Txapelketa: Federatua Gipuz-Trinketa Paleta argentinarra TPA - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/15
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 1
    PORTILLA, J.
    VILA, N.
    30  - 13
    RAMUNTXO 3 
    PEREZ, F.
    IRIONDO, A.
    2022/01/15
    10:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    KURPIL KIROLAK 2
    BEREAU, I.
    MARTINEZ, J.
    30  - 25
    KURPIL KIROLAK 1 
    LAZKANO, L.
    CRUZ, L.
    2022/01/15
    16:00
    DONOSTIA - Ibaeta-Trinketa
    ERREPALA
    ARANALDE, A.
    LARRETXEA, I.
    30  - 9
    RAMUNTXO 2 
    ALONSO, C.
    ARRUABARRENA, R.
    2022/01/16
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI 
       Jardunaldia 2 
    2022/01/22
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    KURPIL KIROLAK 1
    LAZKANO, L.
    CRUZ, L.
    30  - 9
    ERREPALA 
    ARANALDE, A.
    LARRETXEA, I.
    2022/01/22
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    DONOSTIA JAI ALAI
    ALBERRO, A.
    ZALDUA, J.
    17  - 30
    KURPIL KIROLAK 2 
    RAMIREZ, I.
    MARTINEZ, J.
    2022/01/22
    17:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 2
    ALONSO, C.
    ARRUABARRENA, R.
    17  - 30
    RAMUNTXO 1 
    PORTILLA, J.
    VILA, N.
    2022/01/23
    -
    -
    RAMUNTXO 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/29
    10:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 1
    PORTILLA, J.
    VILA, N.
    30  - 28
    KURPIL KIROLAK 1 
    LAZKANO, L.
    CRUZ, L.
    2022/01/29
    16:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 3
    PEREZ, F.
    IRIONDO, A.
    22  - 30
    RAMUNTXO 2 
    ALONSO, C.
    ARRUABARRENA, R.
    2022/01/30
    -
    -
    Atsedena
     
    KURPIL KIROLAK 2 
    2022/02/11
    18:30
    DONOSTIA - Ibaeta-Trinketa
    ERREPALA
    ARANALDE, A.
    LARRETXEA, I.
    30  - 14
    DONOSTIA JAI ALAI 
    ALBERRO, U.
    ZALDUA, J.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/04
    19:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    DONOSTIA JAI ALAI
    ALBERRO, A.
    ZALDUA, J.
    21  - 30
    RAMUNTXO 1 
    PORTILLA, J.
    VILA, N.
    2022/02/05
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    KURPIL KIROLAK 2
    RAMIREZ, I.
    MARTINEZ, J.
    30  - 19
    ERREPALA 
    LARRETXEA, I.
    ARANALDE, A.
    2022/02/05
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    KURPIL KIROLAK 1
    LAZKANO, L.
    CRUZ, L.
    30  - 24
    RAMUNTXO 3 
    PEREZ, F.
    IRIONDO, A.
    2022/02/06
    -
    -
    RAMUNTXO 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/10
    20:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 1
    PORTILLA, J.
    VILA, N.
    23  - 30
    KURPIL KIROLAK 2 
    RAMIREZ, I.
    MARTINEZ, J.
    2022/02/12
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 2
    ALONSO, C.
    ARRUABARRENA, R.
    17  - 30
    KURPIL KIROLAK 1 
    LAZKANO, L.
    CRUZ, L.
    2022/02/12
    17:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 3
    PEREZ, F.
    IRIONDO, A.
    30  - 19
    DONOSTIA JAI ALAI 
    ALBERRO, U.
    ZALDUA, J.
    2022/02/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ERREPALA 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/17
    21:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    DONOSTIA JAI ALAI
    ALBERRO, U.
    ZALDUA, J.
    25  - 30
    RAMUNTXO 2 
    ALONSO, C.
    ARRUABARRENA, R.
    2022/02/18
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta-Trinketa
    ERREPALA
    ARANALDE, A.
    LARRETXEA, I.
    25  - 30
    RAMUNTXO 1 
    PORTILLA, J.
    VILA, N.
    2022/02/19
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    KURPIL KIROLAK 2
    BEREAU, I.
    MARTINEZ, J.
    30  - 21
    RAMUNTXO 3 
    PEREZ, F.
    IRIONDO, A.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    KURPIL KIROLAK 1 
       Jardunaldia 7 
    2022/02/24
    21:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 2
    ALONSO, C.
    ARRUABARRENA, R.
    30  - 28
    KURPIL KIROLAK 2 
    RAMIREZ, I.
    MARTINEZ, J.
    2022/02/26
    09:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    KURPIL KIROLAK 1
    LAZKANO, L.
    CRUZ, L.
    28  - 30
    DONOSTIA JAI ALAI 
    ALBERRO, U.
    ZALDUA, J.
    2022/02/26
    10:00
    IRUN - Ramuntxo B.-Trink.
    RAMUNTXO 3
    PEREZ, F.
    IRIONDO, A.
    30  - 24
    ERREPALA 
    ARANALDE, A.
    LARRETXEA, I.
    2022/02/27
    -
    -
    RAMUNTXO 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 KURPIL KIROLAK 2   11 6 5 1 0 178 135
    2 RAMUNTXO 1   11 6 5 1 0 173 134
    3 KURPIL KIROLAK 1   9 6 3 3 0 171 140
    4 RAMUNTXO 2   9 6 3 3 0 133 165
    5 RAMUNTXO 3   8 6 2 4 0 140 163
    6 ERREPALA   8 6 2 4 0 137 143
    7 DONOSTIA JAI ALAI   7 6 1 5 0 126 178
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba