Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Infantilak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-OLABARRI
    OLABARRI, E.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    ARRASATE-ZUBIA 
    ZUBIA, J.
    2021/10/15
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-BASARAS (RET)
    BASARAS, P.
     
    (8-3) (8-6)
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ 
    AZPIROZ, A.
    2021/10/16
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
     
    IZURUN-CUESTA (RET) 
    2021/10/16
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2  - 1
    (4-8) (8-4) (4-3)
    OIARPE-ELIZEGI 
    ELICEGUI, B.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    19:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    0  - 2
    (0-8) (4-8)
    OIARPE-ORMAETXEA 
    ORMAETXEA, B.
    2021/10/22
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
     
    (5-8) (8-5) (4-3)
    EIBAR-BASARAS (RET) 
    BASARAS, P.
    2021/10/23
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ELIZEGI
    OTAEGI, A.
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO 
    DORRONSORO, J.
    2021/10/24
    -
    -
    IZURUN-CUESTA (RET)
     
    GURE TXERU-OLABARRI 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/05
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ELIZEGI
    OTAEGI, A.
    2  - 0
    (8-5) (8-5)
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ 
    AZPIROZ, A.
    2021/11/05
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2  - 0
    (8-5) (8-1)
    ARRASATE-ZUBIA 
    ZUBIA, J.
    2021/11/06
    10:30
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
    DORRONSORO, J.
    2  - 1
    (4-8) (8-1) (4-1)
    GURE TXERU-OLABARRI 
    OLABARRI, E.
    2021/11/07
    -
    -
    EIBAR-BASARAS (RET)
     
    IZURUN-CUESTA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/12
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-OLABARRI
     
    (8-0) (8-0)
    EIBAR-BASARAS (RET) 
    2021/11/12
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
    2  - 1
    (8-4) (3-8) (4-2)
    OIARPE-ELIZEGI 
    OTAEGI, A.
    2021/11/13
    16:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO 
    DORRONSORO, J.
    2021/11/14
    -
    -
    IZURUN-CUESTA (RET)
     
    OIARPE-ORMAETXEA 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/26
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    GURE TXERU-OLABARRI 
    OLABARRI, E.
    2021/11/26
    19:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    ARRASATE-ZUBIA 
    ZUBIA, J.
    2021/11/27
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
     
    EIBAR-BASARAS (RET) 
    2021/11/28
    -
    -
    OIARPE-ELIZEGI
     
    IZURUN-CUESTA (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/03
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-OLABARRI
    OLABARRI, E.
    0  - 2
    (6-8) (5-8)
    OIARPE-ELIZEGI 
    OTAEGI, A.
    2021/12/03
    -
    -
    EIBAR-BASARAS (RET)
     
    OIARPE-ORMAETXEA 
    2021/12/04
    09:30
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
    DORRONSORO, J.
    2  - 0
    (8-5) (8-5)
    ARRASATE-ZUBIA 
    ZUBIA, J.
    2021/12/05
    -
    -
    IZURUN-CUESTA (RET)
     
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ 
       Jardunaldia 7 
    2021/12/10
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2  - 0
    (8-5) (8-7)
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO 
    DORRONSORO, J.
    2021/12/10
    19:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    1  - 2
    (8-7) (7-8) (1-4)
    GURE TXERU-OLABARRI 
    OLABARRI, E.
    2021/12/12
    -
    -
    OIARPE-ELIZEGI
     
    EIBAR-BASARAS (RET) 
    2021/12/12
    -
    -
    ARRASATE-ZUBIA
     
    IZURUN-CUESTA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-ORMAETXEA   10 5 5 0 0 10 1
    2 ALDE ZAHARRA-DORRONSORO   9 5 4 1 0 8 3
    3 ARRASATE-ZUBIA   8 5 3 2 0 6 5
    4 OIARPE-ELIZEGI   7 5 2 3 0 6 6
    5 GURE TXERU-OLABARRI   6 5 1 4 0 3 9
    6 EUSKAL GIROA-AZPIROZ   5 5 0 5 0 1 10
    7 IZURUN-CUESTA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    8 EIBAR-BASARAS (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba