Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Eskua - Benjaminak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: BUR-A-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/18
    -
    -
    IKASTOLA 1
     
    UDARREGI 3 
    2021/11/18
    -
    -
    UDARREGI 10
     
    UDARREGI 9 
    2021/11/18
    -
    -
    UDARREGI 4
     
    UDARREGI 11 
    2021/11/18
    -
    -
    Atsedena
     
    IKASTOLA 6 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/19
    -
    -
    UDARREGI 3
     
    Atsedena 
    2021/11/19
    -
    -
    UDARREGI 9
     
    IKASTOLA 1 
    2021/11/19
    -
    -
    UDARREGI 11
     
    UDARREGI 10 
    2021/11/19
    -
    -
    IKASTOLA 6
     
    UDARREGI 4 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/20
    -
    -
    UDARREGI 3
     
    UDARREGI 9 
    2021/11/20
    -
    -
    IKASTOLA 1
     
    UDARREGI 11 
    2021/11/20
    -
    -
    UDARREGI 10
     
    IKASTOLA 6 
    2021/11/20
    -
    -
    Atsedena
     
    UDARREGI 4 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/21
    -
    -
    UDARREGI 9
     
    Atsedena 
    2021/11/21
    -
    -
    UDARREGI 11
     
    UDARREGI 3 
    2021/11/21
    -
    -
    IKASTOLA 6
     
    IKASTOLA 1 
    2021/11/21
    -
    -
    UDARREGI 4
     
    UDARREGI 10 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/10
    -
    -
    UDARREGI 9
     
    UDARREGI 11 
    2021/12/10
    -
    -
    UDARREGI 3
     
    IKASTOLA 6 
    2021/12/10
    -
    -
    IKASTOLA 1
     
    UDARREGI 4 
    2021/12/10
    -
    -
    Atsedena
     
    UDARREGI 10 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    Atsedena
     
    UDARREGI 11 
    2021/12/11
    -
    -
    IKASTOLA 6
     
    UDARREGI 9 
    2021/12/11
    -
    -
    UDARREGI 4
     
    UDARREGI 3 
    2021/12/11
    -
    -
    UDARREGI 10
     
    IKASTOLA 1 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 11
     
    IKASTOLA 6 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 9
     
    UDARREGI 4 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 3
     
    UDARREGI 10 
    2021/12/12
    -
    -
    IKASTOLA 1
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: BUR-B-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/20
    -
    -
    UDARREGI 8
     
    UDARREGI 5 
    2021/11/20
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA
     
    UDARREGI 2 
    2021/11/20
    -
    -
    IKASTOLA 2
     
    IKASTOLA 5 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/21
    -
    -
    UDARREGI 5
     
    IKASTOLA 2 
    2021/11/21
    -
    -
    UDARREGI 2
     
    UDARREGI 8 
    2021/11/21
    -
    -
    IKASTOLA 5
     
    LANDABERRI-INTZA 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/10
    -
    -
    UDARREGI 5
     
    UDARREGI 2 
    2021/12/10
    -
    -
    UDARREGI 8
     
    IKASTOLA 5 
    2021/12/10
    -
    -
    IKASTOLA 2
     
    LANDABERRI-INTZA 
       Jardunaldia 4 
    2021/12/11
    -
    -
    IKASTOLA 2
     
    UDARREGI 2 
    2021/12/11
    -
    -
    IKASTOLA 5
     
    UDARREGI 5 
    2021/12/11
    -
    -
    LANDABERRI-INTZA
     
    UDARREGI 8 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 2
     
    IKASTOLA 5 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 5
     
    LANDABERRI-INTZA 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 8
     
    IKASTOLA 2 
     
    Multzoa: BUR-C-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/20
    -
    -
    UDARREGI 7
     
    UDARREGI 6 
    2021/11/20
    -
    -
    IKASTOLA 3
     
    UDARREGI 1 
    2021/11/20
    -
    -
    LA SALLE BERROZPE
     
    IKASTOLA 4 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/21
    -
    -
    UDARREGI 6
     
    LA SALLE BERROZPE 
    2021/11/21
    -
    -
    UDARREGI 1
     
    UDARREGI 7 
    2021/11/21
    -
    -
    IKASTOLA 4
     
    IKASTOLA 3 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/10
    -
    -
    UDARREGI 6
     
    UDARREGI 1 
    2021/12/10
    -
    -
    UDARREGI 7
     
    IKASTOLA 4 
    2021/12/10
    -
    -
    LA SALLE BERROZPE
     
    IKASTOLA 3 
       Jardunaldia 4 
    2021/12/11
    -
    -
    LA SALLE BERROZPE
     
    UDARREGI 1 
    2021/12/11
    -
    -
    IKASTOLA 4
     
    UDARREGI 6 
    2021/12/11
    -
    -
    IKASTOLA 3
     
    UDARREGI 7 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 1
     
    IKASTOLA 4 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 6
     
    IKASTOLA 3 
    2021/12/12
    -
    -
    UDARREGI 7
     
    LA SALLE BERROZPE 
     
    Multzoa: DEB-A-BERGARA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/30
    -
    -
    BERGARA 4
    1  - 4
    (2-6) (6-4) (0-6) (4-6) (2-6)
    BERGARA 3 
    2021/10/30
    -
    -
    DEBA
    2  - 4
    (0-6) (1-6) (6-2) (6-4) (2-6) (2-6)
    BERGARA 2 
    2021/10/30
    -
    -
    OŅATI 1
    1  - 4
    (5-6) (0-6) (5-6) (6-5) (4-6)
    BERGARA 1 
    2021/10/30
    -
    -
    Atsedena
     
    OŅATI 4 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/06
    -
    -
    BERGARA 3
     
    Atsedena 
    2021/11/06
    -
    -
    BERGARA 2
    4  - 1
    (6-5) (6-1) (3-6) (6-3) (6-1)
    BERGARA 4 
    2021/11/06
    -
    -
    BERGARA 1
    0  - 4
    (0-6) (1-6) (0-6) (0-6)
    DEBA 
    2021/11/06
    -
    -
    OŅATI 4
    4  - 1
    (6-4) (6-2) (1-6) (6-0) (6-1)
    OŅATI 1 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/13
    -
    -
    BERGARA 3
    3  - 4
    (5-6) (6-1) (2-6) (6-3) (6-2) (0-6) (1-6)
    BERGARA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    BERGARA 4
    4  - 1
    (6-1) (4-6) (6-3) (6-1) (6-0)
    BERGARA 1 
    2021/11/13
    -
    -
    DEBA
    4  - 2
    (3-6) (6-2) (6-4) (6-2) (5-6) (6-1)
    OŅATI 4 
    2021/11/13
    -
    -
    Atsedena
     
    OŅATI 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/20
    -
    -
    BERGARA 2
     
    Atsedena 
    2021/11/20
    -
    -
    BERGARA 1
     
    BERGARA 3 
    2021/11/20
    -
    -
    OŅATI 4
    0  - 4
    (1-6) (3-6) (5-6) (2-6)
    BERGARA 4 
    2021/11/20
    -
    -
    OŅATI 1
    0  - 4
    (0-6) (0-6) (0-6) (3-6)
    DEBA 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/27
    -
    -
    BERGARA 2
    4  - 1
    (6-1) (6-2) (6-3) (4-6) (6-2)
    BERGARA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    BERGARA 3
    4  - 0
    (6-2) (6-0) (6-0) (6-2)
    OŅATI 4 
    2021/11/27
    -
    -
    BERGARA 4
    4  - 0
    (6-1) (6-1) (6-1) (6-1)
    OŅATI 1 
    2021/11/27
    -
    -
    Atsedena
     
    DEBA 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA 1 
    2021/12/11
    -
    -
    OŅATI 4
    0  - 4
    (0-6) (2-6) (0-6) (1-6)
    BERGARA 2 
    2021/12/11
    -
    -
    OŅATI 1
    0  - 4
    (1-6) (2-6) (4-6) (3-6)
    BERGARA 3 
    2021/12/11
    -
    -
    DEBA
    4  - 1
    (6-3) (4-6) (6-1) (6-2) (6-3)
    BERGARA 4 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 1
    2  - 4
    (1-6) (1-6) (6-0) (6-1) (3-6) (4-6)
    OŅATI 4 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 2
    4  - 0
    (6-0) (6-0) (6-2) (6-1)
    OŅATI 1 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 3
    4  - 1
    (6-3) (6-2) (3-6) (6-2) (6-0)
    DEBA 
    2021/12/18
    -
    -
    BERGARA 4
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA 2   12 6 6 0 0 24 7
    2 DEBA   10 6 4 2 0 19 11
    3 BERGARA 3   9 5 4 1 0 19 6
    4 BERGARA 4   9 6 3 3 0 15 13
    5 OŅATI 4   8 6 2 4 0 10 19
    6 BERGARA 1   6 5 1 4 0 8 17
    7 OŅATI 1   6 6 0 6 0 2 24
     
    Multzoa: DEB-B-ANTZUOLA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/30
    -
    -
    SORALUZE 3
    4  - 1
    (6-2) (6-1) (1-6) (6-0) (6-1)
    SORALUZE 2 
    2021/10/30
    -
    -
    OŅATI 2
    0  - 4
    (3-6) (0-6) (1-6) (2-6)
    SORALUZE 1 
    2021/10/30
    -
    -
    ANTZUOLA 1
    1  - 4
    (1-6) (1-6) (6-2) (3-6) (1-6)
    ANTZUOLA 2 
    2021/10/30
    -
    -
    Atsedena
     
    OŅATI 3 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/06
    -
    -
    SORALUZE 2
     
    Atsedena 
    2021/11/06
    -
    -
    SORALUZE 1
    4  - 2
    (3-6) (6-4) (0-6) (6-5) (6-2) (6-3)
    SORALUZE 3 
    2021/11/06
    -
    -
    ANTZUOLA 2
    4  - 1
    (6-1) (2-6) (6-2) (6-2) (6-1)
    OŅATI 2 
    2021/11/06
    -
    -
    OŅATI 3
    2  - 4
    (1-6) (6-2) (0-6) (0-6) (6-2) (3-6)
    ANTZUOLA 1 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/13
    -
    -
    SORALUZE 2
    4  - 1
    (5-6) (6-0) (6-3) (6-1) (6-0)
    SORALUZE 1 
    2021/11/13
    -
    -
    SORALUZE 3
    4  - 0
    (6-2) (6-1) (6-3) (6-2)
    ANTZUOLA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    OŅATI 2
    4  - 1
    (4-6) (6-5) (6-1) (6-2) (6-3)
    OŅATI 3 
    2021/11/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ANTZUOLA 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/20
    -
    -
    SORALUZE 1
     
    Atsedena 
    2021/11/20
    -
    -
    ANTZUOLA 2
    4  - 3
    (5-6) (6-4) (2-6) (6-5) (2-6) (6-1) (6-5)
    SORALUZE 2 
    2021/11/20
    -
    -
    OŅATI 3
    1  - 4
    (1-6) (5-6) (3-6) (6-5) (3-6)
    SORALUZE 3 
    2021/11/20
    -
    -
    ANTZUOLA 1
    4  - 3
    (4-6) (6-0) (5-6) (6-3) (3-6) (6-2) (6-3)
    OŅATI 2 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/27
    -
    -
    SORALUZE 1
    3  - 4
    (1-6) (6-1) (0-6) (6-2) (6-0) (2-6) (1-6)
    ANTZUOLA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    SORALUZE 2
    3  - 4
    (2-6) (6-4) (2-6) (6-1) (6-1) (3-6) (3-6)
    OŅATI 3 
    2021/11/27
    -
    -
    SORALUZE 3
    4  - 2
    (2-6) (6-0) (6-2) (6-1) (5-6) (6-0)
    ANTZUOLA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    Atsedena
     
    OŅATI 2 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/11
    -
    -
    Atsedena
     
    ANTZUOLA 2 
    2021/12/11
    -
    -
    OŅATI 3
    0  - 4
    (3-6) (1-6) (4-5) (5-6)
    SORALUZE 1 
    2021/12/11
    -
    -
    ANTZUOLA 1
    4  - 0
    (6-0) (6-5) (6-1) (6-4)
    SORALUZE 2 
    2021/12/11
    -
    -
    OŅATI 2
    4  - 1
    (6-2) (6-1) (5-6) (6-4) (6-1)
    SORALUZE 3 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/18
    -
    -
    ANTZUOLA 2
    4  - 0
    (6-2) (6-1) (6-1) (6-1)
    OŅATI 3 
    2021/12/18
    -
    -
    SORALUZE 1
    3  - 4
    (2-6) (6-3) (4-6) (6-4) (6-5) (5-6) (1-6)
    ANTZUOLA 1 
    2021/12/18
    -
    -
    SORALUZE 2
    0  - 4
    (0-6) (0-6) (1-6) (0-6)
    OŅATI 2 
    2021/12/18
    -
    -
    SORALUZE 3
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ANTZUOLA 2   11 6 5 1 0 20 12
    2 SORALUZE 3   10 6 4 2 0 19 12
    3 ANTZUOLA 1   10 6 4 2 0 19 16
    4 SORALUZE 1   9 6 3 3 0 19 14
    5 OŅATI 2   9 6 3 3 0 16 14
    6 OŅATI 3   7 6 1 5 0 8 23
    7 SORALUZE 2   7 6 1 5 0 11 21
     
    Multzoa: DEB-C-ARETXABALETA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/30
    -
    -
    ARRASATE 4
    4  - 1
    (6-4) (2-6) (6-4) (6-3) (6-2)
    ARRASATE 3 
    2021/10/30
    -
    -
    ESKORIATZA
    4  - 3
    (6-1) (6-0) (1-6) (5-6) (6-0) (5-6) (6-1)
    ARRASATE 2 
    2021/10/30
    -
    -
    ARETXABALETA 1
    4  - 0
    (6-0) (6-1) (6-1) (6-0)
    ARRASATE 1 
    2021/10/30
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 2 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/06
    -
    -
    ARRASATE 3
     
    Atsedena 
    2021/11/06
    -
    -
    ARRASATE 2
    2  - 4
    (0-6) (2-6) (6-3) (6-3) (3-6) (2-8)
    ARRASATE 4 
    2021/11/06
    -
    -
    ARRASATE 1
    2  - 4
    (4-6) (2-6) (3-6) (6-4) (6-1) (0-6)
    ESKORIATZA 
    2021/11/06
    -
    -
    ARETXABALETA 2
    0  - 4
    (0-6) (0-6) (3-6) (0-6)
    ARETXABALETA 1 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/13
    -
    -
    ARRASATE 3
    4  - 3
    (4-6) (6-3) (1-6) (4-6) (6-3) (6-4) (6-3)
    ARRASATE 2 
    2021/11/13
    -
    -
    ARRASATE 4
    4  - 0
    (6-2) (6-0) (6-5) (6-0)
    ARRASATE 1 
    2021/11/13
    -
    -
    ESKORIATZA
    2  - 4
    (2-6) (6-1) (3-6) (6-3) (3-6) (0-6)
    ARETXABALETA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/20
    -
    -
    ARRASATE 2
     
    Atsedena 
    2021/11/20
    -
    -
    ARRASATE 1
    2  - 4
    (4-6) (6-1) (0-6) (5-6) (6-5) (1-6)
    ARRASATE 3 
    2021/11/20
    -
    -
    ARETXABALETA 2
    4  - 1
    (6-5) (6-0) (3-6) (6-1) (6-1)
    ARRASATE 4 
    2021/11/20
    -
    -
    ARETXABALETA 1
    4  - 0
    (6-1) (6-1) (6-2) (6-2)
    ESKORIATZA 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/27
    -
    -
    ARRASATE 2
    4  - 3
    (6-5) (6-2) (1-6) (3-6) (6-0) (2-6) (6-3)
    ARRASATE 1 
    2021/11/27
    -
    -
    ARRASATE 3
    3  - 4
    (3-6) (6-3) (2-6) (6-0) (6-3) (0-6) (5-6)
    ARETXABALETA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    ARRASATE 4
    0  - 4
    (0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
    ARETXABALETA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    Atsedena
     
    ESKORIATZA 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/12
    -
    -
    Atsedena
     
    ARRASATE 1 
    2021/12/12
    -
    -
    ARETXABALETA 2
    4  - 0
    (6-2) (6-1) (6-2) (6-3)
    ARRASATE 2 
    2021/12/12
    -
    -
    ARETXABALETA 1
    4  - 0
    (6-1) (6-0) (6-5) (6-0)
    ARRASATE 3 
    2021/12/12
    -
    -
    ESKORIATZA
    4  - 1
    (6-2) (4-6) (6-3) (6-2) (6-3)
    ARRASATE 4 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/19
    -
    -
    ARRASATE 1
    2  - 4
    (3-6) (1-6) (6-2) (5-6) (6-5) (1-6)
    ARETXABALETA 2 
    2021/12/19
    -
    -
    ARRASATE 2
    0  - 4
    (0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
    ARETXABALETA 1 
    2021/12/19
    -
    -
    ARRASATE 3
    2  - 4
    (5-6) (1-6) (5-6) (6-3) (6-0) (0-6)
    ESKORIATZA 
    2021/12/19
    -
    -
    ARRASATE 4
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ARETXABALETA 1   12 6 6 0 0 24 0
    2 ARETXABALETA 2   11 6 5 1 0 20 12
    3 ESKORIATZA   10 6 4 2 0 18 16
    4 ARRASATE 4   9 6 3 3 0 14 15
    5 ARRASATE 3   8 6 2 4 0 14 21
    6 ARRASATE 2   7 6 1 5 0 12 23
    7 ARRASATE 1   6 6 0 6 0 9 24
     
    Multzoa: TOL-A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ADUNA 1
    1  - 1
    (6-5) (5-6)
    ALEGIA 2 
    2021/10/29
    -
    -
    LASKORAIN 2
    1  - 2
    (5-6) (6-5) (5-6)
    BERASTEGI 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ASTEASU 2
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    IBARRA 
    2021/10/29
    -
    -
    ALKIZA 1
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    LIZARTZA 1 
    2021/10/29
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 1
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    ALBIZTUR 1 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/30
    -
    -
    ALEGIA 2
    1  - 2
    (5-6) (6-5) (5-6)
    BIDANIA GOIATZ 1 
    2021/10/30
    -
    -
    BERASTEGI 1
    1  - 2
    (6-5) (5-6) (5-6)
    ADUNA 1 
    2021/10/30
    -
    -
    IBARRA
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    LASKORAIN 2 
    2021/10/30
    -
    -
    LIZARTZA 1
    1  - 2
    (5-6) (6-5) (5-6)
    ASTEASU 2 
    2021/10/30
    -
    -
    ALBIZTUR 1
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    ALKIZA 1 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/31
    -
    -
    ALEGIA 2
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    BERASTEGI 1 
    2021/10/31
    -
    -
    ADUNA 1
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    IBARRA 
    2021/10/31
    -
    -
    LASKORAIN 2
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    LIZARTZA 1 
    2021/10/31
    -
    -
    ASTEASU 2
    1  - 2
    (5-6) (6-5) (5-6)
    ALBIZTUR 1 
    2021/10/31
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 1
    2  - 1
    (6-5) (5-6) (6-5)
    ALKIZA 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/12
    -
    -
    BERASTEGI 1
    1  - 2
    (7-8) (8-5) (5-8)
    BIDANIA GOIATZ 1 
    2021/11/12
    -
    -
    IBARRA
    2  - 1
    (8-3) (5-8) (8-6)
    ALEGIA 2 
    2021/11/12
    -
    -
    LIZARTZA 1
    0  - 3
    (3-8) (3-8) (6-8)
    ADUNA 1 
    2021/11/12
    -
    -
    ALBIZTUR 1
    3  - 0
    (8-7) (8-7) (8-0)
    LASKORAIN 2 
    2021/11/12
    -
    -
    ALKIZA 1
    3  - 0
    (8-6) (8-2) (8-1)
    ASTEASU 2 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/13
    -
    -
    BERASTEGI 1
    2  - 1
    (7-8) (8-6) (7-6)
    IBARRA 
    2021/11/13
    -
    -
    ALEGIA 2
    3  - 0
    (8-2) (8-1) (8-2)
    LIZARTZA 1 
    2021/11/13
    -
    -
    ADUNA 1
    0  - 3
    (3-8) (7-8) (6-8)
    ALBIZTUR 1 
    2021/11/13
    -
    -
    LASKORAIN 2
    0  - 3
    (2-8) (4-8) (3-8)
    ALKIZA 1 
    2021/11/13
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 1
    3  - 0
    (8-2) (8-0) (8-2)
    ASTEASU 2 
       Jardunaldia 6 
    2021/11/14
    -
    -
    IBARRA
    1  - 2
    (4-8) (8-7) (6-8)
    BIDANIA GOIATZ 1 
    2021/11/14
    -
    -
    LIZARTZA 1
    0  - 3
    (3-8) (7-8) (2-8)
    BERASTEGI 1 
    2021/11/14
    -
    -
    ALBIZTUR 1
    2  - 1
    (8-5) (4-8) (8-4)
    ALEGIA 2 
    2021/11/14
    -
    -
    ALKIZA 1
    1  - 2
    (7-8) (8-3) (5-8)
    ADUNA 1 
    2021/11/14
    -
    -
    ASTEASU 2
    1  - 2
    (5-8) (6-8) (8-7)
    LASKORAIN 2 
       Jardunaldia 7 
    2021/11/26
    -
    -
    IBARRA
    3  - 0
    (6-2) (6-1) (6-4)
    LIZARTZA 1 
    2021/11/26
    -
    -
    BERASTEGI 1
    3  - 0
    (8-5) (8-3) (8-3)
    ALBIZTUR 1 
    2021/11/26
    -
    -
    ALEGIA 2
    2  - 1
    (6-1) (6-4) (5-6)
    ALKIZA 1 
    2021/11/26
    -
    -
    ADUNA 1
    3  - 0
    (8-5) (8-5) (8-4)
    ASTEASU 2 
    2021/11/26
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 1
    3  - 0
    (8-2) (8-1) (8-3)
    LASKORAIN 2 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/27
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 1
    3  - 0
    (8-1) (8-6) (8-3)
    LIZARTZA 1 
    2021/11/27
    -
    -
    ALBIZTUR 1
     
    IBARRA 
    2021/11/27
    -
    -
    ALKIZA 1
    3  - 0
    (8-6) (8-7) (8-6)
    BERASTEGI 1 
    2021/11/27
    -
    -
    ASTEASU 2
    0  - 3
    (4-8) (0-8) (2-8)
    ALEGIA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    LASKORAIN 2
    1  - 2
    (1-8) (8-5) (2-8)
    ADUNA 1 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/28
    -
    -
    LIZARTZA 1
    0  - 3
    (4-8) (1-8) (4-8)
    ALBIZTUR 1 
    2021/11/28
    -
    -
    IBARRA
    2  - 1
    (7-8) (8-7) (8-2)
    ALKIZA 1 
    2021/11/28
    -
    -
    BERASTEGI 1
    2  - 1
    (5-8) (8-2) (8-2)
    ASTEASU 2 
    2021/11/28
    -
    -
    ALEGIA 2
    2  - 1
    (6-8) (8-7) (8-1)
    LASKORAIN 2 
    2021/11/28
    -
    -
    ADUNA 1
    1  - 2
    (8-6) (3-8) (7-8)
    BIDANIA GOIATZ 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BIDANIA GOIATZ 1   18 9 9 0 0 21 6
    2 ADUNA 1   15 9 6 2 0 16 10
    3 BERASTEGI 1   14 9 5 4 0 15 12
    4 ALEGIA 2   14 9 5 3 0 16 10
    5 ALBIZTUR 1   14 8 6 2 0 16 8
    6 ALKIZA 1   13 9 4 5 0 16 11
    7 IBARRA   12 8 4 4 0 13 11
    8 LASKORAIN 2   11 9 2 7 0 8 19
    9 ASTEASU 2   11 9 2 7 0 7 20
    10 LIZARTZA 1   9 9 0 9 0 3 24
     
    Multzoa: TOL-B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ADUNA 2
    2  - 1
    (6-3) (5-7) (7-3)
    ALEGIA 3 
    2021/10/29
    -
    -
    LASKORAIN 3
    2  - 1
    (8-2) (8-4) (6-7)
    BERASTEGI 2 
    2021/10/29
    -
    -
    ZUBIMUSU
    0  - 3
    (6-8) (1-8) (7-8)
    FLEMING 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ALKIZA 2
    3  - 0
    (7-4) (7-6) (8-4)
    LIZARTZA 2 
    2021/10/29
    -
    -
    IRURA 1
    0  - 3
    (3-8) (2-8) (3-8)
    ALBIZTUR 2 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/30
    -
    -
    ALEGIA 3
    2  - 1
    (5-6) (8-5) (8-2)
    IRURA 1 
    2021/10/30
    -
    -
    BERASTEGI 2
    1  - 2
    (1-8) (7-5) (2-8)
    ADUNA 2 
    2021/10/30
    -
    -
    FLEMING 1
    1  - 2
    (6-7) (5-8) (7-6)
    LASKORAIN 3 
    2021/10/30
    -
    -
    LIZARTZA 2
    3  - 0
    (8-5) (8-6) (8-4)
    ZUBIMUSU 
    2021/10/30
    -
    -
    ALBIZTUR 2
    2  - 1
    (4-8) (6-5) (8-4)
    ALKIZA 2 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/31
    -
    -
    ALEGIA 3
    3  - 0
    (7-4) (6-5) (8-3)
    BERASTEGI 2 
    2021/10/31
    -
    -
    ADUNA 2
    3  - 0
    (6-4) (8-3) (7-4)
    FLEMING 1 
    2021/10/31
    -
    -
    LASKORAIN 3
    1  - 2
    (5-6) (1-8) (7-6)
    LIZARTZA 2 
    2021/10/31
    -
    -
    ZUBIMUSU
    0  - 3
    (3-7) (6-8) (4-7)
    ALBIZTUR 2 
    2021/10/31
    -
    -
    IRURA 1
    0  - 3
    (2-8) (2-8) (2-8)
    ALKIZA 2 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/12
    -
    -
    BERASTEGI 2
    1  - 2
    (0-8) (8-4) (8-3)
    IRURA 1 
    2021/11/12
    -
    -
    FLEMING 1
    0  - 3
    (4-7) (3-8) (3-8)
    ALEGIA 3 
    2021/11/12
    -
    -
    LIZARTZA 2
    0  - 3
    (6-7) (6-8) (4-8)
    ADUNA 2 
    2021/11/12
    -
    -
    ALBIZTUR 2
    2  - 1
    (4-6) (7-6) (8-1)
    LASKORAIN 3 
    2021/11/12
    -
    -
    ALKIZA 2
    3  - 0
    (8-1) (8-1) (8-6)
    ZUBIMUSU 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/13
    -
    -
    BERASTEGI 2
    0  - 3
    (0-8) (5-8) (7-8)
    FLEMING 1 
    2021/11/13
    -
    -
    ALEGIA 3
    3  - 0
    (8-4) (7-4) (7-5)
    LIZARTZA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    ADUNA 2
    3  - 0
    (8-4) (8-5) (8-5)
    ALBIZTUR 2 
    2021/11/13
    -
    -
    LASKORAIN 3
    1  - 2
    (8-3) (3-8) (4-8)
    ALKIZA 2 
    2021/11/13
    -
    -
    IRURA 1
    2  - 1
    (2-8) (8-7) (8-7)
    ZUBIMUSU 
       Jardunaldia 6 
    2021/11/14
    -
    -
    FLEMING 1
    1  - 2
    (8-3) (5-8) (6-8)
    IRURA 1 
    2021/11/14
    -
    -
    LIZARTZA 2
    3  - 0
    (8-3) (8-0) (8-3)
    BERASTEGI 2 
    2021/11/14
    -
    -
    ALBIZTUR 2
    1  - 2
    (5-8) (5-7) (8-2)
    ALEGIA 3 
    2021/11/14
    -
    -
    ALKIZA 2
    0  - 3
    (2-8) (1-8) (6-8)
    ADUNA 2 
    2021/11/14
    -
    -
    ZUBIMUSU
    1  - 2
    (4-8) (8-3) (6-8)
    LASKORAIN 3 
       Jardunaldia 7 
    2021/11/26
    -
    -
    FLEMING 1
    0  - 3
    (5-6) (2-8) (6-8)
    LIZARTZA 2 
    2021/11/26
    -
    -
    BERASTEGI 2
    3  - 0
    ALBIZTUR 2 
    2021/11/26
    -
    -
    ALEGIA 3
    2  - 1
    (3-5) (8-4) (8-4)
    ALKIZA 2 
    2021/11/26
    -
    -
    ADUNA 2
    2  - 1
    (8-3) (8-3) (7-8)
    ZUBIMUSU 
    2021/11/26
    -
    -
    IRURA 1
    0  - 3
    (1-8) (4-6) (7-8)
    LASKORAIN 3 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/27
    -
    -
    IRURA 1
    0  - 3
    (3-8) (5-7) (1-8)
    LIZARTZA 2 
    2021/11/27
    -
    -
    ALBIZTUR 2
    0  - 3
    FLEMING 1 
    2021/11/27
    -
    -
    ALKIZA 2
    3  - 0
    (6-3) (8-3) (6-3)
    BERASTEGI 2 
    2021/11/27
    -
    -
    ZUBIMUSU
    0  - 3
    (3-7) (1-8) (6-7)
    ALEGIA 3 
    2021/11/27
    -
    -
    LASKORAIN 3
    1  - 2
    (7-6) (2-8) (1-8)
    ADUNA 2 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/28
    -
    -
    LIZARTZA 2
    3  - 0
    ALBIZTUR 2 
    2021/11/28
    -
    -
    FLEMING 1
    0  - 3
    (3-8) (3-7) (5-6)
    ALKIZA 2 
    2021/11/28
    -
    -
    BERASTEGI 2
    0  - 3
    (5-8) (3-6) (3-8)
    ZUBIMUSU 
    2021/11/28
    -
    -
    ALEGIA 3
    2  - 1
    (1-8) (8-3) (8-2)
    LASKORAIN 3 
    2021/11/28
    -
    -
    ADUNA 2
    3  - 0
    (8-2) (7-6) (8-2)
    IRURA 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ADUNA 2   18 9 9 0 0 23 4
    2 ALEGIA 3   17 9 8 1 0 21 6
    3 ALKIZA 2   15 9 6 3 0 19 8
    4 LIZARTZA 2   15 9 6 3 0 17 10
    5 ALBIZTUR 2   13 9 4 5 0 11 16
    6 LASKORAIN 3   13 9 4 5 0 14 13
    7 IRURA 1   12 9 3 6 0 7 20
    8 FLEMING 1   12 9 3 6 0 11 16
    9 ZUBIMUSU   10 9 1 8 0 6 21
    10 BERASTEGI 2   10 9 1 8 0 6 21
     
    Multzoa: TOL-C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ADUNA 3
    3  - 0
    (8-2) (8-5) (8-1)
    AMEZKETA 
    2021/10/29
    -
    -
    LASKORAIN 4
    2  - 1
    (8-7) (8-4) (5-8)
    ASTEASU 1 
    2021/10/29
    -
    -
    FLEMING 2
    1  - 2
    (6-8) (8-1) (7-8)
    LASKORAIN 1 
    2021/10/29
    -
    -
    ANOETA
    3  - 0
    (8-6) (8-1) (8-2)
    BIDANIA GOIATZ 2 
    2021/10/29
    -
    -
    IRURA 2
    0  - 3
    ALEGIA 1 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/30
    -
    -
    AMEZKETA
    2  - 1
    (0-8) (8-3) (8-1)
    IRURA 2 
    2021/10/30
    -
    -
    ASTEASU 1
    2  - 1
    (6-8) (8-3) (8-4)
    ADUNA 3 
    2021/10/30
    -
    -
    LASKORAIN 1
    1  - 2
    (8-4) (7-8) (1-8)
    LASKORAIN 4 
    2021/10/30
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 2
    0  - 3
    (1-8) (4-8) (2-8)
    FLEMING 2 
    2021/10/30
    -
    -
    ALEGIA 1
    0  - 3
    ANOETA 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/31
    -
    -
    AMEZKETA
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    ASTEASU 1 
    2021/10/31
    -
    -
    ADUNA 3
    1  - 2
    (4-8) (4-8) (8-4)
    LASKORAIN 1 
    2021/10/31
    -
    -
    LASKORAIN 4
    3  - 0
    (8-2) (8-1) (8-3)
    BIDANIA GOIATZ 2 
    2021/10/31
    -
    -
    FLEMING 2
    3  - 0
    ALEGIA 1 
    2021/10/31
    -
    -
    IRURA 2
    2  - 1
    (8-1) (4-8) (8-0)
    ANOETA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/12
    -
    -
    ASTEASU 1
    3  - 0
    (7-6) (8-6) (8-3)
    IRURA 2 
    2021/11/12
    -
    -
    LASKORAIN 1
    3  - 0
    (8-0) (8-3) (8-3)
    AMEZKETA 
    2021/11/12
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 2
    7  - 8
    (7-8) (7-8) (7-8)
    ADUNA 3 
    2021/11/12
    -
    -
    ALEGIA 1
    1  - 2
    (8-7) (7-8) (7-8)
    LASKORAIN 4 
    2021/11/12
    -
    -
    ANOETA
    0  - 3
    (2-8) (4-8) (4-8)
    FLEMING 2 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/13
    -
    -
    ASTEASU 1
    2  - 1
    (8-7) (7-8) (8-7)
    LASKORAIN 1 
    2021/11/13
    -
    -
    AMEZKETA
    2  - 1
    (8-7) (7-8) (8-7)
    BIDANIA GOIATZ 2 
    2021/11/13
    -
    -
    ADUNA 3
    2  - 1
    (8-1) (4-8) (8-4)
    ALEGIA 1 
    2021/11/13
    -
    -
    LASKORAIN 4
    3  - 0
    (8-1) (8-4) (8-2)
    ANOETA 
    2021/11/13
    -
    -
    IRURA 2
    3  - 0
    (8-7) (8-7) (8-7)
    FLEMING 2 
       Jardunaldia 6 
    2021/11/14
    -
    -
    LASKORAIN 1
    2  - 1
    (5-7) (7-6) (8-7)
    IRURA 2 
    2021/11/14
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 2
    1  - 2
    (7-6) (1-8) (1-8)
    ASTEASU 1 
    2021/11/14
    -
    -
    ALEGIA 1
    3  - 0
    (8-7) (8-7) (8-7)
    AMEZKETA 
    2021/11/14
    -
    -
    ANOETA
    1  - 2
    (7-8) (8-7) (7-8)
    ADUNA 3 
    2021/11/14
    -
    -
    FLEMING 2
    0  - 3
    (4-8) (4-8) (6-8)
    LASKORAIN 4 
       Jardunaldia 7 
    2021/11/26
    -
    -
    LASKORAIN 1
    3  - 0
    (7-6) (8-5) (8-2)
    BIDANIA GOIATZ 2 
    2021/11/26
    -
    -
    ASTEASU 1
    0  - 3
    ALEGIA 1 
    2021/11/26
    -
    -
    AMEZKETA
    0  - 3
    (1-8) (1-8) (3-8)
    ANOETA 
    2021/11/26
    -
    -
    ADUNA 3
    2  - 1
    (8-3) (5-8) (7-5)
    FLEMING 2 
    2021/11/26
    -
    -
    IRURA 2
    1  - 2
    (6-8) (3-8) (8-7)
    LASKORAIN 4 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/27
    -
    -
    IRURA 2
    2  - 1
    (8-1) (5-6) (8-4)
    BIDANIA GOIATZ 2 
    2021/11/27
    -
    -
    ALEGIA 1
    1  - 2
    (5-4) (6-7) (6-7)
    LASKORAIN 1 
    2021/11/27
    -
    -
    ANOETA
    3  - 0
    ASTEASU 1 
    2021/11/27
    -
    -
    FLEMING 2
    3  - 0
    (8-2) (8-3) (8-6)
    AMEZKETA 
    2021/11/27
    -
    -
    LASKORAIN 4
    3  - 0
    (8-4) (8-5) (8-3)
    ADUNA 3 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/28
    -
    -
    BIDANIA GOIATZ 2
    0  - 3
    (5-6) (4-6) (2-7)
    ALEGIA 1 
    2021/11/28
    -
    -
    LASKORAIN 1
    3  - 0
    (8-5) (8-4) (8-7)
    ANOETA 
    2021/11/28
    -
    -
    ASTEASU 1
    0  - 3
    FLEMING 2 
    2021/11/28
    -
    -
    AMEZKETA
    0  - 3
    (2-8) (4-8) (1-8)
    LASKORAIN 4 
    2021/11/28
    -
    -
    ADUNA 3
    3  - 0
    (8-7) (8-5) (8-6)
    IRURA 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LASKORAIN 4   18 9 9 0 0 23 4
    2 LASKORAIN 1   16 9 7 2 0 19 8
    3 ADUNA 3   15 9 6 3 0 22 17
    4 FLEMING 2   14 9 5 4 0 17 10
    5 ASTEASU 1   14 9 5 4 0 12 14
    6 ANOETA   13 9 4 5 0 14 13
    7 ALEGIA 1   13 9 4 5 0 15 12
    8 IRURA 2   12 9 3 6 0 10 17
    9 AMEZKETA   11 9 2 7 0 4 22
    10 BIDANIA GOIATZ 2   9 9 0 9 0 10 29
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba