Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Infantilak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15 18:45 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-OLABARRI
    OLABARRI, E.
    0 - 2
    (4-8) (7-8)
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
    2021/10/15 19:00 EIBAR - Astelena EIBAR-BASARAS (RET)
    BASARAS, P.
    2 - 0
    (8-3) (8-6)
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    2021/10/16 16:00 DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA-DORRONSORO IZURUN-CUESTA (RET)
    2021/10/16 16:30 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2 - 1
    (4-8) (8-4) (4-3)
    OIARPE-ELIZEGI
    ELICEGUI, B.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22 19:00 DONOSTIA - Herrera EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    0 - 2
    (0-8) (4-8)
    OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2021/10/22 19:30 ARRASATE - Uarkape ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
    2 - 1
    (5-8) (8-5) (4-3)
    EIBAR-BASARAS (RET)
    BASARAS, P.
    2021/10/23 17:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ELIZEGI
    OTAEGI, A.
    0 - 2
    (4-8) (2-8)
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
    DORRONSORO, J.
    2021/10/24 - - IZURUN-CUESTA (RET) GURE TXERU-OLABARRI
       Jardunaldia 3 
    2021/11/05 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ELIZEGI
    OTAEGI, A.
    2 - 0
    (8-5) (8-5)
    EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    2021/11/05 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2 - 0
    (8-5) (8-1)
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
    2021/11/06 10:30 DONOSTIA - Atano III.a ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
    DORRONSORO, J.
    2 - 1
    (4-8) (8-1) (4-1)
    GURE TXERU-OLABARRI
    OLABARRI, E.
    2021/11/07 - - EIBAR-BASARAS (RET) IZURUN-CUESTA (RET)
       Jardunaldia 4 
    2021/11/12 18:45 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-OLABARRI 2 - 0
    (8-0) (8-0)
    EIBAR-BASARAS (RET)
    2021/11/12 19:30 ARRASATE - Uarkape ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
    2 - 1
    (8-4) (3-8) (4-2)
    OIARPE-ELIZEGI
    OTAEGI, A.
    2021/11/13 16:00 DONOSTIA - Herrera EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
    DORRONSORO, J.
    2021/11/14 - - IZURUN-CUESTA (RET) OIARPE-ORMAETXEA
       Jardunaldia 5 
    2021/11/26 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2 - 0
    (8-4) (8-4)
    GURE TXERU-OLABARRI
    OLABARRI, E.
    2021/11/26 19:00 DONOSTIA - Herrera EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    0 - 2
    (6-8) (6-8)
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
    2021/11/27 16:00 DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA-DORRONSORO EIBAR-BASARAS (RET)
    2021/11/28 - - OIARPE-ELIZEGI IZURUN-CUESTA (RET)
       Jardunaldia 6 
    2021/12/03 18:45 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-OLABARRI
    OLABARRI, E.
    0 - 2
    (6-8) (5-8)
    OIARPE-ELIZEGI
    OTAEGI, A.
    2021/12/03 - - EIBAR-BASARAS (RET) OIARPE-ORMAETXEA
    2021/12/04 09:30 DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
    DORRONSORO, J.
    2 - 0
    (8-5) (8-5)
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, J.
    2021/12/05 - - IZURUN-CUESTA (RET) EUSKAL GIROA-AZPIROZ
       Jardunaldia 7 
    2021/12/10 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, B.
    2 - 0
    (8-5) (8-7)
    ALDE ZAHARRA-DORRONSORO
    DORRONSORO, J.
    2021/12/10 19:00 DONOSTIA - Herrera EUSKAL GIROA-AZPIROZ
    AZPIROZ, A.
    1 - 2
    (8-7) (7-8) (1-4)
    GURE TXERU-OLABARRI
    OLABARRI, E.
    2021/12/12 - - OIARPE-ELIZEGI EIBAR-BASARAS (RET)
    2021/12/12 - - ARRASATE-ZUBIA IZURUN-CUESTA (RET)
      Sailkapena P J I G EA JA JK
    1 OIARPE-ORMAETXEA   10 5 5 0 0 10 1
    2 ALDE ZAHARRA-DORRONSORO   9 5 4 1 0 8 3
    3 ARRASATE-ZUBIA   8 5 3 2 0 8 6
    4 OIARPE-ELIZEGI   7 5 2 3 0 6 6
    5 GURE TXERU-OLABARRI   6 5 1 4 0 5 9
    6 EUSKAL GIROA-AZPIROZ   5 5 0 5 0 1 12
    7 IZURUN-CUESTA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    8 EIBAR-BASARAS (RET)   0 0 0 0 0 3 4
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba