Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Kadeteak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/16
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    MADINA, U.
    AGUIRRE, E.
    7  - 22
    INTXURRE 1 
    MURUA, H.
    ITURRIOZ, M.
    2021/09/17
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
     
    ZUMAIA (RET) 
    OLAIZOLA, A.
    AZPEITIA, O.
    2021/09/18
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    LIZASO, A.
    LARRAÑAGA, O.
    13  - 22
    ILUNPE 1 
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    2021/09/18
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ETXEBERRIA, O.
    LEONET, M.
    22  - 4
    ATAUN 
    GOÑI, X.
    ARRILLAGA, A.
    2021/09/19
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 
    2021/09/19
    -
    -
    AZKOITIA
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    ARRILLAGA, A.
    GOÑI, X.
    6  - 22
    LAPKE 
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
    2021/09/24
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA
    DORRONSORO, A.
    TOLOSA, J.
    4  - 22
    OIARPE 
    ETXEBERRIA, O.
    LEONET, M.
    2021/09/25
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    22  - 11
    INTXURRE 2 
    MADINA, U.
    AGUIRRE, E.
    2021/09/25
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (RET)
    OLAIZOLA, A.
    AZPEITIA, O.
     
    AZKOITIA 
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    2021/09/26
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    ILUNPE 2 
    2021/09/26
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/09/30
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    16  - 22
    ATAUN 
    GOÑI, X.
    ARRILLAGA, A.
    2021/10/01
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
    22  - 3
    TOLOSA 
    TOLOSA, J.
    DORRONSORO, A.
    2021/10/01
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MURUA, H.
    ITURRIOZ, M.
    15  - 22
    ILUNPE 1 
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    2021/10/01
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    LARRAÑAGA, O.
    LIZASO, A.
     
    ZUMAIA (RET) 
    AZPEITIA, O.
    OLAIZOLA, A.
    2021/10/03
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/08
    18:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (RET)
    OLAIZOLA, A.
    AZPEITIA, O.
     
    INTXURRE 2 
    AGUIRRE, E.
    RUIZ, A.
    2021/10/08
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ETXEBERRIA, O.
    LEONET, M.
    22  - 11
    LAPKE 
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
    2021/10/08
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    ATAUN
    GOÑI, X.
    ARRILLAGA, A.
    22  - 10
    ILUNPE 2 
    LIZASO, A.
    LARRAÑAGA, O.
    2021/10/08
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    DORRONSORO, A.
    TOLOSA, J.
    5  - 22
    AZKOITIA 
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    2021/10/10
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    Atsedena 
    2021/10/10
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    INTXURRE 1 
       Jardunaldia 5 
    2021/10/15
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MURUA, H.
    ITURRIOZ, M.
     
    ZUMAIA (RET) 
    OLAIZOLA, A.
    AZPEITIA, O.
    2021/10/15
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    RUIZ, A.
    AGUIRRE, E.
    17  - 22
    ATAUN 
    ARRILLAGA, A.
    GOÑI, X.
    2021/10/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    LIZASO, A.
    LARRAÑAGA, O.
    22  - 21
    TOLOSA 
    DORRONSORO, A.
    TOLOSA, J.
    2021/10/16
    10:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    5  - 22
    OIARPE 
    LEONET, M.
    ETXEBERRIA, O.
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE 
    2021/10/17
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2021/10/22
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    GOÑI, X.
    ARRILLAGA, A.
    22  - 21
    INTXURRE 1 
    MURUA, H.
    ITURRIOZ, M.
    2021/10/22
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
    22  - 9
    AZKOITIA 
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    2021/10/22
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ETXEBERRIA, O.
    LEONET, M.
    22  - 5
    ILUNPE 2 
    LARRAÑAGA, O.
    LIZASO, A.
    2021/10/22
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA
    DORRONSORO, A.
    TOLOSA, J.
    22  - 11
    INTXURRE 2 
    MADINA, U.
    RUIZ, A.
    2021/10/23
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (RET)
    OLAIZOLA, A.
    AZPEITIA, O.
     
    ILUNPE 1 
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    2021/10/24
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 7 
    2021/10/28
    20:00
    IKAZTEGIETA - Udal.
    INTXURRE 2
    MADINA, U.
    RUIZ, A.
    3  - 22
    OIARPE 
    LEONET, M.
    ETXEBERRIA, O.
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    LIZASO, A.
    LARRAÑAGA, O.
    6  - 22
    LAPKE 
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
    2021/10/29
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    22  - 11
    ATAUN 
    GOÑI, X.
    ARRILLAGA, A.
    2021/10/29
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MURUA, H.
    ITURRIOZ, M.
    22  - 15
    TOLOSA 
    TOLOSA, J.
    DORRONSORO, A.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 
    2021/10/31
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    ZUMAIA (RET) 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/05
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
    22  - 8
    INTXURRE 2 
    MADINA, U.
    RUIZ, A.
    2021/11/05
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    22  - 20
    ILUNPE 2 
    LIZASO, A.
    LARRAÑAGA, O.
    2021/11/06
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    DORRONSORO, A.
    TOLOSA, J.
    10  - 22
    ILUNPE 1 
    BIDEZABAL, J.
    OTAEGI, I.
    2021/11/06
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ETXEBERRIA, O.
    LEONET, M.
    22  - 1
    INTXURRE 1 
    ITURRIOZ, M.
    MURUA, H.
    2021/11/07
    -
    -
    ZUMAIA (RET)
     
    Atsedena 
    2021/11/07
    -
    -
    ATAUN
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
       Jardunaldia 9 
    2021/11/12
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    3  - 22
    OIARPE 
    ETXEBERRIA, O.
    LEONET, M.
    2021/11/12
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    1  - 22
    LAPKE 
    2021/11/12
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    RUIZ, A.
    AGUIRRE, E.
    8  - 22
    AZKOITIA 
    EGAÑA, I.
    ALDAZABAL, O.
    2021/11/13
    18:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (RET)
    OLAIZOLA, A.
    AZPEITIA, O.
     
    ATAUN 
    GOÑI, X.
    ARRILLAGA, A.
    2021/11/14
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    TOLOSA 
    2021/11/14
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 2 
       Jardunaldia 10 
    2021/11/18
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    LIZASO, A.
    LARRAÑAGA, O.
    12  - 22
    INTXURRE 2 
    MADINA, U.
    AGUIRRE, E.
    2021/11/19
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA
     
    ZUMAIA (RET) 
    2021/11/20
    10:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    IZAGIRRE, I.
    IBARLUZEA, O.
    22  - 8
    ILUNPE 1 
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    2021/11/21
    -
    -
    AZKOITIA
    22  - 0 *
    INTXURRE 1 
    2021/11/21
    -
    -
    OIARPE
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
    2021/11/21
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN 
       Jardunaldia 11 
    2021/11/26
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    OTAEGI, I.
    BIDEZABAL, J.
    22  - 20
    AZKOITIA 
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    2021/11/27
    10:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    ATAUN
    GOÑI, X.
    ARRILLAGA, A.
    22  - 8
    TOLOSA 
    DORRONSORO, A.
    TOLOSA, J.
    2021/11/27
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (RET)
     
    OIARPE 
    2021/11/28
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    LAPKE 
    2021/11/28
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    ILUNPE 2 
    2021/11/28
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE   16 8 8 0 0 176 36
    2 LAPKE   15 8 7 1 0 165 63
    3 ILUNPE 1   14 8 6 2 0 143 124
    4 ATAUN   13 8 5 3 0 131 138
    5 AZKOITIA   12 8 4 4 0 138 121
    6 TOLOSA   9 8 1 7 0 88 165
    7 INTXURRE 2   9 8 1 7 0 87 166
    8 INTXURRE 1   8 7 2 4 1 82 132
    9 ILUNPE 2   8 7 1 6 0 88 153
    10 ZUMAIA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    11 ZAZPI ITTURRI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba