Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Joko garbi JG - Nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/27
    19:00
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 3
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    40  - 14
    ZUBIETA 2 
    BORDAGARAY, T.
    ARRILLAGA, A.
    2022/01/28
    19:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    CARRICABURU, F.
    ARTOLA, J.
    40  - 22
    ZUBIETA 1 
    AZPIROZ, U.
    IRURETAGOYENA, A.
    2022/01/28
    19:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    ETCHELECU, P.
    ZABALA, A.
    40  - 23
    TXOST 2 
    ZUMALDE, X.
    NAZABAL, T.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/03
    19:30
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 2
    BORDAGARAY, T.
    ARRILLAGA, A.
    18  - 40
    TXOST 1 
    ETCHELECU, P.
    ZABALA, A.
    2022/02/04
    20:00
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 1
    IRURETAGOYENA, A.
    AZPIROZ, U.
    28  - 40
    ZUBIETA 3 
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    2022/02/26
    09:30
    ZUBIETA - Udalekoa
    TXOST 2
    NAZABAL, T.
    ZUMALDE, X.
    21  - 40
    BEHAR ZANA 
    ARTOLA, J.
    CARRICABURU, F.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/10
    19:00
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 2
    BORDAGARAY, T.
    ARRILLAGA, A.
    19  - 40
    ZUBIETA 1 
    IRURETAGOYENA, A.
    AZPIROZ, U.
    2022/02/11
    20:00
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 3
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    40  - 15
    TXOST 2 
    ZUMALDE, X.
    NAZABAL, T.
    2022/02/12
    14:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    ZABALA, A.
    ETCHELECU, P.
    30  - 40
    BEHAR ZANA 
    ARTOLA, J.
    CARRICABURU, F.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/18
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ARTOLA, J.
    CARRICABURU, F.
    40  - 35
    ZUBIETA 3 
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    2022/02/18
    21:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    ZABALA, A.
    ETCHELECU, P.
    40  - 29
    ZUBIETA 1 
    AZPIROZ, U.
    IRURETAGOYENA, A.
    2022/02/18
    21:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    NAZABAL, T.
    ZUMALDE, X.
    40  - 22
    ZUBIETA 2 
    BORDAGARAY, T.
    ARRILLAGA, A.
       Jardunaldia 5 
    2022/02/26
    09:30
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 1
    IRURETAGOYENA, A.
    AZPIROZ, U.
    40  - 33
    TXOST 2 
    ZUMALDE, X.
    NAZABAL, T.
    2022/02/26
    09:30
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 2
    BORDAGARAY, T.
    ARRILLAGA, A.
    8  - 40
    BEHAR ZANA 
    ARTOLA, J.
    CARRICABURU, F.
    2022/02/26
    09:30
    ZUBIETA - Udalekoa
    ZUBIETA 3
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    40  - 39
    TXOST 1 
    ETCHELECU, P.
    ZABALA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BEHAR ZANA   10 5 5 0 0 200 116
    2 ZUBIETA 3   9 5 4 1 0 195 136
    3 TXOST 1   8 5 3 2 0 189 150
    4 ZUBIETA 1   7 5 2 3 0 159 172
    5 TXOST 2   6 5 1 4 0 132 182
    6 ZUBIETA 2   5 5 0 5 0 81 200
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba