Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP banaka. 7 GPBA7 - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/08 10:00 DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI-ETXEBESTE U.
    ECHEVESTE, U.
    13 - 25 ORIO-ALDALUR
    ALDALUR, I.
    2022/01/08 17:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25 - 13 TOLOSA-ZELAIA
    CELAYA, M.
    2022/01/09 - - Atsedena - HERNANI-ARANDIA
       Jardunaldia 2 
    2022/01/15 10:00 ORIO - Udalekoa ORIO-ALDALUR
    ALDALUR, I.
    25 - 16 BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    2022/01/16 - - TOLOSA-ZELAIA - Atsedena
    2022/01/16 11:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ARANDIA
    ARANDIA , A.
    25 - 22 LIZARDI-ETXEBESTE U.
    ECHEVESTE, U.
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21 19:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25 - 7 HERNANI-ARANDIA
    ARANDIA , A.
    2022/01/21 20:00 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-ZELAIA
    CELAYA, M.
    8 - 25 ORIO-ALDALUR
    ALDALUR, I.
    2022/01/23 - - Atsedena - LIZARDI-ETXEBESTE U.
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28 18:00 DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI-ETXEBESTE U.
    ECHEVESTE, U.
    12 - 25 BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    2022/01/28 19:15 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ARANDIA
    ARANDIA , A.
    25 - 18 TOLOSA-ZELAIA
    CELAYA, M.
    2022/01/30 - - Atsedena - ORIO-ALDALUR
       Jardunaldia 5 
    2022/02/04 19:15 ORIO - Udalekoa ORIO-ALDALUR
    ALDALUR, I.
    25 - 15 HERNANI-ARANDIA
    ARANDIA , A.
    2022/02/05 09:30 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-ZELAIA
    CELAYA, M.
    25 - 23 LIZARDI-ETXEBESTE U.
    ZUBELDIA, A.
    2022/02/06 - - BELOKI-VIANA - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ORIO-ALDALUR 8 4 4 0 0 100 52
    2 BELOKI-VIANA 7 4 3 1 0 91 57
    3 HERNANI-ARANDIA 6 4 2 2 0 72 90
    4 TOLOSA-ZELAIA 5 4 1 3 0 64 98
    5 LIZARDI-ETXEBESTE U. 4 4 0 4 0 70 100
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07 20:00 DONOSTIA - Loiola LOIOLATARRA-ARANA
    ARANA, X.
    20 - 25 ILUNPE-MARTIJA
    MARTIJA, E.
    2022/01/07 20:00 ANOETA - Alkartasuna KUKU-LULUAGA
    LULUAGA, B.
    16 - 25 ORIO-LIZASO
    LIZASO, I.
    2022/01/09 - - Atsedena - GAZTELEKU-LETE
       Jardunaldia 2 
    2022/01/13 20:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-LETE
    LETE, G.
    13 - 25 KUKU-LULUAGA
    LULUAGA, B.
    2022/01/16 - - ILUNPE-MARTIJA - Atsedena
    2022/01/16 10:00 ORIO - Udalekoa ORIO-LIZASO
    LIZASO, I.
    24 - 25 LOIOLATARRA-ARANA
    ARANA, X.
       Jardunaldia 3 
    2022/01/22 11:30 AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri ILUNPE-MARTIJA
    MARTIJA, E.
    19 - 25 ORIO-LIZASO
    LIZASO, I.
    2022/01/23 - - Atsedena - KUKU-LULUAGA
    2022/01/23 10:00 DONOSTIA - Loiola LOIOLATARRA-ARANA
    ARANA, X.
    25 - 10 GAZTELEKU-LETE
    LETE, G.
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28 18:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-LETE
    LETE, G.
    14 - 25 ILUNPE-MARTIJA
    MARTIJA, E.
    2022/01/28 20:00 ANOETA - Alkartasuna KUKU-LULUAGA
    LULUAGA, B.
    22 - 25 LOIOLATARRA-ARANA
    ARANA, X.
    2022/01/30 - - Atsedena - ORIO-LIZASO
       Jardunaldia 5 
    2022/02/04 19:15 ORIO - Udalekoa ORIO-LIZASO
    LIZASO, I.
    25 - 6 GAZTELEKU-LETE
    LETE, G.
    2022/02/06 - - LOIOLATARRA-ARANA - Atsedena
    2022/02/06 10:00 AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-MARTIJA
    MARTIJA, E.
    25 - 14 KUKU-LULUAGA
    LULUAGA, B.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ORIO-LIZASO 7 4 3 1 0 99 66
    2 ILUNPE-MARTIJA 7 4 3 1 0 94 73
    3 LOIOLATARRA-ARANA 7 4 3 1 0 95 81
    4 KUKU-LULUAGA 5 4 1 3 0 77 88
    5 GAZTELEKU-LETE 4 4 0 4 0 43 100
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07 18:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    25 - 10 ILUNPE-ARANBARRI
    ARANBARRI, H.
    2022/01/08 10:00 DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI-ETXEBESTE A.
    ECHEVESTE, A.
    25 - 3 BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    2022/01/09 - - Atsedena - ORIO-LERTXUNDI
       Jardunaldia 2 
    2022/01/15 10:00 ORIO - Udalekoa ORIO-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, A.
    25 - 14 GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    2022/01/15 11:00 AZPEITIA (Urrest.) - Txikuri ILUNPE-ARANBARRI
    ARANBARRI, H.
    14 - 25 LIZARDI-ETXEBESTE A.
    ECHEVESTE, A.
    2022/01/16 - - BELOKI-IZAGIRRE - Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21 19:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    3 - 25 ILUNPE-ARANBARRI
    ARANBARRI, H.
    2022/01/22 19:00 DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI-ETXEBESTE A.
    ECHEVESTE, A.
    18 - 25 ORIO-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, A.
    2022/01/23 - - Atsedena - GAZTELEKU-LOIDI
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28 18:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    18 - 25 LIZARDI-ETXEBESTE A.
    ECHEVESTE, A.
    2022/01/28 20:00 ORIO - Udalekoa ORIO-LERTXUNDI 25 - 0* BELOKI-IZAGIRRE
    2022/01/30 - - Atsedena - ILUNPE-ARANBARRI
       Jardunaldia 5 
    2022/02/06 - - LIZARDI-ETXEBESTE A. - Atsedena
    2022/02/06 10:00 AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-ARANBARRI
    ARANBARRI, H.
    9 - 25 ORIO-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, A.
    2022/02/06 18:00 A - Programatu gabe - GEPF BELOKI-IZAGIRRE 25 - 0* GAZTELEKU-LOIDI
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ORIO-LERTXUNDI 8 4 4 0 0 100 41
    2 LIZARDI-ETXEBESTE A. 7 4 3 1 0 93 60
    3 ILUNPE-ARANBARRI 5 4 1 3 0 58 78
    4 BELOKI-IZAGIRRE 4 4 1 2 1 31 75
    5 GAZTELEKU-LOIDI 4 4 1 2 1 57 85
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07 18:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    15 - 25 KUKU-LUISA
    LUISA, A.
    2022/01/08 10:00 DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI-OLASAGASTI 25 - 0* HERNANI-ZURUTUZA
       Jardunaldia 2 
    2022/01/22 11:00 ANOETA - Alkartasuna KUKU-LUISA
    LUISA, A.
    25 - 12 LIZARDI-OLASAGASTI
    OLASAGASTI, M.
    2022/01/22 17:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    18 - 25 HERNANI-ZURUTUZA
    ZURUTUZA, I.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/04 19:00 DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI-OLASAGASTI
    OLASAGASTI, M.
    18 - 25 GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    2022/02/05 11:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ZURUTUZA
    ZURUTUZA, I.
    17 - 25 KUKU-LUISA
    LUISA, A.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 KUKU-LUISA   6 3 3 0 0 75 44
    2 GAZTELEKU-ETXEBERRIA   4 3 1 2 0 58 68
    3 LIZARDI-OLASAGASTI   4 3 1 2 0 55 50
    4 HERNANI-ZURUTUZA   3 3 1 1 1 42 68
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba