Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Gomazko paleta binaka GPBI - 22 urtez azpikoak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/13
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA 2
    SANCHEZ, U.
    TERAN, A.
    20  - 25
    ERREPALA 1 
    DEL CURA, H.
    MARTINEZ, I.
    2021/11/13
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST
    ZELAIARAN, J.
    LARRARTE, I.
    25  - 20
    ZARAUTZ 
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    2021/11/14
    -
    -
    Atsedena
     
    ALTZATARRA 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/18
    19:15
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    25  - 20
    TXOST 
    ZELAIARAN, J.
    LARRARTE, I.
    2021/11/19
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    25  - 17
    ERREPALA 2 
    SANCHEZ, U.
    TERAN, A.
    2021/11/21
    -
    -
    ERREPALA 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/11/25
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ERREPALA 1
    DEL CURA, H.
    MARTINEZ, I.
    7  - 25
    ZARAUTZ 
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    2021/11/25
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ERREPALA 2
    SANCHEZ, U.
    TERAN, A.
    11  - 25
    ALTZATARRA 
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    2021/11/28
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST 
       Jardunaldia 4 
    2021/12/02
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALTZATARRA
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    25  - 20
    ERREPALA 1 
    DEL CURA, H.
    MARTINEZ, I.
    2021/12/03
    21:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST
    ZELAIARAN, J.
    LARRARTE, I.
    25  - 18
    ERREPALA 2 
    SANCHEZ, U.
    TERAN, A.
    2021/12/05
    -
    -
    Atsedena
     
    ZARAUTZ 
       Jardunaldia 5 
    2021/12/10
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    23  - 25
    ALTZATARRA 
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    2021/12/11
    11:30
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA 1
    0 *  - 25
    TXOST 
    2021/12/12
    -
    -
    ERREPALA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 6 
    2021/12/16
    19:30
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA 1
    DEL CURA, H.
    MARTINEZ, I.
    25  - 18
    ERREPALA 2 
    TERAN, A.
    SANCHEZ, U.
    2021/12/17
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    19  - 25
    TXOST 
    ZELAIARAN, J.
    LARRARTE, I.
    2021/12/19
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 7 
    2022/01/07
    19:30
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA 2
    TERAN, A.
    SANCHEZ, U.
    11  - 25
    ZARAUTZ 
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    2022/01/07
    20:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST
    ZELAIARAN, J.
    LARRARTE, I.
    25  - 8
    ALTZATARRA 
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    2022/01/09
    -
    -
    Atsedena
     
    ERREPALA 1 
       Jardunaldia 8 
    2022/01/14
    19:30
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    25  - 23
    ERREPALA 2 
    TERAN, A.
    SANCHEZ, U.
    2022/01/15
    09:00
    ZARAUTZ - Zinema
    ZARAUTZ
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    25  - 18
    ERREPALA 1 
    DEL CURA, H.
    MARTINEZ, I.
    2022/01/16
    -
    -
    TXOST
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 9 
    2022/01/21
    18:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA 1
    DEL CURA, H.
    MARTINEZ, I.
    25  - 24
    ALTZATARRA 
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    2022/01/21
    18:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA 2
    TERAN, A.
    SANCHEZ, U.
    20  - 25
    TXOST 
    ZELAIARAN, J.
    LARRARTE, I.
    2022/01/23
    -
    -
    ZARAUTZ
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 10 
    2022/01/28
    18:45
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    LASA, J.
    ETXABE, A.
    25  - 17
    ZARAUTZ 
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    2022/01/29
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST
    ZELAIARAN, J.
    LARRARTE, I.
    25  - 17
    ERREPALA 1 
    DEL CURA, H.
    MARTINEZ, I.
    2022/01/30
    -
    -
    Atsedena
     
    ERREPALA 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TXOST   15 8 7 1 0 195 127
    2 ALTZATARRA   14 8 6 2 0 182 164
    3 ZARAUTZ   12 8 4 4 0 179 153
    4 ERREPALA 1   10 8 3 4 1 137 187
    5 ERREPALA 2   8 8 0 8 0 138 200
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba