Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. EBA4T - Kadeteak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LIZASO
    22  - 0 *
    ZUMAIA-OLAIZOLA 
    2022/04/01
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARRILLAGA
    22  - 9
    AZKOITIA-GALARZA 
    2022/04/02
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-INSAUSTI
    INSAUSTI, J.
    17  - 22
    HERNANI-ITURBE 
    ITURBE, X.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-GALARZA
    GALARZA, D.
    22  - 4
    TOLOSA-INSAUSTI 
    INSAUSTI, J.
    2022/04/09
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, U.
    7  - 22
    ATAUN-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, A.
    2022/04/10
    17:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ITURBE
    ITURBE, X.
    22  - 6
    ILUNPE-LIZASO 
    LIZASO, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LIZASO
    9  - 22
    AZKOITIA-GALARZA 
    2022/04/30
    12:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, A.
    22  - 12
    HERNANI-ITURBE 
    ITURBE, X.
    2022/04/30
    18:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, A.
    22  - 4
    TOLOSA-INSAUSTI 
    INSAUSTI, J.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07
    10:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, A.
    22  - 10
    HERNANI-ITURBE 
    LEGARRETA, O.
    2022/05/07
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-GALARZA
    GALARZA, D.
    22  - 16
    ZUMAIA-OLAIZOLA 
    OLAIZOLA, A.
    2022/05/07
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-INSAUSTI
    INSAUSTI, J.
    20  - 22
    ILUNPE-LIZASO 
    LIZASO, A.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ITURBE
    ITURBE, X.
    19  - 22
    AZKOITIA-GALARZA 
    GALARZA, D.
    2022/05/14
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LIZASO
    LIZASO, A.
    10  - 22
    ATAUN-ARRILLAGA 
    2022/05/14
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, A.
    22  - 16
    TOLOSA-INSAUSTI 
    INSAUSTI, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ATAUN-ARRILLAGA   10 5 5 0 0 110 40
    2 AZKOITIA-GALARZA   9 5 4 1 0 97 70
    3 HERNANI-ITURBE   7 5 2 3 0 85 89
    4 ILUNPE-LIZASO   7 5 2 3 0 69 86
    5 ZUMAIA-OLAIZOLA   6 5 2 2 1 67 94
    6 TOLOSA-INSAUSTI   5 5 0 5 0 61 110
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31
    20:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-URIA
    URIA, E.
    5  - 22
    INTXURRE-MURUA 
    MURUA, H.
    2022/04/01
    18:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-EGAŅA
    EGAÑA, I.
    22  - 15
    TOLOSA-CASTRO 
    CASTRO, H.
    2022/04/02
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-BIDEZABAL (R)
    5  - 22
    MUNDARRO-GOŅI 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-MURUA
    MURUA, H.
    22  - 10
    AZKOITIA-EGAŅA 
    EGAÑA, I.
    2022/04/09
    10:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-GOŅI
    GOÑI, X.
    22  - 6
    GAZTELEKU-URIA 
    URIA, E.
    2022/04/10
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-CASTRO
    CASTRO, H.
    22  - 21
    ILUNPE-BIDEZABAL (R) 
    BIDEZABAL, J.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28
    18:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-EGAŅA
    EGAÑA, I.
    12  - 22
    MUNDARRO-GOŅI 
    GOÑI, X.
    2022/04/30
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-CASTRO
    CASTRO, H.
    18  - 22
    INTXURRE-MURUA 
    MURUA, H.
    2022/04/30
    12:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-BIDEZABAL (R)
    22  - 4
    GAZTELEKU-URIA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-BIDEZABAL (R)
    0 *  - 22
    INTXURRE-MURUA 
    2022/05/07
    10:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-GOŅI
    GOÑI, X.
    13  - 22
    TOLOSA-CASTRO 
    CASTRO, H.
    2022/05/07
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-URIA
    URIA, E.
    15  - 22
    AZKOITIA-EGAŅA 
    EGAÑA, I.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-MURUA
    MURUA, H.
    22  - 19
    MUNDARRO-GOŅI 
    GOÑI, X.
    2022/05/14
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-CASTRO
    CASTRO, H.
    22  - 5
    GAZTELEKU-URIA 
    URIA, E.
    2022/05/14
    16:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-EGAŅA
    22  - 0 *
    ILUNPE-BIDEZABAL (R) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE-MURUA   10 5 5 0 0 110 52
    2 TOLOSA-CASTRO   8 5 3 2 0 99 83
    3 MUNDARRO-GOŅI   8 5 3 2 0 98 67
    4 AZKOITIA-EGAŅA   8 5 3 2 0 88 74
    5 GAZTELEKU-URIA   5 5 0 5 0 35 110
    6 ILUNPE-BIDEZABAL (R)   4 5 1 2 2 48 92
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IZAGIRRE
    22  - 6
    ILUNPE-OTAEGI 
    2022/04/01
    18:15
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-OTAZU
     
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ (RET) 
    2022/04/02
    10:15
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-CARAMANZANA
    22  - 16
    GAZTELEKU-SEGUROLA 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-SEGUROLA
    SEGUROLA, A.
    22  - 12
    ARETXABALETA-OTAZU 
    OTAZU, X.
    2022/04/09
    12:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-OTAEGI
    22  - 5
    SORALUZE-CARAMANZANA 
    CARAMANZANA, M.
    2022/04/10
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ (RET)
     
    LAPKE-IZAGIRRE 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-OTAZU
    OTAZU, X.
    4  - 22
    LAPKE-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, I.
    2022/04/30
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-SEGUROLA
    SEGUROLA, A.
    19  - 22
    ILUNPE-OTAEGI 
    OTAEGI, I.
    2022/05/01
    -
    -
    SORALUZE-CARAMANZANA
     
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, I.
    22  - 3
    SORALUZE-CARAMANZANA 
    CARAMANZANA, M.
    2022/05/06
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA-OTAZU
    OTAZU, X.
    2  - 22
    ILUNPE-OTAEGI 
    OTAEGI, I.
    2022/05/08
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ (RET)
     
    GAZTELEKU-SEGUROLA 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13
    18:15
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-SEGUROLA
    SEGUROLA, A.
    8  - 22
    LAPKE-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, I.
    2022/05/13
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-CARAMANZANA
    22  - 11
    ARETXABALETA-OTAZU 
    2022/05/15
    -
    -
    ILUNPE-OTAEGI
     
    ZAZPI ITTURRI-RUIZ (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE-IZAGIRRE   8 4 4 0 0 88 21
    2 ILUNPE-OTAEGI   7 4 3 1 0 72 48
    3 SORALUZE-CARAMANZANA   6 4 2 2 0 52 71
    4 GAZTELEKU-SEGUROLA   5 4 1 3 0 65 78
    5 ARETXABALETA-OTAZU   4 4 0 4 0 29 88
    6 ZAZPI ITTURRI-RUIZ (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LARRAŅAGA (RET)
    LARRAÑAGA, O.
     
    OIARPE-OLAIZ 
    OLAIZ, M.
    2022/04/02
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-DORRONSORO
    DORRONSORO, A.
    18  - 22
    INTXURRE-ITURRIOZ 
    ITURRIOZ, M.
    2022/04/02
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-AZPEITIA (RET)
     
    GAZTELEKU-ZESTAU 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ZESTAU
     
    ILUNPE-LARRAŅAGA (RET) 
    2022/04/08
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAIZ
    OLAIZ, M.
    22  - 17
    TOLOSA-DORRONSORO 
    DORRONSORO, A.
    2022/04/10
    -
    -
    INTXURRE-ITURRIOZ
     
    ZUMAIA-AZPEITIA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/04/30
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-DORRONSORO
    22  - 0 *
    GAZTELEKU-ZESTAU 
    2022/04/30
    10:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ITURRIOZ
    ITURRIOZ, M.
    22  - 12
    OIARPE-OLAIZ 
    OLAIZ, M.
    2022/05/01
    -
    -
    ZUMAIA-AZPEITIA (RET)
     
    ILUNPE-LARRAŅAGA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/06
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LARRAŅAGA (RET)
     
    TOLOSA-DORRONSORO 
    2022/05/07
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ZESTAU
    CESTAU, J.
    22  - 16
    INTXURRE-ITURRIOZ 
    ITURRIOZ, M.
    2022/05/08
    -
    -
    ZUMAIA-AZPEITIA (RET)
     
    OIARPE-OLAIZ 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAIZ
    OLAIZ, M.
    7  - 22
    GAZTELEKU-ZESTAU 
    CESTAU, J.
    2022/05/15
    -
    -
    INTXURRE-ITURRIOZ
     
    ILUNPE-LARRAŅAGA (RET) 
    2022/05/15
    -
    -
    TOLOSA-DORRONSORO
     
    ZUMAIA-AZPEITIA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE-ITURRIOZ   5 3 2 1 0 60 52
    2 TOLOSA-DORRONSORO   4 3 1 2 0 57 44
    3 OIARPE-OLAIZ   4 3 1 2 0 41 61
    4 GAZTELEKU-ZESTAU   4 3 2 0 1 44 45
    5 ILUNPE-LARRAŅAGA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 ZUMAIA-AZPEITIA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-OTAEGI (RET)
     
    TOLOSA-TOLOSA 
    2022/04/02
    10:15
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-IBARRA
    15  - 22
    AZKOITIA-ALDAZABAL 
    2022/04/03
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI-AZPEITIA (R) 
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ALDAZABAL
     
    ATAUN-OTAEGI (RET) 
    2022/04/10
    -
    -
    TOLOSA-TOLOSA
     
    Atsedena 
    2022/04/10
    17:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-AZPEITIA (R)
    AZPEITIA, O.
    19  - 22
    SORALUZE-IBARRA 
    IBARRA, I.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29
    18:30
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-TOLOSA
    TOLOSA, J.
    12  - 22
    AZKOITIA-ALDAZABAL 
    ALDAZABAL, O.
    2022/05/01
    -
    -
    ATAUN-OTAEGI (RET)
     
    HERNANI-AZPEITIA (R) 
    2022/05/01
    -
    -
    Atsedena
     
    SORALUZE-IBARRA 
       Jardunaldia 4 
    2022/05/08
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA-ALDAZABAL 
    2022/05/08
    -
    -
    SORALUZE-IBARRA
     
    ATAUN-OTAEGI (RET) 
    2022/05/08
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    HERNANI-AZPEITIA (R)
    0 *  - 22
    TOLOSA-TOLOSA 
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-TOLOSA
    TOLOSA, J.
    7  - 22
    SORALUZE-IBARRA 
    IBARRA, I.
    2022/05/15
    -
    -
    ATAUN-OTAEGI (RET)
     
    Atsedena 
    2022/05/15
    -
    -
    AZKOITIA-ALDAZABAL
    22  - 0 *
    HERNANI-AZPEITIA (R) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA-ALDAZABAL   6 3 3 0 0 66 27
    2 SORALUZE-IBARRA   5 3 2 1 0 59 48
    3 TOLOSA-TOLOSA   4 3 1 2 0 41 44
    4 HERNANI-AZPEITIA (R)   1 3 0 1 2 19 66
    5 ATAUN-OTAEGI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba