Txapelketa: Federatua Udaberri U - Eskuz binaka jubenilak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ODRIOZOLA, E.
    EGIGUREN, U.
    22  - 2
    LAGUNAK 
    OLIDEN, E.
    BERGUA, A.
    2022/01/07
    19:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 3
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    22  - 10
    ZAZPI ITTURRI 2 
    GOROSTIDI, B.
    MUGICA, U.
    2022/01/08
    12:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    IRAETA, A.
    ARAMENDI, O.
    2022/01/08
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    IRIARTE, U.
    MITXELENA, E.
    10  - 22
    GAZTELEKU 
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    2022/01/09
    -
    -
    Atsedena
     
    ABANTZU 
       Jardunaldia 2 
    2022/01/14
    18:15
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    SASIAIN, X.
    AGIRRE, J.
    22  - 12
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    2022/01/14
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    22  - 18
    ZAZPI ITTURRI 3 
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    2022/01/14
    18:30
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    OLIDEN, E.
    BERGUA, A.
    10  - 22
    OIARPE 
    IRIARTE, U.
    ARANBURU, H.
    2022/01/15
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1 (RET)
    IRAETA, A.
    ARAMENDI, O.
     
    ILUNPE 2 
    ODRIOZOLA, E.
    EGIGUREN, U.
    2022/01/16
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    IRIARTE, U.
    ARANBURU, H.
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    ARAMENDI, O.
    IRAETA, A.
    2022/01/21
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    GOROSTIDI, B.
    MUGICA, U.
    12  - 22
    GAZTELEKU 
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    2022/01/21
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 3
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    22  - 8
    LAGUNAK 
    OLIDEN, E.
    BERGUA, A.
    2022/01/22
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ODRIOZOLA, E.
    EGIGUREN, U.
    22  - 3
    ABANTZU 
    AGIRRE, J.
    SASIAIN, X.
    2022/01/23
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
       Jardunaldia 4 
    2022/01/27
    19:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
    18  - 22
    ILUNPE 2 
    ODRIOZOLA, E.
    EGIGUREN, U.
    2022/01/28
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    SASIAIN, X.
    AGIRRE, J.
    22  - 15
    OIARPE 
    ARANBURU, H.
    IRIARTE, U.
    2022/01/28
    18:30
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    OLIDEN, E.
    BERGUA, A.
    17  - 22
    ZAZPI ITTURRI 2 
    GOROSTIDI, B.
    MUGICA, U.
    2022/01/30
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    ZAZPI ITTURRI 3 
    2022/01/30
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/03
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    MITXELENA, E.
    ARANBURU, H.
    5  - 22
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
    2022/02/04
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 3
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    22  - 5
    ABANTZU 
    SASIAIN, X.
    AGIRRE, J.
    2022/02/05
    17:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    22  - 11
    LAGUNAK 
    OLIDEN, E.
    BERGUA, A.
    2022/02/06
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 2
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 2 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/11
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    22  - 0 *
    OIARPE 
    2022/02/11
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    8  - 22
    ZAZPI ITTURRI 3 
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    2022/02/11
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    SASIAIN, X.
    AGIRRE, J.
    22  - 15
    ZAZPI ITTURRI 2 
    MUGICA, U.
    GOROSTIDI, B.
    2022/02/13
    -
    -
    LAGUNAK
     
    Atsedena 
    2022/02/13
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 7 
    2022/02/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    22  - 14
    ABANTZU 
    SASIAIN, X.
    AGIRRE, J.
    2022/02/18
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    GOROSTIDI, B.
    MUGICA, U.
    10  - 22
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    2022/02/18
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 3
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    22  - 21
    ILUNPE 2 
    EGIGUREN, U.
    ODRIOZOLA, E.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 
    2022/02/20
    -
    -
    LAGUNAK
     
    TOLOSA 1 (RET) 
       Jardunaldia 8 
    2022/03/04
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    SASIAIN, X.
    AGIRRE, J.
    22  - 9
    LAGUNAK 
    OLIDEN, E.
    BERGUA, A.
    2022/03/04
    18:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    22  - 0
    GAZTELEKU 
    2022/03/04
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ODRIOZOLA, E.
    EGIGUREN, U.
    22  - 6
    ZAZPI ITTURRI 2 
    GOROSTIDI, B.
    MUGICA, U.
    2022/03/04
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    UBIRIA, I.
    ARANBURU, H.
    10  - 22
    ZAZPI ITTURRI 3 
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 1 (RET) 
       Jardunaldia 9 
    2022/03/11
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    22  - 17
    ILUNPE 2 
    ODRIOZOLA, E.
    EGIGUREN, U.
    2022/03/11
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    OLIDEN, E.
    BERGUA, A.
    11  - 22
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    2022/03/11
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    22  - 0 *
    OIARPE 
    2022/03/13
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 3
     
    Atsedena 
    2022/03/13
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    ABANTZU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GAZTELEKU   13 7 6 1 0 132 104
    2 ZAZPI ITTURRI 3   13 7 6 1 0 150 84
    3 ILUNPE 2   12 7 5 2 0 148 73
    4 ABANTZU   11 7 4 3 0 110 117
    5 BEHAR ZANA   11 7 4 3 0 126 92
    6 ZAZPI ITTURRI 2   9 7 2 5 0 97 127
    7 LAGUNAK   7 7 0 7 0 68 154
    8 OIARPE   6 7 1 4 2 62 142
    9 TOLOSA 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/14
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    EIZAGIRRE, M.
    ANDUAGA, A.
    22  - 9
    HERNANI 
    MANTEROLA, U.
    ECHARRI, U.
    2022/01/14
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LABACA, B.
    EZAMA, B.
    8  - 22
    TOLOSA 2 
    IZAGUIRRE, J.
    ECHAVE, I.
    2022/01/14
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1 (RET)
    RUIZ, A.
    BALERDI, A.
     
    AZKOITIA 
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    2022/01/14
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    USABIAGA, A.
    LEUNDA, B.
    22  - 10
    LAPKE 
    ALDASORO, U.
    ERAUSQUIN, J.
       Jardunaldia 2 
    2022/01/22
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    QUEREJETA, A.
    ERAUSQUIN, J.
    22  - 8
    ATAUN 
    EIZAGIRRE, M.
    ANDUAGA, A.
    2022/01/22
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ECHAVE, I.
    IZAGUIRRE, J.
    22  - 11
    MURUMENDI 
    LEUNDA, B.
    USABIAGA, A.
    2022/01/22
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
     
    ZAZPI ITTURRI 1 (RET) 
    RUIZ, A.
    BALERDI, A.
    2022/01/23
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    AZKOITIA
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    22  - 17
    ILUNPE 1 
    LABACA, B.
    EZAMA, B.
       Jardunaldia 3 
    2022/01/28
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    EIZAGIRRE, M.
    ANDUAGA, A.
    11  - 22
    TOLOSA 2 
    ECHAVE, I.
    IZAGUIRRE, J.
    2022/01/28
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1 (RET)
     
    ILUNPE 1 
    2022/01/28
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    USABIAGA, A.
    LEUNDA, B.
    18  - 22
    AZKOITIA 
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    2022/01/29
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    MANTEROLA, U.
    ECHARRI, U.
    22  - 16
    LAPKE 
    QUEREJETA, A.
    ERAUSQUIN, J.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/11
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
     
    ZAZPI ITTURRI 1 (RET) 
    2022/02/11
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LABACA, B.
    EZAMA, B.
    22  - 13
    MURUMENDI 
    USABIAGA, A.
    LEUNDA, B.
    2022/02/11
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    15  - 22
    ATAUN 
    EIZAGIRRE, M.
    ANDUAGA, A.
    2022/02/11
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    TOLOSA 2
    ECHAVE, I.
    IZAGUIRRE, J.
    16  - 22
    HERNANI 
    MANTEROLA, U.
    ECHARRI, U.
       Jardunaldia 5 
    2022/02/18
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    0  - 22
    ILUNPE 1 
    2022/02/18
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    ALDASORO, U.
    ERAUSQUIN, J.
    10  - 22
    TOLOSA 2 
    ECHAVE, I.
    IZAGUIRRE, J.
    2022/02/18
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 1 (RET)
     
    MURUMENDI 
    2022/02/18
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    MANTEROLA, U.
    ECHARRI, U.
    22  - 13
    AZKOITIA 
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
       Jardunaldia 6 
    2022/03/03
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    22  - 0 *
    LAPKE 
    2022/03/04
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LABACA, B.
    EZAMA, B.
    22  - 6
    HERNANI 
    MANTEROLA, U.
    ECHARRI, U.
    2022/03/04
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    USABIAGA, A.
    LEUNDA, B.
    22  - 9
    ATAUN 
    EIZAGIRRE, M.
    ANDUAGA, A.
    2022/03/06
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 1 (RET)
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/11
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    QUEREJETA, A.
    ERAUSQUIN, J.
    2  - 22
    ILUNPE 1 
    LABACA, B.
    EZAMA, B.
    2022/03/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ECHAVE, I.
    IZAGUIRRE, J.
    18  - 22
    AZKOITIA 
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    2022/03/13
    -
    -
    ATAUN
     
    ZAZPI ITTURRI 1 (RET) 
    2022/03/13
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    22  - 0 *
    MURUMENDI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HERNANI   10 6 4 2 0 103 89
    2 AZKOITIA   10 6 4 2 0 116 97
    3 TOLOSA 2   10 6 4 2 0 122 84
    4 ILUNPE 1   10 6 4 2 0 113 65
    5 ATAUN   8 6 2 4 0 72 112
    6 MURUMENDI   7 6 2 3 1 86 107
    7 LAPKE   6 6 1 4 1 60 118
    8 ZAZPI ITTURRI 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba