Txapelketa: Federatua Udaberri U - Eskuz binaka kadeteak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/14
    18:30
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
     
    IZURUN (RET) 
    2022/01/15
    17:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    0 *  - 22
    MURUMENDI 
    2022/01/16
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 
    2022/01/16
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    ABANTZU (RET)
     
    EIBAR 
       Jardunaldia 2 
    2022/01/21
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    MENDIZABAL, J.
    ARIZTIMUÑO, J.
    8  - 22
    LAGUNAK 
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2022/01/22
    17:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    22  - 11
    GURE TXERU 
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    2022/01/23
    -
    -
    EIBAR
     
    Atsedena 
    2022/01/23
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    ABANTZU (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/28
    18:30
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    22  - 7
    ALOŅA MENDI 
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2022/01/30
    -
    -
    Atsedena
     
    GURE TXERU 
    2022/01/30
    -
    -
    EIBAR
     
    IZURUN (RET) 
    2022/01/30
    -
    -
    ABANTZU (RET)
     
    MURUMENDI 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/04
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    12  - 22
    LAGUNAK 
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2022/02/04
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    MENDIZABAL, J.
    ARIZTIMUÑO, J.
    22  - 3
    EIBAR 
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    2022/02/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    ABANTZU (RET) 
    2022/02/06
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/11
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    12  - 22
    ALOŅA MENDI 
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2022/02/13
    -
    -
    ABANTZU (RET)
     
    GURE TXERU 
    2022/02/13
    -
    -
    Atsedena
     
    LAGUNAK 
    2022/02/13
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    MURUMENDI 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/18
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    22  - 19
    EIBAR 
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    2022/02/20
    -
    -
    LAGUNAK
     
    ABANTZU (RET) 
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI 
    2022/02/20
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    IZURUN (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/04
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    LANDA, O.
    ARIZTIMUÑO, J.
    21  - 22
    ALOŅA MENDI 
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2022/03/04
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    9  - 22
    LAGUNAK 
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2022/03/06
    -
    -
    ABANTZU (RET)
     
    Atsedena 
    2022/03/06
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    GURE TXERU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAGUNAK   8 4 4 0 0 88 36
    2 ALOŅA MENDI   7 4 3 1 0 73 66
    3 MURUMENDI   6 4 2 2 0 73 47
    4 GURE TXERU   4 4 1 2 1 45 85
    5 EIBAR   4 4 0 4 0 43 88
    6 IZURUN (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    7 ABANTZU (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba