Txapelketa: Federatua Udaberri U - Larruzko paleta nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/22
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ASTRAIN, T.
    POLO, J.
    21  - 35
    GAZTELEKU 
    PONCE, K.
    ALCORTA, J.
    2022/01/22
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ZELAIARAN, J.
    AZPIROZ, J.
    32  - 35
    TXOST 1 
    FLORES, A.
    ARGOTE, O.
    2022/01/23
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    ARREGI, A.
    PICHEL, A.
    28  - 35
    BEHAR ZANA 
    IRAOLA, J.
    LUISA, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/01/28
    19:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    CAZABON, M.
    BENOIT, R.
    26  - 35
    ALTZATARRA 
    ASTRAIN, T.
    POLO, J.
    2022/01/29
    11:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IRAOLA, J.
    LUISA, A.
    35  - 24
    TXOST 2 
    ZELAIARAN, J.
    AZPIROZ, J.
    2022/01/29
    12:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    PONCE, K.
    ALCORTA, J.
    35  - 13
    EPLE 
    PICHEL, A.
    ARREGI, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/03
    18:45
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ASTRAIN, T.
    POLO, J.
    35  - 13
    EPLE 
    ARREGI, A.
    PICHEL, A.
    2022/02/04
    22:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ZELAIARAN, J.
    AZPIROZ, J.
    35  - 26
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2022/02/05
    17:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    LARRARTE, I.
    FLORES, A.
    25  - 35
    BEHAR ZANA 
    IRAOLA, J.
    LUISA, A.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/10
    19:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ASTRAIN, T.
    POLO, J.
    35  - 30
    BEHAR ZANA 
    IRAOLA, J.
    LUISA, A.
    2022/02/11
    18:10
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    ESKISABEL, I.
    MARTINEZ, Y.
    35  - 21
    TXOST 2 
    AZPIROZ, J.
    ZELAIARAN, J.
    2022/02/11
    20:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    35  - 0 *
    TXOST 1 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/18
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IRAOLA, J.
    LUISA, A.
    35  - 28
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2022/02/19
    17:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    LARRARTE, I.
    FLORES, A.
    35  - 32
    EPLE 
    ARREGI, A.
    IZQUIERDO, I.
    2022/02/19
    17:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    NAZABAL, T.
    AZPIROZ, J.
    27  - 35
    ALTZATARRA 
    ASTRAIN, T.
    POLO, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALTZATARRA   9 5 4 1 0 161 131
    2 BEHAR ZANA   9 5 4 1 0 170 140
    3 GAZTELEKU   8 5 3 2 0 159 104
    4 TXOST 1   6 5 2 2 1 121 169
    5 EPLE   6 5 1 4 0 121 161
    6 TXOST 2   6 5 1 4 0 139 166
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba