Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Kadeteak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    18:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    ATAUN-GOŅI
    GOÑI, X.
    18  - 10
    ILUNPE-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, O.
    2021/11/20
    10:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ITURBE (R)
    0 *  - 18
    GAZTELEKU-ZESTAU 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LARRAŅAGA
    LARRAÑAGA, O.
    18  - 17
    LAPKE-ITURBE (R) 
    ITURBE, M.
    2021/11/26
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    ATAUN-GOŅI
    GOÑI, X.
    15  - 18
    GAZTELEKU-ZESTAU 
    CESTAU, J.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ZESTAU
    CESTAU, J.
    16  - 18
    ILUNPE-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, O.
    2021/12/05
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    LAPKE-ITURBE (R)
    0 *  - 18
    ATAUN-GOŅI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ATAUN-GOŅI   5 3 2 1 0 51 28
    2 GAZTELEKU-ZESTAU   5 3 2 1 0 52 33
    3 ILUNPE-LARRAŅAGA   5 3 2 1 0 46 51
    4 LAPKE-ITURBE (R)   1 3 0 1 2 17 54
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-MURUA
    MURUA, H.
    16  - 18
    ILUNPE-BIDEZABAL 
    BIDEZABAL, J.
    2021/11/20
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-DORRONSORO
    DORRONSORO, A.
    11  - 18
    GAZTELEKU-SEGUROLA 
    SEGUROLA, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    18:10
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-MURUA
    MURUA, H.
    18  - 5
    GAZTELEKU-SEGUROLA 
    SEGUROLA, A.
    2021/11/28
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-BIDEZABAL
    BIDEZABAL, J.
    18  - 0
    TOLOSA-DORRONSORO 
    DORRONSORO, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-SEGUROLA
    SEGUROLA, A.
    14  - 18
    ILUNPE-BIDEZABAL 
    BIDEZABAL, J.
    2021/12/04
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-DORRONSORO
    DORRONSORO, A.
    18  - 14
    INTXURRE-MURUA 
    MURUA, H.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-BIDEZABAL   6 3 3 0 0 54 30
    2 INTXURRE-MURUA   4 3 1 2 0 48 41
    3 TOLOSA-DORRONSORO   4 3 1 2 0 29 50
    4 GAZTELEKU-SEGUROLA   4 3 1 2 0 37 47
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    17:45
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, A.
    18  - 11
    ILUNPE-LIZASO 
    LIZASO, A.
    2021/11/19
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IBARLUZEA
    IBARLUZEA, O.
    4  - 18
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, O.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, A.
    2  - 18
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, O.
    2021/11/26
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LIZASO
    LIZASO, A.
    1  - 18
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, O.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/02
    19:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IBARLUZEA
    IBARLUZEA, O.
    18  - 1
    ATAUN-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, A.
    2021/12/03
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, O.
    18  - 0
    ILUNPE-LIZASO 
    LIZASO, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-ETXEBERRIA   6 3 3 0 0 54 6
    2 LAPKE-IBARLUZEA   5 3 2 1 0 40 20
    3 ATAUN-ARRILLAGA   4 3 1 2 0 21 47
    4 ILUNPE-LIZASO   3 3 0 3 0 12 54
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/18
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-EGAŅA
    EGAÑA, I.
    14  - 18
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ 
    RUIZ, A.
    2021/11/20
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-TOLOSA
    TOLOSA, J.
    18  - 4
    GAZTELEKU-SALBADOR 
    SALBADOR, B.
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ
    RUIZ, A.
    11  - 18
    TOLOSA-TOLOSA 
    TOLOSA, J.
    2021/11/27
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-EGAŅA
    EGAÑA, I.
    18  - 9
    GAZTELEKU-SALBADOR 
    SALBADOR, B.
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-SALBADOR
    SALBADOR, B.
    6  - 18
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ 
    RUIZ, A.
    2021/12/04
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-TOLOSA
    TOLOSA, J.
    18  - 17
    AZKOITIA-EGAŅA 
    EGAÑA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-TOLOSA   6 3 3 0 0 54 32
    2 ZAZPI ITTURRI-RUIZ   5 3 2 1 0 47 38
    3 AZKOITIA-EGAŅA   4 3 1 2 0 49 45
    4 GAZTELEKU-SALBADOR   3 3 0 3 0 19 54
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-INSAUSTI
    INSAUSTI, J.
    5  - 18
    OIARPE-LEONET 
    LEONET, M.
    2021/11/21
    -
    -
    INTXURRE-ITURRIOTZ (RET)
     
    ILUNPE-OTAEGI (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/28
    -
    -
    INTXURRE-ITURRIOTZ (RET)
     
    OIARPE-LEONET 
    2021/11/28
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-OTAEGI (RET)
     
    TOLOSA-INSAUSTI 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-LEONET
     
    ILUNPE-OTAEGI (RET) 
    2021/12/04
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-INSAUSTI
     
    INTXURRE-ITURRIOTZ (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-LEONET   2 1 1 0 0 18 5
    2 TOLOSA-INSAUSTI   1 1 0 1 0 5 18
    3 ILUNPE-OTAEGI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    4 INTXURRE-ITURRIOTZ (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/11/19
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALDAZABAL
    ALDAZABAL, O.
    9  - 18
    LAPKE-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, I.
    2021/11/21
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU-URIA 
       Jardunaldia 2 
    2021/11/26
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-URIA
    18  - 0 *
    AZKOITIA-ALDAZABAL 
    2021/11/28
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-IZAGIRRE 
       Jardunaldia 3 
    2021/12/03
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, I.
    18  - 8
    GAZTELEKU-URIA 
    URIA, E.
    2021/12/05
    -
    -
    AZKOITIA-ALDAZABAL
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-IZAGIRRE   4 2 2 0 0 36 17
    2 GAZTELEKU-URIA   3 2 1 1 0 26 18
    3 AZKOITIA-ALDAZABAL   1 2 0 1 1 9 36
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba