Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Nagusiak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-USANDIZAGA (RET)
    USANDIZAGA, I.
     
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    2022/04/02
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-OJUEL
    OJUEL, P.
    22  - 5
    INTXURRE-ZUBELDIA 
    ZUBELDIA, A.
    2022/04/03
    -
    -
    TOLOSA-ELOLA (RET)
     
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZUBELDIA
    ZUBELDIA, I.
     
    GAZTELEKU-USANDIZAGA (RET) 
    USANDIZAGA, I.
    2022/04/08
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE
    0 *  - 22
    HERNANI-OJUEL 
    2022/04/10
    -
    -
    BEHAR ZANA-URBIETA
     
    TOLOSA-ELOLA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-URBIETA
    URBIETA, J.
    16  - 22
    INTXURRE-ZUBELDIA 
    ZUBELDIA, I.
    2022/04/30
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-USANDIZAGA (RET)
     
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE 
    2022/05/01
    -
    -
    TOLOSA-ELOLA (RET)
     
    HERNANI-OJUEL 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07
    10:15
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE
    DE LA TORRE, M.
    22  - 17
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    2022/05/07
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-OJUEL
     
    GAZTELEKU-USANDIZAGA (RET) 
    2022/05/08
    -
    -
    TOLOSA-ELOLA (RET)
     
    INTXURRE-ZUBELDIA 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZUBELDIA
    ZUBELDIA, I.
    22  - 17
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE 
    DE LA TORRE, M.
    2022/05/14
    10:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-URBIETA
    URBIETA, J.
    5  - 22
    HERNANI-OJUEL 
    OJUEL, P.
    2022/05/15
    -
    -
    GAZTELEKU-USANDIZAGA (RET)
     
    TOLOSA-ELOLA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HERNANI-OJUEL   6 3 3 0 0 66 10
    2 INTXURRE-ZUBELDIA   5 3 2 1 0 49 55
    3 ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE   3 3 1 1 1 39 61
    4 BEHAR ZANA-URBIETA   3 3 0 3 0 38 66
    5 GAZTELEKU-USANDIZAGA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 TOLOSA-ELOLA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    20:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-GAMBOA
    14  - 22
    BEHAR ZANA-LIZASO 
    2022/04/01
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-LIZEAGA
     
    TOLOSA-ALTUNA (RET) 
    2022/04/02
    18:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-UGALDE
    UGALDE, I.
    22  - 9
    HERNANI-LABAKA 
    LABACA, I.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-LIZASO
    LIZASO, I.
    14  - 22
    MUNDARRO-LIZEAGA 
    LIZEAGA, E.
    2022/04/09
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LABAKA
    LABACA, I.
    22  - 20
    IZURUN-GAMBOA 
    GAMBOA, B.
    2022/04/10
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ALTUNA (RET)
     
    OIARPE-UGALDE 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    20:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-GAMBOA
    22  - 12
    MUNDARRO-LIZEAGA 
    2022/05/01
    -
    -
    HERNANI-LABAKA
     
    TOLOSA-ALTUNA (RET) 
    2022/05/01
    12:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-UGALDE
    UGALDE, I.
    22  - 11
    BEHAR ZANA-LIZASO 
    LIZASO, I.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-LIZASO
    LIZASO, I.
    22  - 10
    HERNANI-LABAKA 
    LABACA, I.
    2022/05/07
    10:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-LIZEAGA
    LIZEAGA, E.
    22  - 15
    OIARPE-UGALDE 
    UGALDE, I.
    2022/05/08
    -
    -
    IZURUN-GAMBOA
     
    TOLOSA-ALTUNA (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/15
    -
    -
    TOLOSA-ALTUNA (RET)
     
    BEHAR ZANA-LIZASO 
    2022/05/15
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    HERNANI-LABAKA
    0 *  - 22
    MUNDARRO-LIZEAGA 
    2022/05/15
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    OIARPE-UGALDE
    22  - 0 *
    IZURUN-GAMBOA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 MUNDARRO-LIZEAGA   7 4 3 1 0 78 51
    2 OIARPE-UGALDE   7 4 3 1 0 81 42
    3 BEHAR ZANA-LIZASO   6 4 2 2 0 69 68
    4 HERNANI-LABAKA   4 4 1 2 1 41 86
    5 IZURUN-GAMBOA   4 4 1 2 1 56 78
    6 TOLOSA-ALTUNA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    19:45
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, A.
    16  - 22
    GAZTELEKU-ESKUDERO 
    ESKUDERO, J.
    2022/04/02
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA-ARTETXE (R)
    ARTETXE, J.
    19  - 22
    HERNANI-SALABERRIA (R) 
    SALAVERRIA, X.
    2022/04/03
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    TOLOSA-AMUNDARAIN
    AMUNDARAIN, U.
    14  - 22
    TOLOSA-AMIANO 
    AMIANO, I.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07
    21:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ESKUDERO
    ESKUDERO, J.
    14  - 22
    TOLOSA-AMUNDARAIN 
    AMUNDARAIN, U.
    2022/04/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMIANO
    22  - 0 *
    INTZA-ARTETXE (R) 
    2022/04/10
    17:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-SALABERRIA (R)
    SALAVERRIA, X.
    22  - 19
    EPLE-ETXEZARRETA 
    ODRIOZOLA, I.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/30
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMIANO
    22  - 0 *
    GAZTELEKU-ESKUDERO 
    2022/04/30
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMUNDARAIN
    AMUNDARAIN, U.
    22  - 6
    HERNANI-SALABERRIA (R) 
    SALAVERRIA, X.
    2022/04/30
    16:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA-ARTETXE (R)
    ARTETXE, J.
    2  - 22
    EPLE-ETXEZARRETA 
    ETXEZARRETA, A.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, A.
    21  - 22
    TOLOSA-AMUNDARAIN 
    AMUNDARAIN, U.
    2022/05/07
    12:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA-ARTETXE (R)
    ARTETXE, J.
    14  - 22
    GAZTELEKU-ESKUDERO 
    ESKUDERO, J.
    2022/05/08
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    HERNANI-SALABERRIA (R)
    0 *  - 22
    TOLOSA-AMIANO 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-AMIANO
    0 *  - 22
    EPLE-ETXEZARRETA 
    2022/05/13
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-AMUNDARAIN
    22  - 0 *
    INTZA-ARTETXE (R) 
    2022/05/14
    -
    -
    GAZTELEKU-ESKUDERO
    22  - 0 *
    HERNANI-SALABERRIA (R) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-AMUNDARAIN   9 5 4 1 0 102 63
    2 TOLOSA-AMIANO   8 5 4 0 1 88 36
    3 GAZTELEKU-ESKUDERO   7 5 3 1 1 80 74
    4 EPLE-ETXEZARRETA   7 5 2 3 0 100 68
    5 HERNANI-SALABERRIA (R)   5 5 2 1 2 50 104
    6 INTZA-ARTETXE (R)   3 5 0 3 2 35 110
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    18:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-CHIAPUSO
    CHIAPUSO, J.
    12  - 22
    HERNANI-APAOLAZA 
    APAOLAZA, X.
    2022/04/01
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, L.
    22  - 13
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI 
    OLASAGASTI, A.
    2022/04/03
    -
    -
    TOLOSA-PERURENA
     
    TOLOSA-OTAŅO (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI
    OLASAGASTI, A.
    21  - 22
    EPLE-CHIAPUSO 
    CHIAPUSO, J.
    2022/04/08
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-APAOLAZA
    APAOLAZA, X.
    22  - 12
    TOLOSA-PERURENA 
    PERURENA, A.
    2022/04/10
    -
    -
    TOLOSA-OTAŅO (RET)
     
    ORIO-ORBEGOZO 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-CHIAPUSO
    CHIAPUSO, J.
    22  - 7
    TOLOSA-PERURENA 
    PERURENA, A.
    2022/04/30
    10:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, L.
    22  - 11
    HERNANI-APAOLAZA 
    APAOLAZA, X.
    2022/05/01
    -
    -
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI
     
    TOLOSA-OTAŅO (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-APAOLAZA
    APAOLAZA, X.
    22  - 12
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI 
    OLASAGASTI, A.
    2022/05/07
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-PERURENA
    0 *  - 22
    ORIO-ORBEGOZO 
    2022/05/08
    -
    -
    EPLE-CHIAPUSO
     
    TOLOSA-OTAŅO (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, L.
    22  - 13
    EPLE-CHIAPUSO 
    CHIAPUSO, J.
    2022/05/13
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI
    0 *  - 22
    TOLOSA-PERURENA 
    2022/05/15
    -
    -
    TOLOSA-OTAŅO (RET)
     
    HERNANI-APAOLAZA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ORIO-ORBEGOZO   8 4 4 0 0 88 37
    2 HERNANI-APAOLAZA   7 4 3 1 0 77 58
    3 EPLE-CHIAPUSO   6 4 2 2 0 69 72
    4 TOLOSA-PERURENA   4 4 1 2 1 41 66
    5 BEHAR ZANA-OLASAGASTI   3 4 0 3 1 46 88
    6 TOLOSA-OTAŅO (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    18:15
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-ZUGASTI
    ZUGASTI, A.
    22  - 21
    LAPKE-LARRAŅAGA (R) 
    LARRAÑAGA, O.
    2022/04/02
    12:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-EGUREN (RET)
     
    LAPKE-ZUBIZARRETA 
    2022/04/02
    15:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
    ARAMBARRI, M.
    22  - 11
    ABANTZU-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, J.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ZUBIZARRETA
    20  - 22
    AZKOITIA-ARANBARRI 
    2022/04/08
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, J.
    20  - 22
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
    ZUGASTI, A.
    2022/04/10
    -
    -
    LAPKE-LARRAŅAGA (R)
     
    LAPKE-EGUREN (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    18:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
    ARAMBARRI, M.
    22  - 4
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
    ZUGASTI, A.
    2022/04/29
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ZUBIZARRETA
    22  - 9
    LAPKE-LARRAŅAGA (R) 
    2022/05/01
    -
    -
    LAPKE-EGUREN (RET)
     
    ABANTZU-ODRIOZOLA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ODRIOZOLA
    20  - 22
    LAPKE-ZUBIZARRETA 
    2022/05/06
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
    22  - 0 *
    LAPKE-LARRAŅAGA (R) 
    2022/05/08
    -
    -
    ARETXABALETA-ZUGASTI
     
    LAPKE-EGUREN (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12
    19:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ZUBIZARRETA
    22  - 5
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
    2022/05/15
    -
    -
    LAPKE-EGUREN (RET)
     
    AZKOITIA-ARANBARRI 
    2022/05/15
    -
    -
    LAPKE-LARRAŅAGA (R)
    0 *  - 22
    ABANTZU-ODRIOZOLA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-ARANBARRI   8 4 4 0 0 88 35
    2 LAPKE-ZUBIZARRETA   7 4 3 1 0 86 56
    3 ARETXABALETA-ZUGASTI   6 4 2 2 0 53 85
    4 ABANTZU-ODRIOZOLA   5 4 1 3 0 73 66
    5 LAPKE-LARRAŅAGA (R)   2 4 0 2 2 30 88
    6 LAPKE-EGUREN (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    19:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-NALDAIZ (RET)
     
    LAPKE-SENAR (RET) 
    2022/04/01
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI
    7  - 22
    AZKOITIA-OTEIZA 
    2022/04/01
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-GARTZIA
     
    ILUNPE-EGIGUREN AIMAR (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/09
    10:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-OTEIZA
    OTEIZA, J.
    22  - 11
    BERGARA-GARTZIA 
    ETXANIZ, A.
    2022/04/09
    11:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-SENAR (RET)
     
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
    2022/04/10
    -
    -
    ILUNPE-EGIGUREN AIMAR (RET)
     
    LAPKE-NALDAIZ (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-NALDAIZ (RET)
     
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
    2022/04/29
    18:45
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-GARTZIA
    0  - 0
    LAPKE-SENAR (RET) 
    2022/05/01
    -
    -
    ILUNPE-EGIGUREN AIMAR (RET)
     
    AZKOITIA-OTEIZA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-NALDAIZ (RET)
     
    AZKOITIA-OTEIZA 
    2022/05/07
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    22  - 8
    BERGARA-GARTZIA 
    GARTZIA, M.
    2022/05/08
    -
    -
    LAPKE-SENAR (RET)
     
    ILUNPE-EGIGUREN AIMAR (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/15
    -
    -
    AZKOITIA-OTEIZA
     
    LAPKE-SENAR (RET) 
    2022/05/15
    -
    -
    ILUNPE-EGIGUREN AIMAR (RET)
     
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
    2022/05/15
    -
    -
    BERGARA-GARTZIA
     
    LAPKE-NALDAIZ (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-OTEIZA   4 2 2 0 0 44 18
    2 LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI   3 2 1 1 0 29 30
    3 BERGARA-GARTZIA   2 2 0 2 0 19 44
    4 LAPKE-SENAR (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    5 ILUNPE-EGIGUREN AIMAR (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 LAPKE-NALDAIZ (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ALONSO (RET)
     
    AZKOITIA-JUARISTI JON 
    2022/04/01
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-OTXOA
    22  - 11
    LAPKE-GARMENDIA 
    2022/04/01
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE-MATXINANDIARENA
    MATXINANDIARENA, I.
    22  - 4
    EIBAR-CONDE 
    CONDE, F.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GARMENDIA
     
    ABANTZU-ALONSO (RET) 
    2022/04/08
    18:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CONDE
    8  - 22
    LAPKE-OTXOA 
    2022/04/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI JON
    JUARISTI, J.
    3  - 22
    TARTALOETXE-MATXINANDIARENA 
    MATXINANDIARENA, I.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    18:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI JON
    JUARISTI, J.
    22  - 11
    LAPKE-GARMENDIA 
    GARMENDIA, M.
    2022/04/29
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-ALONSO (RET)
     
    EIBAR-CONDE 
    2022/04/29
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE-MATXINANDIARENA
    22  - 17
    LAPKE-OTXOA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CONDE
    CONDE, F.
    10  - 22
    AZKOITIA-JUARISTI JON 
    JUARISTI, J.
    2022/05/06
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE-MATXINANDIARENA
    22  - 0 *
    LAPKE-GARMENDIA 
    2022/05/07
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-OTXOA
     
    ABANTZU-ALONSO (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GARMENDIA
    22  - 21
    EIBAR-CONDE 
    2022/05/14
    16:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI JON
    JUARISTI, J.
    22  - 6
    LAPKE-OTXOA 
    OTXOA, O.
    2022/05/15
    -
    -
    ABANTZU-ALONSO (RET)
     
    TARTALOETXE-MATXINANDIARENA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TARTALOETXE-MATXINANDIARENA   8 4 4 0 0 88 24
    2 AZKOITIA-JUARISTI JON   7 4 3 1 0 69 49
    3 LAPKE-OTXOA   6 4 2 2 0 67 63
    4 LAPKE-GARMENDIA   4 4 1 2 1 44 87
    5 EIBAR-CONDE   4 4 0 4 0 43 88
    6 ABANTZU-ALONSO (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    20:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI ALEX
    JUARISTI, A.
    22  - 11
    LEGAZPI-IBARGUREN 
    IBARGUREN, J.
    2022/04/01
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BIAIN
    BIAIN, A.
    19  - 22
    ILUNPE-ELOSEGI 
    ELOSEGUI, J.
    2022/04/03
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    LAPKE-IRRIBARRIA (RET)
     
    LAPKE-ERLE (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ELOSEGI
    ELOSEGUI, J.
     
    LAPKE-IRRIBARRIA (RET) 
    IRRIBARRIA, E.
    2022/04/08
    19:30
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI-IBARGUREN
    IBARGUREN, J.
    21  - 22
    ALOŅA MENDI-BIAIN 
    BIAIN, A.
    2022/04/10
    -
    -
    LAPKE-ERLE (RET)
     
    AZKOITIA-JUARISTI ALEX 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ELOSEGI
    8  - 22
    LEGAZPI-IBARGUREN 
    2022/04/30
    09:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IRRIBARRIA (RET)
     
    AZKOITIA-JUARISTI ALEX 
    2022/05/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI-BIAIN
     
    LAPKE-ERLE (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/05
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI ALEX
    JUARISTI, A.
    22  - 3
    ALOŅA MENDI-BIAIN 
    BIAIN, A.
    2022/05/06
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IRRIBARRIA (RET)
     
    LEGAZPI-IBARGUREN 
    2022/05/08
    -
    -
    LAPKE-ERLE (RET)
     
    ILUNPE-ELOSEGI 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ELOSEGI
    11  - 22
    AZKOITIA-JUARISTI ALEX 
    2022/05/15
    -
    -
    ALOŅA MENDI-BIAIN
     
    LAPKE-IRRIBARRIA (RET) 
    2022/05/15
    -
    -
    LEGAZPI-IBARGUREN
     
    LAPKE-ERLE (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-JUARISTI ALEX   6 3 3 0 0 66 25
    2 LEGAZPI-IBARGUREN   4 3 1 2 0 54 52
    3 ALOŅA MENDI-BIAIN   4 3 1 2 0 44 65
    4 ILUNPE-ELOSEGI   4 3 1 2 0 41 63
    5 LAPKE-IRRIBARRIA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 LAPKE-ERLE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    19:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IZETA
    1  - 22
    LAPKE-ITUARTE 
    2022/04/01
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EGIGUREN IKER
    EGUIGUREN, I.
    22  - 5
    MURUMENDI-OLANO 
    OLANO, X.
    2022/04/01
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE-SUKIA
     
    GURE TXERU-ARISTI (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ITUARTE
    22  - 6
    TARTALOETXE-SUKIA 
    2022/04/08
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ARISTI (RET)
     
    ILUNPE-EGIGUREN IKER 
    2022/04/09
    11:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-OLANO
    OLANO, X.
    22  - 5
    LAPKE-IZETA 
    IZETA, E.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    19:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ITUARTE
    22  - 16
    MURUMENDI-OLANO 
    2022/04/29
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE-SUKIA
    7  - 22
    ILUNPE-EGIGUREN IKER 
    2022/05/01
    -
    -
    LAPKE-IZETA
     
    GURE TXERU-ARISTI (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EGIGUREN IKER
    EGUIGUREN, I.
    22  - 2
    LAPKE-IZETA 
    IZETA, E.
    2022/05/06
    19:00
    ZEGAMA - Toki alai
    TARTALOETXE-SUKIA
    15  - 22
    MURUMENDI-OLANO 
    2022/05/08
    -
    -
    GURE TXERU-ARISTI (RET)
     
    LAPKE-ITUARTE 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ITUARTE
    10  - 22
    ILUNPE-EGIGUREN IKER 
    2022/05/13
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-OLANO
     
    GURE TXERU-ARISTI (RET) 
    2022/05/14
    16:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IZETA
    22  - 0 *
    TARTALOETXE-SUKIA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-EGIGUREN IKER   8 4 4 0 0 88 24
    2 LAPKE-ITUARTE   7 4 3 1 0 76 45
    3 MURUMENDI-OLANO   6 4 2 2 0 65 64
    4 LAPKE-IZETA   5 4 1 3 0 30 66
    5 TARTALOETXE-SUKIA   3 4 0 3 1 28 88
    6 GURE TXERU-ARISTI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba