    LARDIZABAL 5A
    EIZAGIRRE, A.
    ETXABE, O.
    UNANUE, B.
    1  - 2
    (2-8) (5-8) (8-4)
    SAN BENITO B 
    ALBIZU, P.
    GURRUTXAGA, O.
    SARDON, X.
    2021/11/21
    -
    -
    UGARO
    SBAI, R.
    ITURRIOZ, B.
    2  - 1
    (0-8) (8-3) (8-2)
    LA SALLE 5B 
    MARTIN, E.
    GARMENDIA, E.
    PADILLA, I.
    2021/11/21
    -
    -
    JAKINTZA 6
    GARATE, B.
    TELLERIA, E.
    1  - 2
    (8-6) (6-8) (4-8)
    JOXEMIEL BARANDIARAN 
    LABAKA, X.
    LANDA, I.
    2021/11/21
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 6
    GOROSTIZU, A.
    GUELBENZU, O.
    1  - 2
    (7-3) (1-7) (3-8)
    LARDIZABAL 5B 
    MAKBOUL, S.
    LEZEA, X.
    ARISTI, O.
       Jardunaldia 3 
    2021/11/27
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 6
    GOROSTIZU, A.
    GUELBENZU, O.
    1  - 2
    (8-6) (2-8) (7-8)
    JAKINTZA 6 
    GARATE, B.
    TELLERIA, E.
    2021/11/27
    -
    -
    JOXEMIEL BARANDIARAN
    ZUBILLAGA, X.
    SUKIA, E.
    1  - 2
    (8-4) (6-8) (7-8)
    UGARO 
    ITURRIOZ, B.
    SBAI, R.
    MORENO, U.
    2021/11/27
    -
    -
    LARDIZABAL 5B
    ARISTI, O.
    LEZEA, X.
    MAKBOUL, S.
    1  - 2
    (8-4) (2-8) (5-8)
    SAN BENITO B 
    ALBIZU, P.
    GURRUTXAGA, O.
    SARDON, X.
    2021/11/27
    -
    -
    LA SALLE 5B
    GARMENDIA, E.
    PADILLA, I.
    MARTIN, E.
    1  - 2
    (2-8) (2-8) (8-2)
    LARDIZABAL 5A 
    EIZAGIRRE, A.
    ETXABE, O.
    UNANUE, B.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/28
    -
    -
    LARDIZABAL 5A
    EIZAGIRRE, A.
    ETXABE, O.
    UNANUE, B.
    2  - 1
    (8-2) (8-5) (6-8)
    JOXEMIEL BARANDIARAN 
    SUKIA, E.
    ZUBILLAGA, X.
    2021/11/28
    -
    -
    UGARO
    ITURRIOZ, B.
    MORENO, U.
    SBAI, R.
    1  - 2
    (8-6) (3-8) (6-8)
    AITA IPARRAGIRRE 6 
    GOROSTIZU, A.
    GUELBENZU, O.
    2021/11/28
    -
    -
    SAN BENITO B
    GURRUTXAGA, O.
    ALBIZU, P.
    SARDON, X.
    2  - 1
    (3-8) (8-4) (8-2)
    LA SALLE 5B 
    MARTIN, E.
    GARMENDIA, E.
    PADILLA, I.
    2021/11/28
    -
    -
    JAKINTZA 6
    TELLERIA, E.
    GARATE, B.
    1  - 2
    (2-8) (4-8) (8-3)
    LARDIZABAL 5B 
    ARISTI, O.
    LEZEA, X.
    MAKBOUL, S.
       Jardunaldia 5 
    2021/12/10
    -
    -
    JAKINTZA 6
    GARATE, B.
    TELLERIA, E.
    2  - 1
    (8-1) (4-8) (8-6)
    UGARO 
    MORENO, U.
    OYARBIDE, L.
    SBAI, R.
    2021/12/10
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 6
    0  - 3
    LARDIZABAL 5A 
    EIZAGIRRE, A.
    ETXABE, O.
    UNANUE, B.
    2021/12/10
    -
    -
    JOXEMIEL BARANDIARAN
    ZUBILLAGA, X.
    LABAKA, X.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    SAN BENITO B 
    ALBIZU, P.
    GURRUTXAGA, O.
    2021/12/10
    -
    -
    LARDIZABAL 5B
    ARISTI, O.
    LEZEA, X.
    MAKBOUL, S.
    0  - 2
    (4-7) (5-8)
    LA SALLE 5B 
    GARMENDIA, E.
    MARTIN, E.
    PADILLA, I.
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    LARDIZABAL 5B
    ARISTI, O.
    LEZEA, X.
    MAKBOUL, S.
    2  - 1
    (8-2) (3-8) (8-1)
    UGARO 
    MORENO, U.
    OYARBIDE, L.
    SBAI, R.
    2021/12/11
    -
    -
    LA SALLE 5B
    GARMENDIA, E.
    MARTIN, E.
    0  - 3
    (5-8) (3-8) (5-8)
    JOXEMIEL BARANDIARAN 
    ZUBILLAGA, X.
    LABAKA, X.
    2021/12/11
    -
    -
    LARDIZABAL 5A
    EIZAGIRRE, A.
    ETXABE, O.
    UNANUE, B.
    2  - 1
    (8-5) (8-1) (5-8)
    JAKINTZA 6 
    GARATE, B.
    TELLERIA, E.
    2021/12/11
    -
    -
    SAN BENITO B
    3  - 0
    AITA IPARRAGIRRE 6 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/12
    -
    -
    JAKINTZA 6
    GARATE, B.
    TELLERIA, E.
    0  - 2
    (7-8) (7-8)
    SAN BENITO B 
    ALBIZU, P.
    GURRUTXAGA, O.
    2021/12/12
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 6
    0  - 3
    LA SALLE 5B 
    2021/12/12
    -
    -
    JOXEMIEL BARANDIARAN
    ZUBILLAGA, X.
    LABAKA, X.
    2  - 1
    (2-8) (8-1) (8-4)
    LARDIZABAL 5B 
    LEZEA, X.
    MAKBOUL, S.
    ARISTI, O.
    2021/12/12
    -
    -
    UGARO
    MORENO, U.
    OYARBIDE, L.
    SBAI, R.
    1  - 2
    (2-8) (8-2) (6-7)
    LARDIZABAL 5A 
    EIZAGIRRE, A.
    ETXABE, O.
    UNANUE, B.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 SAN BENITO B   13 7 6 1 0 14 5
    2 LARDIZABAL 5A   13 7 6 1 0 15 6
    3 JOXEMIEL BARANDIARAN   12 7 5 2 0 14 6
    4 LARDIZABAL 5B   10 7 3 4 0 8 12
    5 JAKINTZA 6   10 7 3 4 0 10 10
    6 UGARO   9 7 2 5 0 8 13
    7 LA SALLE 5B   9 7 2 5 0 8 12
    8 AITA IPARRAGIRRE 6   8 7 1 6 0 4 17
     
    Multzoa: GOI-B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5A
    LIZASO, H.
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    1  - 2
    (0-8) (6-3) (2-8)
    SAN BENITO A 
    ANDONEGI, E.
    ARRATIBEL, A.
    2021/11/19
    -
    -
    JAKINTZA 5
    AGIRRE, O.
    GARAIALDE, A.
    3  - 0
    (8-0) (8-2) (8-5)
    MURUMENDI 
    2021/11/19
    -
    -
    LARDIZABAL 6
    ARANBURU, E.
    ARMENDARIZ, E.
    ARISTI, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2  - 1
    (8-2) (8-5) (6-7)
    LA SALLE 5A 
    VENTUREIRA, I.
    ARANA, A.
    2021/11/19
    -
    -
    LA SALLE 6
    GUILLORME, H.
    MARTIN, A.
    0  - 3
    (6-8) (2-8) (2-8)
    LAIOTZ 
    ALBIZU, A.
    LIZARRALDE, E.
    INSAUSTI, I.
    2021/11/19
    -
    -
    ANDRAMENDI
    0  - 3
    (3-8) (3-8) (3-8)
    AITA IPARRAGIRRE 5B 
    LOPEZ, I.
    SERRANO, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/20
    -
    -
    LA SALLE 5A
    ARANA, A.
    VENTUREIRA, I.
    3  - 0
    (8-2) (8-4) (8-7)
    LA SALLE 6 
    GUILLORME, H.
    MARTIN, A.
    2021/11/20
    -
    -
    MURUMENDI
    0  - 3
    (3-8) (3-8) (7-8)
    LARDIZABAL 6 
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2021/11/20
    -
    -
    SAN BENITO A
    ARRATIBEL, A.
    ARRIETA, I.
    3  - 0
    (8-2) (8-0) (8-2)
    ANDRAMENDI 
    2021/11/20
    -
    -
    LAIOTZ
    INSAUSTI, I.
    LIZARRALDE, E.
    ALBIZU, A.
    1  - 2
    (5-7) (6-8) (8-7)
    AITA IPARRAGIRRE 5A 
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    LIZASO, H.
    2021/11/20
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5B
    SERRANO, A.
    LOPEZ, I.
    0  - 3
    (4-8) (3-8) (3-8)
    JAKINTZA 5 
    GARAIALDE, A.
    AGIRRE, O.
       Jardunaldia 3 
    2021/11/26
    -
    -
    SAN BENITO A
    ANDONEGI, E.
    ARRATIBEL, A.
    2  - 1
    (8-1) (2-8) (8-5)
    LAIOTZ 
    ALBIZU, A.
    INSAUSTI, I.
    LIZARRALDE, E.
    2021/11/26
    -
    -
    LA SALLE 6
    GUILLORME, H.
    MARTIN, A.
    0  - 3
    (7-8) (7-8) (7-8)
    MURUMENDI 
    2021/11/26
    -
    -
    LARDIZABAL 6
    ARANBURU, E.
    ARISTI, E.
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    1  - 2
    (8-7) (7-8) (7-8)
    AITA IPARRAGIRRE 5B 
    LOPEZ, I.
    SERRANO, A.
    2021/11/26
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5A
    LIZASO, H.
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    3  - 0
    (6-3) (8-4) (8-7)
    LA SALLE 5A 
    ARANA, A.
    VENTUREIRA, I.
    2021/11/26
    -
    -
    ANDRAMENDI
    0  - 3
    (1-8) (0-8) (1-8)
    JAKINTZA 5 
    GARAIALDE, A.
    AGIRRE, O.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/27
    -
    -
    MURUMENDI
    0  - 3
    (3-7) (6-7) (1-8)
    AITA IPARRAGIRRE 5A 
    LIZASO, H.
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    2021/11/27
    -
    -
    LA SALLE 5A
    ARANA, A.
    VENTUREIRA, I.
    1  - 2
    (4-8) (8-4) (4-8)
    SAN BENITO A 
    ANDONEGI, E.
    ARRATIBEL, A.
    2021/11/27
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5B
    LOPEZ, I.
    SERRANO, A.
    2  - 1
    (7-8) (8-0) (8-1)
    LA SALLE 6 
    GUILLORME, H.
    MARTIN, A.
    2021/11/27
    -
    -
    LAIOTZ
    ALBIZU, A.
    INSAUSTI, I.
    LIZARRALDE, E.
    2  - 1
    (8-7) (8-7) (7-8)
    ANDRAMENDI 
    2021/11/27
    -
    -
    JAKINTZA 5
    AGIRRE, O.
    GARAIALDE, A.
    3  - 0
    (8-7) (8-7) (8-7)
    LARDIZABAL 6 
    ARANBURU, E.
    ARISTI, E.
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
       Jardunaldia 5 
    2021/12/10
    -
    -
    LAIOTZ
    ALBIZU, A.
    LIZARRALDE, E.
    INSAUSTI, I.
    2  - 1
    (6-8) (8-3) (8-4)
    LA SALLE 5A 
    ARANA, A.
    VENTUREIRA, I.
    2021/12/10
    -
    -
    SAN BENITO A
    ARRATIBEL, A.
    ARRIETA, I.
    3  - 0
    (8-1) (8-6) (8-3)
    MURUMENDI 
    2021/12/10
    -
    -
    ANDRAMENDI
    0  - 3
    (3-8) (6-8) (2-8)
    LARDIZABAL 6 
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2021/12/10
    -
    -
    LA SALLE 6
    MARTIN, A.
    0  - 3
    (0-8) (5-8) (0-8)
    JAKINTZA 5 
    AGIRRE, O.
    GARAIALDE, A.
    2021/12/10
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5A
    LIZASO, H.
    MURUA, X.
    MENDIZABAL, I.
    2  - 1
    (8-4) (5-8) (8-2)
    AITA IPARRAGIRRE 5B 
    LOPEZ, I.
    SERRANO, A.
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    MURUMENDI
    1  - 2
    (4-8) (8-5) (7-8)
    LAIOTZ 
    ALBIZU, A.
    INSAUSTI, I.
    LIZARRALDE, E.
    2021/12/11
    -
    -
    LA SALLE 5A
    ARANA, A.
    VENTUREIRA, I.
    3  - 0
    (8-3) (8-2) (8-2)
    ANDRAMENDI 
    2021/12/11
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5B
    LOPEZ, I.
    SERRANO, A.
    1  - 2
    (8-1) (2-8) (6-8)
    SAN BENITO A 
    ARRATIBEL, A.
    ARRIETA, I.
    2021/12/11
    -
    -
    LARDIZABAL 6
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    3  - 0
    (8-3) (8-2) (8-5)
    LA SALLE 6 
    MARTIN, A.
    2021/12/11
    -
    -
    JAKINTZA 5
    AGIRRE, O.
    GARAIALDE, A.
    3  - 0
    (8-3) (8-3) (8-2)
    AITA IPARRAGIRRE 5A 
    LIZASO, H.
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
       Jardunaldia 7 
    2021/12/17
    -
    -
    LAIOTZ
    3  - 0
    AITA IPARRAGIRRE 5B 
    2021/12/17
    -
    -
    SAN BENITO A
    3  - 0
    JAKINTZA 5 
    2021/12/17
    -
    -
    LA SALLE 5A
    0  - 3
    MURUMENDI 
    2021/12/17
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5A
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    2  - 1
    (8-7) (7-8) (8-7)
    LARDIZABAL 6 
    ARANBURU, E.
    ARISTI, E.
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2021/12/17
    -
    -
    ANDRAMENDI
    2  - 1
    (8-7) (7-8) (8-7)
    LA SALLE 6 
    GUILLORME, H.
    MARTIN, A.
       Jardunaldia 8 
    2021/12/18
    -
    -
    ANDRAMENDI
    0  - 3
    MURUMENDI 
    2021/12/18
    -
    -
    LA SALLE 6
    GUILLORME, H.
    MARTIN, A.
    0  - 3
    (7-8) (7-8) (7-8)
    AITA IPARRAGIRRE 5A 
    MURUA, X.
    MENDIZABAL, I.
    2021/12/18
    -
    -
    LARDIZABAL 6
    ARISTI, E.
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    1  - 2
    (7-8) (8-7) (7-8)
    SAN BENITO A 
    ANDONEGI, E.
    ARRATIBEL, A.
    ARRIETA, I.
    2021/12/18
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5B
    0  - 3
    LA SALLE 5A 
    2021/12/18
    -
    -
    JAKINTZA 5
    0  - 3
    LAIOTZ 
       Jardunaldia 9 
    2021/12/19
    -
    -
    LAIOTZ
    ALBIZU, A.
    INSAUSTI, I.
    LIZARRALDE, E.
    2  - 1
    (8-7) (8-7) (7-8)
    LARDIZABAL 6 
    ARANBURU, E.
    ARISTI, E.
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2021/12/19
    -
    -
    SAN BENITO A
    ANDONEGI, E.
    ARRATIBEL, A.
    ARRIETA, I.
    3  - 0
    (8-7) (8-7) (8-7)
    LA SALLE 6 
    GUILLORME, H.
    MARTIN, A.
    2021/12/19
    -
    -
    LA SALLE 5A
    0  - 3
    JAKINTZA 5 
    2021/12/19
    -
    -
    MURUMENDI
    3  - 0
    AITA IPARRAGIRRE 5B 
    2021/12/19
    -
    -
    AITA IPARRAGIRRE 5A
    0  - 3
    ANDRAMENDI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 SAN BENITO A   18 9 9 0 0 22 5
    2 LAIOTZ   16 9 7 2 0 19 8
    3 JAKINTZA 5   16 9 7 2 0 21 6
    4 AITA IPARRAGIRRE 5A   15 9 6 3 0 16 11
    5 LARDIZABAL 6   13 9 4 5 0 15 12
    6 MURUMENDI   13 9 4 5 0 13 14
    7 LA SALLE 5A   12 9 3 6 0 12 15
    8 AITA IPARRAGIRRE 5B   12 9 3 6 0 9 18
    9 ANDRAMENDI   11 9 2 7 0 6 21
    10 LA SALLE 6   9 9 0 9 0 2 25
     
    Multzoa: OAR-A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/12
    -
    -
    Atsedena
     
    LEZO 2 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 4
    2  - 1
    (6-5) (0-6) (6-5)
    HAURTZARO 3 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    ORERETA-EPLE
    0  - 3
    (0-6) (1-6) (1-6)
    HAURTZARO 2 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    LEZO 1
    3  - 0
    (6-1) (6-3) (6-2)
    TALAIA 2 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    TALAIA 1
    0  - 3
    (2-6) (1-6) (0-6)
    HAURTZARO 1 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    TALAIA 2
    0  - 3
    (0-6) (4-6) (1-6)
    TALAIA 1 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    LEZO 2
    0  - 3
    (1-6) (0-6) (0-6)
    LEZO 1 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 3
     
    Atsedena 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 2
    1  - 2
    (5-6) (6-5) (3-6)
    HAURTZARO 4 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 1
    3  - 0
    (6-5) (6-0) (6-2)
    ORERETA-EPLE 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 3
    2  - 1
    (6-4) (1-6) (6-3)
    HAURTZARO 2 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    ORERETA-EPLE
    3  - 0
    (6-1) (6-1) (6-1)
    TALAIA 2 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    TALAIA 1
    2  - 1
    (1-6) (6-1) (6-5)
    LEZO 2 
    2021/11/13
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 4
    0  - 3
    (0-6) (3-6) (5-6)
    HAURTZARO 1 
    2021/11/14
    -
    -
    Atsedena
     
    LEZO 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    TALAIA 2
    0  - 3
    (3-6) (1-6) (1-6)
    HAURTZARO 4 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    LEZO 2
     
    ORERETA-EPLE 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    LEZO 1
    2  - 1
    (6-3) (1-6) (6-5)
    TALAIA 1 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 2
     
    Atsedena 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 1
    1  - 2
    (6-5) (1-6) (5-6)
    HAURTZARO 3 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/27
    -
    -
    Atsedena
     
    TALAIA 1 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 2
    2  - 1
    (6-3) (6-4) (4-6)
    HAURTZARO 1 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 3
    3  - 0
    (6-1) (6-0) (6-1)
    TALAIA 2 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    ORERETA-EPLE
    1  - 2
    (6-3) (5-6) (4-6)
    LEZO 1 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 4
     
    LEZO 2 
       Jardunaldia 6 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    TALAIA 2
    0  - 3
    (1-6) (0-6) (1-6)
    HAURTZARO 2 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    LEZO 2
     
    HAURTZARO 3 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    LEZO 1
    2  - 1
    (0-6) (6-4) (6-5)
    HAURTZARO 4 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    TALAIA 1
    0  - 3
    (4-6) (3-6) (1-6)
    ORERETA-EPLE 
    2021/11/27
    16:00
    LEZO - Beko Errota
    HAURTZARO 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/10
    -
    -
    Atsedena
     
    ORERETA-EPLE 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 1
     
    TALAIA 2 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 4
     
    TALAIA 1 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 3
     
    LEZO 1 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 2
     
    LEZO 2 
       Jardunaldia 8 
    2021/12/11
    -
    -
    Atsedena
     
    TALAIA 2 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    ORERETA-EPLE
     
    HAURTZARO 4 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TALAIA 1
     
    HAURTZARO 3 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    LEZO 1
     
    HAURTZARO 2 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    LEZO 2
     
    HAURTZARO 1 
       Jardunaldia 9 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TALAIA 2
     
    LEZO 2 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 4
     
    Atsedena 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 2
     
    TALAIA 1 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 3
     
    ORERETA-EPLE 
    2021/12/11
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    HAURTZARO 1
     
    LEZO 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LEZO 1   10 5 5 0 0 12 3
    2 HAURTZARO 1   8 5 3 2 0 11 4
    3 HAURTZARO 2   8 5 3 2 0 10 5
    4 HAURTZARO 4   8 5 3 2 0 8 7
    5 ORERETA-EPLE   7 5 2 3 0 7 8
    6 TALAIA 1   7 5 2 3 0 6 9
    7 HAURTZARO 3   7 4 3 1 0 8 4
    8 TALAIA 2   6 6 0 6 0 0 18
    9 LEZO 2   2 2 0 2 0 1 5
     
    Multzoa: TOL-A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/29
    -
    -
    FLEMING 1
    ELOSEGI, O.
    APERRIBAI, S.
    1  - 2
    (6-5) (1-6) (2-6)
    ADUNA 
    ABURUZ, O.
    ORMAETXEA, M.
    2021/10/29
    -
    -
    ALKIZA
    1  - 2
    (1-6) (6-4) (2-6)
    IBARRA 
    GABARAIN, E.
    ETXETXIPIA, J.
    ARANALDE, O.
    2021/10/29
    -
    -
    ANOETA 3
    ASEGINOLAZA, H.
    MINTEGUI, A.
    ACOSTA, U.
    PAULINO, V.
    0  - 3
    (0-6) (2-6) (0-6)
    ASTEASU 2 
    EIZAGIRRE, B.
    IRAOLA, A.
    2021/10/29
    -
    -
    BERASTEGI 2
    DOMINTXIN, O.
    LASA, J.
    ZUBILLAGA, I.
    1  - 2
    (5-4) (2-6) (3-6)
    ANOETA 1 
    AIZPURU, A.
    ARTOLA, X.
    YURRITA, X.
    2021/10/29
    -
    -
    LASKORAIN 3
    GARMENDIA, O.
    FERNANDES, A.
    1  - 2
    (7-4) (1-8) (6-8)
    LASKORAIN 1 
    OLAETXEA, U.
    GARCIA, L.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/30
    -
    -
    LASKORAIN 1
    GARCIA, L.
    OLAETXEA, U.
    0  - 3
    (5-6) (1-6) (4-6)
    FLEMING 1 
    ELOSEGI, O.
    APERRIBAI, S.
    2021/10/30
    -
    -
    ASTEASU 2
    EIZAGIRRE, B.
    IRAOLA, A.
    3  - 0
    (6-1) (6-1) (6-1)
    BERASTEGI 2 
    DOMINTXIN, O.
    LASA, J.
    ZUBILLAGA, I.
    2021/10/30
    -
    -
    ANOETA 1
    YURRITA, X.
    ARTOLA, X.
    AIZPURU, A.
    3  - 0
    (6-2) (6-0) (6-1)
    LASKORAIN 3 
    GARMENDIA, O.
    FERNANDES, A.
    2021/10/30
    -
    -
    ADUNA
    ORMAETXEA, M.
    ABURUZ, O.
    2  - 1
    (6-1) (1-6) (6-1)
    ALKIZA 
    2021/10/30
    -
    -
    IBARRA
    ARANALDE, O.
    ETXETXIPIA, J.
    GABARAIN, E.
    2  - 1
    (6-3) (6-1) (3-6)
    ANOETA 3 
    ACOSTA, U.
    ASEGINOLAZA, H.
    MINTEGUI, A.
    PAULINO, V.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/31
    -
    -
    FLEMING 1
    ELOSEGI, O.
    APERRIBAI, S.
    2  - 1
    (6-5) (6-3) (5-6)
    ALKIZA 
    2021/10/31
    -
    -
    ANOETA 3
    ASEGINOLAZA, H.
    MINTEGUI, A.
    ACOSTA, U.
    PAULINO, V.
    0  - 3
    (1-5) (5-6) (1-6)
    ADUNA 
    ORMAETXEA, M.
    ABURUZ, O.
    2021/10/31
    -
    -
    BERASTEGI 2
    ZUBILLAGA, I.
    LASA, J.
    DOMINTXIN, O.
    2  - 1
    (6-3) (6-2) (2-6)
    IBARRA 
    ETXETXIPIA, J.
    ARANALDE, O.
    GABARAIN, E.
    2021/10/31
    -
    -
    LASKORAIN 1
    GARCIA, L.
    OLAETXEA, U.
    0  - 3
    (5-6) (3-6) (1-6)
    ANOETA 1 
    AIZPURU, A.
    ARTOLA, X.
    YURRITA, X.
    2021/10/31
    -
    -
    LASKORAIN 3
    FERNANDES, A.
    GARMENDIA, O.
    0  - 3
    (2-6) (1-6) (2-6)
    ASTEASU 2 
    EIZAGIRRE, B.
    IRAOLA, A.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/12
    -
    -
    ASTEASU 2
    EIZAGIRRE, B.
    LANZETA, A.
    3  - 0
    (8-1) (8-0) (8-2)
    LASKORAIN 1 
    GARCIA, L.
    GOROSTIAGA, A.
    OLAETXEA, U.
    2021/11/12
    -
    -
    ALKIZA
    1  - 2
    (5-3) (0-8) (5-7)
    ANOETA 3 
    2021/11/12
    -
    -
    ANOETA 1
    3  - 0
    (8-3) (8-6) (8-3)
    FLEMING 1 
    2021/11/12
    -
    -
    ADUNA
    ABURUZ, O.
    ORMAETXEA, M.
    2  - 1
    (7-8) (7-3) (7-6)
    BERASTEGI 2 
    DOMINTXIN, O.
    LASA, J.
    ZUBILLAGA, I.
    2021/11/12
    -
    -
    IBARRA
    ARANALDE, O.
    ETXETXIPIA, J.
    GABARAIN, E.
    1  - 2
    (3-4) (7-1) (3-8)
    LASKORAIN 3 
    GARMENDIA, O.
    FERNANDES, A.
    SAGARNA, A.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/13
    -
    -
    FLEMING 1
    ELOSEGI, O.
    0  - 3
    (1-8) (3-8) (4-8)
    ANOETA 3 
    2021/11/13
    -
    -
    BERASTEGI 2
    DOMINTXIN, O.
    LASA, J.
    ZUBILLAGA, I.
    3  - 0
    (8-5) (8-5) (8-2)
    ALKIZA 
    2021/11/13
    -
    -
    LASKORAIN 3
    FERNANDES, A.
    GARMENDIA, O.
    LUARIZ AIERDI, E.
    SAGARNA, A.
    0  - 3
    (3-8) (0-8) (2-8)
    ADUNA 
    ABURUZ, O.
    ORMAETXEA, M.
    2021/11/13
    -
    -
    LASKORAIN 1
    GARCIA, L.
    GOROSTIAGA, A.
    OLAETXEA, U.
    1  - 2
    (1-8) (4-5) (8-7)
    IBARRA 
    ARANALDE, O.
    ETXETXIPIA, J.
    GABARAIN, E.
    2021/11/13
    -
    -
    ANOETA 1
    0  - 3
    (2-8) (3-7) (5-7)
    ASTEASU 2 
    LANZETA, A.
    EIZAGIRRE, B.
       Jardunaldia 6 
    2021/11/14
    -
    -
    ASTEASU 2
    EIZAGIRRE, B.
    LANZETA, A.
    3  - 0
    (8-0) (8-2) (8-0)
    FLEMING 1 
    ELOSEGI, O.
    2021/11/14
    -
    -
    ADUNA
    ABURUZ, O.
    ORMAETXEA, M.
    2  - 1
    (8-0) (7-5) (4-5)
    LASKORAIN 1 
    GARCIA, L.
    GOROSTIAGA, A.
    OLAETXEA, U.
    2021/11/14
    -
    -
    ALKIZA
    3  - 0
    (8-3) (7-6) (8-6)
    LASKORAIN 3 
    SAGARNA, A.
    GARMENDIA, O.
    2021/11/14
    -
    -
    ANOETA 3
    3  - 0
    (8-3) (8-5) (8-3)
    BERASTEGI 2 
    DOMINTXIN, O.
    LASA, J.
    ZUBILLAGA, I.
    2021/11/14
    -
    -
    IBARRA
    ARANALDE, O.
    ETXETXIPIA, J.
    1  - 2
    (5-7) (6-7) (8-2)
    ANOETA 1 
       Jardunaldia 7 
    2021/11/26
    -
    -
    FLEMING 1
    APERRIBAI, S.
    ELOSEGI, O.
    1  - 2
    (1-8) (8-5) (2-8)
    BERASTEGI 2 
    DOMINTXIN, O.
    LASA, J.
    ZUBILLAGA, I.
    2021/11/26
    -
    -
    ANOETA 1
    0  - 3
    ADUNA 
    2021/11/26
    -
    -
    ASTEASU 2
    EIZAGIRRE, B.
    LANZETA, A.
    2  - 1
    (7-8) (8-7) (8-2)
    IBARRA 
    ARANALDE, O.
    ETXETXIPIA, J.
    GABARAIN, E.
    2021/11/26
    -
    -
    LASKORAIN 1
    GOROSTIAGA, A.
    GARCIA, L.
    OLAETXEA, U.
    1  - 2
    (4-8) (8-2) (2-8)
    ALKIZA 
    2021/11/26
    -
    -
    LASKORAIN 3
    3  - 0
    ANOETA 3 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/27
    -
    -
    BERASTEGI 2
    LASA, J.
    DOMINTXIN, O.
    ZUBILLAGA, I.
    1  - 2
    (7-8) (8-6) (2-8)
    LASKORAIN 3 
    GARMENDIA, O.
    SAGARNA, A.
    2021/11/27
    -
    -
    ANOETA 3
    0  - 3
    LASKORAIN 1 
    2021/11/27
    -
    -
    ALKIZA
    3  - 0
    ANOETA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    ADUNA
    ORMAETXEA, M.
    ABURUZ, O.
    0  - 3
    (4-8) (2-8) (4-8)
    ASTEASU 2 
    LANZETA, A.
    IRAOLA, A.
    2021/11/27
    -
    -
    FLEMING 1
    ELOSEGI, O.
    APERRIBAI, S.
    1  - 2
    (4-8) (8-4) (2-8)
    IBARRA 
    ARANALDE, O.
    GABARAIN, E.
    ETXETXIPIA, J.
       Jardunaldia 9 
    2021/11/28
    -
    -
    IBARRA
    ARANALDE, O.
    ETXETXIPIA, J.
    GABARAIN, E.
    1  - 2
    (8-6) (2-8) (3-8)
    ADUNA 
    ABURUZ, O.
    ORMAETXEA, M.
    2021/11/28
    -
    -
    ANOETA 1
    1  - 1
    ANOETA 3 
    2021/11/28
    -
    -
    ASTEASU 2
    IRAOLA, A.
    LANZETA, A.
    3  - 0
    (8-3) (8-2) (8-1)
    ALKIZA 
    2021/11/28
    -
    -
    LASKORAIN 1
    GOROSTIAGA, A.
    GARCIA, L.
    OLAETXEA, U.
    1  - 2
    (6-8) (3-8) (8-6)
    BERASTEGI 2 
    LASA, J.
    DOMINTXIN, O.
    ZUBILLAGA, I.
    2021/11/28
    -
    -
    LASKORAIN 3
    GARMENDIA, O.
    SAGARNA, A.
    3  - 0
    (8-6) (8-3) (8-6)
    FLEMING 1 
    ELOSEGI, O.
    APERRIBAI, S.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ASTEASU 2   18 9 9 0 0 26 1
    2 ADUNA   17 9 8 1 0 19 8
    3 ANOETA 1   14 9 5 3 0 14 12
    4 LASKORAIN 3   13 9 4 5 0 11 16
    5 BERASTEGI 2   13 9 4 5 0 12 15
    6 IBARRA   13 9 4 5 0 13 14
    7 ANOETA 3   12 9 3 5 0 10 16
    8 ALKIZA   12 9 3 6 0 12 15
    9 FLEMING 1   11 9 2 7 0 8 19
    10 LASKORAIN 1   11 9 2 7 0 9 18
     
    Multzoa: TOL-B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ALTZO
    0  - 3
    BERASTEGI 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ASTEASU 1
    ARANBURU, O.
    ERRO, X.
    VAL, A.
    OTEGI, I.
    0  - 3
    (7-8) (7-8) (7-8)
    ANOETA 2 
    ASEGINOLAZA, A.
    ALIJOSTES, E.
    2021/10/29
    -
    -
    ZUBIMUSU
    BARRIAGA, J.
    ESNAOLA, X.
    YARZA, L.
    0  - 3
    (7-8) (7-8) (7-8)
    ALEGIA 
    AZPILIKUETA, A.
    MENDIA, U.
    2021/10/29
    -
    -
    SAMANIEGO
    GONZALEZ, I.
    GURRUTXAGA, E.
    2  - 1
    (7-4) (5-8) (8-5)
    LASKORAIN 2 
    ARGOTE, B.
    ALTUNA, O.
    2021/10/29
    -
    -
    FLEMING 2
    OTEGI, O.
    ALVAREZ, E.
    1  - 2
    (8-0) (6-7) (6-7)
    LIZARTZA 
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/30
    -
    -
    LASKORAIN 2
    ARGOTE, B.
    ALTUNA, O.
    1  - 2
    (7-8) (8-7) (7-8)
    FLEMING 2 
    OTEGI, O.
    ALVAREZ, E.
    2021/10/30
    -
    -
    BERASTEGI 1
    ZURIARRAIN, J.
    BERCIANOS, U.
    SAIZAR, I.
    3  - 0
    (8-7) (8-7) (8-7)
    SAMANIEGO 
    GONZALEZ, I.
    GURRUTXAGA, E.
    2021/10/30
    -
    -
    ANOETA 2
    3  - 0
    ALTZO 
    2021/10/30
    -
    -
    ALEGIA
    AZPILIKUETA, A.
    MENDIA, U.
    2  - 1
    (7-5) (7-4) (5-6)
    ASTEASU 1 
    ARANBURU, O.
    ERRO, X.
    VAL, A.
    OTEGI, I.
    2021/10/30
    -
    -
    LIZARTZA
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
    3  - 0
    (8-7) (8-7) (8-7)
    ZUBIMUSU 
    BARRIAGA, J.
    ESNAOLA, X.
    YARZA, L.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/31
    -
    -
    ALTZO
    0  - 3
    ALEGIA 
    2021/10/31
    -
    -
    ASTEASU 1
    ARANBURU, O.
    VAL, A.
    ERRO, X.
    OTEGI, I.
    2  - 1
    (7-8) (8-7) (8-7)
    LIZARTZA 
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
    2021/10/31
    -
    -
    SAMANIEGO
    GONZALEZ, I.
    GURRUTXAGA, E.
    0  - 3
    (2-6) (1-8) (4-8)
    ANOETA 2 
    ALIJOSTES, E.
    ASEGINOLAZA, A.
    2021/10/31
    -
    -
    LASKORAIN 2
    ARGOTE, B.
    ALTUNA, O.
    1  - 2
    (0-8) (7-5) (3-6)
    BERASTEGI 1 
    ZURIARRAIN, J.
    BERCIANOS, U.
    SAIZAR, I.
    2021/10/31
    -
    -
    FLEMING 2
    OTEGI, O.
    ALVAREZ, E.
    3  - 0
    (8-3) (8-4) (8-2)
    ZUBIMUSU 
    BARRIAGA, J.
    ESNAOLA, X.
    YARZA, L.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/12
    -
    -
    ZUBIMUSU
    BARRIAGA, J.
    ESNAOLA, X.
    YARZA, L.
    1  - 2
    (3-8) (2-8) (8-3)
    ASTEASU 1 
    VAL, A.
    OTEGI, I.
    ERRO, X.
    ARANBURU, O.
    2021/11/12
    -
    -
    BERASTEGI 1
    BERCIANOS, U.
    SAIZAR, I.
    ZURIARRAIN, J.
    3  - 0
    (8-5) (8-5) (8-5)
    FLEMING 2 
    ALVAREZ, E.
    OTEGI, O.
    2021/11/12
    -
    -
    ANOETA 2
    ALIJOSTES, E.
    ASEGINOLAZA, A.
    GOIKOETXEA, A.
    3  - 0
    (8-5) (8-2) (8-4)
    LASKORAIN 2 
    ALTUNA, O.
    ZUBELDIA, K.
    2021/11/12
    -
    -
    ALEGIA
    AZPILIKUETA, A.
    MENDIA, U.
    1  - 2
    (8-6) (5-8) (1-8)
    SAMANIEGO 
    GONZALEZ, I.
    GURRUTXAGA, E.
    JUANTORENA, X.
    2021/11/12
    -
    -
    LIZARTZA
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
    2  - 1
    (8-4) (1-8) (8-4)
    ALTZO 
    ELDUAIEN, G.
    ARSUAGA, M.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/13
    -
    -
    BERASTEGI 1
    BERCIANOS, U.
    SAIZAR, I.
    ZURIARRAIN, J.
    0  - 3
    (2-8) (0-8) (3-8)
    ANOETA 2 
    ALIJOSTES, E.
    ASEGINOLAZA, A.
    GOIKOETXEA, A.
    2021/11/13
    -
    -
    ALTZO
    ARSUAGA, M.
    ELDUAIEN, G.
    2  - 1
    (8-3) (8-3) (4-8)
    ZUBIMUSU 
    BARRIAGA, J.
    ESNAOLA, X.
    YARZA, L.
    2021/11/13
    -
    -
    SAMANIEGO
    JUANTORENA, X.
    GONZALEZ, I.
    2  - 1
    (6-8) (8-1) (8-4)
    LIZARTZA 
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
    2021/11/13
    -
    -
    LASKORAIN 2
    ALTUNA, O.
    ZUBELDIA, K.
    0  - 3
    (7-8) (2-8) (4-8)
    ALEGIA 
    AZPILIKUETA, A.
    MENDIA, U.
    2021/11/13
    -
    -
    FLEMING 2
    ALVAREZ, E.
    OTEGI, O.
    3  - 0
    (8-6) (8-3) (8-5)
    ASTEASU 1 
    ARANBURU, O.
    ERRO, X.
    OTEGI, I.
    VAL, A.
       Jardunaldia 6 
    2021/11/14
    -
    -
    ZUBIMUSU
    BARRIAGA, J.
    ESNAOLA, X.
    YARZA, L.
    0  - 3
    (2-8) (3-8) (2-8)
    SAMANIEGO 
    GONZALEZ, I.
    GURRUTXAGA, E.
    JUANTORENA, X.
    2021/11/14
    -
    -
    ANOETA 2
    ALIJOSTES, E.
    ASEGINOLAZA, A.
    GOIKOETXEA, A.
    3  - 0
    (8-5) (8-3) (8-2)
    FLEMING 2 
    ALVAREZ, E.
    OTEGI, O.
    2021/11/14
    -
    -
    ASTEASU 1
    ARANBURU, O.
    ERRO, X.
    OTEGI, I.
    VAL, A.
    1  - 2
    (3-8) (8-5) (3-8)
    ALTZO 
    ARSUAGA, M.
    ELDUAIEN, G.
    2021/11/14
    -
    -
    ALEGIA
    AZPILIKUETA, A.
    MENDIA, U.
    0  - 3
    (6-8) (5-8) (1-8)
    BERASTEGI 1 
    BERCIANOS, U.
    SAIZAR, I.
    ZURIARRAIN, J.
    2021/11/14
    -
    -
    LIZARTZA
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
    1  - 2
    (3-8) (8-2) (4-8)
    LASKORAIN 2 
    ALTUNA, O.
    ZUBELDIA, K.
       Jardunaldia 7 
    2021/11/26
    -
    -
    BERASTEGI 1
    ZURIARRAIN, J.
    SAIZAR, I.
    BERCIANOS, U.
    2  - 1
    (8-2) (7-5) (5-5)
    LIZARTZA 
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
    2021/11/26
    -
    -
    ANOETA 2
    0  - 3
    ALEGIA 
    2021/11/26
    -
    -
    SAMANIEGO
    3  - 0
    ASTEASU 1 
    2021/11/26
    -
    -
    LASKORAIN 2
    0  - 3
    ZUBIMUSU 
    2021/11/26
    -
    -
    FLEMING 2
    0  - 3
    ALTZO 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/27
    -
    -
    FLEMING 2
    0  - 3
    ALEGIA 
    2021/11/27
    -
    -
    ZUBIMUSU
    BARRIAGA, J.
    ESNAOLA, X.
    0  - 3
    (0-8) (5-8) (3-8)
    BERASTEGI 1 
    BERCIANOS, U.
    SAIZAR, I.
    ZURIARRAIN, J.
    2021/11/27
    -
    -
    ALTZO
    ARSUAGA, M.
    ELDUAIEN, G.
    1  - 2
    (4-8) (8-5) (1-8)
    SAMANIEGO 
    GONZALEZ, I.
    GURRUTXAGA, E.
    JUANTORENA, X.
    2021/11/27
    -
    -
    ASTEASU 1
    1  - 1
    LASKORAIN 2 
    2021/11/27
    -
    -
    LIZARTZA
    3  - 0
    ANOETA 2 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/28
    -
    -
    BERASTEGI 1
    3  - 0
    ASTEASU 1 
    2021/11/28
    -
    -
    ALEGIA
    AZPILIKUETA, A.
    MENDIA, U.
    2  - 1
    (5-6) (7-2) (8-7)
    LIZARTZA 
    ITURRALDE, A.
    LAHMIDI, A.
    2021/11/28
    -
    -
    ANOETA 2
    0  - 3
    ZUBIMUSU 
    2021/11/28
    -
    -
    LASKORAIN 2
    0  - 3
    ALTZO 
    2021/11/28
    -
    -
    SAMANIEGO
    3  - 0
    FLEMING 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERASTEGI 1   17 9 8 1 0 22 5
    2 SAMANIEGO   16 9 7 2 0 17 10
    3 ALEGIA   16 9 7 2 0 20 7
    4 ANOETA 2   15 9 6 3 0 18 9
    5 LIZARTZA   13 9 4 5 0 15 12
    6 ALTZO   13 9 4 5 0 12 15
    7 FLEMING 2   12 9 3 6 0 9 18
    8 ASTEASU 1   11 9 2 6 0 7 19
    9 ZUBIMUSU   11 9 2 7 0 8 19
    10 LASKORAIN 2   10 9 1 7 0 6 20
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba