Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Alebinak (2. urtekoak) - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, X.
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    BEHAR ZANA-LARRARTE 
    LARRARTE, B.
    2021/10/15
    18:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-URDICIAIN
    1  - 2
    (8-7) (4-8) (1-4)
    TXULOBI-TEJERIA A. 
    2021/10/15
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ZUGASTI
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    ABANTZU-KORTA (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-LARRARTE
    LARRARTE, B.
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    HERNANI-ZUGASTI 
    ZUGASTI, L.
    2021/10/22
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-TEJERIA A.
    TEJERIA, A.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE 
    IPARRAGIRRE, X.
    2021/10/22
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-KORTA (RET)
    KORTA, O.
    1  - 2
    (5-8) (8-3) (3-4)
    MUNDARRO-URDICIAIN 
    RAMIREZ, J.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-LARRARTE
    LARRARTE, B.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    TXULOBI-TEJERIA A. 
    TEJERIA, A.
    2021/10/29
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ABANTZU-KORTA (RET) 
    2021/10/29
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ZUGASTI
    ZUGASTI, L.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    MUNDARRO-URDICIAIN 
    RAMIREZ, J.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-KORTA (RET)
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    BEHAR ZANA-LARRARTE 
    2021/11/05
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-URDICIAIN
    RAMIREZ, J.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE 
    IPARRAGIRRE, X.
    2021/11/07
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ZUGASTI
    ZUGASTI, L.
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    TXULOBI-TEJERIA A. 
    TEJERIA, A.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LARRARTE
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    MUNDARRO-URDICIAIN 
    2021/11/12
    17:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, X.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    HERNANI-ZUGASTI 
    ZUGASTI, L.
    2021/11/12
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-TEJERIA A.
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ABANTZU-KORTA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE   10 5 5 0 0 10 0
    2 BEHAR ZANA-LARRARTE   9 5 4 1 0 8 2
    3 TXULOBI-TEJERIA A.   8 5 3 2 0 6 5
    4 HERNANI-ZUGASTI   7 5 2 3 0 4 6
    5 MUNDARRO-URDICIAIN   5 5 1 3 1 3 9
    6 ABANTZU-KORTA (RET)   3 5 0 3 2 1 10
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-LACARRA
    LACARRA, L.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA 
    ZUFIRIA, I.
    2021/10/15
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LABAKA
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    PAGAZPE-ILLARRAMENDI 
    2021/10/16
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-BORDAGARAY
    BORDAGARAI, A.
    0  - 2
    (4-8) (5-8)
    TXULOBI-URKOLA 
    URCOLA, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, I.
    2  - 0
    (8-6) (8-0)
    GURE TXERU-BORDAGARAY 
    BORDAGARAI, A.
    2021/10/22
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-URKOLA
    URCOLA, A.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    HERNANI-LABAKA 
    LABAKA, A.
    2021/10/22
    18:40
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-ILLARRAMENDI
    ILLARRAMENDI, X.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    BEHAR ZANA-LACARRA 
    LACARRA, L.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-URKOLA
    0  - 2
    (5-8) (7-8)
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA 
    2021/10/29
    18:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-BORDAGARAY
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    PAGAZPE-ILLARRAMENDI 
    2021/10/30
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LABAKA
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    BEHAR ZANA-LACARRA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LACARRA
    LACARRA, L.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    GURE TXERU-BORDAGARAY 
    BORDAGARAI, A.
    2021/11/05
    18:45
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-ILLARRAMENDI
    ILLARRAMENDI, X.
    2  - 0
    (8-3) (8-6)
    TXULOBI-URKOLA 
    URCOLA, A.
    2021/11/06
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LABAKA
    LABAKA, A.
    0  - 2
    (5-8) (3-8)
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA 
    ZUFIRIA, I.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, I.
    2  - 0
    (8-7) (8-6)
    PAGAZPE-ILLARRAMENDI 
    ILLARRAMENDI, X.
    2021/11/12
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-URKOLA
    0 *  - 2
    (0-8) (0-8)
    BEHAR ZANA-LACARRA 
    2021/11/13
    15:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-BORDAGARAY
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    HERNANI-LABAKA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BEHAR ZANA-ZUFIRIA   10 5 5 0 0 10 0
    2 PAGAZPE-ILLARRAMENDI   9 5 4 1 0 8 2
    3 GURE TXERU-BORDAGARAY   7 5 2 3 0 4 6
    4 HERNANI-LABAKA   6 5 2 2 1 4 6
    5 BEHAR ZANA-LACARRA   6 5 1 4 0 2 8
    6 TXULOBI-URKOLA   5 5 1 3 1 2 8
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-ELOLA
    ELOLA, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    BEHAR ZANA-DIEGUEZ 
    DIEGUEZ, O.
    2021/10/15
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-AIERBE
    1  - 2
    (0-8) (8-7) (1-4)
    MUNDARRO-ORMAZABAL 
    2021/10/15
    18:30
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-TEJERIA U.
    TEJERIA, U.
    1  - 2
    (5-8) (8-7) (2-4)
    HERNANI-BARRIOLA 
    BARRIOLA, U.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-DIEGUEZ
    DIEGUEZ, O.
    2  - 1
    (4-8) (8-5) (4-2)
    TXULOBI-TEJERIA U. 
    TEJERIA, U.
    2021/10/22
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, I.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    BEHAR ZANA-ELOLA 
    ELOLA, O.
    2021/10/23
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-BARRIOLA
    BARRIOLA, U.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    GAZTELEKU-AIERBE 
    AYERBE, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-ELOLA
    ELOLA, O.
    2  - 0
    (8-6) (8-1)
    TXULOBI-TEJERIA U. 
    TEJERIA, U.
    2021/10/29
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-AIERBE
    AYERBE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    BEHAR ZANA-DIEGUEZ 
    DIEGUEZ, O.
    2021/10/29
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    HERNANI-BARRIOLA 
    BARRIOLA, U.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    17:45
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ELOLA
    ELOLA, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    HERNANI-BARRIOLA 
    BARRIOLA, U.
    2021/11/05
    17:45
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-DIEGUEZ
    DIEGUEZ, O.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    MUNDARRO-ORMAZABAL 
    ORMAZABAL, I.
    2021/11/05
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-TEJERIA U.
    TEJERIA, U.
    0  - 2
    (0-8) (5-8)
    GAZTELEKU-AIERBE 
    AYERBE, I.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-AIERBE
    AYERBE, I.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    BEHAR ZANA-ELOLA 
    ELOLA, O.
    2021/11/12
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    TXULOBI-TEJERIA U. 
    TEJERIA, U.
    2021/11/12
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-BARRIOLA
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    BEHAR ZANA-DIEGUEZ 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 MUNDARRO-ORMAZABAL   10 5 5 0 0 10 1
    2 GAZTELEKU-AIERBE   9 5 4 1 0 9 2
    3 BEHAR ZANA-ELOLA   8 5 3 2 0 6 4
    4 BEHAR ZANA-DIEGUEZ   7 5 2 3 0 4 7
    5 HERNANI-BARRIOLA   6 5 1 4 0 2 9
    6 TXULOBI-TEJERIA U.   5 5 0 5 0 2 10
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    18:00
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-ARRUABARRENA
    ARRUABARRENA, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    BEHAR ZANA-ALTUNA 
    ALTUNA, E.
    2021/10/15
    18:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ANZA
    0  - 2
    (3-8) (6-8)
    TXULOBI-NAVARRO 
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI-ARSUAGA 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/22
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-NAVARRO
    NAVARRO, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    BEHAR ZANA-ARRUABARRENA 
    ARRUABARRENA, E.
    2021/10/23
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ARSUAGA
    ARSUAGA, O.
    2  - 0
    (8-0) (8-4)
    MUNDARRO-ANZA 
    ANZA, U.
    2021/10/24
    -
    -
    BEHAR ZANA-ALTUNA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:30
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-ALTUNA
    ALTUNA, E.
    1  - 2
    (8-7) (2-8) (1-4)
    TXULOBI-NAVARRO 
    NAVARRO, O.
    2021/10/29
    17:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ARRUABARRENA
    ARRUABARRENA, E.
    0  - 2
    (4-8) (3-8)
    HERNANI-ARSUAGA 
    ARSUAGA, O.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO-ANZA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/06
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ARSUAGA
    ARSUAGA, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    BEHAR ZANA-ALTUNA 
    ALTUNA, E.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    TXULOBI-NAVARRO 
    2021/11/07
    10:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ANZA
    ANZA, U.
    0  - 2
    (6-8) (3-8)
    BEHAR ZANA-ARRUABARRENA 
    ARRUABARRENA, E.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ALTUNA
    ALTUNA, E.
    0  - 2
    (6-8) (5-8)
    MUNDARRO-ANZA 
    ANZA, U.
    2021/11/12
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI-NAVARRO
    NAVARRO, O.
    1  - 2
    (8-6) (4-8) (1-4)
    HERNANI-ARSUAGA 
    ARSUAGA, O.
    2021/11/14
    -
    -
    BEHAR ZANA-ARRUABARRENA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HERNANI-ARSUAGA   8 4 4 0 0 8 1
    2 TXULOBI-NAVARRO   7 4 3 1 0 7 3
    3 BEHAR ZANA-ARRUABARRENA   6 4 2 2 0 4 4
    4 MUNDARRO-ANZA   5 4 1 3 0 2 6
    5 BEHAR ZANA-ALTUNA   4 4 0 4 0 1 8
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/14
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
    0  - 2
    (7-8) (7-8)
    LAPKE-SARRIEGI 
    SARRIEGI, A.
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-LARRAŅAGA
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    ATAUN-AGIRREURRETA 
    2021/10/15
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-AMILLATEGI
    AMILLATEGI, A.
    1  - 2
    (8-6) (5-8) (1-4)
    AZKOITIA-ARISTEGI 
    ARISTEGI, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-SARRIEGI
    SARRIEGI, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ARETXABALETA-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, A.
    2021/10/22
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-AGIRREURRETA
    AGIRREURRETA, U.
    1  - 2
    (2-8) (8-7) (2-4)
    EIBAR-AMILLATEGI 
    AMILLATEGI, A.
    2021/10/22
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARISTEGI
    ARISTEGI, E.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    LAPKE-ARIZMENDI 
    ARIZMENDI, J.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-LARRAŅAGA
    LARRAÑAGA, A.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    EIBAR-AMILLATEGI 
    AMILLATEGI, A.
    2021/10/29
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-SARRIEGI
    SARRIEGI, A.
    0  - 2
    (7-8) (3-8)
    AZKOITIA-ARISTEGI 
    ARISTEGI, E.
    2021/10/29
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ARIZMENDI
    1  - 2
    (8-5) (6-8) (2-4)
    ATAUN-AGIRREURRETA 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/04
    18:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-LARRAŅAGA
    LARRAÑAGA, A.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    AZKOITIA-ARISTEGI 
    ARISTEGI, E.
    2021/11/05
    17:45
    ATAUN (S. Gregorio) - Zelai
    ATAUN-AGIRREURRETA
    AGIRREURRETA, U.
    2  - 1
    (8-5) (5-8) (4-3)
    LAPKE-SARRIEGI 
    SARRIEGI, A.
    2021/11/05
    18:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-AMILLATEGI
    AMILLATEGI, A.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    LAPKE-ARIZMENDI 
    ARIZMENDI, J.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
    2  - 1
    (8-1) (7-8) (4-0)
    ARETXABALETA-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, A.
    2021/11/12
    18:20
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-SARRIEGI
    SARRIEGI, A.
    2  - 1
    (8-3) (7-8) (4-0)
    EIBAR-AMILLATEGI 
    AMILLATEGI, A.
    2021/11/12
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARISTEGI
    ARISTEGI, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-2)
    ATAUN-AGIRREURRETA 
    AGIRREURRETA, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-ARISTEGI   9 5 4 1 0 8 3
    2 ATAUN-AGIRREURRETA   8 5 3 2 0 7 6
    3 LAPKE-SARRIEGI   8 5 3 2 0 7 5
    4 LAPKE-ARIZMENDI   8 5 3 2 0 7 5
    5 EIBAR-AMILLATEGI   7 5 2 3 0 6 7
    6 ARETXABALETA-LARRAŅAGA   5 5 0 5 0 1 10
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/14
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    1  - 2
    (6-8) (8-1) (1-4)
    BERGARA-MURUAMENDIARAZ 
    MONTALVO, P.
    2021/10/15
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ALDASORO H.
    0  - 2
    (5-8) (5-8)
    GAZTELUPE-MANTZISIDOR 
    2021/10/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ANSOLA
    ANSOLA, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    ARETXABALETA-AHSAN 
    AHSAN, M.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-AHSAN
    AHSAN, M.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    LAPKE-IZAGIRRE 
    IZAGUIRRE, A.
    2021/10/22
    17:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE-MANTZISIDOR
    MANTZIZIDOR, S.
    1  - 2
    (2-8) (8-6) (0-4)
    ILUNPE-ANSOLA 
    ANSOLA, I.
    2021/10/22
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-MURUAMENDIARAZ
    MURUAMENDIARAZ, U.
    2  - 1
    (6-8) (8-4) (4-1)
    ATAUN-ALDASORO H. 
    ALDASORO, H.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-AHSAN
    AHSAN, M.
    1  - 2
    (8-7) (6-8) (1-4)
    GAZTELUPE-MANTZISIDOR 
    MANTZIZIDOR, S.
    2021/10/29
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-IZAGIRRE
    2  - 1
    (8-7) (2-8) (4-2)
    ATAUN-ALDASORO H. 
    2021/10/31
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ANSOLA
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    BERGARA-MURUAMENDIARAZ 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/04
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    1  - 2
    (8-4) (4-8) (2-4)
    GAZTELUPE-MANTZISIDOR 
    MANTZIZIDOR, S.
    2021/11/05
    17:45
    ATAUN (S. Gregorio) - Zelai
    ATAUN-ALDASORO H.
    ALDASORO, H.
    0  - 2
    (7-8) (2-8)
    ILUNPE-ANSOLA 
    ANSOLA, I.
    2021/11/05
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-MURUAMENDIARAZ
    MURUAMENDIARAZ, U.
    1  - 2
    (8-6) (4-8) (2-4)
    ARETXABALETA-AHSAN 
    AHSAN, M.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ANSOLA
    ANSOLA, I.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    LAPKE-IZAGIRRE 
    IZAGUIRRE, A.
    2021/11/12
    18:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE-MANTZISIDOR
    MANTZIZIDOR, S.
    2  - 1
    (7-8) (8-7) (4-2)
    BERGARA-MURUAMENDIARAZ 
    MONTALVO, P.
    2021/11/12
    18:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-AHSAN
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    ATAUN-ALDASORO H. 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-ANSOLA   10 5 5 0 0 10 1
    2 GAZTELUPE-MANTZISIDOR   9 5 4 1 0 9 5
    3 ARETXABALETA-AHSAN   8 5 3 2 0 7 5
    4 BERGARA-MURUAMENDIARAZ   7 5 2 3 0 6 8
    5 LAPKE-IZAGIRRE   6 5 1 4 0 4 9
    6 ATAUN-ALDASORO H.   4 5 0 4 1 2 10
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/14
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ALDASORO
    ALDASORO, I.
    1  - 2
    (8-6) (6-8) (2-4)
    LAPKE-ORMAZABAL 
    ORMAZABAL, E.
    2021/10/15
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ALDASORO M.
    2  - 1
    (8-2) (7-8) (4-0)
    AZKOITIA-SUDUPE 
    2021/10/17
    -
    -
    TXAPAGAIN-ALBERDI (RET)
     
    ARETXABALETA-ALARCIA 
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ALARCIA
    ALARCIA, M.
    2  - 1
    (2-8) (8-6) (4-2)
    ATAUN-ALDASORO M. 
    ALDASORO, M.
    2021/10/22
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-SUDUPE
    SUDUPE, X.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    LAPKE-ALDASORO 
    ALDASORO, I.
    2021/10/24
    -
    -
    LAPKE-ORMAZABAL
     
    TXAPAGAIN-ALBERDI (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/29
    17:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ALARCIA
    ALARCIA, M.
    2  - 1
    (8-6) (2-8) (4-1)
    LAPKE-ORMAZABAL 
    ORMAZABAL, E.
    2021/10/29
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ALDASORO M.
    ALDASORO, M.
    2  - 1
    (5-8) (8-1) (4-1)
    LAPKE-ALDASORO 
    ALDASORO, I.
    2021/10/31
    -
    -
    TXAPAGAIN-ALBERDI (RET)
     
    AZKOITIA-SUDUPE 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    17:45
    ATAUN (S. Gregorio) - Zelai
    ATAUN-ALDASORO M.
    ALDASORO, M.
    2  - 0
    (8-6) (8-7)
    LAPKE-ORMAZABAL 
    ORMAZABAL, E.
    2021/11/05
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-SUDUPE
    SUDUPE, X.
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    ARETXABALETA-ALARCIA 
    ALARCIA, M.
    2021/11/07
    -
    -
    LAPKE-ALDASORO
     
    TXAPAGAIN-ALBERDI (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ORMAZABAL
    2  - 0 *
    (8-0) (8-0)
    AZKOITIA-SUDUPE 
    2021/11/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ALARCIA
    ALARCIA, M.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    LAPKE-ALDASORO 
    ALDASORO, I.
    2021/11/14
    -
    -
    TXAPAGAIN-ALBERDI (RET)
     
    ATAUN-ALDASORO M. 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ARETXABALETA-ALARCIA   8 4 4 0 0 8 2
    2 ATAUN-ALDASORO M.   7 4 3 1 0 7 4
    3 LAPKE-ORMAZABAL   6 4 2 2 0 5 5
    4 LAPKE-ALDASORO   5 4 1 3 0 4 6
    5 AZKOITIA-SUDUPE   3 4 0 3 1 1 8
    6 TXAPAGAIN-ALBERDI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/15
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-GARATE
    2  - 0
    (8-6) (8-4)
    ATAUN-ARANBURU 
    2021/10/16
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE-ARRESE
    ARRESE, B.
    2  - 1
    (8-4) (7-8) (4-2)
    LAPKE-ESTENSORO 
    ESTENSORO, E.
    2021/10/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-URRESTILLA
    URRESTILLA, J.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    ARETXABALETA-ERRASTI 
    ERRASTI, J.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ERRASTI
    ERRASTI, J.
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    GAZTELUPE-ARRESE 
    ARRESE, B.
    2021/10/22
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARANBURU
    AGIRREZABALA, E.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    ILUNPE-URRESTILLA 
    URRESTILLA, J.
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ESTENSORO
    ESTENSORO, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    AZKOITIA-GARATE 
    GARATE, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/28
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-GARATE
    GARATE, I.
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    ARETXABALETA-ERRASTI 
    ERRASTI, J.
    2021/10/29
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARANBURU
    AGIRREZABALA, E.
    0  - 2
    (7-8) (2-8)
    LAPKE-ESTENSORO 
    ESTENSORO, E.
    2021/10/31
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-URRESTILLA
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    GAZTELUPE-ARRESE 
       Jardunaldia 4 
    2021/11/05
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-URRESTILLA
    URRESTILLA, J.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    LAPKE-ESTENSORO 
    ESTENSORO, E.
    2021/11/05
    18:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE-ARRESE
    ARRESE, B.
    2  - 1
    (8-3) (6-8) (4-3)
    AZKOITIA-GARATE 
    GARATE, I.
    2021/11/05
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ERRASTI
    ERRASTI, J.
    2  - 0
    (8-7) (8-4)
    ATAUN-ARANBURU 
    AGIRREZABALA, E.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/11
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-ESTENSORO
    ESTENSORO, E.
    2  - 1
    (8-4) (4-8) (4-3)
    ARETXABALETA-ERRASTI 
    ERRASTI, J.
    2021/11/11
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-GARATE
    GARATE, I.
    0  - 2
    (3-8) (0-8)
    ILUNPE-URRESTILLA 
    URRESTILLA, J.
    2021/11/12
    17:45
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARANBURU
    AGIRREZABALA, E.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    GAZTELUPE-ARRESE 
    ARRESE, B.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-URRESTILLA   10 5 5 0 0 10 0
    2 ARETXABALETA-ERRASTI   8 5 3 2 0 7 4
    3 LAPKE-ESTENSORO   8 5 3 2 0 7 5
    4 GAZTELUPE-ARRESE   8 5 3 2 0 6 6
    5 AZKOITIA-GARATE   6 5 1 4 0 3 8
    6 ATAUN-ARANBURU   5 5 0 5 0 0 10
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/10/14
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-LANDA
    LANDA, J.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    LAPKE-AGIRRE 
    AGIRRE, B.
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-EGOITZ
    2  - 0
    (8-7) (8-5)
    ATAUN-ARAMENDI 
    2021/10/15
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    AZKOITIA-ALKORTA 
    ALKORTA, P.
       Jardunaldia 2 
    2021/10/21
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-AGIRRE
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    ARETXABALETA-EGOITZ 
    IBABE, E.
    2021/10/22
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARAMENDI
    ARAMENDI, A.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
    GOROSTIDI, O.
    2021/10/22
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    LAPKE-LANDA 
    LANDA, J.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/28
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    2  - 1
    (8-4) (7-8) (4-3)
    ATAUN-ARAMENDI 
    ARAMENDI, A.
    2021/10/29
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-LANDA
    LANDA, J.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    ARETXABALETA-EGOITZ 
    IBABE, E.
    2021/10/29
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    LAPKE-AGIRRE 
    AGIRRE, B.
       Jardunaldia 4 
    2021/11/04
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-LANDA
    LANDA, J.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    ATAUN-ARAMENDI 
    ARAMENDI, A.
    2021/11/04
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    AZKOITIA-ALKORTA 
    ALKORTA, P.
    2021/11/04
    18:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-EGOITZ
    IBABE, E.
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
    GOROSTIDI, O.
       Jardunaldia 5 
    2021/11/12
    17:45
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARAMENDI
    ARAMENDI, A.
    2  - 1
    (8-3) (6-8) (4-1)
    LAPKE-AGIRRE 
    AGIRRE, B.
    2021/11/12
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    2  - 0
    (8-4) (8-6)
    ARETXABALETA-EGOITZ 
    IBABE, E.
    2021/11/12
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    LAPKE-LANDA 
    LANDA, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-LANDA   10 5 5 0 0 10 0
    2 ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI   9 5 4 1 0 8 2
    3 LAPKE-AGIRRE   7 5 2 3 0 5 6
    4 AZKOITIA-ALKORTA   7 5 2 3 0 4 7
    5 ARETXABALETA-EGOITZ   6 5 1 4 0 2 8
    6 ATAUN-ARAMENDI   6 5 1 4 0 3 9
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba