Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - ZP binaka ZPBI - Nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/16 20:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    ANDONEGI, M.
    URREISTI, E.
    18 - 30 DANOK BAT 1
    GONZALEZ, B.
    MANCISIDOR, M.
    2021/09/16 20:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2
    AGUIRRE, E.
    IBAR, H.
    29 - 30 ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    2021/09/16 20:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    IBAÑEZ, A.
    IZAGIRRE, A.
    21 - 30 HONDARRIBIA 3
    BASTERRA, J.
    SALLABERRY, Z.
    2021/09/17 18:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    HERNANDEZ, V.
    ALBERRO, A.
    27 - 30 HONDARRIBIA 1
    ZULOAGA, J.
    MAYA, B.
    2021/09/19 - - Atsedena - GAZTELEKU
       Jardunaldia 2 
    2021/09/23 19:15 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU
    AIZPURUA, C.
    REZOLA, I.
    24 - 30 ZUMAIA 2
    AGUIRRE, E.
    IBAR, H.
    2021/09/24 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    30 - 17 DANOK BAT 2
    URREISTI, E.
    ANDONEGI, M.
    2021/09/26 - - HONDARRIBIA 3 - Atsedena
    2021/09/26 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    ZULOAGA, J.
    MAYA, B.
    30 - 17 HONDARRIBIA 2
    IBAÑEZ, A.
    IZAGIRRE, A.
    2021/09/26 12:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    GONZALEZ, B.
    MANCISIDOR, M.
    30 - 25 DONOSTIA JAI ALAI
    HERNANDEZ, V.
    ALBERRO, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/09/30 19:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    IBAÑEZ, A.
    IZAGIRRE, A.
    14 - 30 DANOK BAT 1
    GONZALEZ, B.
    MANCISIDOR, M.
    2021/09/30 20:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    ARRILLAGA, Z.
    ANDONEGI, M.
    21 - 30 GAZTELEKU
    AIZPURUA, C.
    REZOLA, I.
    2021/10/02 11:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    HERNANDEZ, V.
    ALBERRO, A.
    30 - 21 ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    2021/10/02 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    BASTERRA, J.
    SALLABERRY, Z.
    30 - 26 HONDARRIBIA 1
    ZULOAGA, J.
    MAYA, B.
    2021/10/03 - - Atsedena - ZUMAIA 2
       Jardunaldia 4 
    2021/10/07 19:15 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 20 - 30 DONOSTIA JAI ALAI
    2021/10/08 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    GONZALEZ, B.
    MANCISIDOR, M.
    30 - 21 HONDARRIBIA 3
    SALLABERRY, Z.
    BASTERRA, J.
    2021/10/08 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    30 - 27 HONDARRIBIA 2
    IZAGIRRE, A.
    AGUEDA, A.
    2021/10/10 - - HONDARRIBIA 1 - Atsedena
    2021/10/10 22:00 A - Programatu gabe - GEPF ZUMAIA 2 0* - 30 DANOK BAT 2
       Jardunaldia 5 
    2021/10/16 16:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    ZULOAGA, J.
    MAYA, B.
    30 - 19 DANOK BAT 1
    GOENAGA , I.
    IPARRAGUIRRE, Y.
    2021/10/16 16:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    BASTERRA, J.
    SALLABERRY, Z.
    28 - 30 ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    2021/10/16 16:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    IBAÑEZ, A.
    AGUEDA, A.
    21 - 30 GAZTELEKU
    AIZPURUA, C.
    REZOLA, I.
    2021/10/17 - - Atsedena - DANOK BAT 2
    2021/10/17 10:30 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    HERNANDEZ, V.
    ALBERRO, A.
    30 - 24 ZUMAIA 2
    AGUIRRE, E.
    IBAR, H.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/22 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2
    AGUIRRE, E.
    IBAR, H.
    30 - 20 HONDARRIBIA 2
    IBAÑEZ, A.
    AGUEDA, A.
    2021/10/22 20:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    URREISTI, E.
    ANDONEGI, M.
    20 - 30 DONOSTIA JAI ALAI
    HERNANDEZ, V.
    ALBERRO, A.
    2021/10/23 16:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    30 - 28 HONDARRIBIA 1
    ZULOAGA, J.
    MAYA, B.
    2021/10/23 16:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU
    AIZPURUA, C.
    REZOLA, I.
    22 - 30 HONDARRIBIA 3
    BASTERRA, J.
    SALLABERRY, Z.
    2021/10/24 - - DANOK BAT 1 - Atsedena
       Jardunaldia 7 
    2021/10/29 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    ZULOAGA, J.
    MAYA, B.
    30 - 20 GAZTELEKU
    AIZPURUA, C.
    REZOLA, I.
    2021/10/29 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    BASTERRA, J.
    SALLABERRY, Z.
    30 - 28 ZUMAIA 2
    AGUIRRE, E.
    IBAR, H.
    2021/10/29 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    IBAÑEZ, A.
    AGUEDA, A.
    27 - 30 DANOK BAT 2
    URREISTI, E.
    ANDONEGI, M.
    2021/10/30 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    GONZALEZ, B.
    MANCISIDOR, M.
    29 - 30 ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    2021/10/31 - - Atsedena - DONOSTIA JAI ALAI
       Jardunaldia 8 
    2021/11/05 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    URREISTI, E.
    ANDONEGI, M.
    25 - 30 HONDARRIBIA 3
    BASTERRA, J.
    SALLABERRY, Z.
    2021/11/06 10:30 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    HERNANDEZ, V.
    ALBERRO, A.
    30 - 0* HONDARRIBIA 2
    AGUEDA, A.
    2021/11/06 12:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2
    AGUIRRE, E.
    IBAR, H.
    21 - 30 HONDARRIBIA 1
    ZULOAGA, J.
    MAYA, B.
    2021/11/07 - - Atsedena - ZUMAIA 1
    2021/11/07 11:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU
    AIZPURUA, C.
    REZOLA, I.
    16 - 30 DANOK BAT 1
    GONZALEZ, B.
    MANCISIDOR, M.
       Jardunaldia 9 
    2021/11/12 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    MAYA, B.
    ZULOAGA, J.
    26 - 30 DANOK BAT 2
    URREISTI, E.
    ANDONEGI, A.
    2021/11/12 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    BASTERRA, J.
    SALLABERRY, Z.
    30 - 20 DONOSTIA JAI ALAI
    ALBERRO, A.
    HERNANDEZ, V.
    2021/11/12 20:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    GOENAGA , I.
    IPARRAGUIRRE, Y.
    28 - 30 ZUMAIA 2
    AGUIRRE, E.
    IBAR, H.
    2021/11/13 16:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    30 - 16 GAZTELEKU
    AIZPURUA, C.
    REZOLA, I.
    2021/11/14 - - HONDARRIBIA 2 - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA 1   15 8 7 1 0 231 204
    2 HONDARRIBIA 3   14 8 6 2 0 229 202
    3 HONDARRIBIA 1   13 8 5 3 0 230 194
    4 DANOK BAT 1   13 8 5 3 0 226 184
    5 DONOSTIA JAI ALAI   13 8 5 3 0 222 175
    6 DANOK BAT 2   11 8 3 5 0 191 203
    7 ZUMAIA 2   10 8 3 4 1 192 222
    8 GAZTELEKU   10 8 2 6 0 178 222
    9 HONDARRIBIA 2   7 8 0 7 1 147 240
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba