Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Larruzko paleta LP - Nagusiak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/10
    19:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA 1
    AUZMENDI, I.
    AMIANO, J.
     
    EUSKAL JOLAS (RET) 
    2021/09/12
    -
    -
    OIANGU (RET)
     
    TXOST 2 
    2021/09/12
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 
       Jardunaldia 2 
    2021/09/18
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ZELAIARAN, J.
    AZPIROZ, J.
    25  - 35
    ALTZATARRA 1 
    AUZMENDI, I.
    AMIANO, J.
    2021/09/19
    -
    -
    EPLE
     
    OIANGU (RET) 
    2021/09/19
    -
    -
    EUSKAL JOLAS (RET)
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/09/23
    20:00
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS (RET)
    BERASALUCE, X.
    BEITIA, M.
     
    TXOST 2 
    ZELAIARAN, J.
    AZPIROZ, J.
    2021/09/24
    19:30
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA 1
    ASTRAIN, T.
    AMIANO, J.
    27  - 35
    EPLE 
    EZKERRO, J.
    PICHEL, A.
    2021/09/26
    -
    -
    Atsedena
     
    OIANGU (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/01
    18:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
     
    EUSKAL JOLAS (RET) 
    2021/10/03
    -
    -
    OIANGU (RET)
     
    ALTZATARRA 1 
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST 2 
       Jardunaldia 5 
    2021/10/07
    20:10
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    TXOST 2
    ZELAIARAN, J.
    AZPIROZ, J.
    20  - 35
    EPLE 
    EZKERRO, J.
    PICHEL, A.
    2021/10/10
    -
    -
    EUSKAL JOLAS (RET)
     
    OIANGU (RET) 
    2021/10/10
    -
    -
    ALTZATARRA 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EPLE   4 2 2 0 0 70 47
    2 ALTZATARRA 1   3 2 1 1 0 62 60
    3 TXOST 2   2 2 0 2 0 45 70
    4 OIANGU (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    5 EUSKAL JOLAS (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/10
    19:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA 2
    PAGOLA, U.
    MARTINEZ DE LA HIDALGA, G.
    35  - 19
    ALTZATARRA 3 
    UDAKIOLA, I.
    MUTUBERRIA, M.
    2021/09/12
    -
    -
    ILUNPE (RET)
     
    TXOST 1 
    2021/09/12
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 2 
    2021/09/18
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    BELAMENDIA, M.
    FLORES, A.
    16  - 35
    ALTZATARRA 2 
    PAGOLA, U.
    MARTINEZ DE LA HIDALGA, G.
    2021/09/19
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    ILUNPE (RET) 
    2021/09/19
    -
    -
    ALTZATARRA 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/09/25
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA 3
    MUTUBERRIA, M.
    UDAKIOLA, I.
    35  - 27
    TXOST 1 
    FLORES, A.
    BELAMENDIA, M.
    2021/09/25
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA 2
    PAGOLA, U.
    MARTINEZ DE LA HIDALGA, G.
    35  - 16
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2021/09/26
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/02
    11:45
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    35  - 28
    ALTZATARRA 3 
    UDAKIOLA, I.
    MUTUBERRIA, M.
    2021/10/03
    -
    -
    ILUNPE (RET)
     
    ALTZATARRA 2 
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST 1 
       Jardunaldia 5 
    2021/10/09
    11:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    BELAMENDIA, M.
    FLORES, A.
    17  - 35
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2021/10/10
    -
    -
    ALTZATARRA 3
     
    ILUNPE (RET) 
    2021/10/10
    -
    -
    ALTZATARRA 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALTZATARRA 2   6 3 3 0 0 105 51
    2 GAZTELEKU   5 3 2 1 0 86 80
    3 ALTZATARRA 3   4 3 1 2 0 82 97
    4 TXOST 1   3 3 0 3 0 60 105
    5 ILUNPE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba