Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Neska nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/24
    18:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 
    2021/09/26
    12:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN (RET)
    ARRAIZA, M.
    ZUBIZARRETA, E.
     
    OLALDE (RET) 
    GALEANO, N.
    GALEANO, L.
    2021/09/26
    16:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
     
    SU-BERRI (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2021/09/30
    20:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    ALOŅA MENDI
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
     
    IZURUN (RET) 
    ZUBIZARRETA, E.
    ZABALA, I.
    2021/10/01
    20:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE (RET)
    GALEANO, N.
    GALEANO, L.
     
    ABANTZU 
    AGIRRE, N.
    MENDIZABAL, N.
    2021/10/03
    11:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI (RET)
    LARRARTE, M.
    ERASUN, I.
     
    BERGARA 
    BARROCAL, M.
    BERGARA, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/06
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    SU-BERRI (RET) 
    2021/10/08
    20:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE (RET)
    GALEANO, N.
    GALEANO, L.
     
    ALOŅA MENDI 
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
    2021/10/28
    20:00
    BERGARA - Udalekoa
    ABANTZU
    AGIRRE, N.
    MENDIZABAL, N.
    22  - 16
    BERGARA 
    BARROCAL, M.
    BERGARA, A.
       Jardunaldia 4 
    2021/10/15
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    MENDIZABAL, N.
    AGIRRE, N.
    18  - 22
    ALOŅA MENDI 
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
    2021/10/15
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
     
    IZURUN (RET) 
    2021/10/15
    19:30
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI (RET)
    LARRARTE, M.
    ERASUN, I.
     
    OLALDE (RET) 
    GALEANO, L.
    GALEANO, N.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/02
    20:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE (RET)
    GALEANO, N.
    GALEANO, L.
     
    BERGARA 
    BARROCAL, M.
    BERGARA, A.
    2021/10/23
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
     
    SU-BERRI (RET) 
    2021/10/24
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    ABANTZU 
       Jardunaldia 6 
    2021/10/29
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
    14  - 22
    BERGARA 
    BARROCAL, M.
    BERGARA, A.
    2021/10/29
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE (RET)
     
    IZURUN (RET) 
    2021/10/31
    -
    -
    SU-BERRI (RET)
     
    ABANTZU 
       Jardunaldia 7 
    2021/11/06
    11:15
    ANDOAIN - Arrate
    ABANTZU
     
    OLALDE (RET) 
    2021/11/06
    12:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN (RET)
    ARRAIZA, M.
    ZABALA, I.
     
    ALOŅA MENDI 
    OSES, U.
    ETXEGARAI, M.
    2021/11/07
    -
    -
    BERGARA
     
    SU-BERRI (RET) 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/12
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
     
    OLALDE (RET) 
    2021/11/13
    10:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    BERGARA
    BARROCAL, M.
    BERGARA, A.
    22  - 15
    ABANTZU 
    AGIRRE, N.
    MENDIZABAL, N.
    2021/11/14
    -
    -
    SU-BERRI (RET)
     
    IZURUN (RET) 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/19
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
    19  - 22
    ABANTZU 
    AGIRRE, N.
    MENDIZABAL, N.
    2021/11/19
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN (RET)
     
    BERGARA 
    2021/11/21
    -
    -
    OLALDE (RET)
     
    SU-BERRI (RET) 
       Jardunaldia 10 
    2021/11/28
    -
    -
    SU-BERRI (RET)
     
    ALOŅA MENDI 
    2021/11/28
    -
    -
    BERGARA
     
    OLALDE (RET) 
    2021/11/28
    -
    -
    ABANTZU
     
    IZURUN (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA   7 4 3 1 0 82 51
    2 ABANTZU   6 4 2 2 0 77 79
    3 ALOŅA MENDI   4 4 1 2 1 55 84
    4 OLALDE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    5 SU-BERRI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 IZURUN (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba