Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Infantilak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ZABALA
    ZABALA, M.
     
    (8-0) (8-0)
    AŅORGA-MAKATZAGA (RET) 
    MAKAZAGA, A.
    2021/10/15
    18:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, X.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    OIARPE-BERGARA 
    VERGARA, O.
    2021/10/16
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ZIGANDA
    ZIGANDA, K.
    0  - 2
    (3-8) (0-8)
    HERNANI-ALBERDI 
    ALBERDI, M.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-MAKATZAGA (RET)
     
    (0-8) (0-8)
    EPLE-ZAPIRAIN 
    2021/10/23
    12:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, M.
    2  - 0
    (8-2) (8-4)
    ABANTZU-ZABALA 
    ZABALA, M.
    2021/10/23
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-BERGARA
    GALARDI, A.
    2  - 0
    (8-4) (8-0)
    HERNANI-ZIGANDA 
    ZIGANDA, K.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ZABALA
    ZABALA, M.
    2  - 1
    (5-8) (8-2) (4-1)
    EPLE-ZAPIRAIN 
    ZAPIRAIN, X.
    2021/10/29
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    OIARPE-BERGARA 
    GALARDI, A.
    2021/10/31
    -
    -
    HERNANI-ZIGANDA
     
    AŅORGA-MAKATZAGA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ZABALA
    ZABALA, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    OIARPE-BERGARA 
    VERGARA, O.
    2021/11/05
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, X.
    2  - 0
    (8-5) (8-6)
    HERNANI-ZIGANDA 
    ZIGANDA, K.
    2021/11/07
    -
    -
    AŅORGA-MAKATZAGA (RET)
     
    HERNANI-ALBERDI 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, M.
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    EPLE-ZAPIRAIN 
    ZAPIRAIN, X.
    2021/11/13
    11:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ZIGANDA
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    ABANTZU-ZABALA 
    2021/11/14
    -
    -
    OIARPE-BERGARA
     
    AŅORGA-MAKATZAGA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EPLE-ZAPIRAIN   7 4 3 1 0 7 2
    2 HERNANI-ALBERDI   7 4 3 1 0 6 2
    3 ABANTZU-ZABALA   7 4 3 1 0 6 3
    4 OIARPE-BERGARA   5 4 1 3 0 2 6
    5 HERNANI-ZIGANDA   3 4 0 3 1 0 8
    6 AŅORGA-MAKATZAGA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-BENGOETXEA
    BENGOECHEA, B.
    2  - 1
    (3-8) (8-3) (4-2)
    ORIO-AIZPURUA 
    AIZPURU, I.
    2021/10/16
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-CAETANO
    CAETANO, E.
    2  - 0
    (8-7) (8-1)
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA U. 
    OLAIZOLA, U.
    2021/10/16
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ARRETXE
    ARRETXE, J.
    2  - 0
    (8-4) (8-2)
    GURE TXERU-ESNAL 
    ESNAL, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/23
    10:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-AIZPURUA
    AIZPURU, I.
    0  - 2
    (0-8) (4-8)
    OIARPE-CAETANO 
    CAETANO, E.
    2021/10/23
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA U.
    OLAIZOLA, U.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    HERNANI-ARRETXE 
    ARRETXE, J.
    2021/10/23
    17:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ESNAL
    ESNAL, E.
    2  - 0
    (8-5) (8-2)
    IZURUN-BENGOETXEA 
    BENGOECHEA, B.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ESNAL
    ESNAL, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-7)
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA U. 
    OLAIZOLA, U.
    2021/10/29
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-BENGOETXEA
    BENGOECHEA, B.
    0  - 2
    (0-8) (0-8)
    OIARPE-CAETANO 
    CAETANO, E.
    2021/10/29
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ARRETXE
    ARRETXE, J.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    ORIO-AIZPURUA 
    AIZPURU, I.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-AIZPURUA
    AIZPURU, I.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    GURE TXERU-ESNAL 
    ESNAL, E.
    2021/11/05
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-CAETANO
    CAETANO, E.
    2  - 1
    (8-7) (5-8) (4-2)
    HERNANI-ARRETXE 
    ARRETXE, J.
    2021/11/06
    12:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-BENGOETXEA
    BENGOECHEA, B.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA U. 
    OLAIZOLA, U.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ESNAL
    ESNAL, E.
    1  - 2
    (8-7) (2-8) (2-4)
    OIARPE-CAETANO 
    CAETANO, E.
    2021/11/12
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ARRETXE
    2  - 0 *
    IZURUN-BENGOETXEA 
    2021/11/13
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA U.
    OLAIZOLA, U.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    ORIO-AIZPURUA 
    AIZPURU, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-CAETANO   10 5 5 0 0 10 2
    2 HERNANI-ARRETXE   9 5 4 1 0 9 2
    3 GURE TXERU-ESNAL   8 5 3 2 0 7 4
    4 ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA U.   7 5 2 3 0 4 6
    5 IZURUN-BENGOETXEA   5 5 1 3 1 2 9
    6 ORIO-AIZPURUA   5 5 0 5 0 1 10
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-GALARRAGA
    0  - 2
    (7-8) (5-8)
    ORIO-AMILIBIA 
    2021/10/15
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-ARAKAMA
    ARACAMA, E.
    1  - 2
    (5-8) (8-4) (2-4)
    OIARPE-OIARTZABAL 
    MARTINEZ, G.
    2021/10/16
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GALATAS
    GALATAS, A.
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    GAZTELEKU-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, I.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    MUNDARRO-GALARRAGA 
    TORRE, E.
    2021/10/22
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, U.
    2  - 0
    (8-7) (8-6)
    HERNANI-GALATAS 
    GALATAS, A.
    2021/10/23
    10:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-AMILIBIA
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    AŅORGA-ARAKAMA 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, U.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    ORIO-AMILIBIA 
    AMILLIBIA, I.
    2021/10/29
    17:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-ARAKAMA
    ARACAMA, E.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    GAZTELEKU-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, I.
    2021/10/30
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GALATAS
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    MUNDARRO-GALARRAGA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-6)
    OIARPE-OIARTZABAL 
    MARTINEZ, G.
    2021/11/05
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-GALARRAGA
    GALARRAGA, O.
    1  - 2
    (6-8) (8-6) (3-4)
    AŅORGA-ARAKAMA 
    ARACAMA, E.
    2021/11/06
    11:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GALATAS
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ORIO-AMILIBIA 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, U.
    2  - 0
    (8-0) (8-5)
    MUNDARRO-GALARRAGA 
    TORRE, E.
    2021/11/12
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-AMILIBIA
    AMILLIBIA, I.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    GAZTELEKU-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, I.
    2021/11/13
    10:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-ARAKAMA
    1  - 2
    (5-8) (8-7) (1-4)
    HERNANI-GALATAS 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GAZTELEKU-IZAGIRRE   10 5 5 0 0 10 0
    2 OIARPE-OIARTZABAL   9 5 4 1 0 8 3
    3 HERNANI-GALATAS   8 5 3 2 0 6 5
    4 ORIO-AMILIBIA   7 5 2 3 0 4 6
    5 AŅORGA-ARAKAMA   5 5 1 3 1 4 9
    6 MUNDARRO-GALARRAGA   5 5 0 5 0 1 10
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-IRAETA
    IRAETA, O.
    0  - 2
    (5-8) (6-8)
    PAGAZPE-ALEJO 
    ALEJO, A.
    2021/10/16
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-AIESTARAN
    AIESTARAN, A.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    ORIO-SUKIA 
    SUKIA, E.
    2021/10/16
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GARAIALDE
    GARAIALDE, H.
    0  - 2
    (3-8) (1-8)
    EPLE-LARRA 
    LARRA, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-ALEJO
    ALEJO, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    HERNANI-GARAIALDE 
    GARAIALDE, H.
    2021/10/22
    19:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    EPLE-LARRA
    LARRA, E.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    GURE TXERU-AIESTARAN 
    AIESTARAN, A.
    2021/10/23
    10:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-SUKIA
    SUKIA, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    IZURUN-IRAETA 
    IRAETA, O.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:45
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-ALEJO
    ALEJO, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    ORIO-SUKIA 
    SUKIA, E.
    2021/10/29
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-IRAETA
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    EPLE-LARRA 
    2021/10/30
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GARAIALDE
    0  - 2
    (6-8) (2-8)
    GURE TXERU-AIESTARAN 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-LARRA
    LARRA, E.
    2  - 1
    (3-8) (8-5) (4-1)
    PAGAZPE-ALEJO 
    ALEJO, A.
    2021/11/05
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-AIESTARAN
    AIESTARAN, A.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    IZURUN-IRAETA 
    IRAETA, O.
    2021/11/05
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GARAIALDE
    0  - 2
    (7-8) (3-8)
    ORIO-SUKIA 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-SUKIA
    SUKIA, E.
    2  - 1
    (1-8) (8-2) (4-1)
    EPLE-LARRA 
    2021/11/12
    19:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-ALEJO
    ALEJO, A.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    GURE TXERU-AIESTARAN 
    AIESTARAN, A.
    2021/11/14
    13:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-IRAETA
    IRAETA, O.
    2  - 0
    (8-4) (8-2)
    HERNANI-GARAIALDE 
    GARAIALDE, H.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 PAGAZPE-ALEJO   9 5 4 1 0 9 2
    2 ORIO-SUKIA   9 5 4 1 0 8 3
    3 IZURUN-IRAETA   8 5 3 2 0 6 4
    4 EPLE-LARRA   7 5 3 1 1 7 5
    5 GURE TXERU-AIESTARAN   6 5 1 4 0 2 8
    6 HERNANI-GARAIALDE   5 5 0 5 0 0 10
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    19:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-JAUREGI
    JAUREGI, X.
    0  - 2
    (3-8) (7-8)
    EPLE-BOUASCAR 
    BOUASKAR, I.
    2021/10/16
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GASKON
    GASCON, O.
    2  - 1
    (8-7) (5-8) (4-3)
    ABANTZU-LULUAGA 
    LULUAGA, E.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ORIO-CAPEROCHIPI 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    19:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    EPLE-BOUASCAR
    BOUASKAR, I.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    HERNANI-GASKON 
    GASCON, O.
    2021/10/22
    19:15
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-CAPEROCHIPI
    0 *  - 8
    (0-8) (0-8)
    PAGAZPE-JAUREGI 
    2021/10/24
    -
    -
    ABANTZU-LULUAGA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-LULUAGA
    LULUAGA, E.
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    EPLE-BOUASCAR 
    BOUASKAR, I.
    2021/10/30
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-GASKON
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ORIO-CAPEROCHIPI 
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE-JAUREGI 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-CAPEROCHIPI
    CAPEROCHIPI, A.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    ABANTZU-LULUAGA 
    LULUAGA, E.
    2021/11/05
    18:45
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-JAUREGI
    JAUREGI, X.
    1  - 2
    (6-8) (8-7) (1-4)
    HERNANI-GASKON 
    GASCON, O.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE-BOUASCAR 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-LULUAGA
    LULUAGA, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-6)
    PAGAZPE-JAUREGI 
    JAUREGI, X.
    2021/11/12
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-BOUASCAR
    BOUASKAR, I.
    2  - 0
    (8-4) (8-2)
    ORIO-CAPEROCHIPI 
    CAPEROCHIPI, A.
    2021/11/14
    -
    -
    HERNANI-GASKON
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HERNANI-GASKON   8 4 4 0 0 8 2
    2 ABANTZU-LULUAGA   7 4 3 1 0 7 2
    3 EPLE-BOUASCAR   6 4 2 2 0 4 4
    4 PAGAZPE-JAUREGI   5 4 1 3 0 9 6
    5 ORIO-CAPEROCHIPI   3 4 0 3 1 0 14
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-MINER
    MINER, G.
    1  - 2
    (3-8) (8-6) (2-4)
    HERNANI-MACICIOR 
    MACICIOR, O.
    2021/10/16
    10:45
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-OIARBIDE
    OYARBIDE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    MUNDARRO-ISASTI 
    ISASTI, E.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE-INDAKOETXEA 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-INDAKOETXEA
    INDACOECHEA, M.
    1  - 2
    (8-7) (7-8) (0-4)
    ORIO-MINER 
    MINER, G.
    2021/10/24
    -
    -
    MUNDARRO-ISASTI
     
    Atsedena 
    2021/10/24
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-MACICIOR
    MACICIOR, O.
    1  - 2
    (5-8) (8-4) (1-4)
    EPLE-OIARBIDE 
    OYARBIDE, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ISASTI
    ISASTI, E.
    1  - 2
    (8-3) (2-8) (3-4)
    HERNANI-MACICIOR 
    MACICIOR, O.
    2021/10/29
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-OIARBIDE
    OYARBIDE, I.
    2  - 0
    (8-2) (8-4)
    PAGAZPE-INDAKOETXEA 
    INDACOECHEA, M.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    ORIO-MINER 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-MINER
    MINER, G.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    EPLE-OIARBIDE 
    OYARBIDE, I.
    2021/11/05
    18:45
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-INDAKOETXEA
    INDACOECHEA, M.
    1  - 2
    (8-5) (1-8) (1-4)
    MUNDARRO-ISASTI 
    ISASTI, E.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI-MACICIOR 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ISASTI
    ISASTI, E.
    2  - 1
    (8-6) (1-8) (4-2)
    ORIO-MINER 
    MINER, G.
    2021/11/13
    11:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-MACICIOR
    MACICIOR, O.
    2  - 1
    (8-2) (7-8) (4-0)
    PAGAZPE-INDAKOETXEA 
    INDACOECHEA, M.
    2021/11/14
    -
    -
    EPLE-OIARBIDE
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EPLE-OIARBIDE   8 4 4 0 0 8 1
    2 HERNANI-MACICIOR   7 4 3 1 0 7 5
    3 MUNDARRO-ISASTI   6 4 2 2 0 5 6
    4 ORIO-MINER   5 4 1 3 0 4 7
    5 PAGAZPE-INDAKOETXEA   4 4 0 4 0 3 8
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/16
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-OSES
    OSES, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-0)
    ABANTZU-ZUBELTZU 
    ZUBELZU, E.
    2021/10/16
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-SARASOLA
    SARASOLA, X.
    1  - 2
    (8-7) (6-8) (3-4)
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA A. 
    OLAIZOLA, A.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA-ALBERDI 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/23
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA A.
    OLAIZOLA, A.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    HERNANI-OSES 
    OSES, E.
    2021/10/23
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ALBERDI
    ALBERDI, J.
    2  - 0
    (8-4) (8-2)
    OIARPE-SARASOLA 
    SARASOLA, X.
    2021/10/24
    -
    -
    ABANTZU-ZUBELTZU
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ZUBELTZU
    ZUBELZU, E.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA A. 
    OLAIZOLA, A.
    2021/10/30
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-OSES
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ZUMAIA-ALBERDI 
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-SARASOLA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-SARASOLA
    SARASOLA, X.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    HERNANI-OSES 
    OSES, E.
    2021/11/06
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ALBERDI
    ALBERDI, J.
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    ABANTZU-ZUBELTZU 
    ZUBELZU, E.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA A. 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ZUBELTZU
    ZUBELZU, E.
    2  - 1
    (8-6) (6-8) (4-0)
    OIARPE-SARASOLA 
    OTEGI, M.
    2021/11/13
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA A.
    OLAIZOLA, A.
    1  - 2
    (7-8) (8-7) (3-4)
    ZUMAIA-ALBERDI 
    ALBERDI, J.
    2021/11/14
    -
    -
    HERNANI-OSES
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HERNANI-OSES   8 4 4 0 0 8 0
    2 ZUMAIA-ALBERDI   7 4 3 1 0 6 3
    3 ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA A.   6 4 2 2 0 5 5
    4 ABANTZU-ZUBELTZU   5 4 1 3 0 2 7
    5 OIARPE-SARASOLA   4 4 0 4 0 2 8
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-AUZMENDI
    AUZMENDI, X.
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    BEHAR ZANA-GARMENDIA 
    GARMENDIA, L.
    2021/10/15
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-AMUNDARAIN
    AMUNDARAIN, A.
    2  - 1
    (8-7) (3-8) (4-3)
    TOLOSA-GARMENDIA 
    GARMENDIA, L.
    2021/10/15
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-FRESNEDA
    FRESNEDA, O.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    LAPKE-ALTUNA 
    ALTUNA, O.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-GARMENDIA
    GARMENDIA, L.
    0  - 2
    (4-8) (1-8)
    ZAZPI ITTURRI-FRESNEDA 
    FRESNEDA, O.
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ALTUNA
    ALTUNA, O.
    2  - 0
    (8-6) (8-4)
    ATAUN-AMUNDARAIN 
    AMUNDARAIN, A.
    2021/10/24
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GARMENDIA
     
    MURUMENDI-AUZMENDI 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-AMUNDARAIN
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    BEHAR ZANA-GARMENDIA 
    GARMENDIA, L.
    2021/10/29
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-AUZMENDI
    AUZMENDI, X.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    ZAZPI ITTURRI-FRESNEDA 
    FRESNEDA, O.
    2021/10/30
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GARMENDIA
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    LAPKE-ALTUNA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-AUZMENDI
    AUZMENDI, X.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    LAPKE-ALTUNA 
    ALTUNA, O.
    2021/11/05
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-FRESNEDA
    FRESNEDA, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    ATAUN-AMUNDARAIN 
    AMUNDARAIN, A.
    2021/11/06
    11:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-GARMENDIA
    GARMENDIA, L.
    1  - 2
    (8-7) (5-8) (3-4)
    TOLOSA-GARMENDIA 
    GARMENDIA, L.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:45
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-AMUNDARAIN
    AMUNDARAIN, A.
    0  - 2
    (4-8) (6-8)
    MURUMENDI-AUZMENDI 
    AUZMENDI, X.
    2021/11/12
    18:20
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ALTUNA
    ALTUNA, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    BEHAR ZANA-GARMENDIA 
    GARMENDIA, L.
    2021/11/12
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-GARMENDIA
    GARMENDIA, L.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    ZAZPI ITTURRI-FRESNEDA 
    FRESNEDA, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZAZPI ITTURRI-FRESNEDA   10 5 5 0 0 10 0
    2 LAPKE-ALTUNA   9 5 4 1 0 8 2
    3 MURUMENDI-AUZMENDI   6 4 2 2 0 4 4
    4 BEHAR ZANA-GARMENDIA   6 5 1 4 0 3 8
    5 ATAUN-AMUNDARAIN   6 5 1 4 0 2 9
    6 TOLOSA-GARMENDIA   5 4 1 3 0 3 7
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/14
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ITURBE
    ITURBE, U.
    2  - 0
    (8-5) (8-4)
    LAPKE-JIMENEZ 
    JIMENEZ, M.
    2021/10/15
    18:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-GOIKOETXEA A.
    GOIKOETXEA, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    BEHAR ZANA-ALVAREZ 
    ALVAREZ, I.
    2021/10/17
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GARTZIA
    GARTZIA, A.
    2  - 0
    (8-6) (8-6)
    GAZTELEKU-CESTAU 
    CESTAU, P.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-JIMENEZ
    JIMENEZ, M.
    0  - 2
    (4-8) (3-8)
    TOLOSA-GARTZIA 
    GARTZIA, A.
    2021/10/22
    18:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ALVAREZ
    ALVAREZ, I.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    LAPKE-ITURBE 
    ITURBE, U.
    2021/10/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-CESTAU
    CESTAU, P.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    MURUMENDI-GOIKOETXEA A. 
    GOIKOETXEA, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ITURBE
    ITURBE, U.
    2  - 0
    (8-5) (8-6)
    GAZTELEKU-CESTAU 
    CESTAU, P.
    2021/10/29
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-JIMENEZ
    JIMENEZ, M.
    0  - 2
    BEHAR ZANA-ALVAREZ 
    OTAEGI, A.
    2021/10/30
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GARTZIA
    2  - 0
    (8-5) (8-7)
    MURUMENDI-GOIKOETXEA A. 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-GOIKOETXEA A.
    GOIKOETXEA, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-6)
    LAPKE-ITURBE 
    ITURBE, U.
    2021/11/05
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-CESTAU
    CESTAU, P.
    2  - 0
    (8-7) (8-4)
    LAPKE-JIMENEZ 
    JIMENEZ, M.
    2021/11/07
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GARTZIA
    GARTZIA, A.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    BEHAR ZANA-ALVAREZ 
    OTAEGI, A.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-JIMENEZ
    JIMENEZ, M.
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    MURUMENDI-GOIKOETXEA A. 
    GOIKOETXEA, A.
    2021/11/12
    18:20
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ITURBE
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    TOLOSA-GARTZIA 
    2021/11/13
    10:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ALVAREZ
    OTAEGI, A.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    GAZTELEKU-CESTAU 
    CESTAU, P.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-GARTZIA   9 5 4 1 0 8 2
    2 MURUMENDI-GOIKOETXEA A.   9 5 4 1 0 8 2
    3 BEHAR ZANA-ALVAREZ   8 5 3 2 0 6 4
    4 LAPKE-ITURBE   7 5 3 1 1 6 4
    5 GAZTELEKU-CESTAU   6 5 1 4 0 2 8
    6 LAPKE-JIMENEZ   5 5 0 5 0 0 10
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-PEŅAGARIKANO
    PEÑAGARICANO, D.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    OTSABIO-OLANO 
    OLANO, E.
    2021/10/15
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-DORRONSORO
    DORRONSORO, I.
     
    (8-5) (5-8) (0-4)
    TOLOSA-ARTOLA (RET) 
    ARTOLA, I.
    2021/10/15
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-KARRERA
    CARRERA, A.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    LAPKE-ESNAOLA 
    ESNAOLA, I.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ESNAOLA
    ESNAOLA, I.
    1  - 2
    (8-4) (7-8) (1-4)
    ATAUN-DORRONSORO 
    DORRONSORO, I.
    2021/10/22
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO-OLANO
    OLANO, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    ZAZPI ITTURRI-KARRERA 
    CARRERA, A.
    2021/10/24
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ARTOLA (RET)
    ARTOLA, I.
     
    (8-3) (8-0)
    MURUMENDI-PEŅAGARIKANO 
    PEÑAGARICANO, D.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-DORRONSORO
    DORRONSORO, I.
    0  - 2
    (6-8) (2-8)
    OTSABIO-OLANO 
    OLANO, E.
    2021/10/29
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-PEŅAGARIKANO
    PEÑAGARICANO, D.
    0  - 2
    (0-8) (0-8)
    ZAZPI ITTURRI-KARRERA 
    CARRERA, A.
    2021/10/29
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ARTOLA (RET)
     
    (0-4) (0-4)
    LAPKE-ESNAOLA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-PEŅAGARIKANO
    PEÑAGARICANO, D.
    0  - 2
    (3-8) (1-8)
    LAPKE-ESNAOLA 
    ESNAOLA, I.
    2021/11/05
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-KARRERA
    CARRERA, A.
    2  - 0
    (8-5) (8-6)
    ATAUN-DORRONSORO 
    DORRONSORO, I.
    2021/11/07
    -
    -
    OTSABIO-OLANO
     
    TOLOSA-ARTOLA (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:45
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-DORRONSORO
    DORRONSORO, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-3)
    MURUMENDI-PEŅAGARIKANO 
    PEÑAGARICANO, D.
    2021/11/12
    18:20
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ESNAOLA
    ESNAOLA, I.
    0  - 2
    (4-8) (0-8)
    OTSABIO-OLANO 
    OLANO, E.
    2021/11/12
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ARTOLA (RET)
     
    ZAZPI ITTURRI-KARRERA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OTSABIO-OLANO   8 4 4 0 0 8 0
    2 ZAZPI ITTURRI-KARRERA   7 4 3 1 0 6 2
    3 ATAUN-DORRONSORO   6 4 2 2 0 4 5
    4 LAPKE-ESNAOLA   5 4 1 3 0 3 6
    5 MURUMENDI-PEŅAGARIKANO   4 4 0 4 0 0 8
    6 TOLOSA-ARTOLA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/14
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ARANBURU
    ARANBURU, N.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    LAPKE-MUNDUATE 
    MUNDUATE, E.
    2021/10/15
    18:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-GOIKOETXEA J.
    GOIKOETXEA, J.
    2  - 0
    (8-3) (8-3)
    BEHAR ZANA-ARRIETA 
    ARRIETA, A.
    2021/10/15
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, L.
    2  - 1
    (6-8) (8-6) (4-0)
    TOLOSA-ALTUNA 
    ALTUNA, U.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-MUNDUATE
    MUNDUATE, E.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    TXAPAGAIN-HERNANDEZ 
    HERNANDEZ, L.
    2021/10/23
    11:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ARRIETA
    ARRIETA, A.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    LAPKE-ARANBURU 
    ARANBURU, N.
    2021/10/24
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ALTUNA
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    MURUMENDI-GOIKOETXEA J. 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-GOIKOETXEA J.
    GOIKOETXEA, J.
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    LAPKE-ARANBURU 
    ARANBURU, N.
    2021/10/29
    19:00
    ORDIZIA - Urdaneta
    TXAPAGAIN-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, L.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    BEHAR ZANA-ARRIETA 
    ARRIETA, A.
    2021/10/30
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ALTUNA
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    LAPKE-MUNDUATE 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/04
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ARANBURU
    ARANBURU, N.
    1  - 2
    (5-8) (8-4) (0-4)
    TXAPAGAIN-HERNANDEZ 
    HERNANDEZ, L.
    2021/11/05
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-GOIKOETXEA J.
    GOIKOETXEA, J.
    0  - 2
    (6-8) (1-8)
    LAPKE-MUNDUATE 
    MUNDUATE, E.
    2021/11/06
    11:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ARRIETA
    ARRIETA, A.
    0  - 2
    (0-8) (6-8)
    TOLOSA-ALTUNA 
    ALTUNA, U.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:20
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-MUNDUATE
    MUNDUATE, E.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    BEHAR ZANA-ARRIETA 
    ARRIETA, A.
    2021/11/12
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ALTUNA
    ALTUNA, U.
    2  - 0
    (8-3) (8-6)
    LAPKE-ARANBURU 
    ARANBURU, N.
    2021/11/12
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN-HERNANDEZ
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    MURUMENDI-GOIKOETXEA J. 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-MUNDUATE   10 5 5 0 0 10 0
    2 TOLOSA-ALTUNA   8 5 3 2 0 7 4
    3 MURUMENDI-GOIKOETXEA J.   7 5 3 1 1 6 4
    4 TXAPAGAIN-HERNANDEZ   7 5 3 1 1 6 6
    5 LAPKE-ARANBURU   6 5 1 4 0 3 8
    6 BEHAR ZANA-ARRIETA   5 5 0 5 0 0 10
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-SANCHEZ
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    ZAZPI ITTURRI-GOŅI 
    2021/10/15
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-AGIRREZABAL
    AGIRREZABAL, A.
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    LAPKE-ALONSO 
    ALONSO, I.
    2021/10/17
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ARANDIA
    ARANDIA, O.
    2  - 0
    (8-6) (8-3)
    BEHAR ZANA-LACARRA 
    LACARRA, X.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ALONSO
    ALONSO, I.
    2  - 1
    (5-8) (8-0) (4-0)
    TOLOSA-ARANDIA 
    ARANDIA, O.
    2021/10/22
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOŅI
    GOÑI, I.
    2  - 0
    (8-5) (8-5)
    GAZTELEKU-AGIRREZABAL 
    AGIRREZABAL, A.
    2021/10/23
    11:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LACARRA
    LACARRA, X.
    0  - 2
    (6-8) (3-8)
    MURUMENDI-SANCHEZ 
    SANCHEZ, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-AGIRREZABAL
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    TOLOSA-ARANDIA 
    2021/10/29
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-SANCHEZ
    0  - 2
    (6-8) (2-8)
    LAPKE-ALONSO 
    ALONSO, I.
    2021/10/29
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOŅI
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    BEHAR ZANA-LACARRA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/04
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ALONSO
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    ZAZPI ITTURRI-GOŅI 
    2021/11/05
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-AGIRREZABAL
    AGIRREZABAL, A.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    BEHAR ZANA-LACARRA 
    LACARRA, X.
    2021/11/07
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ARANDIA
    ARANDIA, O.
    1  - 2
    (3-8) (8-2) (2-4)
    MURUMENDI-SANCHEZ 
    SANCHEZ, I.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-SANCHEZ
    SANCHEZ, I.
    0  - 2
    (7-8) (1-8)
    GAZTELEKU-AGIRREZABAL 
    AGIRREZABAL, A.
    2021/11/12
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOŅI
    GOÑI, I.
    1  - 2
    (8-7) (2-8) (0-4)
    TOLOSA-ARANDIA 
    ARANDIA, O.
    2021/11/13
    10:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LACARRA
    LACARRA, X.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    LAPKE-ALONSO 
    ALONSO, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZAZPI ITTURRI-GOŅI   9 5 4 1 0 9 2
    2 LAPKE-ALONSO   8 5 4 0 1 8 3
    3 TOLOSA-ARANDIA   8 5 3 2 0 8 5
    4 GAZTELEKU-AGIRREZABAL   6 5 2 2 1 4 6
    5 MURUMENDI-SANCHEZ   6 5 2 2 1 4 7
    6 BEHAR ZANA-LACARRA   4 5 0 4 1 0 10
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-MAYO
    MAYO, O.
    0  - 2
    (4-8) (1-8)
    EIBAR-VARONA 
    VARONA, X.
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-BIDEZABAL
    BIDEZABAL, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    ARETXABALETA-OTAZU 
    OTAZU, G.
    2021/10/15
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALBERDI
    ALBERDI, M.
    0  - 2
    (6-8) (1-8)
    ALOŅA MENDI-RODRIGUEZ 
    RODRIGUEZ, I.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    17:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-VARONA
    VARONA, X.
    2  - 1
    (4-8) (8-5) (4-3)
    AZKOITIA-ALBERDI 
    ALBERDI, M.
    2021/10/22
    18:15
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-OTAZU
    OTAZU, G.
    0  - 2
    (1-8) (7-8)
    ABANTZU-MAYO 
    MAYO, O.
    2021/10/24
    10:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-RODRIGUEZ
    RODRIGUEZ, I.
    1  - 2
    (4-8) (8-4) (1-4)
    ILUNPE-BIDEZABAL 
    BIDEZABAL, E.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri
    ILUNPE-BIDEZABAL
    2  - 0
    (8-5) (8-1)
    ABANTZU-MAYO 
    2021/10/29
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-RODRIGUEZ
    RODRIGUEZ, I.
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    EIBAR-VARONA 
    VARONA, X.
    2021/10/29
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALBERDI
    ALBERDI, M.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    ARETXABALETA-OTAZU 
    OTAZU, G.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-MAYO
    MAYO, O.
    0  - 2
    (5-8) (7-8)
    AZKOITIA-ALBERDI 
    ALBERDI, M.
    2021/11/05
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-BIDEZABAL
    BIDEZABAL, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    EIBAR-VARONA 
    VARONA, X.
    2021/11/05
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-OTAZU
    OTAZU, G.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    ALOŅA MENDI-RODRIGUEZ 
    RODRIGUEZ, I.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:45
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-VARONA
    VARONA, X.
    2  - 0
    (8-0) (8-4)
    ARETXABALETA-OTAZU 
    OTAZU, G.
    2021/11/12
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALBERDI
    ALBERDI, M.
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    ILUNPE-BIDEZABAL 
    BIDEZABAL, E.
    2021/11/13
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-RODRIGUEZ
    RODRIGUEZ, I.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    ABANTZU-MAYO 
    MAYO, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-BIDEZABAL   10 5 5 0 0 10 1
    2 ALOŅA MENDI-RODRIGUEZ   9 5 4 1 0 9 2
    3 EIBAR-VARONA   8 5 3 2 0 6 5
    4 AZKOITIA-ALBERDI   7 5 2 3 0 5 6
    5 ABANTZU-MAYO   6 5 1 4 0 2 8
    6 ARETXABALETA-OTAZU   5 5 0 5 0 0 10
     
    Multzoa: N     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ARRASATE-ETXABE 
    ETXABE, M.
    2021/10/15
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-FERNANDEZ
    FERNANDEZ, L.
    2  - 0
    (8-6) (7-3)
    ALOŅA MENDI-BLAZQUEZ 
    EGIBURU, U.
    2021/10/15
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-BASTIDA
    BASTIDA, I.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    BERGARA-AGIRRE 
    AGIRRE, U.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-AGIRRE
    AGIRRE, U.
    2  - 1
    (2-8) (8-7) (4-1)
    ALOŅA MENDI-FERNANDEZ 
    FERNANDEZ, L.
    2021/10/22
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-ETXABE
    ETXABE, M.
    0  - 2
    (0-8) (1-8)
    AZKOITIA-BASTIDA 
    BASTIDA, I.
    2021/10/24
    10:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BLAZQUEZ
    BLAZQUEZ, U.
    0  - 2
    (2-8) (6-8)
    ILUNPE-ARSUAGA 
    ARSUAGA, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri
    ILUNPE-ARSUAGA
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    AZKOITIA-BASTIDA 
    2021/10/29
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BLAZQUEZ
    EGIBURU, U.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    BERGARA-AGIRRE 
    AGIRRE, U.
    2021/10/29
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-FERNANDEZ
    SANCHEZ, O.
    1  - 2
    (4-8) (8-3) (1-4)
    ARRASATE-ETXABE 
    ETXABE, M.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    BERGARA-AGIRRE 
    AGIRRE, U.
    2021/11/05
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-BASTIDA
    BASTIDA, I.
    2  - 0
    (8-3) (8-0)
    ALOŅA MENDI-FERNANDEZ 
    SANCHEZ, O.
    2021/11/05
    20:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-ETXABE
    ETXABE, M.
    2  - 0
    (8-3) (8-6)
    ALOŅA MENDI-BLAZQUEZ 
    BLAZQUEZ, U.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-AGIRRE
    AGIRRE, U.
    2  - 0
    (8-4) (8-6)
    ARRASATE-ETXABE 
    ETXABE, M.
    2021/11/13
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-FERNANDEZ
    FERNANDEZ, L.
    0  - 2
    (3-8) (1-8)
    ILUNPE-ARSUAGA 
    ARSUAGA, I.
    2021/11/13
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BLAZQUEZ
    BLAZQUEZ, U.
    0  - 2
    (3-8) (1-8)
    AZKOITIA-BASTIDA 
    BASTIDA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-ARSUAGA   10 5 5 0 0 10 0
    2 AZKOITIA-BASTIDA   9 5 4 1 0 8 2
    3 BERGARA-AGIRRE   8 5 3 2 0 6 5
    4 ARRASATE-ETXABE   7 5 2 3 0 4 7
    5 ALOŅA MENDI-FERNANDEZ   6 5 1 4 0 4 8
    6 ALOŅA MENDI-BLAZQUEZ   5 5 0 5 0 0 10
     
    Multzoa: O     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ALBERDI
    ALBERDI, G.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    ILUNPE-OLAIZOLA 
    OLAIZOLA, H.
    2021/10/15
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ZUBIA
    ZUBIA, U.
    1  - 2
    (8-7) (5-8) (3-4)
    ALOŅA MENDI-ERRASTI 
    FERNANDEZ, H.
    2021/10/15
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ILARDUIA
    ILARDUIA, H.
    2  - 0
    (8-5) (8-4)
    ARRASATE-MARTIN 
    MARTIN, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, H.
    2  - 1
    (8-6) (6-8) (4-1)
    ALOŅA MENDI-ZUBIA 
    ZUBIA, U.
    2021/10/22
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-MARTIN
    MARTIN, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-7)
    ABANTZU-ALBERDI 
    ALBERDI, G.
    2021/10/24
    10:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ERRASTI
    ERRASTI, L.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    BERGARA-ILARDUIA 
    ILARDUIA, H.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ALBERDI
    ALBERDI, G.
    1  - 2
    (8-7) (7-8) (2-4)
    ALOŅA MENDI-ZUBIA 
    ISASTI, I.
    2021/10/29
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ILARDUIA
    2  - 0
    (8-0) (8-3)
    ILUNPE-OLAIZOLA 
    2021/10/29
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-MARTIN
    MARTIN, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ALOŅA MENDI-ERRASTI 
    FERNANDEZ, H.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ALBERDI
    ALBERDI, G.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    ALOŅA MENDI-ERRASTI 
    ERRASTI, L.
    2021/11/06
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ZUBIA
    ISASTI, I.
    0  - 2
    (0-8) (0-8)
    BERGARA-ILARDUIA 
    ILARDUIA, H.
    2021/11/06
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, H.
    1  - 2
    (8-5) (4-8) (1-4)
    ARRASATE-MARTIN 
    MARTIN, A.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ILARDUIA
    ILARDUIA, H.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    ABANTZU-ALBERDI 
    ALBERDI, G.
    2021/11/12
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-MARTIN
    MARTIN, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ALOŅA MENDI-ZUBIA 
    ARRAZOLA, E.
    2021/11/13
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ERRASTI
    FERNANDEZ, H.
    1  - 2
    (5-8) (8-3) (0-4)
    ILUNPE-OLAIZOLA 
    OLAIZOLA, H.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA-ILARDUIA   10 5 5 0 0 10 0
    2 ARRASATE-MARTIN   9 5 4 1 0 8 3
    3 ILUNPE-OLAIZOLA   8 5 3 2 0 7 6
    4 ALOŅA MENDI-ERRASTI   7 5 2 3 0 5 7
    5 ALOŅA MENDI-ZUBIA   6 5 1 4 0 4 9
    6 ABANTZU-ALBERDI   5 5 0 5 0 1 10
     
    Multzoa: P     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/14
    19:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, O.
    2  - 0
    (8-6) (8-2)
    OLALDE-ARANBURU 
    ARANBURU, H.
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-VALLE
    VALLE, L.
    2  - 0
    (8-3) (8-5)
    ALOŅA MENDI-ELGARRESTA 
    ELGARRESTA, U.
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-AIZPITARTE
    AIZPITARTE, O.
    0  - 2
    (2-8) (5-8)
    ILUNPE-LARRAMENDI 
    LARRAMENDI, J.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:15
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LARRAMENDI
    LARRAMENDI, J.
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    AZKOITIA-JUARISTI 
    JUARISTI, O.
    2021/10/22
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-ARANBURU
    INSAUSTI, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-5)
    ARETXABALETA-VALLE 
    VALLE, L.
    2021/10/24
    10:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ELGARRESTA
    ELGARRESTA, U.
    2  - 1
    (8-3) (3-8) (4-2)
    ILUNPE-AIZPITARTE 
    AIZPITARTE, O.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri
    ILUNPE-LARRAMENDI
    LARRAMENDI, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    ALOŅA MENDI-ELGARRESTA 
    ELGARRESTA, U.
    2021/10/29
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    ARETXABALETA-VALLE 
    VALLE, L.
    2021/10/31
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-AIZPITARTE
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    OLALDE-ARANBURU 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/04
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, O.
    2  - 1
    (5-8) (8-3) (4-1)
    ALOŅA MENDI-ELGARRESTA 
    ELGARRESTA, U.
    2021/11/05
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-VALLE
    VALLE, L.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    ILUNPE-AIZPITARTE 
    AIZPITARTE, O.
    2021/11/05
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    2  - 0
    (4-8) (8-7) (4-2)
    ILUNPE-LARRAMENDI 
    LARRAMENDI, J.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-LARRAMENDI
    LARRAMENDI, J.
    2  - 0
    (8-3) (8-7)
    ARETXABALETA-VALLE 
    VALLE, L.
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-AIZPITARTE
    AIZPITARTE, O.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    AZKOITIA-JUARISTI 
    JUARISTI, O.
    2021/11/13
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ELGARRESTA
    ELGARRESTA, U.
    1  - 2
    (7-8) (8-6) (0-4)
    OLALDE-ARANBURU 
    INSAUSTI, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-JUARISTI   10 5 5 0 0 10 1
    2 OLALDE-ARANBURU   9 5 4 1 0 8 3
    3 ILUNPE-LARRAMENDI   8 5 3 2 0 6 4
    4 ARETXABALETA-VALLE   7 5 2 3 0 4 6
    5 ALOŅA MENDI-ELGARRESTA   6 5 1 4 0 4 9
    6 ILUNPE-AIZPITARTE   5 5 0 5 0 1 10
     
    Multzoa: Q     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-GALARTZA
    GALARZA, I.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    ILUNPE-MENDIZABAL (RET) 
    MENDIZABAL, M.
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-KORTAZAR
    KORTAZAR, L.
    0  - 2
    (7-8) (2-8)
    AZKOITIA-CARBAYEDA 
    CARBAYEDA, D.
    2021/10/15
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-ITURBE
    ITURBE, A.
    1  - 2
    (8-2) (7-8) (0-4)
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE 
    LIZARRALDE, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-MENDIZABAL (RET)
    0  - 2
    (0-8) (0-8)
    ARETXABALETA-KORTAZAR 
    2021/10/23
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-CARBAYEDA
    CARBAYEDA, D.
    2  - 0
    (8-1) (8-5)
    OLALDE-ITURBE 
    ARANGUREN, L.
    2021/10/24
    10:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    2  - 0
    (8-5) (8-6)
    ILUNPE-GALARTZA 
    GALARZA, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-KORTAZAR
    KORTAZAR, L.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE 
    LIZARRALDE, E.
    2021/10/29
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-ITURBE
    ITURBE, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    ILUNPE-GALARTZA 
    GALARZA, I.
    2021/10/30
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-CARBAYEDA
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    ILUNPE-MENDIZABAL (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-GALARTZA
    GALARZA, I.
    2  - 0
    (8-5) (8-7)
    ARETXABALETA-KORTAZAR 
    KORTAZAR, L.
    2021/11/05
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-ITURBE
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ILUNPE-MENDIZABAL (RET) 
    2021/11/06
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, E.
    1  - 2
    (8-5) (3-8) (0-4)
    AZKOITIA-CARBAYEDA 
    CARBAYEDA, D.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-KORTAZAR
    KORTAZAR, L.
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    OLALDE-ITURBE 
    ITURBE, A.
    2021/11/12
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-CARBAYEDA
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ILUNPE-GALARTZA 
    2021/11/14
    -
    -
    ILUNPE-MENDIZABAL (RET)
    0 *  - 2
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-CARBAYEDA   10 5 5 0 0 10 1
    2 ALOŅA MENDI-LIZARRALDE   9 5 4 1 0 9 3
    3 OLALDE-ITURBE   8 5 3 2 0 7 4
    4 ARETXABALETA-KORTAZAR   6 5 1 4 0 2 8
    5 ILUNPE-GALARTZA   5 5 1 3 1 2 8
    6 ILUNPE-MENDIZABAL (RET)   4 5 1 2 2 2 8
     
    Multzoa: R     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ELUSTONDO
    ELUSTONDO, I.
    2  - 0
    (8-6) (8-5)
    AZKOITIA-LETE 
    LETE, L.
    2021/10/15
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ERDOZIA
    ERDOZIA, U.
    1  - 2
    (6-8) (8-2) (2-4)
    ARETXABALETA-BETEGI 
    BETEGI, I.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA-MUXIKA 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-BETEGI
    BETEGI, I.
    0  - 2
    (4-8) (6-8)
    ILUNPE-ELUSTONDO 
    ELUSTONDO, I.
    2021/10/22
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-MUXIKA
    MUXIKA, E.
    2  - 0
    (8-3) (8-5)
    ALOŅA MENDI-ERDOZIA 
    ERDOZIA, U.
    2021/10/24
    -
    -
    AZKOITIA-LETE
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri
    ILUNPE-ELUSTONDO
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    BERGARA-MUXIKA 
    2021/10/30
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-LETE
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    ARETXABALETA-BETEGI 
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI-ERDOZIA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-MUXIKA
    MUXIKA, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-6)
    AZKOITIA-LETE 
    LETE, L.
    2021/11/06
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ERDOZIA
    ERDOZIA, U.
    0  - 2
    (7-8) (3-8)
    ILUNPE-ELUSTONDO 
    ELUSTONDO, I.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA-BETEGI 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-BETEGI
    BETEGI, I.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    BERGARA-MUXIKA 
    MUXIKA, E.
    2021/11/12
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-LETE
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ALOŅA MENDI-ERDOZIA 
    2021/11/14
    -
    -
    ILUNPE-ELUSTONDO
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA-MUXIKA   8 4 4 0 0 8 0
    2 ILUNPE-ELUSTONDO   7 4 3 1 0 6 2
    3 AZKOITIA-LETE   6 4 2 2 0 4 4
    4 ARETXABALETA-BETEGI   5 4 1 3 0 2 7
    5 ALOŅA MENDI-ERDOZIA   3 4 0 3 1 1 8
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba