Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Jubenilak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAIZ
    OLAIZ, X.
    22  - 8
    TOLOSA-ETXABE 
    ECHAVE, I.
    2022/04/01
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-SASIAIN
    SASIAIN, X.
    22  - 11
    HERNANI-ALEGRIA (R) 
    ALEGRIA, O.
    2022/04/01
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ARMAOLEA
    ARMAOLEA, J.
    22  - 8
    LAPKE-GOIBURU (R) 
    GOIBURU, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07
    19:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GOIBURU (R)
    0 *  - 22
    OIARPE-OLAIZ 
    2022/04/08
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ETXABE
    ECHAVE, I.
    11  - 22
    ABANTZU-SASIAIN 
    SASIAIN, X.
    2022/04/08
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALEGRIA (R)
    ALEGRIA, O.
    20  - 22
    ZAZPI ITTURRI-ARMAOLEA 
    ARMAOLEA, J.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    19:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GOIBURU (R)
    22  - 0 *
    HERNANI-ALEGRIA (R) 
    2022/04/29
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ARMAOLEA
    ARMAOLEA, J.
    22  - 4
    TOLOSA-ETXABE 
    ECHAVE, I.
    2022/04/30
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAIZ
    OLAIZ, X.
    18  - 22
    ABANTZU-SASIAIN 
    SASIAIN, X.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/05
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAIZ
    OLAIZ, X.
    22  - 6
    HERNANI-ALEGRIA (R) 
    ALEGRIA, O.
    2022/05/06
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU-SASIAIN
    22  - 3
    ZAZPI ITTURRI-ARMAOLEA 
    2022/05/07
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ETXABE
    0 *  - 22
    LAPKE-GOIBURU (R) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALEGRIA (R)
    0 *  - 22
    TOLOSA-ETXABE 
    2022/05/14
    -
    -
    LAPKE-GOIBURU (R)
    0 *  - 22
    ABANTZU-SASIAIN 
    2022/05/15
    10:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ARMAOLEA
    ARMAOLEA, J.
    7  - 22
    OIARPE-OLAIZ 
    OLAIZ, X.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ABANTZU-SASIAIN   10 5 5 0 0 110 43
    2 OIARPE-OLAIZ   9 5 4 1 0 106 43
    3 ZAZPI ITTURRI-ARMAOLEA   8 5 3 2 0 76 76
    4 LAPKE-GOIBURU (R)   5 5 2 1 2 52 66
    5 TOLOSA-ETXABE   5 5 1 3 1 45 88
    6 HERNANI-ALEGRIA (R)   3 5 0 3 2 37 110
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-JARA (RET)
    JARA, J.
     
    OIARPE-ZABALETA 
    ZABALETA, O.
    2022/04/03
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI-LEUNDA 
    2022/04/03
    -
    -
    ATAUN-ARRILLAGA
     
    ILUNPE-EZAMA (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-LEUNDA
     
    HERNANI-JARA (RET) 
    2022/04/08
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ZABALETA
    ZABALETA, O.
    18  - 22
    ATAUN-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, O.
    2022/04/10
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA (RET)
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/30
    18:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, O.
    22  - 13
    MURUMENDI-LEUNDA 
    LEUNDA, B.
    2022/05/01
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI-JARA (RET) 
    2022/05/01
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA (RET)
     
    OIARPE-ZABALETA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-LEUNDA
     
    ILUNPE-EZAMA (RET) 
    2022/05/08
    -
    -
    HERNANI-JARA (RET)
     
    ATAUN-ARRILLAGA 
    2022/05/08
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ZABALETA 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ZABALETA
    ZABALETA, O.
    22  - 8
    MURUMENDI-LEUNDA 
    LEUNDA, B.
    2022/05/15
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA (RET)
     
    HERNANI-JARA (RET) 
    2022/05/15
    -
    -
    ATAUN-ARRILLAGA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ATAUN-ARRILLAGA   4 2 2 0 0 44 31
    2 OIARPE-ZABALETA   3 2 1 1 0 40 30
    3 MURUMENDI-LEUNDA   2 2 0 2 0 21 44
    4 ILUNPE-EZAMA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    5 HERNANI-JARA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    20:15
    DONOSTIA - Egia
    BEHAR ZANA-ARANBURU
    ARAMBURU, E.
     
    ALDE ZAHARRA-SORONDO (RET) 
    SORONDO, E.
    2022/04/01
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, O.
    22  - 2
    ATAUN-EIZAGIRRE 
    EIZAGIRRE, M.
    2022/04/03
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, E.
    3  - 22
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, O.
    2022/04/08
    20:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, M.
    18  - 22
    BEHAR ZANA-ARANBURU 
    ARAMBURU, E.
    2022/04/10
    -
    -
    ALDE ZAHARRA-SORONDO (RET)
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA-ARANBURU
    ARAMBURU, E.
    9  - 22
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, E.
    2022/04/30
    10:15
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA-SORONDO (RET)
     
    ATAUN-EIZAGIRRE 
    2022/05/01
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, O.
    22  - 10
    BEHAR ZANA-ARANBURU 
    ARAMBURU, E.
    2022/05/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN-EIZAGIRRE 
    2022/05/08
    -
    -
    ILUNPE-ODRIOZOLA
     
    ALDE ZAHARRA-SORONDO (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, M.
    8  - 22
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, E.
    2022/05/15
    -
    -
    ALDE ZAHARRA-SORONDO (RET)
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2022/05/15
    -
    -
    BEHAR ZANA-ARANBURU
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE-ETXEBERRIA   6 3 3 0 0 66 15
    2 ILUNPE-ODRIOZOLA   5 3 2 1 0 47 39
    3 BEHAR ZANA-ARANBURU   4 3 1 2 0 41 62
    4 ATAUN-EIZAGIRRE   3 3 0 3 0 28 66
    5 ALDE ZAHARRA-SORONDO (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    19:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, E.
    22  - 19
    TOLOSA-IRAETA 
    IRAETA, A.
    2022/04/01
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IBARLUZEA
    22  - 2
    HERNANI-MANTEROLA 
    2022/04/01
    18:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
     
    GAZTELEKU-BELOKI (RET) 
    BELOKI, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-IRAETA
    IRAETA, A.
    10  - 22
    AZKOITIA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, J.
    2022/04/09
    12:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-BELOKI (RET)
    BELOKI, E.
     
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, O.
    2022/04/10
    17:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, U.
    14  - 22
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
    GOROSTIDI, E.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    18:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    22  - 6
    HERNANI-MANTEROLA 
    MANTEROLA, U.
    2022/04/28
    19:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IBARLUZEA
    22  - 4
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
    2022/04/30
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-BELOKI (RET)
     
    TOLOSA-IRAETA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IBARLUZEA
    IBARLUZEA, O.
    22  - 5
    TOLOSA-IRAETA 
    IRAETA, A.
    2022/05/06
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, E.
    22  - 21
    AZKOITIA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, J.
    2022/05/07
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-MANTEROLA
     
    GAZTELEKU-BELOKI (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-IRAETA
    22  - 0 *
    HERNANI-MANTEROLA 
    2022/05/14
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    9  - 22
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, O.
    2022/05/15
    -
    -
    GAZTELEKU-BELOKI (RET)
     
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-IBARLUZEA   8 4 4 0 0 88 20
    2 ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI   7 4 3 1 0 70 76
    3 AZKOITIA-ETXANIZ   6 4 2 2 0 74 60
    4 TOLOSA-IRAETA   5 4 1 3 0 56 66
    5 HERNANI-MANTEROLA   3 4 0 3 1 22 88
    6 GAZTELEKU-BELOKI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    20:15
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, E.
    22  - 11
    TOLOSA-ARAMENDI 
    ARAMENDI, O.
    2022/04/01
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-USABIAGA
    USABIAGA, A.
    12  - 22
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, B.
    2022/04/03
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-LEONET (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LABAKA
    LABACA, B.
    22  - 16
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA 
    OLAIZOLA, E.
    2022/04/08
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-LEONET (RET)
    LEONET, M.
     
    MURUMENDI-USABIAGA 
    USABIAGA, A.
    2022/04/10
    -
    -
    TOLOSA-ARAMENDI
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/30
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ARAMENDI
    ARAMENDI, O.
    15  - 22
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, B.
    2022/04/30
    -
    DONOSTIA - Aņorga
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA
     
    OIARPE-LEONET (RET) 
    2022/05/01
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI-USABIAGA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-USABIAGA
    USABIAGA, A.
    17  - 22
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA 
    OLAIZOLA, E.
    2022/05/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE-LABAKA 
    2022/05/08
    -
    -
    OIARPE-LEONET (RET)
     
    TOLOSA-ARAMENDI 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ARAMENDI
    ARAMENDI, O.
    12  - 22
    MURUMENDI-USABIAGA 
    USABIAGA, A.
    2022/05/15
    -
    -
    ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA
     
    Atsedena 
    2022/05/15
    -
    -
    ILUNPE-LABAKA
     
    OIARPE-LEONET (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-LABAKA   6 3 3 0 0 66 43
    2 ALDE ZAHARRA-OLAIZOLA   5 3 2 1 0 60 50
    3 MURUMENDI-USABIAGA   4 3 1 2 0 51 56
    4 TOLOSA-ARAMENDI   3 3 0 3 0 38 66
    5 OIARPE-LEONET (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba