Txapelketa: Federatua Udaberri U - Eskuz binaka kadeteak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    COLLADO, J.
    AGUIRRE, E.
    22  - 5
    TOLOSA 3 
    TEJERA, O.
    UGARTEMENDIA, O.
    2022/01/08
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (R)
    ECHAVE, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    9  - 22
    INTZA 
    URDALLETA, X.
    OLAZABAL, B.
    2022/01/09
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
    2022/01/09
    11:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    MADINAGOITIA, M.
    ARRIZABALAGA, M.
    5  - 22
    BERGARA 
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
       Jardunaldia 2 
    2022/01/14
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    22  - 14
    INTXURRE 
    COLLADO, J.
    AGUIRRE, E.
    2022/01/15
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    22  - 0
    ZUMAIA (R) 
    2022/01/15
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    18  - 22
    ALOŅA MENDI 1 
    GURIDI, M.
    MADINAGOITIA, M.
    2022/01/16
    -
    -
    BERGARA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (R)
    0 *  - 22
    BEHAR ZANA 
    ARRUTI, X.
    IPARRAGIRRE, I.
    2022/01/21
    20:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    22  - 8
    INTZA 
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    2022/01/22
    17:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    GURIDI, M.
    MADINAGOITIA, M.
    22  - 5
    TOLOSA 3 
    UGARTEMENDIA, O.
    TEJERA, O.
    2022/01/23
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE 
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    22  - 0
    ZUMAIA (R) 
    2022/01/28
    19:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARRUTI, X.
    OTAEGUI, U.
    21  - 22
    ALOŅA MENDI 1 
    GURIDI, M.
    ARRIZABALAGA, M.
    2022/01/29
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    TEJERA, O.
    UGARTEMENDIA, O.
    5  - 22
    BERGARA 
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    2022/01/30
    -
    -
    INTZA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/04
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    MADINAGOITIA, M.
    ARRIZABALAGA, M.
    16  - 22
    INTXURRE 
    AGUIRRE, E.
    COLLADO, J.
    2022/02/04
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    22  - 6
    BEHAR ZANA 
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA (R) 
    2022/02/06
    10:30
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    22  - 0
    TOLOSA 3 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/11
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    COLLADO, J.
    AGUIRRE, E.
    11  - 22
    BERGARA 
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    2022/02/11
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARRUTI, X.
    MAIZA, O.
    22  - 15
    INTZA 
    LIZASO, J.
    OLAZABAL, B.
    2022/02/12
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (R)
    ECHAVE, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    3  - 22
    ALOŅA MENDI 1 
    GURIDI, M.
    ARRIZABALAGA, M.
    2022/02/13
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 3 
       Jardunaldia 7 
    2022/02/18
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    22  - 0
    ZUMAIA (R) 
    2022/02/19
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    TEJERA, O.
    UGARTEMENDIA, O.
    5  - 22
    BEHAR ZANA 
    ARRUTI, X.
    OTAEGUI, U.
    2022/02/20
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    Atsedena 
    2022/02/20
    11:30
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    22  - 14
    INTXURRE 
    COLLADO, J.
    AGUIRRE, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA   12 6 6 0 0 132 35
    2 ALOŅA MENDI 1   10 6 4 2 0 109 91
    3 BEHAR ZANA   10 6 4 2 0 115 78
    4 INTZA   9 6 3 3 0 107 89
    5 INTXURRE   9 6 3 3 0 105 87
    6 TOLOSA 3   7 6 1 5 0 42 110
    7 ZUMAIA (R)   5 6 0 5 1 12 132
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    10  - 22
    AZKOITIA 
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    2022/01/09
    -
    -
    Atsedena
     
    SORALUZE 
    2022/01/09
    11:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BARRENA, I.
    OSA, O.
    22  - 7
    ILUNPE 2 
    AZPIAZU, X.
    ASTIGARRAGA, U.
    2022/01/09
    17:30
    A - Programatu gabe - GEPF
    LAPKE (RET)
     
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 2 
    2022/01/14
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ASTIGARRAGA, U.
    AZPIAZU, X.
    22  - 8
    EPLE 
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    2022/01/14
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    22  - 8
    ALOŅA MENDI 2 
    BARRENA, I.
    OSA, O.
    2022/01/16
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    Atsedena 
    2022/01/16
    -
    -
    AZKOITIA
     
    LAPKE (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21
    18:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    3  - 22
    SORALUZE 
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    2022/01/22
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    CARRERA, A.
    18  - 22
    AZKOITIA 
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    2022/01/23
    -
    -
    LAPKE (RET)
     
    ILUNPE 2 
    2022/01/23
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 2 
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    AZPIAZU, X.
    ASTIGARRAGA, U.
    15  - 22
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    CARRERA, A.
    2022/01/28
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BARRENA, I.
    OSA, O.
    22  - 10
    EPLE 
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    2022/01/30
    -
    -
    SORALUZE
     
    LAPKE (RET) 
    2022/01/30
    -
    -
    AZKOITIA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/03
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    22  - 13
    ILUNPE 2 
    AZPIAZU, X.
    ASTIGARRAGA, U.
    2022/02/05
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    CARRERA, A.
    12  - 22
    SORALUZE 
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    2022/02/06
    -
    -
    LAPKE (RET)
     
    ALOŅA MENDI 2 
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/11
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    22  - 7
    AZKOITIA 
    GALARZA, D.
    AZKOITIA, I.
    2022/02/12
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BARRENA, I.
    OSA, O.
    18  - 22
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    CARRERA, A.
    2022/02/13
    -
    -
    EPLE
     
    LAPKE (RET) 
    2022/02/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 2 
       Jardunaldia 7 
    2022/02/17
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    22  - 9
    ALOŅA MENDI 2 
    BARRENA, I.
    OSA, O.
    2022/02/18
    18:00
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    CARRERA, A.
    22  - 16
    EPLE 
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    2022/02/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ASTIGARRAGA, U.
    AZPIAZU, X.
    22  - 18
    SORALUZE 
    IBARRA, I.
    AMUATEGI, E.
    2022/02/20
    -
    -
    LAPKE (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 SORALUZE   9 5 4 1 0 106 52
    2 AZKOITIA   9 5 4 1 0 95 72
    3 TOLOSA 1   8 5 3 2 0 96 93
    4 ALOŅA MENDI 2   7 5 2 3 0 79 83
    5 ILUNPE 2   7 5 2 3 0 79 92
    6 EPLE   5 5 0 5 0 47 110
    7 LAPKE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    HEVIA, A.
    VERTIZ, B.
    19  - 22
    ARETXABALETA 
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    2022/01/07
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    LIZARRALDE, U.
    ALONSO, A.
    22  - 18
    TOLOSA 2 
    ALTUNA, J.
    GOICOECHEA, A.
    2022/01/07
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    5  - 22
    MUNDARRO 
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    2022/01/09
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 1 
       Jardunaldia 2 
    2022/01/14
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    AZKUE, E.
    LABAKA, A.
    22  - 5
    OIARPE 
    HEVIA, A.
    VERTIZ, B.
    2022/01/14
    18:30
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    GOICOECHEA, A.
    22  - 15
    HERNANI 
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    2022/01/14
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    22  - 20
    ABANTZU 
    UNANUE, J.
    ALONSO, A.
    2022/01/16
    -
    -
    MUNDARRO
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    UNANUE, J.
    ALONSO, A.
    15  - 22
    ILUNPE 1 
    AZKUE, E.
    LABAKA, A.
    2022/01/22
    10:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    URDANGARIN, M.
    ZABALA, A.
    15  - 22
    TOLOSA 2 
    ALTUNA, J.
    GOICOECHEA, A.
    2022/01/22
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    21  - 22
    ARETXABALETA 
    ERRASTI, U.
    ERRASTI, M.
    2022/01/23
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LABAKA, A.
    AZKUE, E.
    22  - 4
    HERNANI 
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    2022/01/28
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    HEVIA, A.
    VERTIZ, B.
    17  - 22
    ABANTZU 
    UNANUE, J.
    ALONSO, A.
    2022/01/30
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
    2022/01/30
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    ARETXABALETA
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    19  - 22
    MUNDARRO 
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
       Jardunaldia 5 
    2022/02/04
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    17  - 22
    ILUNPE 1 
    AZKUE, E.
    LABAKA, A.
    2022/02/05
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    GOICOECHEA, A.
    12  - 22
    ARETXABALETA 
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    2022/02/05
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    5  - 22
    OIARPE 
    VERTIZ, B.
    HEVIA, A.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ABANTZU 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/11
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    AZKUE, E.
    EGIGUREN, X.
    22  - 11
    TOLOSA 2 
    GOICOECHEA, A.
    ALTUNA, J.
    2022/02/11
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    VERTIZ, B.
    HEVIA, A.
    10  - 22
    MUNDARRO 
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    2022/02/11
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    URIA, A.
    LIZARRALDE, U.
    22  - 2
    HERNANI 
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    2022/02/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 7 
    2022/02/18
    18:00
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA 2
    22  - 0 *
    OIARPE 
    2022/02/18
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    URDANGARIN, M.
    ZABALA, A.
    19  - 22
    ABANTZU 
    LIZARRALDE, U.
    URIA, A.
    2022/02/18
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    22  - 20
    ILUNPE 1 
    AZKUE, E.
    LABAKA, A.
    2022/02/20
    -
    -
    HERNANI
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ARETXABALETA   11 6 5 1 0 129 114
    2 ILUNPE 1   11 6 5 1 0 130 74
    3 ABANTZU   10 6 4 2 0 123 100
    4 TOLOSA 2   9 6 3 3 0 107 96
    5 MUNDARRO   9 6 3 3 0 117 100
    6 OIARPE   6 6 1 4 1 73 115
    7 HERNANI   6 6 0 6 0 52 132
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba