Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-REZUSTA
    REZUSTA, A.
    22  - 3
    BEHAR ZANA-IRAOLA 
    IRAOLA, A.
    2021/11/20
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-MITXELENA
     
    BELOKI-AGIRRE (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/27
    10:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-AGIRRE (RET)
     
    BERGARA-REZUSTA 
    2021/11/27
    10:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-MITXELENA
    MITXELENA, I.
    22  - 5
    BEHAR ZANA-IRAOLA 
    IRAOLA, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    -
    -
    BEHAR ZANA-IRAOLA
     
    BELOKI-AGIRRE (RET) 
    2021/12/03
    18:45
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-REZUSTA
    REZUSTA, A.
    15  - 22
    EPLE-MITXELENA 
    MITXELENA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EPLE-MITXELENA   4 2 2 0 0 44 20
    2 BERGARA-REZUSTA   3 2 1 1 0 37 25
    3 BEHAR ZANA-IRAOLA   2 2 0 2 0 8 44
    4 BELOKI-AGIRRE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ZUGASTI
    ZUBIA, A.
    22  - 9
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, A.
    2021/11/20
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-EZENARRO
    ECENARRO, A.
    22  - 3
    ATAUN-MENDIZABAL 
    MENDIZABAL, J.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-EZENARRO
    ECENARRO, A.
    22  - 21
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, A.
    2021/11/27
    16:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    3  - 22
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
    ZUBIA, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ZUGASTI
    ZUGASTI, A.
    18  - 22
    TOLOSA-EZENARRO 
    ECENARRO, A.
    2021/12/05
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    LAPKE-IBARLUZEA
    0 *  - 2
    ATAUN-MENDIZABAL 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-EZENARRO   6 3 3 0 0 66 42
    2 ARETXABALETA-ZUGASTI   5 3 2 1 0 62 34
    3 ATAUN-MENDIZABAL   4 3 1 2 0 8 44
    4 LAPKE-IBARLUZEA   2 3 0 2 1 30 46
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-PEREZ
    PEREZ, I.
    4  - 22
    OTSABIO-SARALEGI 
    SARALEGUI, J.
    2021/11/19
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, U.
    22  - 13
    GURE TXERU-ZENEKORTA 
    ZENEKORTA, G.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-IRIARTE
    20  - 22
    OTSABIO-SARALEGI 
    2021/11/27
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    22  - 10
    ALOŅA MENDI-PEREZ 
    PEREZ, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO-SARALEGI
    SARALEGUI, J.
    22  - 11
    GURE TXERU-ZENEKORTA 
    ZENEKORTA, G.
    2021/12/04
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-PEREZ
    PEREZ, I.
    16  - 22
    OIARPE-IRIARTE 
    IRIARTE, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OTSABIO-SARALEGI   6 3 3 0 0 66 35
    2 OIARPE-IRIARTE   5 3 2 1 0 64 51
    3 GURE TXERU-ZENEKORTA   4 3 1 2 0 46 54
    4 ALOŅA MENDI-PEREZ   3 3 0 3 0 30 66
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/20
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-IZTUETA
     
    GURE TXERU-EIZAGIRRE (RET) 
    2021/11/20
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-IRIONDO
    IRIONDO, J.
    22  - 10
    HERNANI-ALTUNA 
    ALTUNA, J.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/27
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-IZTUETA
    IZTUETA, M.
    22  - 3
    HERNANI-ALTUNA 
    ALTUNA, J.
    2021/11/27
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-EIZAGIRRE (RET)
     
    ZUMAIA-IRIONDO 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-IRIONDO
    IRIONDO, J.
    9  - 22
    TOLOSA-IZTUETA 
    ALBENIZ, U.
    2021/12/05
    -
    -
    HERNANI-ALTUNA
     
    GURE TXERU-EIZAGIRRE (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-IZTUETA   4 2 2 0 0 44 12
    2 ZUMAIA-IRIONDO   3 2 1 1 0 31 32
    3 HERNANI-ALTUNA   2 2 0 2 0 13 44
    4 GURE TXERU-EIZAGIRRE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-DE PAZ
    DE PAZ, A.
    10  - 22
    ORIO-ARANBURU 
    ARANBURU, J.
    2021/11/21
    -
    -
    BERGARA-ETXEZARRETA (RET)
     
    BEHAR ZANA-JAUREGI 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    19:00
    DONOSTIA - Egia
    IZURUN-DE PAZ
    DE PAZ, A.
    11  - 22
    BEHAR ZANA-JAUREGI 
    JAUREGUI, K.
    2021/11/28
    -
    -
    ORIO-ARANBURU
     
    BERGARA-ETXEZARRETA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/04
    11:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-JAUREGI
    JAUREGUI, K.
    5  - 22
    ORIO-ARANBURU 
    ARANBURU, J.
    2021/12/05
    -
    -
    BERGARA-ETXEZARRETA (RET)
     
    IZURUN-DE PAZ 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ORIO-ARANBURU   4 2 2 0 0 44 15
    2 BEHAR ZANA-JAUREGI   3 2 1 1 0 27 33
    3 IZURUN-DE PAZ   2 2 0 2 0 21 44
    4 BERGARA-ETXEZARRETA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/20
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-FERNANDES
    FERNANDES, U.
    22  - 6
    BELOKI-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, M.
    2021/11/20
    11:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-OLANO
    OLANO, X.
    22  - 4
    LAPKE-UZKUDUN 
    UZCUDUN, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/27
    10:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    3  - 22
    MURUMENDI-OLANO 
    OLANO, X.
    2021/11/27
    10:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-FERNANDES
    3  - 22
    LAPKE-UZKUDUN 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-OLANO
    OLANO, X.
    22  - 3
    EPLE-FERNANDES 
    FERNANDES, U.
    2021/12/05
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    LAPKE-UZKUDUN
    0 *  - 2
    BELOKI-IZAGIRRE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 MURUMENDI-OLANO   6 3 3 0 0 66 10
    2 EPLE-FERNANDES   4 3 1 2 0 28 50
    3 BELOKI-IZAGIRRE   4 3 1 2 0 11 44
    4 LAPKE-UZKUDUN   3 3 1 1 1 26 27
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-SALABERRIA
    SALABERRIA, E.
    22  - 7
    ATAUN-LOIDI 
    LOIDI, I.
    2021/11/19
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-CAGIGAS
     
    ZAZPI ITTURRI-ESNAOLA (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-LOIDI
    LOIDI, I.
    22  - 5
    BERGARA-CAGIGAS 
    CAGIGAS, U.
    2021/11/26
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-SALABERRIA
     
    ZAZPI ITTURRI-ESNAOLA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:45
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-CAGIGAS
    CAGIGAS, U.
    9  - 22
    OIARPE-SALABERRIA 
    SALABERRIA, E.
    2021/12/05
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-ESNAOLA (RET)
     
    ATAUN-LOIDI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-SALABERRIA   4 2 2 0 0 44 16
    2 ATAUN-LOIDI   3 2 1 1 0 29 27
    3 BERGARA-CAGIGAS   2 2 0 2 0 14 44
    4 ZAZPI ITTURRI-ESNAOLA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-UGARTE
    18  - 22
    LAPKE-NALDAIZ 
    2021/11/19
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-PERURENA
    PERURENA, A.
    22  - 4
    GURE TXERU-OLASKOAGA 
    OLASCOAGA, I.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-PERURENA
    PERURENA, A.
    22  - 4
    LAPKE-NALDAIZ 
    NALDAIZ, X.
    2021/11/27
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-OLASKOAGA
    OLASCOAGA, I.
    22  - 12
    ALOŅA MENDI-UGARTE 
    UGARTE, M.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/04
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
    7  - 22
    TOLOSA-PERURENA 
    PERURENA, A.
    2021/12/05
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    LAPKE-NALDAIZ
    0 *  - 2
    GURE TXERU-OLASKOAGA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-PERURENA   6 3 3 0 0 66 15
    2 GURE TXERU-OLASKOAGA   5 3 2 1 0 28 34
    3 LAPKE-NALDAIZ   3 3 1 1 1 26 42
    4 ALOŅA MENDI-UGARTE   3 3 0 3 0 37 66
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/20
    09:45
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    9  - 22
    BELOKI-VIANA 
    VIANA, J.
    2021/11/20
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ALKANTARA
    ALCANTARA, E.
    11  - 22
    OTSABIO-GARAIBURU 
    SARALEGUI, M.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    22  - 9
    ZUMAIA-ALKANTARA 
    ALCANTARA, E.
    2021/11/27
    09:45
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    18  - 22
    OTSABIO-GARAIBURU 
    GARAIBURU, J.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO-GARAIBURU
    GARAIBURU, J.
    12  - 22
    BELOKI-VIANA 
    VIANA, J.
    2021/12/03
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ALKANTARA
    ALCANTARA, E.
    12  - 22
    ALDE ZAHARRA-GABIRONDO 
    GABIRONDO, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BELOKI-VIANA   6 3 3 0 0 66 30
    2 OTSABIO-GARAIBURU   5 3 2 1 0 56 51
    3 ALDE ZAHARRA-GABIRONDO   4 3 1 2 0 49 56
    4 ZUMAIA-ALKANTARA   3 3 0 3 0 32 66
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-URKIZU (R)
    0 *  - 22
    BELOKI-ZULOAGA 
    2021/11/19
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-AZKARGORTA
    AZCARGORTA, M.
    5  - 22
    LAPKE-OLANO 
    OLANO, P.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    19:00
    DONOSTIA - Egia
    IZURUN-URKIZU (R)
    URKIZU, O.
    2  - 22
    LAPKE-OLANO 
    OLANO, P.
    2021/11/26
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-ZULOAGA
    ZULOAGA, M.
    1  - 22
    EIBAR-AZKARGORTA 
    AZCARGORTA, M.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-OLANO
    22  - 0 *
    BELOKI-ZULOAGA 
    2021/12/03
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-AZKARGORTA
    22  - 0 *
    IZURUN-URKIZU (R) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-OLANO   6 3 3 0 0 66 7
    2 EIBAR-AZKARGORTA   5 3 2 1 0 49 23
    3 BELOKI-ZULOAGA   3 3 1 1 1 23 44
    4 IZURUN-URKIZU (R)   1 3 0 1 2 2 66
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-BERGARA
    BERGARA, T.
    0  - 22
    AZKOITIA-OTEIZA 
    OTEIZA, J.
    2021/11/20
    11:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-ASTIGARRAGA (RET)
    ASTIGARRAGA, I.
     
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI 
    OLASAGASTI, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-BERGARA
    3  - 22
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI 
    2021/11/27
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-OTEIZA
     
    MURUMENDI-ASTIGARRAGA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI
    OLASAGASTI, A.
    22  - 12
    AZKOITIA-OTEIZA 
    OTEIZA, J.
    2021/12/03
    -
    -
    MURUMENDI-ASTIGARRAGA (RET)
     
    OIARPE-BERGARA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BEHAR ZANA-OLASAGASTI   4 2 2 0 0 44 15
    2 AZKOITIA-OTEIZA   3 2 1 1 0 34 22
    3 OIARPE-BERGARA   2 2 0 2 0 3 44
    4 MURUMENDI-ASTIGARRAGA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba