Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Kadeteak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/17
    18:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    22  - 16
    GAZTELEKU 2 
    SALBADOR, B.
    URIA, E.
    2021/09/17
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    22  - 20
    INTZA 
    OLAZABAL, B.
    LIZASO, J.
    2021/09/17
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    BARRENA, I.
    OSA, O.
     
    AZKOITIA (RET) 
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    2021/09/18
    10:45
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    22  - 4
    TOLOSA 2 
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    2021/09/19
    -
    -
    AŅORGA (RET)
     
    ILUNPE 1 
    2021/09/19
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE 
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    22  - 4
    ALOŅA MENDI 1 
    MADINAGOITIA, M.
    OSA, O.
    2021/09/24
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    17  - 22
    EPLE 
    PEREZ, E.
    LIZARAZU, E.
    2021/09/25
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    TEJERA, O.
    3  - 22
    BEHAR ZANA 
    ARANBURU, P.
    OTAEGUI, U.
    2021/09/25
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    LIZASO, J.
    5  - 22
    SORALUZE 
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    2021/09/26
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    Atsedena 
    2021/09/26
    -
    -
    AZKOITIA (RET)
     
    AŅORGA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/01
    18:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    22  - 4
    TOLOSA 2 
    UGARTEMENDIA, O.
    TEJERA, O.
    2021/10/01
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    21  - 22
    ILUNPE 1 
    LABAKA, A.
    AZPIAZU, M.
    2021/10/01
    18:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
     
    AZKOITIA (RET) 
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    2021/10/01
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    22  - 3
    INTZA 
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    2021/10/03
    -
    -
    AŅORGA (RET)
     
    LAPKE 
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 1 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/08
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    22  - 4
    EPLE 
    PEREZ, E.
    LIZARAZU, E.
    2021/10/08
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LABAKA, A.
    AZPIAZU, M.
    20  - 22
    SORALUZE 
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    2021/10/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA (RET)
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
     
    BEHAR ZANA 
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    2021/10/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    6  - 22
    GAZTELEKU 2 
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    2021/10/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    AŅORGA (RET) 
    2021/10/10
    -
    -
    INTZA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2021/10/15
    18:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    11  - 22
    ALOŅA MENDI 1 
    BARRENA, I.
    OSA, O.
    2021/10/15
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    11  - 22
    LAPKE 
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    2021/10/15
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    22  - 3
    ILUNPE 1 
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    2021/10/15
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
     
    AZKOITIA (RET) 
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    2021/10/16
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    22  - 8
    TOLOSA 2 
    ALTUNA, J.
    TEJERA, O.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    AŅORGA (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2021/10/21
    19:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA (RET)
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
     
    GAZTELEKU 2 
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    22  - 7
    SORALUZE 
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    2021/10/22
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    MADINAGOITIA, M.
    22  - 13
    BEHAR ZANA 
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    2021/10/22
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    22  - 7
    INTZA 
    LIZASO, J.
    OLAZABAL, B.
    2021/10/24
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
    2021/10/24
    -
    -
    AŅORGA (RET)
     
    EPLE 
       Jardunaldia 7 
    2021/10/29
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    22  - 15
    LAPKE 
    EGUREN, U.
    QUEREJETA, M.
    2021/10/29
    19:15
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    22  - 19
    ALOŅA MENDI 1 
    GURIDI, M.
    OSA, O.
    2021/10/29
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    TEJERA, O.
    2  - 22
    ILUNPE 1 
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    2021/10/30
    11:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
     
    AZKOITIA (RET) 
    2021/10/31
    -
    -
    BEHAR ZANA
     
    AŅORGA (RET) 
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/05
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    PEREZ, E.
    LIZARAZU, E.
    12  - 22
    BEHAR ZANA 
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    2021/11/05
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    22  - 5
    INTZA 
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    2021/11/05
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    MADINAGOITIA, M.
    OSA, O.
    4  - 22
    GAZTELEKU 2 
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    2021/11/05
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA (RET)
     
    TOLOSA 2 
    2021/11/07
    -
    -
    AŅORGA (RET)
     
    SORALUZE 
    2021/11/07
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
     
    AZKOITIA (RET) 
    2021/11/12
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    AŅORGA (RET) 
    2021/11/12
    19:30
    EIBAR - Astelena
    SORALUZE
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    22  - 8
    EPLE 
    LIZARAZU, E.
    AYESTARAN, M.
    2021/11/13
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    5  - 22
    LAPKE 
    EGUREN, U.
    ITURBE, M.
    2021/11/13
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    LIZASO, J.
    7  - 22
    ALOŅA MENDI 1 
    BARRENA, I.
    OSA, O.
    2021/11/14
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
       Jardunaldia 10 
    2021/11/19
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    22  - 5
    ILUNPE 1 
    LABAKA, A.
    AZPIAZU, M.
    2021/11/19
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    PEREZ, E.
    LIZARAZU, E.
    10  - 22
    GAZTELEKU 2 
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    2021/11/19
    19:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    ARRUTI, X.
    7  - 22
    SORALUZE 
    IBARRA, I.
    CARAMANZANA, M.
    2021/11/21
    -
    -
    AŅORGA (RET)
     
    INTZA 
    2021/11/21
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA (RET) 
    2021/11/21
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    ALOŅA MENDI 1
    MADINAGOITIA, M.
    OSA, O.
    22  - 4
    TOLOSA 2 
    ALTUNA, J.
    TEJERA, O.
       Jardunaldia 11 
    2021/11/25
    19:00
    VILLABONA - Bear Zana
    GAZTELEKU 2
    SALBADOR, B.
    URIA, E.
    22  - 16
    BEHAR ZANA 
    ARRUTI, X.
    OTAEGUI, U.
    2021/11/26
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 1 
    2021/11/27
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    10  - 22
    EPLE 
    LIZARAZU, E.
    AYESTARAN, M.
    2021/11/28
    -
    -
    SORALUZE
     
    Atsedena 
    2021/11/28
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    AŅORGA (RET) 
    2021/11/28
    -
    -
    AZKOITIA (RET)
     
    LAPKE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE   15 8 7 1 0 169 63
    2 GAZTELEKU 2   15 8 7 1 0 170 79
    3 SORALUZE   15 8 7 1 0 161 101
    4 ILUNPE 1   12 8 4 4 0 133 118
    5 ALOŅA MENDI 1   11 8 4 3 1 115 123
    6 BEHAR ZANA   11 8 3 5 0 134 145
    7 EPLE   11 8 3 5 0 111 141
    8 INTZA   9 8 1 7 0 79 162
    9 TOLOSA 2   8 8 0 8 0 36 176
    10 AŅORGA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    11 AZKOITIA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/17
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
    2021/09/17
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    OLAIZ, M.
    VERTIZ, B.
    14  - 22
    BERGARA 
    ALBERDI, P.
    ORMAETXEA, A.
    2021/09/17
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    OLAIZOLA, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    6  - 22
    GAZTELEKU 1 
    SEGUROLA, A.
    CESTAU, J.
    2021/09/18
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    AZKUE, E.
    ASTIGARRAGA, U.
    11  - 22
    ILUNPE 2 
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    2021/09/19
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 
    2021/09/19
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    13  - 22
    ATAUN 
    CONTRERAS, N.
    ECHAVE, H.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24
    18:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    22  - 14
    INTXURRE 
    COLLADO, J.
    CARRERA, A.
    2021/09/24
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    CONTRERAS, N.
    ECHAVE, H.
    22  - 2
    ZUMAIA 
    OLAIZOLA, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    2021/09/24
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    CESTAU, J.
    SEGUROLA, A.
    22  - 7
    OIARPE 
    VERTIZ, B.
    OLAIZ, M.
    2021/09/25
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ITURBE, X.
    AZPEITIA, O.
    22  - 3
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    2021/09/26
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    Atsedena 
    2021/09/26
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    ILUNPE 3 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/01
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    COLLADO, J.
    CARRERA, A.
    5  - 22
    GAZTELEKU 1 
    SEGUROLA, A.
    CESTAU, J.
    2021/10/01
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    OLAIZ, M.
    VERTIZ, B.
    7  - 22
    ATAUN 
    CONTRERAS, N.
    ECHAVE, H.
    2021/10/01
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    AZKUE, E.
    ASTIGARRAGA, U.
    6  - 22
    BERGARA 
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    2021/10/02
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ZUBIZARRETA, O.
    OLAIZOLA, U.
    1  - 22
    HERNANI 
    LEGARRETA, O.
    ITURBE, X.
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 1 
    2021/10/03
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/08
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    CONTRERAS, N.
    ECHAVE, H.
    22  - 5
    INTXURRE 
    COLLADO, J.
    CARRERA, A.
    2021/10/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    CESTAU, J.
    SEGUROLA, A.
    22  - 3
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    2021/10/08
    19:45
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    22  - 16
    ILUNPE 2 
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    2021/10/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    22  - 18
    ZUMAIA 
    ECHAVE, U.
    OLAIZOLA, U.
    2021/10/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    Atsedena 
    2021/10/10
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ITURBE, X.
    22  - 5
    OIARPE 
    VERTIZ, B.
    OLAIZ, M.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    3  - 22
    GAZTELEKU 1 
    SEGUROLA, A.
    CESTAU, J.
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    AZKUE, E.
    ASTIGARRAGA, U.
    3  - 22
    ATAUN 
    CONTRERAS, N.
    ECHAVE, H.
    2021/10/16
    10:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    COLLADO, J.
    CARRERA, A.
    10  - 22
    HERNANI 
    ITURBE, X.
    AZPEITIA, O.
    2021/10/16
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    OLAIZ, M.
    VERTIZ, B.
    21  - 22
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 
    2021/10/17
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 6 
    2021/10/22
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    CONTRERAS, N.
    ECHAVE, H.
    22  - 8
    ILUNPE 2 
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    2021/10/23
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    22  - 16
    INTXURRE 
    COLLADO, J.
    CARRERA, A.
    2021/10/23
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ECHAVE, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    3  - 22
    OIARPE 
    OLAIZ, M.
    VERTIZ, B.
    2021/10/24
    -
    -
    BERGARA
     
    Atsedena 
    2021/10/24
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
    2021/10/24
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ITURBE, X.
    LEGARRETA, O.
    22  - 3
    ILUNPE 3 
    ZIARSOLO, P.
    AZKUE, E.
       Jardunaldia 7 
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    9  - 22
    HERNANI 
    ITURBE, X.
    AZPEITIA, O.
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    AZKUE, E.
    ASTIGARRAGA, U.
    10  - 22
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    2021/10/29
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    COLLADO, J.
    CARRERA, A.
    20  - 22
    ZUMAIA 
    OLAIZOLA, U.
    ECHAVE, U.
    2021/10/29
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    14  - 22
    GAZTELEKU 1 
    CESTAU, J.
    SEGUROLA, A.
    2021/10/31
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    ATAUN 
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/04
    18:00
    ATAUN (S. Gregorio) - Zelai
    ATAUN
    ECHAVE, H.
    CONTRERAS, N.
    22  - 8
    BERGARA 
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    2021/11/05
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    20  - 22
    ILUNPE 2 
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    2021/11/06
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ECHAVE, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    11  - 22
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    2021/11/06
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    OLAIZ, M.
    VERTIZ, B.
    22  - 3
    INTXURRE 
    CARRERA, A.
    COLLADO, J.
    2021/11/07
    -
    -
    HERNANI
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
    2021/11/07
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/11
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    15  - 22
    HERNANI 
    ITURBE, X.
    AZPEITIA, O.
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    22  - 3
    ZUMAIA 
    ECHAVE, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    AZKUE, E.
    ASTIGARRAGA, U.
    7  - 22
    OIARPE 
    VERTIZ, B.
    OLAIZ, M.
    2021/11/12
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    CESTAU, J.
    SEGUROLA, A.
    22  - 9
    ATAUN 
    ECHAVE, H.
    CONTRERAS, N.
    2021/11/14
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE 
    2021/11/14
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 10 
    2021/11/19
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ITURBE, X.
    AZPEITIA, O.
    19  - 22
    GAZTELEKU 1 
    CESTAU, J.
    SEGUROLA, A.
    2021/11/20
    10:00
    IKAZTEGIETA - Udal.
    INTXURRE
    22  - 11
    ILUNPE 3 
    2021/11/20
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
    2021/11/20
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    22  - 0 *
    ILUNPE 2 
    2021/11/21
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN 
    2021/11/21
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    19  - 22
    BERGARA 
    ALBERDI, P.
    ORMAETXEA, A.
       Jardunaldia 11 
    2021/11/26
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    ECHAVE, H.
    CONTRERAS, N.
    22  - 14
    HERNANI 
    ITURBE, X.
    AZPEITIA, O.
    2021/11/26
    18:45
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    ALBERDI, P.
    22  - 2
    ZUMAIA 
    ECHAVE, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    2021/11/27
    12:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    CESTAU, J.
    SEGUROLA, A.
    22  - 14
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    GOICOECHEA, A.
    2021/11/27
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    SARASUA, I.
    AZPIAZU, X.
    22  - 14
    INTXURRE 
    COLLADO, J.
    CARRERA, A.
    2021/11/28
    -
    -
    ILUNPE 3
     
    Atsedena 
    2021/11/28
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    OIARPE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GAZTELEKU 1   18 9 9 0 0 198 80
    2 ATAUN   17 9 8 1 0 185 82
    3 HERNANI   16 9 7 2 0 187 90
    4 BERGARA   15 9 6 3 0 169 137
    5 TOLOSA 1   13 9 4 5 0 157 175
    6 OIARPE   13 9 4 5 0 142 123
    7 ILUNPE 2   12 9 4 4 1 124 158
    8 INTXURRE   10 9 1 8 0 109 187
    9 ILUNPE 3   10 9 1 8 0 76 187
    10 ZUMAIA   10 9 1 8 0 68 196
    11 ALOŅA MENDI 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba