Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Alebinak (2.urtekoak) - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-PEREZ
    2  - 1
    (8-5) (7-8) (4-2)
    PAGAZPE-VIDAL 
    2021/10/15
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-BARRENETXEA
    BARRENECHEA, I.
    0  - 2
    (4-8) (5-8)
    ILUNPE-ARANBURU 
    ARAMBURU, O.
    2021/10/16
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA
    EGAÑA, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    EUSKAL GIROA-BORDA 
    BORDA, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE-VIDAL
    VIDAL, E.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    GURE TXERU-BARRENETXEA 
    BARRENECHEA, I.
    2021/10/22
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA 
    EGAÑA, E.
    2021/10/22
    19:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-BORDA
    BORDA, E.
    1  - 2
    (8-6) (2-8) (1-4)
    EPLE-PEREZ 
    PEREZ, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    19:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-BORDA
    BORDA, E.
    2  - 1
    (7-8) (8-3) (4-3)
    ILUNPE-ARANBURU 
    ARAMBURU, O.
    2021/10/29
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-PEREZ
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    GURE TXERU-BARRENETXEA 
    2021/10/31
    20:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    PAGAZPE-VIDAL 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-PEREZ
    PEREZ, I.
    2  - 0
    (8-2) (8-6)
    ILUNPE-ARANBURU 
    ARAMBURU, O.
    2021/11/05
    18:45
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-VIDAL
    VIDAL, E.
    2  - 1
    (5-8) (8-1) (4-1)
    EUSKAL GIROA-BORDA 
    BORDA, E.
    2021/11/07
    17:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-BARRENETXEA
    BARRENECHEA, I.
    0  - 2
    (4-8) (0-8)
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA 
    EGAÑA, E.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    PAGAZPE-VIDAL 
    VIDAL, E.
    2021/11/13
    16:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-BORDA
    BORDA, E.
    2  - 1
    (8-2) (5-8) (4-1)
    GURE TXERU-BARRENETXEA 
    BARRENECHEA, I.
    2021/11/13
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA
    2  - 0 *
    EPLE-PEREZ 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALDE ZAHARRA-EGAŅA   9 5 4 1 0 8 2
    2 EPLE-PEREZ   8 5 4 0 1 8 4
    3 PAGAZPE-VIDAL   7 5 3 1 1 7 5
    4 EUSKAL GIROA-BORDA   7 5 2 3 0 6 8
    5 ILUNPE-ARANBURU   7 5 2 3 0 5 6
    6 GURE TXERU-BARRENETXEA   5 5 0 5 0 1 10
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    EPLE-SUAREZ 
    SUAREZ, A.
    2021/10/15
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LOIDI
    0  - 2
    (0-8) (1-8)
    ABANTZU-IZAGIRRE 
    2021/10/16
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-MANTEROLA
    MANTEROLA, X.
    2  - 1
    (8-3) (5-8) (4-1)
    PAGAZPE-MANTEROLA 
    MANTEROLA, M.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-5)
    ALDE ZAHARRA-MANTEROLA 
    MANTEROLA, X.
    2021/10/22
    18:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    GURE TXERU-ARANBURU 
    ARAMBURU, O.
    2021/10/22
    19:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    EPLE-SUAREZ
    SUAREZ, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ORIO-LOIDI 
    LOIDI, X.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ARANBURU
    0  - 2
    (0-8) (4-8)
    ABANTZU-IZAGIRRE 
    2021/10/29
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-SUAREZ
    SUAREZ, A.
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    PAGAZPE-MANTEROLA 
    MANTEROLA, M.
    2021/10/30
    16:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LOIDI
    0  - 2
    (3-8) (0-8)
    ALDE ZAHARRA-MANTEROLA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LOIDI
    LOIDI, X.
    0  - 2
    (0-8) (1-8)
    PAGAZPE-MANTEROLA 
    MANTEROLA, M.
    2021/11/05
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    EPLE-SUAREZ 
    SUAREZ, A.
    2021/11/05
    20:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-MANTEROLA
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    GURE TXERU-ARANBURU 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-SUAREZ
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    ALDE ZAHARRA-MANTEROLA 
    2021/11/12
    19:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
    1  - 2
    (7-8) (8-6) (3-4)
    ABANTZU-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, O.
    2021/11/14
    12:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ARANBURU
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ORIO-LOIDI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ABANTZU-IZAGIRRE   10 5 5 0 0 10 1
    2 ALDE ZAHARRA-MANTEROLA   9 5 4 1 0 8 3
    3 PAGAZPE-MANTEROLA   8 5 3 2 0 8 4
    4 EPLE-SUAREZ   6 5 2 2 1 4 6
    5 GURE TXERU-ARANBURU   5 5 1 3 1 2 8
    6 ORIO-LOIDI   4 5 0 4 1 0 10
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ARTOLA
    1  - 2
    (8-6) (4-8) (1-4)
    ORIO-GOIKOETXEA 
    2021/10/15
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-GARRASTAZU
    GARRASTAZU, L.
    1  - 2
    (1-8) (8-5) (3-4)
    EPLE-MINGUEZ 
    MINGUEZ, U.
    2021/10/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ARANGUREN
    ARANGUREN, J.
    2  - 1
    (6-8) (8-3) (4-3)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO 
    SORONDO, N.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    19:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    EPLE-MINGUEZ
    MINGUEZ, U.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    MUNDARRO-ARTOLA 
    ARTOLA, X.
    2021/10/22
    19:15
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, U.
    0  - 2
    (0-8) (3-8)
    ILUNPE-ARANGUREN 
    ARANGUREN, J.
    2021/10/23
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    GURE TXERU-GARRASTAZU 
    GARRASTAZU, L.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-GARRASTAZU
    GARRASTAZU, L.
    1  - 2
    (8-3) (2-8) (2-4)
    MUNDARRO-ARTOLA 
    GOÑI, A.
    2021/10/30
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ORIO-GOIKOETXEA 
    2021/10/31
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ARANGUREN
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    EPLE-MINGUEZ 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-MINGUEZ
    MINGUEZ, U.
    0  - 2
    (5-8) (6-8)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO 
    SORONDO, N.
    2021/11/05
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ARTOLA
    GOÑI, A.
    0  - 2
    (5-8) (1-8)
    ILUNPE-ARANGUREN 
    ARANGUREN, J.
    2021/11/06
    -
    -
    GURE TXERU-GARRASTAZU
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    ORIO-GOIKOETXEA 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ARANGUREN
    ARANGUREN, J.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    GURE TXERU-GARRASTAZU 
    GARRASTAZU, L.
    2021/11/12
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-GOIKOETXEA
    2  - 0 *
    EPLE-MINGUEZ 
    2021/11/13
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2  - 0
    (8-3) (8-0)
    MUNDARRO-ARTOLA 
    ARTOLA, X.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-ARANGUREN   10 5 5 0 0 10 1
    2 ALDE ZAHARRA-SORONDO   9 5 4 1 0 9 2
    3 ORIO-GOIKOETXEA   7 5 3 1 1 6 5
    4 EPLE-MINGUEZ   6 5 2 2 1 4 7
    5 MUNDARRO-ARTOLA   6 5 1 4 0 3 9
    6 GURE TXERU-GARRASTAZU   4 5 0 4 1 2 10
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-CABALLERO
    2  - 0
    (8-6) (8-2)
    AŅORGA-ARRUTI 
    2021/10/16
    17:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-PAZON
    ANTON, A.
    0  - 2
    (4-8) (5-8)
    PAGAZPE-BLAZQUEZ 
    BLAZQUEZ, M.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE-ARRIARAN 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE-BLAZQUEZ
    BLAZQUEZ, M.
    2  - 1
    (8-7) (3-8) (4-1)
    EPLE-CABALLERO 
    CABALLERO, L.
    2021/10/22
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ARRIARAN
    ARRIARAN, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ORIO-PAZON 
    ANTON, A.
    2021/10/24
    -
    -
    AŅORGA-ARRUTI
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-ARRUTI
    ARRUTI, E.
    0  - 2
    (3-8) (7-8)
    PAGAZPE-BLAZQUEZ 
    BLAZQUEZ, M.
    2021/10/30
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    EPLE-CABALLERO
    1  - 2
    (7-8) (8-7) (2-4)
    ILUNPE-ARRIARAN 
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    ORIO-PAZON 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ARRIARAN
    ARRIARAN, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    AŅORGA-ARRUTI 
    ARRUTI, E.
    2021/11/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-PAZON
    ANTON, A.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    EPLE-CABALLERO 
    CABALLERO, L.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE-BLAZQUEZ 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    19:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-BLAZQUEZ
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    ILUNPE-ARRIARAN 
    2021/11/13
    10:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-ARRUTI
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ORIO-PAZON 
    2021/11/14
    -
    -
    EPLE-CABALLERO
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-ARRIARAN   8 4 4 0 0 8 1
    2 PAGAZPE-BLAZQUEZ   6 4 3 0 1 6 3
    3 EPLE-CABALLERO   6 4 2 2 0 6 4
    4 AŅORGA-ARRUTI   5 4 1 3 0 2 6
    5 ORIO-PAZON   3 4 0 3 1 0 8
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-URRESTILLA
    1  - 2
    (5-8) (8-5) (2-4)
    EPLE-CASTILLO 
    2021/10/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-BERISTAIN
    BERISTAIN, U.
    2  - 0
    (8-1) (8-5)
    GURE TXERU-PICABEA 
    PICABEA, M.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE-BENGOETXEA 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE-BENGOETXEA
    BENGOETXEA, H.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    ILUNPE-BERISTAIN 
    BERISTAIN, U.
    2021/10/23
    17:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-PICABEA
    PICABEA, M.
    0  - 2
    (5-8) (7-8)
    ORIO-URRESTILLA 
    URRESTILLA, O.
    2021/10/24
    -
    -
    EPLE-CASTILLO
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-CASTILLO
    CASTILLO, D.
    0  - 2
    (4-8) (6-8)
    GURE TXERU-PICABEA 
    PICABEA, M.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE-BERISTAIN 
    2021/10/31
    22:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    ORIO-URRESTILLA
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    PAGAZPE-BENGOETXEA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-BERISTAIN
    BERISTAIN, U.
    2  - 0
    (8-3) (8-7)
    ORIO-URRESTILLA 
    URRESTILLA, O.
    2021/11/05
    18:45
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-BENGOETXEA
    BENGOETXEA, H.
    1  - 2
    (8-5) (7-8) (2-4)
    EPLE-CASTILLO 
    CASTILLO, D.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    GURE TXERU-PICABEA 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-CASTILLO
    CASTILLO, D.
    0  - 2
    (5-8) (1-8)
    ILUNPE-BERISTAIN 
    BERISTAIN, U.
    2021/11/12
    -
    -
    ORIO-URRESTILLA
     
    Atsedena 
    2021/11/14
    12:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-PICABEA
    PICABEA, M.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    PAGAZPE-BENGOETXEA 
    URKIJO, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-BERISTAIN   8 4 4 0 0 8 0
    2 EPLE-CASTILLO   6 4 2 2 0 4 6
    3 ORIO-URRESTILLA   6 4 2 2 0 5 4
    4 GURE TXERU-PICABEA   5 4 1 3 0 2 6
    5 PAGAZPE-BENGOETXEA   4 4 1 2 1 3 6
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-SARASUA
    1  - 2
    (8-7) (5-8) (3-4)
    ALOŅA MENDI-LAKA 
    2021/10/15
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARTZE
    2  - 1
    (4-8) (8-7) (4-1)
    LAPKE-GUTIERREZ 
    2021/10/17
    13:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-HURTADO
    HURTADO, J.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    INTXURRE-URDANPILLETA 
    URDAMPILLETA, J.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-GUTIERREZ
    GUTIERREZ, N.
    0  - 2
    (7-8) (3-8)
    ARETXABALETA-SARASUA 
    SARASUA, E.
    2021/10/22
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, J.
    2  - 0 *
    ATAUN-ARTZE 
    2021/10/23
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-LAKA
    LAKA, O.
    2  - 1
    (4-8) (8-7) (4-2)
    ARRASATE-HURTADO 
    HURTADO, J.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, J.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    ALOŅA MENDI-LAKA 
    LAKA, O.
    2021/10/29
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARTZE
    ARTZE, A.
    2  - 1
    (8-5) (5-8) (4-2)
    ARETXABALETA-SARASUA 
    SARASUA, E.
    2021/10/29
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-HURTADO
    HURTADO, J.
    1  - 2
    (8-3) (4-8) (3-4)
    LAPKE-GUTIERREZ 
    GUTIERREZ, N.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/04
    18:00
    ATAUN (S. Gregorio) - Zelai
    ATAUN-ARTZE
    ARTZE, A.
    1  - 2
    (8-2) (4-8) (2-4)
    ALOŅA MENDI-LAKA 
    LAKA, O.
    2021/11/04
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-GUTIERREZ
    GUTIERREZ, N.
    2  - 0
    (8-7) (8-5)
    INTXURRE-URDANPILLETA 
    URDAMPILLETA, J.
    2021/11/07
    11:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-SARASUA
    SARASUA, E.
    0  - 2
    (6-8) (2-8)
    ARRASATE-HURTADO 
    HURTADO, J.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, J.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    ARETXABALETA-SARASUA 
    SARASUA, E.
    2021/11/12
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-LAKA
    LAKA, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-6)
    LAPKE-GUTIERREZ 
    GUTIERREZ, N.
    2021/11/13
    17:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-HURTADO
    2  - 0
    (8-3) (8-3)
    ATAUN-ARTZE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALOŅA MENDI-LAKA   10 5 5 0 0 10 3
    2 ARRASATE-HURTADO   8 5 3 2 0 8 4
    3 ARETXABALETA-SARASUA   7 5 2 3 0 6 6
    4 LAPKE-GUTIERREZ   7 5 2 3 0 5 7
    5 INTXURRE-URDANPILLETA   6 5 1 4 0 2 8
    6 ATAUN-ARTZE   6 5 2 2 1 5 8
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-AZKUE
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    INTXURRE-ORMAETXEA 
    2021/10/17
    -
    -
    LAPKE-ARRATIBEL (RET)
     
    AZKOITIA-AGIRREZABAL 
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    EIBAR-GIL 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-AGIRREZABAL
    AGIRREZABAL, A.
    0  - 2
    (0-8) (7-8)
    ALOŅA MENDI-AZKUE 
    AZKUE, D.
    2021/10/24
    -
    -
    EIBAR-GIL
     
    LAPKE-ARRATIBEL (RET) 
    2021/10/24
    -
    -
    INTXURRE-ORMAETXEA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ORMAETXEA
    ORMAETXEA, U.
    1  - 2
    (6-8) (8-6) (2-4)
    AZKOITIA-AGIRREZABAL 
    AGIRREZABAL, A.
    2021/10/29
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-AZKUE
    AZKUE, D.
    1  - 2
    (8-2) (1-8) (2-4)
    EIBAR-GIL 
    GIL, L.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-ARRATIBEL (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-GIL
    GIL, L.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    INTXURRE-ORMAETXEA 
    ORMAETXEA, U.
    2021/11/07
    -
    -
    LAPKE-ARRATIBEL (RET)
     
    ALOŅA MENDI-AZKUE 
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA-AGIRREZABAL 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-AGIRREZABAL
    AGIRREZABAL, A.
    1  - 2
    (8-7) (2-8) (1-4)
    EIBAR-GIL 
    GIL, L.
    2021/11/14
    -
    -
    INTXURRE-ORMAETXEA
     
    LAPKE-ARRATIBEL (RET) 
    2021/11/14
    -
    -
    ALOŅA MENDI-AZKUE
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EIBAR-GIL   6 3 3 0 0 6 2
    2 ALOŅA MENDI-AZKUE   5 3 2 1 0 5 2
    3 AZKOITIA-AGIRREZABAL   4 3 1 2 0 3 5
    4 INTXURRE-ORMAETXEA   3 3 0 3 0 1 6
    5 LAPKE-ARRATIBEL (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ARBULO (RET)
     
    (6-8) (1-8)
    ALOŅA MENDI-EGURBIDE 
    2021/10/15
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-MADINABEITIA
    MADINABEITIA, A.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    INTXURRE-LEO 
    LEO, H.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    TXAPAGAIN-ARAMENDI 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN-ARAMENDI
     
    (8-0) (8-0)
    ARETXABALETA-ARBULO (RET) 
    2021/10/23
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-EGURBIDE
    EGURBIDE, M.
    2  - 1
    (8-2) (4-8) (4-1)
    ARRASATE-MADINABEITIA 
    MADINABEITIA, A.
    2021/10/24
    -
    -
    INTXURRE-LEO
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-LEO
    LEO, H.
    2  - 1
    (6-8) (8-6) (4-1)
    ALOŅA MENDI-EGURBIDE 
    EGURBIDE, M.
    2021/10/29
    19:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE-MADINABEITIA
    MADINABEITIA, A.
    0  - 2
    (7-8) (6-8)
    TXAPAGAIN-ARAMENDI 
    DIEZ, I.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA-ARBULO (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN-ARAMENDI
    DIEZ, I.
    1  - 2
    (8-4) (4-8) (1-4)
    INTXURRE-LEO 
    LEO, H.
    2021/11/07
    -
    -
    ARETXABALETA-ARBULO (RET)
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    ARRASATE-MADINABEITIA 
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI-EGURBIDE 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-EGURBIDE
    EGURBIDE, M.
    1  - 2
    (8-2) (5-8) (3-4)
    TXAPAGAIN-ARAMENDI 
    DIEZ, I.
    2021/11/14
    -
    -
    INTXURRE-LEO
     
    ARETXABALETA-ARBULO (RET) 
    2021/11/14
    -
    -
    ARRASATE-MADINABEITIA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE-LEO   6 3 3 0 0 6 2
    2 TXAPAGAIN-ARAMENDI   5 3 2 1 0 5 3
    3 ALOŅA MENDI-EGURBIDE   4 3 1 2 0 4 5
    4 ARRASATE-MADINABEITIA   3 3 0 3 0 1 6
    5 ARETXABALETA-ARBULO (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-GARAIKOETXEA
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    LAPKE-HARREGUY 
    2021/10/15
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    ARETXABALETA-BARANDIARAN 
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI-BARRENA 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-HARREGUY
    HARREGUY, E.
    0  - 2
    (4-8) (6-8)
    AZKOITIA-JUARISTI 
    JUARISTI, J.
    2021/10/22
    -
    -
    ARETXABALETA-BARANDIARAN
     
    Atsedena 
    2021/10/23
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BARRENA
    BARRENA, A.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    INTXURRE-GARAIKOETXEA 
    GARAIKOETXEA, E.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/28
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    ALOŅA MENDI-BARRENA 
    BARRENA, A.
    2021/10/29
    17:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-BARANDIARAN
    BARANDIARAN, J.
    1  - 2
    (6-8) (8-6) (1-4)
    LAPKE-HARREGUY 
    HARREGUY, E.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE-GARAIKOETXEA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-GARAIKOETXEA
    GARAIKOETXEA, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-4)
    AZKOITIA-JUARISTI 
    JUARISTI, J.
    2021/11/06
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BARRENA
    SALAZAR, G.
    0  - 2
    (7-8) (2-8)
    ARETXABALETA-BARANDIARAN 
    BARANDIARAN, J.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-HARREGUY 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-HARREGUY
    HARREGUY, E.
    2  - 0
    (8-5) (8-0)
    ALOŅA MENDI-BARRENA 
    SALAZAR, G.
    2021/11/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-BARANDIARAN
    BARANDIARAN, J.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    INTXURRE-GARAIKOETXEA 
    GARAIKOETXEA, E.
    2021/11/14
    -
    -
    AZKOITIA-JUARISTI
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE-GARAIKOETXEA   8 4 4 0 0 8 0
    2 AZKOITIA-JUARISTI   7 4 3 1 0 6 2
    3 LAPKE-HARREGUY   6 4 2 2 0 4 5
    4 ARETXABALETA-BARANDIARAN   5 4 1 3 0 3 6
    5 ALOŅA MENDI-BARRENA   4 4 0 4 0 0 8
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba