Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Neska nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    19:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-OSES
    OSES, U.
     
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET) 
    ETXEGARAI, M.
    2022/04/01
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-GISASOLA
    GUISASOLA, M.
    6  - 22
    BERGARA-BARROCAL 
    BARROCAL, M.
    2022/04/01
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-GALEANO
    GALEANO, N.
    3  - 22
    IZURUN-ARRAIZA 
    ARRAIZA, M.
    2022/04/01
    20:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ZABALA
    ZABALA, I.
     
    IZURUN-ZUBIZARRETA (RET) 
    ZUBIZARRETA, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET)
    ETXEGARAI, M.
     
    BERGARA-GISASOLA 
    GUISASOLA, M.
    2022/04/07
    19:00
    DONOSTIA - Antigua
    IZURUN-ZUBIZARRETA (RET)
    ZUBIZARRETA, E.
     
    ALOŅA MENDI-OSES 
    OSES, U.
    2022/04/08
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-BARROCAL
    BARROCAL, M.
    22  - 7
    OLALDE-GALEANO 
    GALEANO, L.
    2022/04/09
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ARRAIZA
    ARRAIZA, M.
    22  - 4
    IZURUN-ZABALA 
    ZABALA, I.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-OSES
    OSES, U.
    22  - 7
    BERGARA-GISASOLA 
    GUISASOLA, M.
    2022/04/29
    20:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-GALEANO
     
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET) 
    2022/04/30
    12:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ZABALA
    6  - 22
    BERGARA-BARROCAL 
    2022/05/01
    10:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ZUBIZARRETA (RET)
     
    IZURUN-ARRAIZA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:45
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-BARROCAL
     
    IZURUN-ZUBIZARRETA (RET) 
    2022/05/06
    18:45
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-GISASOLA
    GUISASOLA, M.
    22  - 18
    OLALDE-GALEANO 
    GALEANO, N.
    2022/05/07
    11:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ARRAIZA
    22  - 20
    ALOŅA MENDI-OSES 
    2022/05/08
    12:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET)
    0  - 0
    IZURUN-ZABALA 
    ZABALA, I.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-OSES
    OSES, U.
    22  - 16
    OLALDE-GALEANO 
    GALEANO, L.
    2022/05/13
    19:30
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ZABALA
    22  - 14
    BERGARA-GISASOLA 
    2022/05/13
    19:30
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ARRAIZA
    22  - 16
    BERGARA-BARROCAL 
    2022/05/15
    -
    -
    IZURUN-ZUBIZARRETA (RET)
     
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2022/05/20
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE-GALEANO
     
    IZURUN-ZABALA 
    2022/05/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET)
     
    IZURUN-ARRAIZA 
    2022/05/22
    11:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-OSES
     
    BERGARA-BARROCAL 
    2022/05/22
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    BERGARA-GISASOLA
     
    IZURUN-ZUBIZARRETA (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2022/05/29
    -
    -
    BERGARA-BARROCAL
     
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET) 
    2022/05/29
    -
    -
    IZURUN-ARRAIZA
     
    BERGARA-GISASOLA 
    2022/05/29
    -
    -
    IZURUN-ZUBIZARRETA (RET)
     
    OLALDE-GALEANO 
    2022/05/29
    -
    -
    IZURUN-ZABALA
     
    ALOŅA MENDI-OSES 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 IZURUN-ARRAIZA   8 4 4 0 0 88 43
    2 BERGARA-BARROCAL   7 4 3 1 0 82 41
    3 ALOŅA MENDI-OSES   5 3 2 1 0 64 45
    4 BERGARA-GISASOLA   5 4 1 3 0 49 84
    5 IZURUN-ZABALA   4 3 1 2 0 32 58
    6 OLALDE-GALEANO   4 4 0 4 0 44 88
    7 ALOŅA MENDI-ETXEGARAI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    8 IZURUN-ZUBIZARRETA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba