Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Jubenilak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/16
    20:45
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
    4  - 22
    ATAUN 
    ARRILLAGA, O.
    ANDUAGA, A.
    2021/09/17
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 2 (RET)
     
    AZKOITIA 
    2021/09/17
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    22  - 9
    ILUNPE 1 
    LABACA, B.
    EGIGUREN, U.
    2021/09/19
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA 
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    ARRILLAGA, O.
    ANDUAGA, A.
    14  - 22
    OIARPE 1 
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    2021/09/25
    10:30
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA
    OLAIZOLA, E.
    SORONDO, E.
    22  - 4
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
    2021/09/26
    -
    -
    AZKOITIA
     
    Atsedena 
    2021/09/26
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    LAPKE 2 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/02
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    GARCIA, I.
    22  - 9
    ILUNPE 1 
    LABACA, B.
    EGIGUREN, U.
    2021/10/02
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    21  - 22
    ALDE ZAHARRA 
    OLAIZOLA, E.
    SORONDO, E.
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
    2021/10/03
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    ATAUN 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/08
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    ARRILLAGA, O.
    ANDUAGA, A.
    18  - 22
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    GARCIA, I.
    2021/10/08
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
    19  - 22
    OIARPE 1 
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    2021/10/10
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    Atsedena 
    2021/10/10
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    LAPKE 2 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LABACA, B.
    EGIGUREN, U.
    13  - 22
    ATAUN 
    ARRILLAGA, O.
    ANDUAGA, A.
    2021/10/15
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    GARCIA, I.
    22  - 8
    ALDE ZAHARRA 
    OLAIZOLA, E.
    SORONDO, E.
    2021/10/17
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    BEHAR ZANA 
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 1 
       Jardunaldia 6 
    2021/10/22
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
    6  - 22
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    GARCIA, I.
    2021/10/23
    10:30
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA
    OLAIZOLA, E.
    SORONDO, E.
    22  - 17
    ILUNPE 1 
    LABACA, B.
    EGIGUREN, U.
    2021/10/24
    -
    -
    OIARPE 1
     
    LAPKE 2 (RET) 
    2021/10/24
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN 
       Jardunaldia 7 
    2021/10/29
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    22  - 12
    ALDE ZAHARRA 
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LABACA, B.
    EGIGUREN, U.
    22  - 14
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    2021/10/29
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    GARCIA, I.
    22  - 4
    OIARPE 1 
    OLAIZ, X.
    ETXEBERRIA, I.
    2021/10/31
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA   10 5 5 0 0 110 45
    2 OIARPE 1   8 5 3 2 0 91 86
    3 ATAUN   8 5 3 2 0 98 73
    4 ALDE ZAHARRA   8 5 3 2 0 86 86
    5 ILUNPE 1   6 5 1 4 0 70 102
    6 BEHAR ZANA   5 5 0 5 0 47 110
    7 LAPKE 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/17
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    10  - 22
    LAPKE 1 
    ITUARTE, F.
    GOIBURU, A.
    2021/09/17
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZABALETA, O.
    LANDA, U.
    22  - 14
    HERNANI 
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    2021/09/19
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
    22  - 11
    ILUNPE 2 
    ODRIOZOLA, E.
    EZAMA, B.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    ITUARTE, F.
    GOIBURU, A.
    22  - 15
    OIARPE 2 
    ZABALETA, O.
    ARANBURU, H.
    2021/09/24
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ODRIOZOLA, E.
    EZAMA, B.
    20  - 22
    GAZTELEKU 
    BELOKI, E.
    GAZTAÑAGA, J.
    2021/09/25
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    8  - 22
    TOLOSA 
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/08
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    ITUARTE, F.
    GOIBURU, A.
    22  - 20
    ILUNPE 2 
    ODRIOZOLA, E.
    EZAMA, B.
    2021/10/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    19  - 22
    HERNANI 
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    2021/10/08
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZABALETA, O.
    LANDA, U.
    21  - 22
    TOLOSA 
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
       Jardunaldia 4 
    2021/10/15
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    17  - 22
    LAPKE 1 
    ITUARTE, F.
    GOIBURU, A.
    2021/10/16
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
    22  - 9
    GAZTELEKU 
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    2021/10/16
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZABALETA, O.
    ARANBURU, H.
    22  - 20
    ILUNPE 2 
    ODRIOZOLA, E.
    EZAMA, B.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ODRIOZOLA, E.
    EZAMA, B.
    22  - 11
    HERNANI 
    ECHARRI, U.
    JARA, J.
    2021/10/29
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    ITUARTE, F.
    TELLERIA, E.
    22  - 15
    TOLOSA 
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
    2021/10/29
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    GAZTAÑAGA, J.
    BELOKI, E.
    22  - 14
    OIARPE 2 
    ARANBURU, H.
    LANDA, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE 1   10 5 5 0 0 110 77
    2 TOLOSA   9 5 4 1 0 103 71
    3 GAZTELEKU   7 5 2 3 0 82 100
    4 OIARPE 2   7 5 2 3 0 94 100
    5 ILUNPE 2   6 5 1 4 0 93 99
    6 HERNANI   6 5 1 4 0 72 107
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba