Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 18:30 ERRENTERIA - Agustina Ot. EPLE-FERNANDES - ZAZPI ITTURRI-BELOKI (RET)
    2022/04/01 19:00 LIZARTZA - Aztinondo OTSABIO-SARALEGI MANEX (RET)
    SARALEGUI, M.
    - OIARPE-ETXABE
    BERGARA, T.
    2022/04/02 11:00 DONOSTIA - Atano III.a ALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    22 - 13 BEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:00 VILLABONA - Amasa BEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    - OTSABIO-SARALEGI MANEX (RET)
    SARALEGUI, M.
    2022/04/09 17:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ETXABE
    ETXABE, E.
    22 - 1 EPLE-FERNANDES
    FERNANDES, U.
    2022/04/10 - - ZAZPI ITTURRI-BELOKI (RET) - ALDE ZAHARRA-ATXA
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:00 ERRENTERIA - Agustina Ot. EPLE-FERNANDES
    FERNANDES, U.
    9 - 22 BEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    2022/04/30 10:15 DONOSTIA - Atano III.a ALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    - OTSABIO-SARALEGI MANEX (RET)
    SARALEGUI, M.
    2022/05/01 - - ZAZPI ITTURRI-BELOKI (RET) - OIARPE-ETXABE
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07 10:15 DONOSTIA - Atano III.a ALDE ZAHARRA-ATXA 22 - 0* OIARPE-ETXABE
    2022/05/08 - - BEHAR ZANA-IRAOLA - ZAZPI ITTURRI-BELOKI (RET)
    2022/05/08 - - OTSABIO-SARALEGI MANEX (RET) - EPLE-FERNANDES
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 18:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ETXABE
    ETXABE, E.
    22 - 11 BEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    2022/05/14 10:45 ERRENTERIA - Agustina Ot. EPLE-FERNANDES
    FERNANDES, U.
    14 - 22 ALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    2022/05/15 - - ZAZPI ITTURRI-BELOKI (RET) - OTSABIO-SARALEGI MANEX (RET)
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALDE ZAHARRA-ATXA 6 3 3 0 0 66 27
    2 OIARPE-ETXABE 4 3 2 0 1 44 34
    3 BEHAR ZANA-IRAOLA 4 3 1 2 0 46 53
    4 EPLE-FERNANDES 3 3 0 3 0 24 66
    5 ZAZPI ITTURRI-BELOKI (RET) 0 0 0 0 0 0 0
    6 OTSABIO-SARALEGI MANEX (RET) 0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 19:30 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    9 - 22 BEHAR ZANA-JAUREGI
    JAUREGUI, K.
    2022/04/02 11:00 DONOSTIA - Atano III.a ALDE ZAHARRA-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    3 - 22 OTSABIO-ESNAOLA
    2022/04/03 - - Atsedena - OIARPE-ZALAKAIN
       Jardunaldia 2 
    2022/04/09 10:10 VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA-JAUREGI 22 - 0* ALDE ZAHARRA-GABIRONDO
    2022/04/09 17:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ZALAKAIN
    ZALAKAIN, E.
    22 - 6 HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    2022/04/10 - - OTSABIO-ESNAOLA - Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:30 LIZARTZA - Aztinondo OTSABIO-ESNAOLA
    ESNAOLA, K.
    22 - 11 BEHAR ZANA-JAUREGI
    JAUREGUI, K.
    2022/04/30 10:15 DONOSTIA - Atano III.a ALDE ZAHARRA-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    9 - 22 OIARPE-ZALAKAIN
    ZALAKAIN, E.
    2022/05/01 - - Atsedena - HERNANI-ALTUNA
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ZALAKAIN
    ZALAKAIN, E.
    22 - 13 OTSABIO-ESNAOLA
    ESNAOLA, K.
    2022/05/07 16:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    22 - 17 ALDE ZAHARRA-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    2022/05/08 - - Atsedena - BEHAR ZANA-JAUREGI
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 19:00 VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA-JAUREGI
    JAUREGUI, K.
    20 - 22 OIARPE-ZALAKAIN
    ZALAKAIN, E.
    2022/05/13 19:00 LIZARTZA - Aztinondo OTSABIO-ESNAOLA
    ESNAOLA, K.
    22 - 13 HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    2022/05/15 - - ALDE ZAHARRA-GABIRONDO - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-ZALAKAIN 8 4 4 0 0 88 48
    2 OTSABIO-ESNAOLA 7 4 3 1 0 79 49
    3 BEHAR ZANA-JAUREGI 6 4 2 2 0 75 53
    4 HERNANI-ALTUNA 5 4 1 3 0 50 83
    5 ALDE ZAHARRA-GABIRONDO 3 4 0 3 1 29 88
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 18:15 ALEGIA - Elorri INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    22 - 7 OTSABIO-GARAIBURU
    GARAIBURU, J.
    2022/04/02 18:15 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, E.
    22 - 12 ALDE ZAHARRA-HUEGUN
    HUEGUN, I.
    2022/04/03 - - Atsedena - HERNANI-CISNEROS
       Jardunaldia 2 
    2022/04/09 11:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-CISNEROS
    CISNEROS , E.
    22 - 21 OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, E.
    2022/04/10 - - OTSABIO-GARAIBURU - Atsedena
    2022/04/10 10:00 DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA-HUEGUN
    HUEGUN, I.
    5 - 22 INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:15 ALEGIA - Elorri INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    22 - 3 HERNANI-CISNEROS
    CISNEROS , E.
    2022/04/30 10:00 TOLOSA - Beotibar OTSABIO-GARAIBURU
    GARAIBURU, J.
    22 - 9 ALDE ZAHARRA-HUEGUN
    HUEGUN, I.
    2022/05/01 - - Atsedena - OIARPE-IRIARTE
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, E.
    11 - 22 INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    2022/05/07 16:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-CISNEROS 7 - 22 OTSABIO-GARAIBURU
    2022/05/08 - - Atsedena - ALDE ZAHARRA-HUEGUN
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 20:45 LIZARTZA - Aztinondo OTSABIO-GARAIBURU
    GARAIBURU, J.
    22 - 14 OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, E.
    2022/05/15 - - INTXURRE-OIARBIDE - Atsedena
    2022/05/15 18:00 A - Programatu gabe - GEPF ALDE ZAHARRA-HUEGUN 22 - 0* HERNANI-CISNEROS
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE-OIARBIDE 8 4 4 0 0 88 26
    2 OTSABIO-GARAIBURU 7 4 3 1 0 73 52
    3 OIARPE-IRIARTE 5 4 1 3 0 68 78
    4 ALDE ZAHARRA-HUEGUN 5 4 1 3 0 48 66
    5 HERNANI-CISNEROS 4 4 1 2 1 32 87
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 19:00 LIZARTZA - Aztinondo OTSABIO-SARALEGI JULEN
    SARALEGUI, J.
    21 - 22 EPLE-MITXELENA
    MICHELENA, G.
    2022/04/01 20:00 DONOSTIA - Ibaeta IZURUN-DE PAZ 22 - 0* TOLOSA-EZENARRO
    2022/04/03 - - Atsedena - OIARPE-SALABERRIA
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 19:00 LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA-EZENARRO
    ECENARRO, A.
    10 - 22 OTSABIO-SARALEGI JULEN
    SARALEGUI, J.
    2022/04/09 17:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-SALABERRIA
    SALABERRIA, E.
    22 - 21 IZURUN-DE PAZ
    DE PAZ, A.
    2022/04/10 - - EPLE-MITXELENA - Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:30 LIZARTZA - Aztinondo OTSABIO-SARALEGI JULEN
    SARALEGUI, J.
    22 - 7 OIARPE-SALABERRIA
    SALABERRIA, E.
    2022/04/30 16:00 ERRENTERIA - Agustina Ot. EPLE-MITXELENA
    MICHELENA, G.
    9 - 22 TOLOSA-EZENARRO
    ECENARRO, A.
    2022/05/01 - - Atsedena - IZURUN-DE PAZ
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-SALABERRIA
    SALABERRIA, E.
    15 - 22 EPLE-MITXELENA
    MICHELENA, G.
    2022/05/07 11:00 DONOSTIA - Ibaeta IZURUN-DE PAZ 8 - 22 OTSABIO-SARALEGI JULEN
    2022/05/08 - - Atsedena - TOLOSA-EZENARRO
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 20:45 LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA-EZENARRO
    ECENARRO, A.
    22 - 18 OIARPE-SALABERRIA
    SALABERRIA, E.
    2022/05/13 19:00 ERRENTERIA - Agustina Ot. EPLE-MITXELENA
    MICHELENA, G.
    22 - 14 IZURUN-DE PAZ
    DE PAZ, A.
    2022/05/15 - - OTSABIO-SARALEGI JULEN - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EPLE-MITXELENA 7 4 3 1 0 75 72
    2 OTSABIO-SARALEGI JULEN 7 4 3 1 0 87 47
    3 IZURUN-DE PAZ 5 4 1 3 0 65 66
    4 OIARPE-SALABERRIA 5 4 1 3 0 62 87
    5 TOLOSA-EZENARRO 5 4 2 1 1 54 71
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-GARMENDIA 22 - 15 LAPKE-TELLERIA
    2022/04/01 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    22 - 14 ATAUN-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    2022/04/01 19:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    22 - 11 BELOKI-ZULOAGA
    ZULOAGA, M.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-TELLERIA 22 - 5 GAZTELUPE-MENDIZABAL
    2022/04/10 10:30 ATAUN - Auzoeta ATAUN-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    22 - 20 BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    2022/04/10 18:00 A - Programatu gabe - GEPF BELOKI-ZULOAGA 0* - 22 LAPKE-GARMENDIA
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28 19:15 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-TELLERIA 22 - 1 BELOKI-ZULOAGA
    2022/04/29 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    22 - 9 BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    2022/04/30 09:30 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-GARMENDIA 22 - 10 ATAUN-MENDIZABAL
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    22 - 8 BELOKI-ZULOAGA
    ZULOAGA, M.
    2022/05/06 19:30 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    8 - 22 LAPKE-GARMENDIA
    GARMENDIA, A.
    2022/05/07 10:00 ATAUN - Auzoeta ATAUN-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    7 - 22 LAPKE-TELLERIA
    TELLERIA, E.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 18:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-ZULOAGA
    ZULOAGA, M.
    3 - 22 ATAUN-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    2022/05/13 18:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-TELLERIA 22 - 6 BELOKI-IZAGIRRE
    2022/05/14 16:15 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-GARMENDIA 22 - 3 GAZTELUPE-MENDIZABAL
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-GARMENDIA 10 5 5 0 0 110 36
    2 LAPKE-TELLERIA 9 5 4 1 0 103 41
    3 GAZTELUPE-MENDIZABAL 8 5 3 2 0 74 75
    4 ATAUN-MENDIZABAL 7 5 2 3 0 75 89
    5 BELOKI-IZAGIRRE 6 5 1 4 0 65 99
    6 BELOKI-ZULOAGA 4 5 0 4 1 23 110
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 18:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-AZKARRAGA (RET) - TARTALOETXE-GALDOS
    2022/04/01 19:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-FOUILLOUX
    VIANA, I.
    5 - 22 BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    2022/04/03 - - Atsedena - ATAUN-LOIDI
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 19:00 ZEGAMA - Toki alai TARTALOETXE-GALDOS 22 - 7 BELOKI-FOUILLOUX
    2022/04/10 - - BELOKI-VIANA - Atsedena
    2022/04/10 10:30 ATAUN - Auzoeta ATAUN-LOIDI - LAPKE-AZKARRAGA (RET)
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:30 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    16 - 22 TARTALOETXE-GALDOS
    GALDOS, I.
    2022/04/29 19:30 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-FOUILLOUX
    FOUILLOUX, I.
    2 - 22 ATAUN-LOIDI
    LOIDI, I.
    2022/05/01 - - Atsedena - LAPKE-AZKARRAGA (RET)
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07 10:00 ATAUN - Auzoeta ATAUN-LOIDI
    LOIDI, I.
    22 - 0* BELOKI-VIANA
    2022/05/08 - - LAPKE-AZKARRAGA (RET) - BELOKI-FOUILLOUX
    2022/05/08 - - Atsedena - TARTALOETXE-GALDOS
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 19:00 ZEGAMA - Toki alai TARTALOETXE-GALDOS 22 - 16 ATAUN-LOIDI
    2022/05/15 - - BELOKI-VIANA - LAPKE-AZKARRAGA (RET)
    2022/05/15 - - BELOKI-FOUILLOUX - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TARTALOETXE-GALDOS 6 3 3 0 0 66 39
    2 ATAUN-LOIDI 5 3 2 1 0 60 24
    3 BELOKI-VIANA 3 3 1 1 1 38 49
    4 BELOKI-FOUILLOUX 3 3 0 3 0 14 66
    5 LAPKE-AZKARRAGA (RET) 0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 18:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-IBARLUZEA 22 - 6 TARTALOETXE-SUAREZ
    2022/04/01 19:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    - BELOKI-SAGASTUME (RET)
    SAGASTUME, E.
    2022/04/03 - - Atsedena - ATAUN-URDANGARIN
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 19:00 ZEGAMA - Toki alai TARTALOETXE-SUAREZ 16 - 22 BELOKI-AGIRRE
    2022/04/10 - - BELOKI-SAGASTUME (RET) - Atsedena
    2022/04/10 10:30 ATAUN - Auzoeta ATAUN-URDANGARIN
    URDANGARIN, I.
    2 - 22 LAPKE-IBARLUZEA
    IBARLUZEA, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:30 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-SAGASTUME (RET) - TARTALOETXE-SUAREZ
    2022/04/30 17:00 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    19 - 22 ATAUN-URDANGARIN
    URDANGARIN, I.
    2022/05/01 - - Atsedena - LAPKE-IBARLUZEA
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-IBARLUZEA
    IBARLUZEA, A.
    22 - 14 BELOKI-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    2022/05/07 - - ATAUN-URDANGARIN - BELOKI-SAGASTUME (RET)
    2022/05/08 - - Atsedena - TARTALOETXE-SUAREZ
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 19:00 ZEGAMA - Toki alai TARTALOETXE-SUAREZ 8 - 22 ATAUN-URDANGARIN
    2022/05/15 - - BELOKI-SAGASTUME (RET) - LAPKE-IBARLUZEA
    2022/05/15 - - BELOKI-AGIRRE - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-IBARLUZEA 6 3 3 0 0 66 22
    2 ATAUN-URDANGARIN 5 3 2 1 0 46 49
    3 BELOKI-AGIRRE 4 3 1 2 0 55 60
    4 TARTALOETXE-SUAREZ 3 3 0 3 0 30 66
    5 BELOKI-SAGASTUME (RET) 0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 18:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-IŅARRA
    IÑARRA, B.
    22 - 7 BERGARA-RETOLAZA
    RETOLAZA, I.
    2022/04/01 18:30 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-ZULOAGA
    ZULOAGA, A.
    7 - 22 ABANTZU-SALEGI
    SALEGI, I.
    2022/04/01 18:30 ELGOIBAR - Ikastola EIBAR-NARVAIZA
    NARVAIZA, I.
    22 - 17 ARETXABALETA-ZUBIA
    ZUBIA, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-RETOLAZA
    RETOLAZA, I.
    16 - 22 EIBAR-NARVAIZA
    NARVAIZA, I.
    2022/04/09 11:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-ZUBIA
    ZUBIA, A.
    22 - 5 ALOŅA MENDI-ZULOAGA
    ZULOAGA, A.
    2022/04/09 16:15 ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-SALEGI
    SALEGI, I.
    21 - 22 BERGARA-IŅARRA
    IÑARRA, B.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 18:45 BERGARA - Udalekoa BERGARA-IŅARRA
    IÑARRA, B.
    22 - 15 ARETXABALETA-ZUBIA
    ZUBIA, A.
    2022/04/29 19:30 EIBAR - Astelena EIBAR-NARVAIZA
    AGUIRRESAROBE, A.
    22 - 11 ALOŅA MENDI-ZULOAGA
    ZULOAGA, A.
    2022/04/30 10:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-RETOLAZA
    RETOLAZA, I.
    7 - 22 ABANTZU-SALEGI
    SALEGI, I.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:00 EIBAR - Astelena EIBAR-NARVAIZA
    AGUIRRESAROBE, A.
    22 - 15 ABANTZU-SALEGI
    SALEGI, I.
    2022/05/06 19:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-ZUBIA
    ZUBIA, A.
    22 - 19 BERGARA-RETOLAZA
    RETOLAZA, I.
    2022/05/07 16:30 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-ZULOAGA
    ZULOAGA, A.
    1 - 22 BERGARA-IŅARRA
    IÑARRA, B.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 18:45 BERGARA - Udalekoa BERGARA-IŅARRA
    IÑARRA, B.
    22 - 16 EIBAR-NARVAIZA
    NARVAIZA, I.
    2022/05/14 16:15 ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-SALEGI 22 - 0* ARETXABALETA-ZUBIA
    2022/05/15 10:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-RETOLAZA
    RETOLAZA, I.
    22 - 8 ALOŅA MENDI-ZULOAGA
    ZULOAGA, A.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA-IŅARRA 10 5 5 0 0 110 60
    2 EIBAR-NARVAIZA 9 5 4 1 0 104 81
    3 ABANTZU-SALEGI 8 5 3 2 0 102 58
    4 ARETXABALETA-ZUBIA 6 5 2 2 1 76 90
    5 BERGARA-RETOLAZA 6 5 1 4 0 71 96
    6 ALOŅA MENDI-ZULOAGA 5 5 0 5 0 32 110
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:15 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-LOITI
    LOITI, H.
    8 - 22 ALOŅA MENDI-PEREZ (R)
    PEREZ, I.
    2022/04/01 18:30 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    22 - 6 ZUMAIA-ALKANTARA
    ALCANTARA, E.
    2022/04/02 10:00 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
    21 - 22 BERGARA-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, M.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 19:45 BERGARA - Udalekoa BERGARA-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, M.
    22 - 9 GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    2022/04/09 16:30 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-PEREZ (R)
    PEREZ, I.
    22 - 15 LAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
    2022/04/09 17:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-ALKANTARA
    ALCANTARA, E.
    18 - 22 ALOŅA MENDI-LOITI
    ETXEGARAI, P.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:00 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
    18 - 22 GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    2022/04/30 16:30 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-PEREZ (R)
    PEREZ, I.
    3 - 22 ZUMAIA-ALKANTARA
    ALCANTARA, E.
    2022/04/30 16:30 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-LOITI
    LOITI, H.
    8 - 22 BERGARA-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, M.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:30 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    22 - 4 ALOŅA MENDI-LOITI
    LOITI, H.
    2022/05/06 19:00 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
    22 - 12 ZUMAIA-ALKANTARA
    ALCANTARA, E.
    2022/05/07 16:00 BERGARA - Udalekoa BERGARA-ETXEZARRETA 22 - 0* ALOŅA MENDI-PEREZ (R)
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14 17:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-ALKANTARA 0* - 22 BERGARA-ETXEZARRETA
    2022/05/15 - - ALOŅA MENDI-PEREZ (R) 0* - 22 GURE TXERU-ZENEKORTA
    2022/05/15 11:00 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-LOITI 22 - 0* LAGUNAK-TXURRUKA
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA-ETXEZARRETA 10 5 5 0 0 110 38
    2 GURE TXERU-ZENEKORTA 9 5 4 1 0 97 50
    3 ALOŅA MENDI-LOITI 7 5 2 3 0 64 84
    4 ZUMAIA-ALKANTARA 5 5 1 3 1 58 91
    5 LAGUNAK-TXURRUKA 5 5 1 3 1 76 100
    6 ALOŅA MENDI-PEREZ (R) 5 5 2 1 2 47 89
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:15 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
    17 - 22 ALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
    2022/04/01 18:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-CAGIGAS
    CAGIGAS, U.
    9 - 22 BERGARA-BERGARA
    BERGARA, A.
    2022/04/02 11:00 ORIO - Udalekoa ORIO-ARANBURU
    ARANBURU, J.
    22 - 18 EIBAR-AZKARGORTA
    AZCARGORTA, M.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 18:30 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
    22 - 6 BERGARA-CAGIGAS
    CAGIGAS, U.
    2022/04/08 18:30 EIBAR - Astelena EIBAR-AZKARGORTA 22 - 12 ALOŅA MENDI-TATIEGI
    2022/04/08 18:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-BERGARA
    BERGARA, A.
    8 - 22 ORIO-ARANBURU
    ARANBURU, J.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 18:45 BERGARA - Udalekoa BERGARA-BERGARA
    BERGARA, A.
    22 - 17 ALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
    2022/04/30 10:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-CAGIGAS 9 - 22 EIBAR-AZKARGORTA
    2022/04/30 10:30 ORIO - Udalekoa ORIO-ARANBURU
    ARANBURU, J.
    22 - 10 ALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:00 EIBAR - Astelena EIBAR-AZKARGORTA
    AZCARGORTA, M.
    22 - 21 BERGARA-BERGARA
    BERGARA, A.
    2022/05/06 18:30 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
    22 - 14 BERGARA-CAGIGAS
    CAGIGAS, U.
    2022/05/06 19:30 ORIO - Udalekoa ORIO-ARANBURU
    ARANBURU, J.
    22 - 8 ALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/15 10:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-BERGARA
    REZUSTA, A.
    22 - 5 ALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
    2022/05/15 10:30 BERGARA - Udalekoa BERGARA-CAGIGAS
    CAGIGAS, U.
    6 - 22 ORIO-ARANBURU
    ARANALDE, I.
    2022/05/15 11:00 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI-UGARTE
    UGARTE, M.
    11 - 22 EIBAR-AZKARGORTA
    AZCARGORTA, M.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ORIO-ARANBURU   10 5 5 0 0 110 50
    2 EIBAR-AZKARGORTA   9 5 4 1 0 106 75
    3 BERGARA-BERGARA   8 5 3 2 0 95 75
    4 ALOŅA MENDI-UGARTE   7 5 2 3 0 80 89
    5 ALOŅA MENDI-TATIEGI   6 5 1 4 0 66 102
    6 BERGARA-CAGIGAS   5 5 0 5 0 44 110
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba