Txapelketa: Federatua Udaberri U - Eskuz binaka jubenilak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/14
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ONSALO, J.
    BEROZ, J.
    12  - 22
    HERNANI 
    ALEGRIA, O.
    DESCARGA, J.
    2022/01/14
    18:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE
    ETXEBERRIA, E.
    MENDIZABAL, I.
    12  - 22
    INTZA 
    URDAMPILLETA, P.
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    2022/01/14
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    18  - 22
    ARETXABALETA 1 
    BARANDIARAN, J.
    LAZPIUR, J.
    2022/01/16
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN 
       Jardunaldia 2 
    2022/01/20
    19:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    DESCARGA, J.
    ALEGRIA, O.
    22  - 17
    ARETXABALETA 2 
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    2022/01/21
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    22  - 0 *
    GAZTELUPE 
    2022/01/22
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
    22  - 6
    INTXURRE 
    ZABALA , J.
    BEROZ, J.
    2022/01/23
    -
    -
    ARETXABALETA 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/28
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ONSALO, J.
    BEROZ, J.
    22  - 5
    ATAUN 
    SUKIA, Z.
    ARTOLA, E.
    2022/01/28
    19:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    LAZPIUR, J.
    BARANDIARAN, J.
    22  - 16
    HERNANI 
    DESCARGA, J.
    ALEGRIA, O.
    2022/01/30
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELUPE 
    2022/01/30
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    ARETXABALETA 2
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    14  - 22
    INTZA 
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/04
    18:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE
    ETXEBERRIA, E.
    MENDIZABAL, I.
    22  - 16
    INTXURRE 
    ONSALO, J.
    BEROZ, J.
    2022/02/04
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    SUKIA, Z.
    ARTOLA, E.
    16  - 22
    ARETXABALETA 2 
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    2022/02/06
    -
    -
    HERNANI
     
    Atsedena 
    2022/02/06
    10:30
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
    22  - 12
    ARETXABALETA 1 
    LAZPIUR, J.
    BARANDIARAN, J.
       Jardunaldia 5 
    2022/02/12
    11:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    22  - 0 *
    ATAUN 
    2022/02/12
    11:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    13  - 22
    GAZTELUPE 
    ETXEBERRIA, E.
    MENDIZABAL, I.
    2022/02/13
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE 
    2022/02/13
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    HERNANI
    0 *  - 22
    INTZA 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/18
    18:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE
    ETXEBERRIA, E.
    MENDIZABAL, I.
    22  - 11
    ARETXABALETA 1 
    BARANDIARAN, J.
    LAZPIUR, J.
    2022/02/18
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    SUKIA, Z.
    ARTOLA, E.
    8  - 22
    HERNANI 
    DESCARGA, J.
    ALEGRIA, O.
    2022/02/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ONSALO, J.
    BEROZ, J.
    19  - 22
    ARETXABALETA 2 
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    INTZA 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/04
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    LAZPIUR, J.
    BARANDIARAN, J.
    22  - 7
    INTXURRE 
    ONSALO, J.
    BEROZ, J.
    2022/03/06
    -
    -
    ARETXABALETA 2
     
    Atsedena 
    2022/03/06
    11:30
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    22  - 0 *
    ATAUN 
    2022/03/06
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ALEGRIA, O.
    DESCARGA, J.
    22  - 18
    GAZTELUPE 
    MENDIZABAL, I.
    ETXEBERRIA, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTZA   12 6 6 0 0 132 44
    2 ARETXABALETA 1   10 6 4 2 0 111 85
    3 HERNANI   9 6 4 1 1 104 99
    4 GAZTELUPE   8 6 3 2 1 96 106
    5 ARETXABALETA 2   8 6 2 4 0 106 123
    6 INTXURRE   7 6 1 5 0 82 115
    7 ATAUN   5 6 1 3 2 51 110
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba