Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Jubenilak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 20:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-GAZTAŅAGA
    GAZTAÑAGA, J.
    22 - 13 INTXURRE-OTEGI
    ZABALA, J.
    2022/04/01 19:15 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA
    PLAZAOLA, O.
    22 - 19 OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, U.
    2022/04/01 19:30 HERNANI - Udalekoa HERNANI-DESKARGA
    DESCARGA, J.
    22 - 9 AŅORGA-OLIDEN
    OLIDEN, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 18:05 ALEGIA - Elorri INTXURRE-OTEGI
    ZABALA, J.
    16 - 22 HERNANI-DESKARGA
    DESCARGA, J.
    2022/04/09 10:30 DONOSTIA - Aņorga AŅORGA-OLIDEN
    OLIDEN, E.
    14 - 22 ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA
    PLAZAOLA, O.
    2022/04/09 17:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-IRIARTE 22 - 0* GAZTELEKU-GAZTAŅAGA
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:15 ALEGIA - Elorri INTXURRE-OTEGI
    ZABALA, J.
    7 - 22 OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, U.
    2022/04/30 16:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-GAZTAŅAGA
    GAZTAÑAGA, J.
    22 - 10 AŅORGA-OLIDEN
    OLIDEN, E.
    2022/04/30 16:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-DESKARGA
    DESCARGA, J.
    22 - 21 ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA
    PLAZAOLA, O.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 19:30 DONOSTIA - Aņorga AŅORGA-OLIDEN
    OLIDEN, E.
    19 - 22 INTXURRE-OTEGI
    OTEGUI, E.
    2022/05/07 11:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-DESKARGA
    DESCARGA, J.
    7 - 22 OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, U.
    2022/05/07 11:30 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA
    PLAZAOLA, O.
    22 - 9 GAZTELEKU-GAZTAŅAGA
    GAZTAÑAGA, J.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 18:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, U.
    22 - 11 AŅORGA-OLIDEN
    OLIDEN, E.
    2022/05/12 19:00 ALEGIA - Elorri INTXURRE-OTEGI
    ZABALA, J.
    19 - 22 ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA
    PLAZAOLA, O.
    2022/05/14 16:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-GAZTAŅAGA 22 - 0* HERNANI-DESKARGA
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZAZPI ITTURRI-PLAZAOLA 9 5 4 1 0 109 83
    2 OIARPE-IRIARTE 9 5 4 1 0 107 47
    3 GAZTELEKU-GAZTAŅAGA 7 5 3 1 1 75 67
    4 HERNANI-DESKARGA 7 5 3 1 1 73 90
    5 INTXURRE-OTEGI 6 5 1 4 0 77 107
    6 AŅORGA-OLIDEN 5 5 0 5 0 63 110
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    - HERNANI-ETXARRI (RET)
    ECHARRI, U.
    2022/03/31 20:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-BEROZ
    BEROZ, J.
    19 - 22 INTXURRE-ONSALO
    ONSALO, J.
    2022/04/02 16:15 LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, P.
    22 - 19 ZAZPI ITTURRI-BALERDI
    MUGICA, U.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 20:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ETXARRI (RET)
    ECHARRI, U.
    - INTZA-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, P.
    2022/04/08 18:15 ALEGIA - Elorri INTXURRE-ONSALO
    ONSALO, J.
    9 - 22 OIARPE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    2022/04/09 10:00 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-BALERDI
    MUGICA, U.
    22 - 17 GAZTELEKU-BEROZ
    BEROZ, J.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:15 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-BALERDI - HERNANI-ETXARRI (RET)
    2022/04/30 16:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-BEROZ
    BEROZ, J.
    14 - 22 OIARPE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    2022/04/30 16:15 LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, P.
    22 - 5 INTXURRE-ONSALO
    ONSALO, J.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:30 ALEGIA - Elorri INTXURRE-ONSALO
    ONSALO, J.
    19 - 22 ZAZPI ITTURRI-BALERDI
    MUGICA, U.
    2022/05/06 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    22 - 17 INTZA-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, P.
    2022/05/08 - - GAZTELEKU-BEROZ - HERNANI-ETXARRI (RET)
       Jardunaldia 5 
    2022/05/15 - - HERNANI-ETXARRI (RET) - INTXURRE-ONSALO
    2022/05/15 10:30 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-BALERDI
    MUGICA, U.
    11 - 22 OIARPE-ARANBURU
    ARANBURU, H.
    2022/05/15 11:15 LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA-URDANPILLETA
    URDAMPILLETA, P.
    22 - 7 GAZTELEKU-BEROZ
    BEROZ, J.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-ARANBURU 8 4 4 0 0 88 51
    2 INTZA-URDANPILLETA 7 4 3 1 0 83 53
    3 ZAZPI ITTURRI-BALERDI 6 4 2 2 0 74 80
    4 INTXURRE-ONSALO 5 4 1 3 0 55 85
    5 GAZTELEKU-BEROZ 4 4 0 4 0 57 88
    6 HERNANI-ETXARRI (RET) 0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:00 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, B.
    22 - 5 EIBAR-IRAOLAGOITIA
    IRAOLAGOITIA, H.
    2022/04/01 19:00 LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA-IZAGIRRE (R)
    IZAGUIRRE, J.
    22 - 5 HERNANI-ARABAOLAZA
    ARABAOLAZA, U.
    2022/04/02 16:15 LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA-DIAZ DE GEREŅU
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    14 - 22 OIARPE-MITXELENA
    MITXELENA, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:30 EIBAR - Astelena EIBAR-IRAOLAGOITIA 22 - 21 INTZA-DIAZ DE GEREŅU
    2022/04/08 18:45 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-MITXELENA
    MITXELENA, E.
    22 - 21 TOLOSA-IZAGIRRE (R)
    IZAGUIRRE, J.
    2022/04/08 19:30 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ARABAOLAZA
    ARABAOLAZA, U.
    2 - 22 ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, B.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 18:30 LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA-IZAGIRRE (R)
    IZAGUIRRE, J.
    22 - 18 EIBAR-IRAOLAGOITIA
    IRAOLAGOITIA, H.
    2022/04/29 19:15 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, B.
    22 - 7 INTZA-DIAZ DE GEREŅU
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    2022/04/30 16:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ARABAOLAZA
    ARABAOLAZA, U.
    6 - 22 OIARPE-MITXELENA
    MITXELENA, E.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:00 EIBAR - Astelena EIBAR-IRAOLAGOITIA
    IRAOLAGOITIA, H.
    22 - 2 HERNANI-ARABAOLAZA
    ARABAOLAZA, U.
    2022/05/06 19:15 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, B.
    22 - 9 OIARPE-MITXELENA
    MITXELENA, E.
    2022/05/08 10:15 LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA-DIAZ DE GEREŅU 22 - 0* TOLOSA-IZAGIRRE (R)
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 18:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-MITXELENA
    MITXELENA, E.
    13 - 22 EIBAR-IRAOLAGOITIA
    IRAOLAGOITIA, H.
    2022/05/14 11:00 HERNANI - Udalekoa HERNANI-ARABAOLAZA
    ARABAOLAZA, U.
    7 - 22 INTZA-DIAZ DE GEREŅU
    ELOSEGUI, P.
    2022/05/15 - - TOLOSA-IZAGIRRE (R) 0* - 22 ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 10 5 5 0 0 110 23
    2 EIBAR-IRAOLAGOITIA 8 5 3 2 0 89 80
    3 OIARPE-MITXELENA 8 5 3 2 0 88 85
    4 INTZA-DIAZ DE GEREŅU 7 5 2 3 0 86 73
    5 TOLOSA-IZAGIRRE (R) 5 5 2 1 2 65 89
    6 HERNANI-ARABAOLAZA 5 5 0 5 0 22 110
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-ETXEBERRIA (R)
    ETXEBERRIA, E.
    22 - 7 ABANTZU-AGIRRE
    AGIRRE, J.
    2022/04/01 18:15 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-BARANDIARAN 18 - 22 ARETXABALETA-URIBETXEBERRIA
    2022/04/01 19:00 ATAUN - Auzoeta ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
    6 - 22 LAPKE-ERAUSKIN
    ERAUSQUIN, J.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 19:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-ERAUSKIN 22 - 0* ARETXABALETA-BARANDIARAN
    2022/04/09 11:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-URIBETXEBERRIA
    URIBETXEBERRIA, J.
    22 - 13 GAZTELUPE-ETXEBERRIA (R)
    ETXEBERRIA, E.
    2022/04/09 16:15 ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-AGIRRE
    AGIRRE, J.
    3 - 22 ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-ETXEBERRIA (R)
    ETXEBERRIA, E.
    7 - 22 ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
    2022/04/29 19:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-URIBETXEBERRIA
    URIBETXEBERRIA, J.
    22 - 20 LAPKE-ERAUSKIN
    ERAUSQUIN, J.
    2022/04/29 19:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-BARANDIARAN 22 - 7 ABANTZU-AGIRRE
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-ETXEBERRIA (R) 0* - 22 LAPKE-ERAUSKIN
    2022/05/06 18:00 ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-AGIRRE 11 - 22 ARETXABALETA-URIBETXEBERRIA
    2022/05/07 10:00 ATAUN - Auzoeta ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
    22 - 8 ARETXABALETA-BARANDIARAN
    BARANDIARAN, J.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 19:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-URIBETXEBERRIA
    URIBARREN, A.
    10 - 22 ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
    2022/05/12 19:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-BARANDIARAN 22 - 0* GAZTELUPE-ETXEBERRIA (R)
    2022/05/14 16:15 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-ERAUSKIN 22 - 0* ABANTZU-AGIRRE
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-ERAUSKIN 9 5 4 1 0 108 28
    2 ATAUN-ANDUAGA 9 5 4 1 0 94 50
    3 ARETXABALETA-URIBETXEBERRIA 9 5 4 1 0 98 84
    4 ARETXABALETA-BARANDIARAN 6 5 2 2 1 70 73
    5 GAZTELUPE-ETXEBERRIA (R) 4 5 1 2 2 42 95
    6 ABANTZU-AGIRRE 4 5 0 4 1 28 110
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-KEREJETA - LAPKE-ALDASORO (RET)
    2022/04/01 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    13 - 22 LAGUNAK-BERGUA
    BERGUA, A.
    2022/04/01 18:15 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-LAZPIUR - ARETXABALETA-URIBARREN (RET)
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 19:00 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-ALDASORO (RET) - GAZTELUPE-MENDIZABAL
    2022/04/08 19:00 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK-BERGUA
    BERGUA, A.
    14 - 22 ARETXABALETA-LAZPIUR
    LAZPIUR, J.
    2022/04/08 20:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-URIBARREN (RET) - LAPKE-KEREJETA
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    18 - 22 ARETXABALETA-LAZPIUR
    LAZPIUR, J.
    2022/04/30 09:30 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-ALDASORO (RET) - ARETXABALETA-URIBARREN (RET)
    2022/04/30 09:30 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-KEREJETA 22 - 6 LAGUNAK-BERGUA
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06 18:00 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE-MENDIZABAL 0 - 0 ARETXABALETA-URIBARREN (RET)
    2022/05/06 19:00 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-LAZPIUR
    LAZPIUR, J.
    11 - 22 LAPKE-KEREJETA
    QUEREJETA, A.
    2022/05/08 - - LAGUNAK-BERGUA - LAPKE-ALDASORO (RET)
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14 16:15 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-KEREJETA 22 - 0* GAZTELUPE-MENDIZABAL
    2022/05/15 - - ARETXABALETA-URIBARREN (RET) - LAGUNAK-BERGUA
    2022/05/15 - - LAPKE-ALDASORO (RET) - ARETXABALETA-LAZPIUR
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-KEREJETA   6 3 3 0 0 66 17
    2 ARETXABALETA-LAZPIUR   5 3 2 1 0 55 54
    3 LAGUNAK-BERGUA   4 3 1 2 0 42 57
    4 GAZTELUPE-MENDIZABAL   2 3 0 2 1 31 66
    5 LAPKE-ALDASORO (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 ARETXABALETA-URIBARREN (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba